ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 01:10

Hadërgjonaj: Faleminderit populli ynë – kemi humbur betejën, por jo luftën

Hadërgjonaj: Faleminderit populli ynë – kemi humbur betejën, por jo luftën
Florent Hadërgjonaj ka shkruar një mesazh falënderues për Dardanët pas kualifikimeve në Euro 2020. Edhe pse nuk arritën që të kualifikoheshim nga grupi A, Përfaqësuesja jonë ka ende shpresa që të kualifikohet në ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 23:49
Florent Hadërgjonaj ka shkruar një mesazh falënderues për Dardanët pas kualifikimeve në Euro 2020. Edhe pse nuk arritën që të kualifikoheshim nga grupi A, Përfaqësuesja jonë ka ende shpresa që të kualifikohet në ...

Challandes ka zgjidhje edhe për problemin me bileta
Kualifikimet për EURO 2020 përfunduan për Kosovën mbrëmë me një paraqitje të mirë por me rezultat zhgënjyes. Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, është mysafir në Info Magazinë të Klan Kosovës. Challandes gjithashtu ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 20:53
Kualifikimet për EURO 2020 përfunduan për Kosovën mbrëmë me një paraqitje të mirë por me rezultat zhgënjyes. Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, është mysafir në Info Magazinë të Klan Kosovës. Challandes gjithashtu ...

Challandes: E kam në kokë kualifikimin e Kosovës në Euro 2020
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, ka folur rreth gjasave për tu kualifikuar në Kampionatin Europian Euro2020, ndërsa shtoi se deri sot nuk e kishte menduar aspak Maqedoninë Veriore. ”Më ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 20:30
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, ka folur rreth gjasave për tu kualifikuar në Kampionatin Europian Euro2020, ndërsa shtoi se deri sot nuk e kishte menduar aspak Maqedoninë Veriore. ”Më ...

Challandes: Anglezët në fushë nuk i kemi pasur miq
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, ka thënë se kur e ka marrë drejtimin e Përfaqësueses nuk ka menduar se do të kishte përkrahje kaq të madhe sa ka dhe se do të mund të arrinte në nivelin e tanishëm. “Kanë qenë ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 20:19
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, ka thënë se kur e ka marrë drejtimin e Përfaqësueses nuk ka menduar se do të kishte përkrahje kaq të madhe sa ka dhe se do të mund të arrinte në nivelin e tanishëm. “Kanë qenë ...

Challandes: Çmendem kur Kosova luan keq
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për Euro 2020, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Trajneri i Kombëtares ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 20:14
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për Euro 2020, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Trajneri i Kombëtares ...

Sokoli: Një kombëtare e përbashkët ku do të grumbullohej cilësia do të garantonte kualifikimin në garat e mëdha
Sipas trajnerit Bylbyl Sokoli, një kombëtare e përbashkët shqiptare ku do të grumbulloheshin lojtarët më cilësorë nga të gjitha viset shqiptare, do të garantonte kualifikimin në çdo Kampionat Evropian dhe Botëror. Në ...
Koha.net | 19-Nov-2019 00:15
Sipas trajnerit Bylbyl Sokoli, një kombëtare e përbashkët shqiptare ku do të grumbulloheshin lojtarët më cilësorë nga të gjitha viset shqiptare, do të garantonte kualifikimin në çdo Kampionat Evropian dhe Botëror. Në ...

Sokoli tregon se ku dështoi Kosova për t’u kualifikuar në Euro 2020
Trajneri i mirënjohur kosovar, Bylbyl Sokoli në Interaktiv të KTV-së ka thënë se dy humbjet e fundit të Kosovës nuk ishin vendimtare për mos kualifikimin në Euro 2020. Sipas tij Kosova ka lëshuar një rast shumë të mirë ...
Koha.net | 19-Nov-2019 00:04
Trajneri i mirënjohur kosovar, Bylbyl Sokoli në Interaktiv të KTV-së ka thënë se dy humbjet e fundit të Kosovës nuk ishin vendimtare për mos kualifikimin në Euro 2020. Sipas tij Kosova ka lëshuar një rast shumë të mirë ...

Shalland: Qëndroj nëse populli dhe skuadra më dëshirojnë
Bernard Shaland e sheh të ardhmen e tij te Kosova edhe pas përfundimit të Euro 2020, sido që të shkojnë gjërat në play-off të këtij aktiviteti në mars. Në një intervistë të dhënë për Klan Kosova, trajneri zviceran ka ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 23:49
Bernard Shaland e sheh të ardhmen e tij te Kosova edhe pas përfundimit të Euro 2020, sido që të shkojnë gjërat në play-off të këtij aktiviteti në mars. Në një intervistë të dhënë për Klan Kosova, trajneri zviceran ka ...

Zvicra mposht Gjibraltarin, pren biletën për Euro 2020
Komentatori i njohur shqiptar, Dritan Shakohoxha bën të ditur se është fans i çmendur i kombëtares së Kosovës dhe do ta përkrah fuqishëm në çdo takim. Kosova luan ndaj Maqedonisë së Veriut në mars dhe Shako fton të ...
GazetaBlic | 18-Nov-2019 22:50
Komentatori i njohur shqiptar, Dritan Shakohoxha bën të ditur se është fans i çmendur i kombëtares së Kosovës dhe do ta përkrah fuqishëm në çdo takim. Kosova luan ndaj Maqedonisë së Veriut në mars dhe Shako fton të ...

Challandes: Nuk i frikësohemi Maqedonisë
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Kosova humbi shansin ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 22:43
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Kosova humbi shansin ...

Challandes: Vedat Muriqi është numër një për mua!
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për Euro 2020, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Në këtë ndeshje, por ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 22:38
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për Euro 2020, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Në këtë ndeshje, por ...

Challandes: Dua ta luajmë në Prishtinë finalen e Ligës së Kombeve
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. “Dardanët” u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në “Fadil Vokrri”. Kosova humbi shansin ...
Lexo | 18-Nov-2019 21:37
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. “Dardanët” u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në “Fadil Vokrri”. Kosova humbi shansin ...

Challandes: Nuk i frikësohemi Maqedonisë
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Kosova humbi shansin ...
AlbInfo | 18-Nov-2019 20:43
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Kosova humbi shansin ...

Challandes: Si të largohem nga Kosova me kualifikim në ‘Euro 2020’?
Challandes shpreson të qëndrojë sa më gjatë në stolin e Kombëtares së Kosovës Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara, raporton Gazeta ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 20:35
Challandes shpreson të qëndrojë sa më gjatë në stolin e Kombëtares së Kosovës Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara, raporton Gazeta ...

Challandes: Nuk i frikësohemi Maqedonisë
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Kosova humbi shansin ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 19:48
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Kosova humbi shansin ...

Challandes: Vedat Muriqi është numër një për mua!
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për Euro 2020, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Në këtë ndeshje, por ...
Kosova Sot | 18-Nov-2019 19:38
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për Euro 2020, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Në këtë ndeshje, por ...

Challandes: Vedat Muriqi është numër një për mua!
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për Euro 2020, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Në këtë ndeshje, por ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 19:28
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për Euro 2020, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Në këtë ndeshje, por ...

Bernard Challandes: E kam në kokë kualifikimin e Kosovës në Euro 2020 (VIDEO)
Trajneri i Kombëtares së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, ka folur rreth gjasave për tu kualifikuar në Kampionatin Europian Euro2020, ndërsa shtoi se deri sot nuk e kishte menduar aspak Maqedoninë Veriore. ”Më ...
Medial | 18-Nov-2019 19:13
Trajneri i Kombëtares së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, ka folur rreth gjasave për tu kualifikuar në Kampionatin Europian Euro2020, ndërsa shtoi se deri sot nuk e kishte menduar aspak Maqedoninë Veriore. ”Më ...

Bernard Challandes: E kam në kokë kualifikimin e Kosovës në Euro 2020
”Më duhet të them që deri sot mendjen nuk e kam pasur në Maqedoninë Veriore. Nuk kam dashur t’ja përcjell këtë ide askujt se rruga do të ishte e pamundshme të kualifikoheshim drejtpërdrejtë pa Maqedoninë”. ”Nga dje nga ...
Lajminet | 18-Nov-2019 19:11
”Më duhet të them që deri sot mendjen nuk e kam pasur në Maqedoninë Veriore. Nuk kam dashur t’ja përcjell këtë ide askujt se rruga do të ishte e pamundshme të kualifikoheshim drejtpërdrejtë pa Maqedoninë”. ”Nga dje nga ...

Nuk ka pushim për Challandes, strategu i Kosovës do të jetë i pranishëm në ndeshjen që Maqedonia e Veriut e zhvillon ndaj Izraelit
Kosova i ka mbyllur tashmë kualifikimet për Euro 2020 me paraqitje fantastike, por që nuk arritëm të kualifikoheshim. Përfaqësuesja jonë nuk ka humbur shpresat për të luajtur në Kampionatin Evropian që zhvillohet në ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 18:28
Kosova i ka mbyllur tashmë kualifikimet për Euro 2020 me paraqitje fantastike, por që nuk arritëm të kualifikoheshim. Përfaqësuesja jonë nuk ka humbur shpresat për të luajtur në Kampionatin Evropian që zhvillohet në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved