ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 08:19

Ruskovska: Hetim financiar për gjykatësit që lëshuan Janevën në paraburgim shtëpiak

Ruskovska: Hetim financiar për gjykatësit që lëshuan Janevën në paraburgim shtëpiak
Kryetarja e Prokurorisë për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, Vilma Ruskovska paralajmëroi hetim financiar për gjykatësit që e lëshuan Janevën në paraburgim shtëpiak. “Vendimin për Janevën nuk e kemi ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 19:38
Kryetarja e Prokurorisë për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, Vilma Ruskovska paralajmëroi hetim financiar për gjykatësit që e lëshuan Janevën në paraburgim shtëpiak. “Vendimin për Janevën nuk e kemi ...

Lirohet nga burgu ish-kryeprokurorja speciale e Maqedonisë së Veriut, Katica Janeva
Mediat shqiptare në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva. Kujtojmë se Janeva është arrestuar 3 muaj më parë, nën dyshimet për korrupsion. Ajo ...
Lapsi | 19-Nov-2019 18:51
Mediat shqiptare në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva. Kujtojmë se Janeva është arrestuar 3 muaj më parë, nën dyshimet për korrupsion. Ajo ...

Akuzohet se zhvati mbi 1.5 milion euro, lirohet nga paraburgimi ish-prokurorja Speciale Katica Janeva që tronditi Maqedoninë e Veriut
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 17:57
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...

Ish kryeprokurorja speciale Katica Janeva në arrest shtëpiak
Policët e burgut në Shutkë e nxorën Katica Janevën nga qelia ku ishte në paraburgim. Ajo shkoi në arrest shtëpiak. Gjykatësit e Apelit ia pranuan ankesën dhe vendosën që ish-shefja e Porkurorisë Speciale fillimin e ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 19:34
Policët e burgut në Shutkë e nxorën Katica Janevën nga qelia ku ishte në paraburgim. Ajo shkoi në arrest shtëpiak. Gjykatësit e Apelit ia pranuan ankesën dhe vendosën që ish-shefja e Porkurorisë Speciale fillimin e ...

Maqedoni, ish-prokurorja Katica Janeva, lirohet nga paraburgimi
Gjykata e Apelit në Shkup e ka liruar nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva, e akuzuar për shpërdorim të detyrës në rastin e njohur si “Reket” – të zhvatjes së 1.5 milion euro nga biznesmeni, Orce ...
RTSH | 19-Nov-2019 19:13
Gjykata e Apelit në Shkup e ka liruar nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva, e akuzuar për shpërdorim të detyrës në rastin e njohur si “Reket” – të zhvatjes së 1.5 milion euro nga biznesmeni, Orce ...

Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
Mediat në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva, për të shkuar në arrest shtëpiak.
Top Channel | 19-Nov-2019 17:30
Mediat në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva, për të shkuar në arrest shtëpiak.

Katica Janeva e maskuar lirohet nga burgu i Shutkës (VIDEO)
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar nga burgu i Shutkës, pasi ndaj saj është caktuar masa e arrrestit shtëpiak, njofton TS. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas ...
PortaliOnline | 19-Nov-2019 19:10
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar nga burgu i Shutkës, pasi ndaj saj është caktuar masa e arrrestit shtëpiak, njofton TS. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas ...

Ish-prokurorja Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
Gjykata e Apelit në Shkup liroi nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva e cila është akuzuar për rastin Zhvatja. Gjykata e mori vendimin pas një garancie materiale të dhënë nga Janeva, se nuk do të ikë ...
ABCNews | 19-Nov-2019 18:39
Gjykata e Apelit në Shkup liroi nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva e cila është akuzuar për rastin Zhvatja. Gjykata e mori vendimin pas një garancie materiale të dhënë nga Janeva, se nuk do të ikë ...

Katica e maskuar ja si u largua nga Shutka për të shkuar në banesën e saj (VIDEO)
Ish-Prokurorja Speciale e dyshuar në rastin “Reket”, Katica Janeva sot pasdite doli nga Shutka, në arrest shtëpiak. Ajo e shoqëruar nga policia ka shkuar në banesën e djalit të saj në afërsi të klubit të deputetëve në ...
Ina-Online | 19-Nov-2019 18:57
Ish-Prokurorja Speciale e dyshuar në rastin “Reket”, Katica Janeva sot pasdite doli nga Shutka, në arrest shtëpiak. Ajo e shoqëruar nga policia ka shkuar në banesën e djalit të saj në afërsi të klubit të deputetëve në ...

Janeva me fytyrë të mbuluar lëshohet në paraburgim shtëpiak
Ish-kryetarja e Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva sot gjatë pasdites u lëshuar në arrest shtëpiak. Nga automjeti i policisë, Janeva doli me pranga në dorë dhe me fytyrë të mbuluar e shoqëruar me polici. ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 18:20
Ish-kryetarja e Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva sot gjatë pasdites u lëshuar në arrest shtëpiak. Nga automjeti i policisë, Janeva doli me pranga në dorë dhe me fytyrë të mbuluar e shoqëruar me polici. ...

Katica Janeva e maskuar lirohet nga burgu i Shutkës (VIDEO)
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar nga burgu i Shutkës, pasi ndaj saj është caktuar masa e arrrestit shtëpiak, njofton TS. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 18:51
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar nga burgu i Shutkës, pasi ndaj saj është caktuar masa e arrrestit shtëpiak, njofton TS. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas ...

Katica Janeva nga Shutka shkoi në arrest shtëpiak
Policët e burgut në Shutkë e nxorën Katica Janevën nga qelia ku ishte në paraburgim. Ajo shkoi në arrest shtëpiak. Gjykatësit e Apelit ia pranuan ankesën dhe vendosën që ish-shefja e Porkurorisë Speciale fillimin e ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 18:45
Policët e burgut në Shutkë e nxorën Katica Janevën nga qelia ku ishte në paraburgim. Ajo shkoi në arrest shtëpiak. Gjykatësit e Apelit ia pranuan ankesën dhe vendosën që ish-shefja e Porkurorisë Speciale fillimin e ...

“Lirimi i Janevës nga burgu”, Memishi: Për pulë e qebap ha burg, ndërsa për vjedhje milionash je në liri
Zëdhënësi i Lëvizjes BESA, Elmedin Memishi në rrjetin social Facebook ka reaguar pas lirimit nga burgu të ish prokurores speciale Katica Janeva. Ja reagimi i tij; “Katica dhe drejtësia! Nëse i vjedh një pulë komshiut, ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 18:45
Zëdhënësi i Lëvizjes BESA, Elmedin Memishi në rrjetin social Facebook ka reaguar pas lirimit nga burgu të ish prokurores speciale Katica Janeva. Ja reagimi i tij; “Katica dhe drejtësia! Nëse i vjedh një pulë komshiut, ...

Në pranga dhe e maskuar, Katica Janeva dërgohet në paraburgim shtëpiak (VIDEO)
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar në burg shtëpiak nga burgu në Shuto Orizare, njofton Shenja. Është filmuar edhe momenti kur Janeva zbret nga furgoni policor me pranga në duar. Ajo kishte veshur një ...
Shenja | 19-Nov-2019 18:31
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar në burg shtëpiak nga burgu në Shuto Orizare, njofton Shenja. Është filmuar edhe momenti kur Janeva zbret nga furgoni policor me pranga në duar. Ajo kishte veshur një ...

Pamje nga largimi i Katica Janevës nga Shutka
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva tashmë është larguar nga nga burgu i Shutkës , ndërsa ndaj saj është caktuar masa e arrestit shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 18:27
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva tashmë është larguar nga nga burgu i Shutkës , ndërsa ndaj saj është caktuar masa e arrestit shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas ...

Katica del nga burgu dhe vendoset në arrest shtëpiak (Video)
Shkup, 19 nëntor – Ish-kryeprokurorja e Speciales, Katica Janeva para disa minutave është lëshuar nga burgu i Shutkës për në arrest shtëpiak. “Më mbaj për të dy duart” i tha Janeva policisë që e shoqëronin. Ajo përsëri ...
Koha.mk | 19-Nov-2019 18:27
Shkup, 19 nëntor – Ish-kryeprokurorja e Speciales, Katica Janeva para disa minutave është lëshuar nga burgu i Shutkës për në arrest shtëpiak. “Më mbaj për të dy duart” i tha Janeva policisë që e shoqëronin. Ajo përsëri ...

Ish-prokurorja Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
Gjykata, vendimin e ka marrë pas një garancie materiale të dhënë nga Janeva, se nuk do të ikë nga proceset gjyqësore, por edhe për shkak të rekomandimit nga mjekët për gjendjen shëndetësore. Për rastin “Reket” akuzohen ...
Lajminet | 19-Nov-2019 18:06
Gjykata, vendimin e ka marrë pas një garancie materiale të dhënë nga Janeva, se nuk do të ikë nga proceset gjyqësore, por edhe për shkak të rekomandimit nga mjekët për gjendjen shëndetësore. Për rastin “Reket” akuzohen ...

Ish-prokurorja Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
Gjykata e Apelit në Shkup e ka liruar nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva, e akuzuar për shpërdorim të detyrës në rastin e njohur si “Reket” – të zhvatjes së 1.5 milion euro nga biznesmeni, Orce ...
Albportali | 19-Nov-2019 17:53
Gjykata e Apelit në Shkup e ka liruar nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva, e akuzuar për shpërdorim të detyrës në rastin e njohur si “Reket” – të zhvatjes së 1.5 milion euro nga biznesmeni, Orce ...

Ish-prokurorja Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
Gjykata e Apelit në Shkup e ka liruar nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva, e akuzuar për shpërdorim të detyrës në rastin e njohur si “Reket” - të zhvatjes së 1.5 milion euro nga biznesmeni, Orce ...
Radio Evropa e Lire | 19-Nov-2019 17:41
Gjykata e Apelit në Shkup e ka liruar nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva, e akuzuar për shpërdorim të detyrës në rastin e njohur si “Reket” - të zhvatjes së 1.5 milion euro nga biznesmeni, Orce ...

Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...
Ina-Online | 19-Nov-2019 17:28
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved