ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 08:07

Kallëzimi i Metës për Dvoranin, avokati Vishaj: Pse nuk mund të regjistrohet procedimi, nuk ka vepër penale

Kallëzimi i Metës për Dvoranin, avokati Vishaj: Pse nuk mund të regjistrohet procedimi, nuk ka vepër penale
Në një kohë kur presidenti Ilir Meta dorëzoi sot kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, vjen një reagim nga avokati Sajmir Vishaj. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Vishaj pohoi se ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 16:59
Në një kohë kur presidenti Ilir Meta dorëzoi sot kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, vjen një reagim nga avokati Sajmir Vishaj. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Vishaj pohoi se ...

Kallëzimi i Metës për Dvoranin, avokati Vishaj: Nuk ka vepër penale, ja pse nuk mund të regjistrohet procedimi
Në një kohë kur presidenti Ilir Meta dorëzoi sot kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, vjen një reagim nga avokati Sajmir Vishaj. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Vishaj pohoi se ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 17:13
Në një kohë kur presidenti Ilir Meta dorëzoi sot kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, vjen një reagim nga avokati Sajmir Vishaj. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Vishaj pohoi se ...

Kallëzimi për Dvoranin/ PD mbështet Metën: Akti i duhur në mbrojtje të Kushtetutës
"Kallëzimi penal i Presidentit të Republikës ndaj Kryetarit të KED është akti i duhur në mbrojtje të Kushtetutës dhe integritetit të Gjykatës Kushtetuese", kështu ka deklaruar PD pasi kreu i shtetit kallëzoi penalisht ...
Top Channel | 19-Nov-2019 16:20
"Kallëzimi penal i Presidentit të Republikës ndaj Kryetarit të KED është akti i duhur në mbrojtje të Kushtetutës dhe integritetit të Gjykatës Kushtetuese", kështu ka deklaruar PD pasi kreu i shtetit kallëzoi penalisht ...

“Minoi Kushtetuesen”, PD reagon për kallëzimin ndaj Dvoranit: Akt i duhur, prokuroria t’i japë fund pandëshkueshmërisë së politikanëve
përmes sekretarit të Përgjithshëm Gazment Bardhi, PD e ka konsideruar si akt të duhur në mbrojtje të Kushtetutës dhe integritetit të Gjykatës Kushtetuese, kallëzimin penal që kreu i shtetit bëri ndaj kreut të KED-së, ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 16:18
përmes sekretarit të Përgjithshëm Gazment Bardhi, PD e ka konsideruar si akt të duhur në mbrojtje të Kushtetutës dhe integritetit të Gjykatës Kushtetuese, kallëzimin penal që kreu i shtetit bëri ndaj kreut të KED-së, ...

Kallëzimi ndaj kreut të KED, Gazment Bardhi mbron Metën: Bëri aktin e duhur në mbrojtje të Kushtetutës
Gazment Bardhi i PD i ka dalë në mbrojteje Ilir Metës për kallëzimin penal që kreu i shtetit bëri ndaj kreut të KED-së, Ardian Dvorani. Përmes një deklarate shpërndarë mediave, Bardhi shprehet se kallëzimi penal i ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 16:25
Gazment Bardhi i PD i ka dalë në mbrojteje Ilir Metës për kallëzimin penal që kreu i shtetit bëri ndaj kreut të KED-së, Ardian Dvorani. Përmes një deklarate shpërndarë mediave, Bardhi shprehet se kallëzimi penal i ...

Pas kallëzimit penal ndaj Dovranit, Meta takohet me ish-presidentin Meidanin
Pas nënshkrimit të kallëzimit penal paraditen e sotme ndaj kryetarit të KED, Ardian Dvorani, presidenti Ilir Meta është takuar me ish-presidentin Rexhep Meidani. Përmes një shkrimi të bërë në Facebook, Meta ka thënë se ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 19:23
Pas nënshkrimit të kallëzimit penal paraditen e sotme ndaj kryetarit të KED, Ardian Dvorani, presidenti Ilir Meta është takuar me ish-presidentin Rexhep Meidani. Përmes një shkrimi të bërë në Facebook, Meta ka thënë se ...

PD mbështet Metën: Me veprimet e tij Dvorani ka minuar besueshmërinë e Kushtetueses
Partia Demokratike kallëzimin penal që Presidenti Ilir Meta firmosi këtë të martë ndaj ndaj kreut të KED, Ardian Dvorani, me akuzën e shpërdorimit të detyrës, e ka cilësuar akt në mbrojtje të Kushtetutës dhe ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 16:57
Partia Demokratike kallëzimin penal që Presidenti Ilir Meta firmosi këtë të martë ndaj ndaj kreut të KED, Ardian Dvorani, me akuzën e shpërdorimit të detyrës, e ka cilësuar akt në mbrojtje të Kushtetutës dhe ...

Bardhi: Kallëzimi i Metës ndaj Dvoranit të Partisë, akti i duhur në mbrojtje të Kushtetutës
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, e ka cilësuar si aktin e duhur kallëzimin penal të nisur nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ndaj kryetarit të KED, Ardian Dvoranit, duke e cilësuar si ...
Telegraf | 19-Nov-2019 16:42
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, e ka cilësuar si aktin e duhur kallëzimin penal të nisur nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ndaj kryetarit të KED, Ardian Dvoranit, duke e cilësuar si ...

Zbardhet kallëzimi penal i Presidentit Meta kundër Ardian Dvoranit
Presidenti, Ilir Meta ka depozituar këtë të martë në Prokurorinë e Përgjithshme, Prokurorinë e Tiranës dhe Prokurorinë e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda kallzimin penal ndaj kreut të Këshillit të Emërimeve në ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 16:31
Presidenti, Ilir Meta ka depozituar këtë të martë në Prokurorinë e Përgjithshme, Prokurorinë e Tiranës dhe Prokurorinë e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda kallzimin penal ndaj kreut të Këshillit të Emërimeve në ...

“Kushtetuesja”, Meta kallëzon në prokurori kreun e KED, Dvorani: S’kam shkelur Kushtetutën
Pas përplasjes institucionale për emërimet në Gjykatën Kushtetuese, Presidenti i Republikës Ilir Meta firmosi kallëzimin penal për kreun e KED-së që u depozitua në tre prokurori. Kreu i shtetit e akuzon Ardian Dvoranin ...
ABCNews | 19-Nov-2019 19:20
Pas përplasjes institucionale për emërimet në Gjykatën Kushtetuese, Presidenti i Republikës Ilir Meta firmosi kallëzimin penal për kreun e KED-së që u depozitua në tre prokurori. Kreu i shtetit e akuzon Ardian Dvoranin ...

Meta firmos kallëzimin penal kundër Dvoranit: Po i jap një mundësi historike Reformës në Drejtësi
Ilir Meta ka firmosur këtë të martë kallëzimin penal kundër kryetarit të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani. “Sapo nënshkrova kallëzimin penal të premtuar ndaj Kryetarit të Këshillit të Emërimeve në ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 15:30
Ilir Meta ka firmosur këtë të martë kallëzimin penal kundër kryetarit të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani. “Sapo nënshkrova kallëzimin penal të premtuar ndaj Kryetarit të Këshillit të Emërimeve në ...

Meta e kallëzoi penalisht, reagon Dvorani: Ilir Meta apo Presidenti i Republikës i bën akuzat?
Pak më parë presidenti Ilir Meta kallëzoi penalisht kreun e KED-së, Ardian Dvoranin për dy vepra penale: “shpërdorim i detyrës” dhe “përvetësim i titullit apo i detyrës shtetërore”.
Top Channel | 19-Nov-2019 15:09
Pak më parë presidenti Ilir Meta kallëzoi penalisht kreun e KED-së, Ardian Dvoranin për dy vepra penale: “shpërdorim i detyrës” dhe “përvetësim i titullit apo i detyrës shtetërore”.

E kallëzoi Meta, sa vite burg rrezikon Ardian Dvorani?
Presidenti Meta firmosi sot padinë penale ndaj kreut të KED-së, Ardian Dvorani. Ai e akuzon Dvoranin për shpërdorim detyre dhe përvetësimi i titullit apo detyrës shtetërore. Padia i është drejtuar tre prokurorive, ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 19:18
Presidenti Meta firmosi sot padinë penale ndaj kreut të KED-së, Ardian Dvorani. Ai e akuzon Dvoranin për shpërdorim detyre dhe përvetësimi i titullit apo detyrës shtetërore. Padia i është drejtuar tre prokurorive, ...

Meta e paditi sot në Prokurori, njihuni me profilin e Ardian Dvoranit dhe “përplasjet” e tij të forta me politikën vitet e fundit
Postuar: 19/11/2019 - 18:27 Ardian Dvorani është ndër aktorët më të vjetër në drejtësinë e vendin tonë. Kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED), anëtar i Gjykatës së Lartë, është vënë sot në qendër të debatit ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 18:30
Postuar: 19/11/2019 - 18:27 Ardian Dvorani është ndër aktorët më të vjetër në drejtësinë e vendin tonë. Kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED), anëtar i Gjykatës së Lartë, është vënë sot në qendër të debatit ...

PD reagon pas kallëzimit të Metës: Dvorani ka minuar ligjshmërinë e Gjykatës Kushtetuese
Kreu i shtetit, Ilir Meta kallëzoi sot në prokurori, kreun e KED, Ardian Dvorani. Pas kallëzimit ka reaguar edhe PD-ja, nëpërmjet Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhi. Përmes një deklarate për medie, Bardhi ...
Dritare | 19-Nov-2019 17:50
Kreu i shtetit, Ilir Meta kallëzoi sot në prokurori, kreun e KED, Ardian Dvorani. Pas kallëzimit ka reaguar edhe PD-ja, nëpërmjet Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhi. Përmes një deklarate për medie, Bardhi ...

Kallëzimi i Metës për Dvoranin, avokati Vishaj: Nuk ka vepër penale, ja pse nuk mund të regjistrohet procedimi
Në një kohë kur presidenti Ilir Meta dorëzoi sot kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, vjen një reagim nga avokati Sajmir Vishaj. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Vishaj pohoi se ...
Lexo | 19-Nov-2019 17:28
Në një kohë kur presidenti Ilir Meta dorëzoi sot kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, vjen një reagim nga avokati Sajmir Vishaj. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Vishaj pohoi se ...

Kallëzimi i Metës për Dvoranin, avokati Vishaj: Pse nuk mund të regjistrohet procedimi, nuk ka vepër penale
Në një kohë kur presidenti Ilir Meta dorëzoi sot kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, vjen një reagim nga avokati Sajmir Vishaj. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Vishaj pohoi se ...
Medial | 19-Nov-2019 17:13
Në një kohë kur presidenti Ilir Meta dorëzoi sot kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, vjen një reagim nga avokati Sajmir Vishaj. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Vishaj pohoi se ...

Kallëzimi penal i presidentit për Ardian Dvoranin, avokati Saimir Vishaj hedh poshtë vendimin e marrë nga Ilir Meta: Ju tregoj arsyen pse nuk mund të regjistrohet procedimi
Postuar: 19/11/2019 - 17:06 Pak orë pasi presidenti Ilir Meta dorëzoi kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, ka reaguar edhe avokati Saimir Vishaj. Vishaj shpheret se nuk do të ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 17:08
Postuar: 19/11/2019 - 17:06 Pak orë pasi presidenti Ilir Meta dorëzoi kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, ka reaguar edhe avokati Saimir Vishaj. Vishaj shpheret se nuk do të ...

Meta poston fotot: Siç e premtova, nënshkrova kallëzimin për Dvoranin
Presidenti Ilir Meta ka njoftua se ka nënshkruar kallëzimin penal ndaj Kryetarit të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, z.Ardian Dvorani.
Top Channel | 19-Nov-2019 14:56
Presidenti Ilir Meta ka njoftua se ka nënshkruar kallëzimin penal ndaj Kryetarit të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, z.Ardian Dvorani.

PD mbështet kallëzimin penal të Metës ndaj Dvoranit: Akti i duhur në mbrojtje të Kushtetutës
Partia Demokratike ka mbështetur kallëzimin penal të Presidentit Ilir Meta për kreun e KED Ardian Dvorani. Në një deklaratë për mediat sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi tha se është akti i duhur në mbrojtje ...
ABCNews | 19-Nov-2019 16:17
Partia Demokratike ka mbështetur kallëzimin penal të Presidentit Ilir Meta për kreun e KED Ardian Dvorani. Në një deklaratë për mediat sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi tha se është akti i duhur në mbrojtje ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved