ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 09:13

E konfirmon vetë Arilena Ara, së shprejti bashkëpunimi me Flori Mumajesin (Video)

E konfirmon vetë Arilena Ara, së shprejti bashkëpunimi me Flori Mumajesin (Video)
TIRANE Pak ditë më parë në media qarkulloi një lajm se Arilena Ara dhe Flori Mumajesi do të sillnin shumë shpejt bashkëpunimin e dytë së bashku. Dyshimet nisën pas publikimit të fotove të njëjta të tyre. E para ishte ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 18:51
TIRANE Pak ditë më parë në media qarkulloi një lajm se Arilena Ara dhe Flori Mumajesi do të sillnin shumë shpejt bashkëpunimin e dytë së bashku. Dyshimet nisën pas publikimit të fotove të njëjta të tyre. E para ishte ...

Manjola Nallbani vjen me poza tërheqëse nga “Air Albania Stadium”
Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, ka marrë pjesë të dielën në inaugurimin e Stadiumit “Air Albania”, i njohur ndryshe si Arena Kombëtare. Përveçse ka ndjekur nga afër ndeshjen Shqipëri-Francë, Nallbani ka qenë e ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 21:11
Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, ka marrë pjesë të dielën në inaugurimin e Stadiumit “Air Albania”, i njohur ndryshe si Arena Kombëtare. Përveçse ka ndjekur nga afër ndeshjen Shqipëri-Francë, Nallbani ka qenë e ...

Dikur piqte vetëm mish në zgarë, sot pasuria e tij arrin në 1 miliard
Ai u kthye në sensacionin e internetit me videot e tij të gatimit dhe me gjestin e tij ikonik të hedhjes së kripës në gatimet e tij. Por shumë njerez ndoshta nuk e dinë që Nusret Gokçe është në fakt një kuzhinier mjaft ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 12:40
Ai u kthye në sensacionin e internetit me videot e tij të gatimit dhe me gjestin e tij ikonik të hedhjes së kripës në gatimet e tij. Por shumë njerez ndoshta nuk e dinë që Nusret Gokçe është në fakt një kuzhinier mjaft ...

Big Mama i reagon fanses që e kritikoi për paraqitjen e ekspozuar pak pas vdekjes së babait
Këngëtarja e njohur Big Mama, së fundmi u përball me një humbje tragjike në familjen e saj. Babai i saj, Adi, u nda nga jeta për shkak të një sëmundje, duke lënë të pikëlluar kështu familjen dhe mbarë farefisin. ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 19:57
Këngëtarja e njohur Big Mama, së fundmi u përball me një humbje tragjike në familjen e saj. Babai i saj, Adi, u nda nga jeta për shkak të një sëmundje, duke lënë të pikëlluar kështu familjen dhe mbarë farefisin. ...

Arilena Ara publikon bashkëpunimin e radhës
Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, ka prezantuar për publikun projektin e saj më të ri muzikor. Ajo ka sjell këtë herë një bashkëpunim me Florin, të titulluar “Doja”. Kënga është e zhanrit baladë, dhe është ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 19:36
Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, ka prezantuar për publikun projektin e saj më të ri muzikor. Ajo ka sjell këtë herë një bashkëpunim me Florin, të titulluar “Doja”. Kënga është e zhanrit baladë, dhe është ...

Ava Max ndryshon tërësisht, nga një bionde e thjeshtë në një brune simpatike
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, është shumë e pëlqyer për stilin e saj. Ajo ka krijuar tashmë imazhin e një vajze të bukur bionde, e cila di të bëjë çudira me zërin e saj! Megjithatë së fundmi, Ava ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 18:18
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, është shumë e pëlqyer për stilin e saj. Ajo ka krijuar tashmë imazhin e një vajze të bukur bionde, e cila di të bëjë çudira me zërin e saj! Megjithatë së fundmi, Ava ...

Melinda Ademi shfaqet tejet joshëse, sot në ditëlindjen e saj
Sot ka qenë një ditë tejet e veçantë për Melinda Ademin, shkruan . Kjo për faktin se ajo e ka ditëlindjen dhe me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa. ‘Vajza e ditëlindjes’ e ka ...
Lajminet | 19-Nov-2019 22:43
Sot ka qenë një ditë tejet e veçantë për Melinda Ademin, shkruan . Kjo për faktin se ajo e ka ditëlindjen dhe me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa. ‘Vajza e ditëlindjes’ e ka ...

Atalanta dhe Bologna në kërkim të Ardian Ismajlit
Hajduku i Splitit është duke menduar ta shesë futbollistin shqiptare Ardian Ismajli, i cili kërkohet nga klubet italiane, Atalanta dhe Bologna. Akoma pa u hapur afati kalimtar dimëror, klubi kroat është duke i menduar ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:25
Hajduku i Splitit është duke menduar ta shesë futbollistin shqiptare Ardian Ismajli, i cili kërkohet nga klubet italiane, Atalanta dhe Bologna. Akoma pa u hapur afati kalimtar dimëror, klubi kroat është duke i menduar ...

Manjola Nallbani shfaqet atraktive nga “Air Albania Stadium”
Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani, të dielën ka marrë pjesë në inaugurimin e Stadiumit “Air Albania”, i njohur ndryshe si Arena Kombëtare, shkruan . Përveçse ka ndjekur nga afër ndeshjen Shqipëri-Francë, ...
Lajminet | 19-Nov-2019 21:37
Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani, të dielën ka marrë pjesë në inaugurimin e Stadiumit “Air Albania”, i njohur ndryshe si Arena Kombëtare, shkruan . Përveçse ka ndjekur nga afër ndeshjen Shqipëri-Francë, ...

Ilda Bejlerit për pak sa nuk i doli gjoksi nga fustani elegant
Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri ka pozuar sërish joshëse para kamerës, shkruan . Kësaj radhe ka zgjedhur tjetër ngjyrë dhe jo atë të zezën për fustanin elegant i cili i thekson format trupore dhe e bën të duket ...
Lajminet | 19-Nov-2019 21:23
Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri ka pozuar sërish joshëse para kamerës, shkruan . Kësaj radhe ka zgjedhur tjetër ngjyrë dhe jo atë të zezën për fustanin elegant i cili i thekson format trupore dhe e bën të duket ...

Një javë pasi babai i ndërroi jetë, Big Mama me foto ekspozuese – kritikohet ashpër nga ndjekësja
Ditë më parë emri i saj ishte kryefjalë në mediat rozë, pas performancës që realizoi në Poloni, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja nga Gjakova, Vesa Smolica habiti të gjithë në Varshavë me performancën e këngës “Hallelujah” ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 21:15
Ditë më parë emri i saj ishte kryefjalë në mediat rozë, pas performancës që realizoi në Poloni, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja nga Gjakova, Vesa Smolica habiti të gjithë në Varshavë me performancën e këngës “Hallelujah” ...

Vesa Smolica interpreton këngën e njohur të Nexhmije Pagarushës në Varshavë
Këngëtarja Vesa Smolica, ka treguar në Express të KTV-së eksperiencën e saj në një ngjarje humanitare të organizuar në Varshavë të Polonisë. Kjo ngjarje është e dedikuar për personat që shpëtuan dhe ndihmuan hebrenjtë ...
Koha.net | 19-Nov-2019 21:07
Këngëtarja Vesa Smolica, ka treguar në Express të KTV-së eksperiencën e saj në një ngjarje humanitare të organizuar në Varshavë të Polonisë. Kjo ngjarje është e dedikuar për personat që shpëtuan dhe ndihmuan hebrenjtë ...

Ismajli kërkohet nga klubet italiane Forma e mirë që ka treguar me Hajdukun e Splitit por edhe me kombëtaren shqiptare të futbollit ka bërë që për Ardian Ismajlin të interesohen dy klube shumë të njohura të Serie A. Duke iu...
Forma e mirë që ka treguar me Hajdukun e Splitit por edhe me kombëtaren shqiptare të futbollit ka bërë që për Ardian Ismajlin të interesohen dy klube shumë të njohura të Serie A. Duke iu referuar lajmeve që raportojnë ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 20:56
Forma e mirë që ka treguar me Hajdukun e Splitit por edhe me kombëtaren shqiptare të futbollit ka bërë që për Ardian Ismajlin të interesohen dy klube shumë të njohura të Serie A. Duke iu referuar lajmeve që raportojnë ...

Ismajli kërkohet nga klubet italiane
Forma e mirë që ka treguar me Hajdukun e Splitit por edhe me kombëtaren shqiptare të futbollit ka bërë që për Ardian Ismajlin të interesohen dy klube shumë të njohura të Serie A. Duke iu referuar lajmeve që raportojnë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 20:28
Forma e mirë që ka treguar me Hajdukun e Splitit por edhe me kombëtaren shqiptare të futbollit ka bërë që për Ardian Ismajlin të interesohen dy klube shumë të njohura të Serie A. Duke iu referuar lajmeve që raportojnë ...

Vesa Smolica interpreton “E Dehur Jam” të Nexhmije Pagarushës në Varshavë
Këngëtarja Vesa Smolica, ishte e ftuar në “Express” të KTV-së për ta ndarë eksperiencën e saj në një ngjarje humanitare të organizuar nga shoqata “From the Depths”, e cila u mbajt në Varshavë të Polonisë. Kjo ngjarje ...
Koha.net | 19-Nov-2019 20:26
Këngëtarja Vesa Smolica, ishte e ftuar në “Express” të KTV-së për ta ndarë eksperiencën e saj në një ngjarje humanitare të organizuar nga shoqata “From the Depths”, e cila u mbajt në Varshavë të Polonisë. Kjo ngjarje ...

Jennifer Aniston me 20 milionë ndjekës në Instagram
Ajo theu rekord në Instagram kur iu bashkua këtij rrjeti social rreth më shumë se një muaj më parë. Ndaj Jennifer Aniston tashmë po feston arritjen e 20 milionë ndjekësve të saj, e këtë e dëshmoi me një postim ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 20:26
Ajo theu rekord në Instagram kur iu bashkua këtij rrjeti social rreth më shumë se një muaj më parë. Ndaj Jennifer Aniston tashmë po feston arritjen e 20 milionë ndjekësve të saj, e këtë e dëshmoi me një postim ...

Për shkak të sëmundjes nuk feston ditëlindjen/ 3 vjeçari surprizohet nga lagjja
Nashi Stineman, është 3 vjeç, dhe vuan nga një sëmundje e rrallë neuromuskulare e njohur si SMARD, ose atrofi muskulore kurrizore me shqetësim të frymëmarrjes. Sëmundja shkakton dobësi muskulore dhe nuk ka kurë apo ...
Dritare | 19-Nov-2019 20:12
Nashi Stineman, është 3 vjeç, dhe vuan nga një sëmundje e rrallë neuromuskulare e njohur si SMARD, ose atrofi muskulore kurrizore me shqetësim të frymëmarrjes. Sëmundja shkakton dobësi muskulore dhe nuk ka kurë apo ...

Modelja amerikane merr gjithë vëmendjen me këtë video
Modelja e famshme, Kinsey Wolanski për publikun e gjerë u bë e njohur në Madrid në finalen e Ligës së Kampionëve kur hyri në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool, shkruan . E kësaj ia pa ‘hajrin’ pasi ...
Lajminet | 19-Nov-2019 20:11
Modelja e famshme, Kinsey Wolanski për publikun e gjerë u bë e njohur në Madrid në finalen e Ligës së Kampionëve kur hyri në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool, shkruan . E kësaj ia pa ‘hajrin’ pasi ...

Big Mama, katër ditë pas vdekjes së babait udhëton në Zanzibar të Tanzanisë
Këngëtarja dhe prezantuesja, Big Mama emri i vërtetë i së cilës Besjana Kasami, ka filluar shumë shpejt punën Këngëtarja, e cila para katër ditë shkroi një postim emocionues për babanë e saj i cili vdiq të shtunën e ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 20:10
Këngëtarja dhe prezantuesja, Big Mama emri i vërtetë i së cilës Besjana Kasami, ka filluar shumë shpejt punën Këngëtarja, e cila para katër ditë shkroi një postim emocionues për babanë e saj i cili vdiq të shtunën e ...

Konfirmohen zërat, Arilena dhe Flori kanë gati bashkëpunimin e radhës
Pak ditë më parë në media qarkulloi një lajm se Arilena Ara dhe Flori Mumajesi do të sillnin shumë shpejt bashkëpunimin e dytë së bashku. Dyshimet nisën pas publikimit të fotove të njëjta të tyre. E para ishte Arilena ...
InFokusi | 19-Nov-2019 20:10
Pak ditë më parë në media qarkulloi një lajm se Arilena Ara dhe Flori Mumajesi do të sillnin shumë shpejt bashkëpunimin e dytë së bashku. Dyshimet nisën pas publikimit të fotove të njëjta të tyre. E para ishte Arilena ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved