ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 09:36

Aksident në Kavajë/ Humb jetën çiklisti 52-vjeçar, u përplas nga një makinë

Aksident në Kavajë/ Humb jetën çiklisti 52-vjeçar, u përplas nga një makinë
Një aksident ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, Kavajë.
Top Channel | 18-Nov-2019 19:31
Një aksident ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, Kavajë.

Makina përplas biçikletën, ndërron jetë çiklisti në Malin e Robit
Një 52-vjeçar ka ndërruar jetë në një aksident automobilistik në Kavajë. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 17:40 në Malin e Robit. Nga të dhënat paraprake mësohet se një makinë ka përplasur një çiklist, dhe për pasojë ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 18:32
Një 52-vjeçar ka ndërruar jetë në një aksident automobilistik në Kavajë. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 17:40 në Malin e Robit. Nga të dhënat paraprake mësohet se një makinë ka përplasur një çiklist, dhe për pasojë ...

Aksident në Elbasan, humb jetën një këmbësor
Një 60-vjeçar ka humbur jetën në Elbasan, pasi një 47-vjeçar e ka aksidentuar atë me automjetin e tij. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan, për veprime të mëtejshme procedurale. “Në ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 20:06
Një 60-vjeçar ka humbur jetën në Elbasan, pasi një 47-vjeçar e ka aksidentuar atë me automjetin e tij. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan, për veprime të mëtejshme procedurale. “Në ...

Makina përplas për vdekje këmbësorin në Elbasan
Një 55 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e përplasjes nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur mesditën e kësaj të premtje në vendin e quajtur ‘Zaranika’. Informacionet bëjnë me dije se viktima është Shaban K. 55-vjeç banues ...
VizionPlus | 16-Nov-2018 16:10
Një 55 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e përplasjes nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur mesditën e kësaj të premtje në vendin e quajtur ‘Zaranika’. Informacionet bëjnë me dije se viktima është Shaban K. 55-vjeç banues ...

Pas Elbasanit, regjistrohet një tjetër aksident tragjik në Kavajë
Pas aksidentit fatal në Elbasan, ku humbi jetën këmbësori 60-vjeçar, një tjetër rast tragjik është regjistruar pak minuta më parë në Kavajë. Në rrugën dytësore të Malit të Robit, automjeti me drejtues shtetasin B. F ka ...
Telegraf | 18-Nov-2019 18:33
Pas aksidentit fatal në Elbasan, ku humbi jetën këmbësori 60-vjeçar, një tjetër rast tragjik është regjistruar pak minuta më parë në Kavajë. Në rrugën dytësore të Malit të Robit, automjeti me drejtues shtetasin B. F ka ...

Aksident te Mali i Robit, makina përplas çiklistin
Një tjetër person ka humbur jetën pasditën e kësaj të hëne si pasojë e një aksidenti rrugor. Ngjarja ka ndodhur në një rrugë dytësore të Malit të Robit në Kavajë, ku automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur ...
VizionPlus | 18-Nov-2019 18:28
Një tjetër person ka humbur jetën pasditën e kësaj të hëne si pasojë e një aksidenti rrugor. Ngjarja ka ndodhur në një rrugë dytësore të Malit të Robit në Kavajë, ku automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur ...

Tjetër aksident, ndërron jetë një person
Një çiklist 52 vjeç është përplasur për vdekje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, ku automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52 vjeç. ...
Lapsi | 18-Nov-2019 19:07
Një çiklist 52 vjeç është përplasur për vdekje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, ku automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52 vjeç. ...

Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje 60-vjeçarin
ELBASAN Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë pasdite në Elbasan. Një makinë ka përplasur kalimtarin e për pasojë, ky i fundit ka ndërruar jetë. Aksidenti ndodhi në qytetin e Elbasanit, ndërsa ka ndërruar jetë ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 17:58
ELBASAN Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë pasdite në Elbasan. Një makinë ka përplasur kalimtarin e për pasojë, ky i fundit ka ndërruar jetë. Aksidenti ndodhi në qytetin e Elbasanit, ndërsa ka ndërruar jetë ...

Makina përplas për vdekje çiklistin, 52-vjeçari ndërron jetë në vendngjarje
Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën dytësore të Malit të Robit, ku një automjet ka përplasur një çiklist. Si pasojë e përplasjes nga makina çiklisti, 52 vjeç ka humbur jetën. Policia po heton për shkaqet e ...
Politiko | 18-Nov-2019 20:53
Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën dytësore të Malit të Robit, ku një automjet ka përplasur një çiklist. Si pasojë e përplasjes nga makina çiklisti, 52 vjeç ka humbur jetën. Policia po heton për shkaqet e ...

Makina përplas për vdekje çiklistin
Një çiklist 52 vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, ku automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52......
Zeri | 18-Nov-2019 19:58
Një çiklist 52 vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, ku automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52......

Aksident në Elbasan, makina përplas për vdekje këmbësorin
ELBASAN Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë ditës së sotme në qytetin e Elbasanit. Në makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor rreth 55-vjeç . Informacion paraprak : Në lagjen “Vullnetari” , ...
BalkanWeb | 16-Nov-2018 15:59
ELBASAN Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë ditës së sotme në qytetin e Elbasanit. Në makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor rreth 55-vjeç . Informacion paraprak : Në lagjen “Vullnetari” , ...

2 të vdekur dhe 4 të lënduar nga aksidentet në Shqipëri
Dy të vdekur dhe katër të plagosur është bilanci i aksidenteve rrugore këtë të hënë. Brenda pak minutash, në Elbasan dhe Kavajë humbën jetën në aksident dy burra, përkatësisht të moshës 60 dhe 52 vjeç. Në lagjen “28 ...
EkonomiaOnline | 18-Nov-2019 19:48
Dy të vdekur dhe katër të plagosur është bilanci i aksidenteve rrugore këtë të hënë. Brenda pak minutash, në Elbasan dhe Kavajë humbën jetën në aksident dy burra, përkatësisht të moshës 60 dhe 52 vjeç. Në lagjen “28 ...

Aksident i rëndë në Elbasan, përplaset për vdekje nga makina 60-vjeçari
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë pasdite në Elbasan.Një makinë ka përplasur kalimtarin e për pasojë, ky i fundit ka ndërruar jetë. Aksidenti ndodhi në qytetin e Elbasanit, ndërsa ka ndërruar jetë një ...
Telegraf | 18-Nov-2019 18:18
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë pasdite në Elbasan.Një makinë ka përplasur kalimtarin e për pasojë, ky i fundit ka ndërruar jetë. Aksidenti ndodhi në qytetin e Elbasanit, ndërsa ka ndërruar jetë një ...

Makina përplas për vdekje çiklistin
Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, ku automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52 vjeç. “Si pasojë e përplasjes, çiklisti shtetasi G. L si pasojë e ...
Lajminet | 18-Nov-2019 19:43
Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, ku automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52 vjeç. “Si pasojë e përplasjes, çiklisti shtetasi G. L si pasojë e ...

Aksident në Elbasan, ndërron jetë një person
Një këmbësor në Elbasan është aksidentuar për vdekje nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hënë në lagjen “28 nëntori”. Sipas policisë “shtetasi L.K., 47 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip ...
Lapsi | 18-Nov-2019 18:36
Një këmbësor në Elbasan është aksidentuar për vdekje nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hënë në lagjen “28 nëntori”. Sipas policisë “shtetasi L.K., 47 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip ...

Makina përplas këmbësorin, humb jetën 60-vjeçari në Elbasan
Një 60 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e përplasjes nga një makinë në lagjen “28 Nëntori”, në Elbasan. Sipas policisë L.K., 47 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Volksëagen”, ka aksidentuar një shtetas ...
VizionPlus | 18-Nov-2019 18:12
Një 60 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e përplasjes nga një makinë në lagjen “28 Nëntori”, në Elbasan. Sipas policisë L.K., 47 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Volksëagen”, ka aksidentuar një shtetas ...

Makina përplas për vdekje çiklistin
Një çiklist 52 vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, ku automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52 vjeç. ...
Gazeta Observer | 18-Nov-2019 19:23
Një çiklist 52 vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, ku automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52 vjeç. ...

Makina përplas për vdekje çiklistin në Kavajë
Një çiklist 52 vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, ku automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52 vjeç. ...
EkonomiaOnline | 18-Nov-2019 18:52
Një çiklist 52 vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, ku automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52 vjeç. ...

E përplas makina, vdes çiklisti te Mali i Robit
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme, por këtë herë të Mali i Robit. Një automjet ka përplasur një çiklist, i cili ka ndërruar jetë menjëherë. “Rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, ...
Dritare | 18-Nov-2019 18:52
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme, por këtë herë të Mali i Robit. Një automjet ka përplasur një çiklist, i cili ka ndërruar jetë menjëherë. “Rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, ...

Tjetër aksident/ Automjeti përplas çiklistin, vdes 52-vjeçari
Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën dytësore të Malit të Robit, ku një automjet ka përplasur një çiklist. Si shkak i përplasjes çiklisti ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën ...
ABCNews | 18-Nov-2019 18:28
Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën dytësore të Malit të Robit, ku një automjet ka përplasur një çiklist. Si shkak i përplasjes çiklisti ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved