ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 03:09

Moti e martë, 19 Nëntor 2019!

Moti e martë, 19 Nëntor 2019!
Sipas MeteoAlb: Edhe nesër mbetemi në ndikimin e presionit të ulët atmosferik duke diktuar në territorin shqiptar alternime kthjellimesh dhe vranësira deri në pasdite kur parashikohet zhvillim i vranësirave në territor, ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 06:29
Sipas MeteoAlb: Edhe nesër mbetemi në ndikimin e presionit të ulët atmosferik duke diktuar në territorin shqiptar alternime kthjellimesh dhe vranësira deri në pasdite kur parashikohet zhvillim i vranësirave në territor, ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Nëpër luginat e vendit do të ketë mjegulla. Gjatë natës së sotme do të ketë kushte për reshje të shiut. Nga pjesa jugore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat e ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 08:15
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Nëpër luginat e vendit do të ketë mjegulla. Gjatë natës së sotme do të ketë kushte për reshje të shiut. Nga pjesa jugore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat e ...

Java nisi me reshje shiu, ja kur pritet përmirësimi i motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash që do të sjellin reshje shiu në të territorin. Reshjet janë në intensitet mesatar.
Top Channel | 18-Nov-2019 09:44
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash që do të sjellin reshje shiu në të territorin. Reshjet janë në intensitet mesatar.

Parashikimi i motit për sot, 18 Nëntor 2019
Gjate dites se sotme, moti mbi vendin tone do te vazhdoje te dominohet nga paqendrueshmeria. Keshtu, gjate paradites do te vijojne vranesirat alternuar me reshjet shiu. Ne mesdite do te kemi permiresim gradual te ...
ikub.al | 18-Nov-2019 08:39
Gjate dites se sotme, moti mbi vendin tone do te vazhdoje te dominohet nga paqendrueshmeria. Keshtu, gjate paradites do te vijojne vranesirat alternuar me reshjet shiu. Ne mesdite do te kemi permiresim gradual te ...

Në mëngjes ftohtë, pasdite priten reshje shiu
Fusha të presionit të ulët që po depërtojnë mbi Mesdhe dhe pjesë të rajonit vazhdojnë të diktojnë mot të ndryshueshëm. Në mëngjes ftohtë, e në ultësira mundësi për mjegull. Ditën mot i butë dhe kryesisht me vranësira. ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 07:42
Fusha të presionit të ulët që po depërtojnë mbi Mesdhe dhe pjesë të rajonit vazhdojnë të diktojnë mot të ndryshueshëm. Në mëngjes ftohtë, e në ultësira mundësi për mjegull. Ditën mot i butë dhe kryesisht me vranësira. ...

IHMK tregon nëse priten reshje bore këto ditë
As java e tretë e muajit nëntor nuk parashihet të ketë temperatura minus apo të ketë reshje bore. Kështu tha për , Besim Aliu, parashikues i Motit në Institutin Hidrometeorologjik të Kosovës. Sipas Aliut gjatë kësaj ...
Arbresh | 19-Nov-2019 08:20
As java e tretë e muajit nëntor nuk parashihet të ketë temperatura minus apo të ketë reshje bore. Kështu tha për , Besim Aliu, parashikues i Motit në Institutin Hidrometeorologjik të Kosovës. Sipas Aliut gjatë kësaj ...

Si do jetë moti sot në Shqipëri
Edhe sot, vendi ynë do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të herëpashershme ku më të dukshme vranësirat paraqiten në zonat jugore dhe jugperëndimore të vendit. Parashikohet që edhe pasditja të vijojë me të ...
Lexo | 20-Dec-2016 12:23
Edhe sot, vendi ynë do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të herëpashershme ku më të dukshme vranësirat paraqiten në zonat jugore dhe jugperëndimore të vendit. Parashikohet që edhe pasditja të vijojë me të ...

Zjarri kërcënon shtëpitë dhe jetët e njerëzve në Australi
Erërat e forta dhe temperaturat jostabile do të pengojnë përpjekjet e zjarrfikësve pasi më shumë se 100 vatra zjarri vazhdojnë të gjenden në Uellsin e Ri dhe Queensland për të tretën javë me radhë. Zjarrfikësit po ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 08:20
Erërat e forta dhe temperaturat jostabile do të pengojnë përpjekjet e zjarrfikësve pasi më shumë se 100 vatra zjarri vazhdojnë të gjenden në Uellsin e Ri dhe Queensland për të tretën javë me radhë. Zjarrfikësit po ...

Parashikimi i motit
Moti në vend në mëngjes do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa nëpër lugina me mjegull. Pasdite dhe gjatë natës do ketë reshje të shiut, të cilat herë pas here do të kenë karakter më të rrëmbyeshëm. Do të ...
Shenja | 19-Nov-2019 08:16
Moti në vend në mëngjes do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa nëpër lugina me mjegull. Pasdite dhe gjatë natës do ketë reshje të shiut, të cilat herë pas here do të kenë karakter më të rrëmbyeshëm. Do të ...

Moti në Kosovë
Fusha të presionit të ulët që po depërtojnë mbi Mesdhe dhe pjesë të rajonit vazhdojnë të diktojnë mot të ndryshueshëm. Në Kosovë, në mëngjes do të jetë ftohtë, e në ultësira mundësi për mjegull. Ditën mot i butë dhe ...
Koha.net | 19-Nov-2019 08:15
Fusha të presionit të ulët që po depërtojnë mbi Mesdhe dhe pjesë të rajonit vazhdojnë të diktojnë mot të ndryshueshëm. Në Kosovë, në mëngjes do të jetë ftohtë, e në ultësira mundësi për mjegull. Ditën mot i butë dhe ...

Moti sot në Shqipëri, mos dilni nga shtëpia pa çadra
Kjo javë do të nisë sërish me reshje shiu, por nuk parashikohen përmbytje. Për këtë arsye, duhet të mos dilni nga shtëpia pa çadër. Sipas Meteoalb, në qarqet Vlorë, Shkodër, Kukës, Lezhë dhe Gjirokastër do të ketë ...
Telegraf | 18-Nov-2019 08:51
Kjo javë do të nisë sërish me reshje shiu, por nuk parashikohen përmbytje. Për këtë arsye, duhet të mos dilni nga shtëpia pa çadër. Sipas Meteoalb, në qarqet Vlorë, Shkodër, Kukës, Lezhë dhe Gjirokastër do të ketë ...

Moti kryesisht i paqëndrueshëm, në orët e mbrëmjes priten reshje shiu
Moti në mëngjes do të jetë i ftohtë, e në ultësira mundësi për mjegull. Ditën do të vazhdojë mot i butë dhe kryesisht me vranësira. Vonë në mbrëmje priten reshje të dobëta shiu. Era do të jetë mesatare juglindore ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 08:15
Moti në mëngjes do të jetë i ftohtë, e në ultësira mundësi për mjegull. Ditën do të vazhdojë mot i butë dhe kryesisht me vranësira. Vonë në mbrëmje priten reshje të dobëta shiu. Era do të jetë mesatare juglindore ...

Parashikimi i motit për sot
Sot gjatë ditës na pret mot i butë dhe kryesisht me vranësira. Fusha të presionit të ulët që po depërtojnë mbi Mesdhe dhe pjesë të rajonit vazhdojnë të diktojnë mot të ndryshueshëm. Në mëngjes ftohtë, e në ultësira ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 08:15
Sot gjatë ditës na pret mot i butë dhe kryesisht me vranësira. Fusha të presionit të ulët që po depërtojnë mbi Mesdhe dhe pjesë të rajonit vazhdojnë të diktojnë mot të ndryshueshëm. Në mëngjes ftohtë, e në ultësira ...

Australia po digjet, Sydney mbulohet nga tymi i zjarreve në natyrë
Qytetarët e qytetit Sydney janë zgjuar në mëngjes me një tym të dendur në qiell të martën, në kohën kur 50 zjarre po vazhdojnë të jenë aktive në rajonin juglindor. Meteorologët kanë paralajmëruar se temperaturat mund të ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 08:15
Qytetarët e qytetit Sydney janë zgjuar në mëngjes me një tym të dendur në qiell të martën, në kohën kur 50 zjarre po vazhdojnë të jenë aktive në rajonin juglindor. Meteorologët kanë paralajmëruar se temperaturat mund të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në orët e paradites. Pasdite lagështia do të ulet dhe do të fryjë erë e lehtë jugore. Temperaturat e ...
Aktuale.MK | 19-Nov-2019 08:01
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në orët e paradites. Pasdite lagështia do të ulet dhe do të fryjë erë e lehtë jugore. Temperaturat e ...

Ky është moti për sot, nesër e pasnesër
Gjatë dy ditëve të ardhshme pritet që të ketë të reshura lokale të shiut, sipas Prishtina Ëeather. Ky është parashikimi për të martën dhe të mërkurën: 19.11.2019 – Fusha të presionit të ulët......
Zeri | 19-Nov-2019 08:01
Gjatë dy ditëve të ardhshme pritet që të ketë të reshura lokale të shiut, sipas Prishtina Ëeather. Ky është parashikimi për të martën dhe të mërkurën: 19.11.2019 – Fusha të presionit të ulët......

Moti vjen me surpriza, mësoni si do të jenë temperaturat ditën e sotme
Postuar: 16/10/2019 - 07:05 E mërkurë, 16 tetor 2019, parashikimi sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit. RESHJET Sot (e mërkurë dt.16) nuk priten reshje në të gjithë qarqet. TEMPERATURAT Sot (e ...
Sot.Al | 16-Oct-2019 07:08
Postuar: 16/10/2019 - 07:05 E mërkurë, 16 tetor 2019, parashikimi sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit. RESHJET Sot (e mërkurë dt.16) nuk priten reshje në të gjithë qarqet. TEMPERATURAT Sot (e ...

Mëngjesi i ftohtë, parashikimi i motit për sot
Fusha të presionit të ulët që po depërtojnë mbi Mesdhe dhe pjesë të rajonit vazhdojnë të diktojnë mot të ndryshueshëm. Në mëngjes ftohtë, e në ultësira mundësi për mjegull. Ditën mot i butë dhe kryesisht me vranësira. ...
Lajminet | 19-Nov-2019 07:43
Fusha të presionit të ulët që po depërtojnë mbi Mesdhe dhe pjesë të rajonit vazhdojnë të diktojnë mot të ndryshueshëm. Në mëngjes ftohtë, e në ultësira mundësi për mjegull. Ditën mot i butë dhe kryesisht me vranësira. ...

Me diell dhe me vranësira mesatare, pasdite dhe gjatë natës me reshje shiu
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Moti në vend në mëngjes do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa nëpër lugina me mjegull. Pasdite dhe gjatë natës do ketë reshje të shiut, të cilat herë pas here do të kenë ...
Medial | 19-Nov-2019 07:42
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Moti në vend në mëngjes do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa nëpër lugina me mjegull. Pasdite dhe gjatë natës do ketë reshje të shiut, të cilat herë pas here do të kenë ...

Moti sot në Kosovë
Fusha të presionit të ulët që po depërtojnë mbi Mesdhe dhe pjesë të rajonit vazhdojnë të diktojnë mot të ndryshueshëm. Në mëngjes ftohtë, e në ultësira mundësi për mjegull. Ditën mot i butë dhe kryesisht me vranësira. ...
InFokusi | 19-Nov-2019 07:37
Fusha të presionit të ulët që po depërtojnë mbi Mesdhe dhe pjesë të rajonit vazhdojnë të diktojnë mot të ndryshueshëm. Në mëngjes ftohtë, e në ultësira mundësi për mjegull. Ditën mot i butë dhe kryesisht me vranësira. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved