ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 08:19

Aksidenti tragjik në Gjermani, kush është i riu nga Kosova që humbi jetën, rëndë dy të mitur

Aksidenti tragjik në Gjermani, kush është i riu nga Kosova që humbi jetën, rëndë dy të mitur
Mbrëmë në qytetin Waldburg në Baden-Württemberg të Gjermanisë ka humbur jetën një 18-vjeçar nga Prishtina, në një aksident trafiku, shkruan albinfo.ch. Në këtë aksident u përplasën dy vetura, ku 18-vjeçari nga ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 14:05
Mbrëmë në qytetin Waldburg në Baden-Württemberg të Gjermanisë ka humbur jetën një 18-vjeçar nga Prishtina, në një aksident trafiku, shkruan albinfo.ch. Në këtë aksident u përplasën dy vetura, ku 18-vjeçari nga ...

Gjermani, del nga korsia e tij, 18-vjeçari shqiptar përplaset për vdekje me një tjetër makinë
Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Waldburg në Gjermani një 18-vjeçar nga Prishtina ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti me makinë. Sipas mediave gjermane, i riu shqiptar me iniciale B.R., u përplas me një makinë ...
Telegraf | 18-Nov-2019 13:50
Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Waldburg në Gjermani një 18-vjeçar nga Prishtina ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti me makinë. Sipas mediave gjermane, i riu shqiptar me iniciale B.R., u përplas me një makinë ...

EMRAT/ Udhëtonin me shpejtësi në errësirë, makina përplaset me bordurën, tre persona rëndë në spital
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë Krujë-Laç, ku automjeti është përplasur me bordurën e një rruge. Si pasojë tre persona kanë mbetur të plagosur, të cilët janë identifikuar si: Hajrie Dika, Festim Dika dhe ...
Telegraf | 18-Nov-2019 12:06
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë Krujë-Laç, ku automjeti është përplasur me bordurën e një rruge. Si pasojë tre persona kanë mbetur të plagosur, të cilët janë identifikuar si: Hajrie Dika, Festim Dika dhe ...

Humb kontrollin e motorit/ 18-vjeçari nga Lezha ne lufte me jeten ne spital
Aksident në aksin rrugor Fushë Krujë – Milot. Një motorçikletë, e drejtuar nga një 18-vjeçar nga Gramza, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar poshtë gomave të një Mercedes Benzi, që drejtohet nga një vajzë nga qyteti ...
Lajmi i Fundit | 18-Nov-2019 18:18
Aksident në aksin rrugor Fushë Krujë – Milot. Një motorçikletë, e drejtuar nga një 18-vjeçar nga Gramza, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar poshtë gomave të një Mercedes Benzi, që drejtohet nga një vajzë nga qyteti ...

Sarande/ Makina humbet kontrollin dhe perfundon brenda ne butik
SARANDË Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Sarandë. Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin duke përfunduar brenda në një dyqan rrobash. Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka viktima, por ...
Lajmi i Fundit | 18-Nov-2019 17:28
SARANDË Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Sarandë. Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin duke përfunduar brenda në një dyqan rrobash. Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka viktima, por ...

Rrotullohet Mercedesi në Strazhë, ka të lënduar (FOTO)
Sapo ka ndodhur një aksident në rrugën Gostivar – Kërçovë gjegjësisht në Strazhë. Vetura Xhip Mercedes është rrotulluar ku ka të lënduar. Menjëherë kanë arritur ekipet e policisë për të zbardhur aksidentin./TS/ ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 15:54
Sapo ka ndodhur një aksident në rrugën Gostivar – Kërçovë gjegjësisht në Strazhë. Vetura Xhip Mercedes është rrotulluar ku ka të lënduar. Menjëherë kanë arritur ekipet e policisë për të zbardhur aksidentin./TS/ ...

Dy fëmijë në gjendje të rëndë në aksidentit në Gjermani ku humbi jetën një i ri nga Prishtina
Policia gjermane ka dhënë detaje të reja lidhur me aksidentin e rëndë, në të cilin humbi jetën një 18-vjeçar nga Prishtina. 18-vjeçari nga Prishtina mësohet nga mediet gjermane se kishte hyrë në kahun e kundërt të ...
AlbInfo | 18-Nov-2019 15:06
Policia gjermane ka dhënë detaje të reja lidhur me aksidentin e rëndë, në të cilin humbi jetën një 18-vjeçar nga Prishtina. 18-vjeçari nga Prishtina mësohet nga mediet gjermane se kishte hyrë në kahun e kundërt të ...

FOTO/ U përplas me makinën që vinte përballë pasi kishte hyrë në korsinë e kundërt, humb jetën 18-vjeçari shqiptar. Në gjendje të rëndë prindërit me dy fëmijë
Postuar: 18/11/2019 - 14:24 Ky është 18-vjeçari nga Prishtina, i cili mbrëmjen e djeshme në qytetin Waldburg në Baden-Württemberg të Gjermanisë ka humbur jetën në një aksident rrugor, ku u përplasën dy makina. ...
Sot.Al | 18-Nov-2019 14:27
Postuar: 18/11/2019 - 14:24 Ky është 18-vjeçari nga Prishtina, i cili mbrëmjen e djeshme në qytetin Waldburg në Baden-Württemberg të Gjermanisë ka humbur jetën në një aksident rrugor, ku u përplasën dy makina. ...

Tre të plagosur rëndë në rrugën Fushë Krujë- Laç
Aksident I rëndë në aksin rrugor Fushë Krujë-Laç paraditen e kësaj të hëne. Një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me nje mur në anë të autostradës. Tre persona kanë mbetur të plagosur rëndë. Ata janë Hajrie ...
VizionPlus | 18-Nov-2019 11:28
Aksident I rëndë në aksin rrugor Fushë Krujë-Laç paraditen e kësaj të hëne. Një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me nje mur në anë të autostradës. Tre persona kanë mbetur të plagosur rëndë. Ata janë Hajrie ...

Një person lëndohet rëndë në aksident trafiku në Suharekë
Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Suharekë. Shkaktar i aksidentit thuhet se ka qenë mospërshtatja e shpejtësisë. “Rasti ka ndodhur mesnatën e së dielës në Suharekë, ku një person derisa ishte duke e drejtuar ...
Klan Kosova | 18-Nov-2019 14:05
Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Suharekë. Shkaktar i aksidentit thuhet se ka qenë mospërshtatja e shpejtësisë. “Rasti ka ndodhur mesnatën e së dielës në Suharekë, ku një person derisa ishte duke e drejtuar ...

Aksident në Suharekë, lëndohet rëndë një person
Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Suharekë, ndërkaq shkaktar thuhet të ketë qenë mospërshtatja e shpejtësisë. Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se si pasojë e aksidentit, dy pasagjerë kanë marrë ...
Arbresh | 18-Nov-2019 14:00
Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Suharekë, ndërkaq shkaktar thuhet të ketë qenë mospërshtatja e shpejtësisë. Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se si pasojë e aksidentit, dy pasagjerë kanë marrë ...

Aksident në Gjilan, tre të lënduar
Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Gjilan. Si pasojë, tre persona kanë mbetur të lënduar. Policia bën të ditur se të përfshira në aksident kanë qenë tri vetura. “Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes tri ...
Klan Kosova | 18-Nov-2019 13:55
Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Gjilan. Si pasojë, tre persona kanë mbetur të lënduar. Policia bën të ditur se të përfshira në aksident kanë qenë tri vetura. “Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes tri ...

Aksident në Suharekë, një person lëndohet rëndë
Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Suharekë, ndërkaq shkaktar thuhet të ketë qenë mospërshtatja e shpejtësisë. Rasti ka ndodhur mesnatën e së dielës në Suharekë, ku një person derisa ishte duke e drejtuar ...
Gazeta Observer | 18-Nov-2019 13:55
Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Suharekë, ndërkaq shkaktar thuhet të ketë qenë mospërshtatja e shpejtësisë. Rasti ka ndodhur mesnatën e së dielës në Suharekë, ku një person derisa ishte duke e drejtuar ...

Aksident në Fushë-Krujë, 3 persona dërgohen me urgjencë në Tiranë
Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksident të rëndë që ka ndodhur në aksin Fushë Krujë – Laç, pranë vendit të quajtur Kthesa e Gjelit ku makina e të plagosurve është përplasur me një mur anash rrugës. ...
Gazeta Observer | 18-Nov-2019 13:55
Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksident të rëndë që ka ndodhur në aksin Fushë Krujë – Laç, pranë vendit të quajtur Kthesa e Gjelit ku makina e të plagosurve është përplasur me një mur anash rrugës. ...

Aksident në Suharekë, vetura bie në kanal
Policia raporton se i dyshuari, derisa ishte duke drejtuar veturën, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes humb kontrollin ndaj automjetit dhe del jashtë rrugës ku bie në një kanal, përcjell . ...
Lajminet | 18-Nov-2019 13:51
Policia raporton se i dyshuari, derisa ishte duke drejtuar veturën, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes humb kontrollin ndaj automjetit dhe del jashtë rrugës ku bie në një kanal, përcjell . ...

Aksident në Gjilan, tre persona të lënduar
Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Gjilan, ku si pasojë, tre persona kanë mbetur të lënduar Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në Gjilan, ndërkaq policia bën të ditur se të përfshira në aksident kanë......
Zeri | 18-Nov-2019 13:50
Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Gjilan, ku si pasojë, tre persona kanë mbetur të lënduar Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në Gjilan, ndërkaq policia bën të ditur se të përfshira në aksident kanë......

Aksident trafiku në Vushtrri, dyshohet për të lënduar
Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Nadakovc të Komunës së Vushtrrisë. Në këtë aksident dyshohet se ka edhe persona të lënduar. Klan Kosova është në pritje të detajeve nga Policia.
Klan Kosova | 18-Nov-2019 13:50
Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Nadakovc të Komunës së Vushtrrisë. Në këtë aksident dyshohet se ka edhe persona të lënduar. Klan Kosova është në pritje të detajeve nga Policia.

Aksident në Suharekë, një person lëndohet rëndë
Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Suharekë, ndërkaq shkaktar thuhet të ketë qenë mospërshtatja e shpejtësisë. Rasti ka ndodhur mesnatën e së dielës në Suharekë, ku një person derisa ishte duke e drejtuar......
Zeri | 18-Nov-2019 13:50
Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Suharekë, ndërkaq shkaktar thuhet të ketë qenë mospërshtatja e shpejtësisë. Rasti ka ndodhur mesnatën e së dielës në Suharekë, ku një person derisa ishte duke e drejtuar......

Dy të lënduar nga një vetaksident në Suharekë
Dy persona janë lënduar pas një vetaksidenti në Suharekë. Sipas njoftimit të Policisë, i dyshuari mashkull derisa ishte duke drejtuar veturën, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes humb kontrollin ...
Koha.net | 18-Nov-2019 13:42
Dy persona janë lënduar pas një vetaksidenti në Suharekë. Sipas njoftimit të Policisë, i dyshuari mashkull derisa ishte duke drejtuar veturën, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes humb kontrollin ...

Aksident në Suharekë, një person lëndohet rëndë
Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Suharekë, ndërkaq shkaktar thuhet të ketë qenë mospërshtatja e shpejtësisë. Rasti ka ndodhur mesnatën e së dielës në Suharekë, ku një person derisa ishte duke e drejtuar ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 13:42
Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Suharekë, ndërkaq shkaktar thuhet të ketë qenë mospërshtatja e shpejtësisë. Rasti ka ndodhur mesnatën e së dielës në Suharekë, ku një person derisa ishte duke e drejtuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved