ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 14:24

Meta dhe Sasha shpresojnë akoma!

Meta dhe Sasha shpresojnë akoma!
Ndërkohë që Franca është 2 me 0 në avantazh ndaj Shqipërisë, në ndeshjen që po luhet në "Air Albania Stadium". presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash një foto me macen e tij, Sasha në facebook, ku shkruan se ...
Top Channel | 17-Nov-2019 22:23
Ndërkohë që Franca është 2 me 0 në avantazh ndaj Shqipërisë, në ndeshjen që po luhet në "Air Albania Stadium". presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash një foto me macen e tij, Sasha në facebook, ku shkruan se ...

Inagurimi i “Air Albania Stadium”/ Rama: E kam pritur këtë moment prej shumë vitesh
Kryeministri i vendit Edi Rama në fjalën e tij në inagurimin e stadiumit e ri të Kombëtares së Shqipërisë, “Air Albania Stadium” tha se e ka pritur këtë moment prej vitesh.
Top Channel | 17-Nov-2019 21:22
Kryeministri i vendit Edi Rama në fjalën e tij në inagurimin e stadiumit e ri të Kombëtares së Shqipërisë, “Air Albania Stadium” tha se e ka pritur këtë moment prej vitesh.

VIDEO/ “U bënë gropat gati për patate”, ironia në rrjet me fushën e dëmtuar në “Air Albania Stadium”
Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë kampionët e Botës me dy gola në avantazh. Por ndërkohë që është zhvilluar pjesa e parë, stadiumi i ...
Telegraf | 17-Nov-2019 22:34
Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë kampionët e Botës me dy gola në avantazh. Por ndërkohë që është zhvilluar pjesa e parë, stadiumi i ...

Hysaj: Franca na mposhti me dy goditje, treguam që mund të luftojmë me të gjithë
Dy raste dhe dy gola, për Elseid Hysajn ishin ato dy episode të pjesës së parë që ndëshkuan kuqezinjtë. Kapiteni i kombëtares shqiptare e analizoi kështu në mikrofonin e Supersport sfidën e humbur në Air Albania ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 23:27
Dy raste dhe dy gola, për Elseid Hysajn ishin ato dy episode të pjesës së parë që ndëshkuan kuqezinjtë. Kapiteni i kombëtares shqiptare e analizoi kështu në mikrofonin e Supersport sfidën e humbur në Air Albania ...

VIDEO: Era Istrefi “elektrizon” stadiumin kombëtar
Era Istrefi ka “elektrizuar” 21 mijë tifozët në stadiumin kombëtar. Istrefi këndoi këngën e saj ‘Live it up’, prodhim muzikor ky që dha shumë atmosferë edhe gjatë botërorit.
GazetaTema | 17-Nov-2019 21:12
Era Istrefi ka “elektrizuar” 21 mijë tifozët në stadiumin kombëtar. Istrefi këndoi këngën e saj ‘Live it up’, prodhim muzikor ky që dha shumë atmosferë edhe gjatë botërorit.

Inaugurimi i “Air Albania Stadium” – pamje nga hapja me ceremoni brilante dhe një koreografi fantastike
E diela e 17 shtatorit do të kujtohet gjithnjë si një ditë historike për Shqipërinë që inauguroi stadiumin e ri “Air Albania” në ndeshjen ndaj Francës. Atmosfera në impiant pak minuta para fillimit të sfidës ishte ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 23:03
E diela e 17 shtatorit do të kujtohet gjithnjë si një ditë historike për Shqipërinë që inauguroi stadiumin e ri “Air Albania” në ndeshjen ndaj Francës. Atmosfera në impiant pak minuta para fillimit të sfidës ishte ...

Elozhet për Shqipërinë dhe triumfi, flasin Deschamps dhe Griezmann
Didier Deschamps dhe Antoine Griezmann folën menjëherë pas fitores 0-2 në Air Albania Stadium përballë Shqipërisë. Trajneri u shpreh shumë i lumtur me atë që të tijtë kanë dhënë në këto ndeshje kualifikuese, ndërsa ...
ABCNews | 18-Nov-2019 00:05
Didier Deschamps dhe Antoine Griezmann folën menjëherë pas fitores 0-2 në Air Albania Stadium përballë Shqipërisë. Trajneri u shpreh shumë i lumtur me atë që të tijtë kanë dhënë në këto ndeshje kualifikuese, ndërsa ...

Parulla “Hiqini duart nga Kosova” në ndeshjen Shqipëri – Francë
Në ndeshjen Shqipëri – Francë për kualifikime Euro 2020, që u zhvillua në stadiumin e inauguruar nuk kanë munguar parullat për Kosovën. Në një nga parullat që është shpalosur nga tifozët kuq e zi në stadiumin “Air ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 22:51
Në ndeshjen Shqipëri – Francë për kualifikime Euro 2020, që u zhvillua në stadiumin e inauguruar nuk kanë munguar parullat për Kosovën. Në një nga parullat që është shpalosur nga tifozët kuq e zi në stadiumin “Air ...

Mendy: E kishim studiuar Shqipërinë, atmosfera na e vështirësoi fitoren
Benjamin Mendy, futbollisti i Francës, pas ndeshjes me Shqipërinë foli për përballjen e fituar, atmosferën në stadium dhe për ata që i hapën probleme atyre. Gjithashtu, në deklaratën për “Supersport” vuri në dukje edhe ...
ABCNews | 17-Nov-2019 23:29
Benjamin Mendy, futbollisti i Francës, pas ndeshjes me Shqipërinë foli për përballjen e fituar, atmosferën në stadium dhe për ata që i hapën probleme atyre. Gjithashtu, në deklaratën për “Supersport” vuri në dukje edhe ...

VIDEO: Spektakli i fillimit të ndeshjes Shqipëri-Francë
Ka nisur të luhet ndeshja Shqipëri-Francë. Ndërkohë, ceremonia hyrëse u shoqërua me një organizim special në kuadër të inagurimit të stadiumit të ri.
GazetaTema | 17-Nov-2019 20:57
Ka nisur të luhet ndeshja Shqipëri-Francë. Ndërkohë, ceremonia hyrëse u shoqërua me një organizim special në kuadër të inagurimit të stadiumit të ri.

Video/ “Një ditë që mbetet në histori”, Rama me familjen në ceremoninë e hapjes së “Air Albania Stadium”
TIRANË Kryeministri i vendit Edi Rama ndodhet në këto momente në stadiumin e ri të Kombëtares së Shqipërisë për inaugurimin e impiantit të ri sportiv “Air Albania Stadium”. Shefi i qeverisë është i shoqëruar nga ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 20:32
TIRANË Kryeministri i vendit Edi Rama ndodhet në këto momente në stadiumin e ri të Kombëtares së Shqipërisë për inaugurimin e impiantit të ri sportiv “Air Albania Stadium”. Shefi i qeverisë është i shoqëruar nga ...

VIDEO/ “Plot me kuqezinj”, Rama shkon me familjen në “Air Albania Stadium”: Një ditë që mbetet në histori për sportin shqiptar
Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa pamje LIVE nga dhomat e brendshme te stadiumit te ri. Rama ka edhe nje mesazh ne Facebook: Plot me kuqezinj. Air Albania Stadium. – Një ditë që mbetet në histori për sportin ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 20:52
Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa pamje LIVE nga dhomat e brendshme te stadiumit te ri. Rama ka edhe nje mesazh ne Facebook: Plot me kuqezinj. Air Albania Stadium. – Një ditë që mbetet në histori për sportin ...

Meta sqaron arsyet pse refuzoi të shkojë në stadium për kombëtaren
Presdienti Ilir Meta ka sqaruar arsyet pse refuzoi të shkojë në ndeshjen me Francën në stadiumin e ri. Duket se problem për kreun e shtëtit ka qenë ndërrimi i merit nga “Qemal; Stafa” në “Air Albania”. “Të dashur tifoza ...
Lapsi | 17-Nov-2019 23:08
Presdienti Ilir Meta ka sqaruar arsyet pse refuzoi të shkojë në ndeshjen me Francën në stadiumin e ri. Duket se problem për kreun e shtëtit ka qenë ndërrimi i merit nga “Qemal; Stafa” në “Air Albania”. “Të dashur tifoza ...

Shqipëri-Francë/ Formacionet zyrtare
Në stadiumin e ri Air Albania në orën 20:45 do të luhet ndeshja e shumëpritur Shqipëri-Francë.
Top Channel | 17-Nov-2019 20:21
Në stadiumin e ri Air Albania në orën 20:45 do të luhet ndeshja e shumëpritur Shqipëri-Francë.

Edi Rama zbulon mesazhin që ia ka dërguar Jose Mourinho për stadiumin: Stadium i shkëlqyer
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, mbajti një fjalim në ceremoninë e inaugurimit të stadiumit “Air Albania”, krahas Armand Dukës e Aleksander Ceferin. Rama zbuloi në fjalën e tij mesazhet që kishte shkëmbyer me Jose ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 22:27
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, mbajti një fjalim në ceremoninë e inaugurimit të stadiumit “Air Albania”, krahas Armand Dukës e Aleksander Ceferin. Rama zbuloi në fjalën e tij mesazhet që kishte shkëmbyer me Jose ...

‘Rama ik, Rama ik’, tifozët thërrasin në kor kundër kryeministrit në ‘Air Albania’
Ishte një hapje madhështore ajo e “Air Albania Stadium”, por gjithsesi tifozët kanë shpërthyer në thirrje kundër kryeministrit Edi Rama. Sikurse mund të dëgjohet edhe në video, në kor, tifozët thërrasin “Rama ik”. Ata e ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 22:23
Ishte një hapje madhështore ajo e “Air Albania Stadium”, por gjithsesi tifozët kanë shpërthyer në thirrje kundër kryeministrit Edi Rama. Sikurse mund të dëgjohet edhe në video, në kor, tifozët thërrasin “Rama ik”. Ata e ...

FOTO/ Nuk shkoi në stadium, zbulohet me kë e pa Meta kombëtaren
Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta ndjekë nga shtëpia super sfidën Shqipëri-Francë, e cila po luhet në stadiumin e ri, “Air Albania Stadium”. Presidenti ka zgjedhur të përgjigjet me ironi, ndërsa poston një foto me ...
Lapsi | 17-Nov-2019 22:51
Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta ndjekë nga shtëpia super sfidën Shqipëri-Francë, e cila po luhet në stadiumin e ri, “Air Albania Stadium”. Presidenti ka zgjedhur të përgjigjet me ironi, ndërsa poston një foto me ...

Stadiumi “Air Albania” dhe mesazhi i tifozëve kuq e zi për Ramën
Ditë historike për stadiumin e ri të kombëtares së Shqipërisë, ndërsa për kryeministrin Edi Rama është një ditë mesazhesh. Ndërkohë që fliste në inaugurimin e impiantit të ri sportiv “Air Albania” një tjetër mesazh iu ...
ABCNews | 17-Nov-2019 22:34
Ditë historike për stadiumin e ri të kombëtares së Shqipërisë, ndërsa për kryeministrin Edi Rama është një ditë mesazhesh. Ndërkohë që fliste në inaugurimin e impiantit të ri sportiv “Air Albania” një tjetër mesazh iu ...

Fotot/ Rama, Zaho dhe Linda Rama mbërrijnë në “Air Albania Stadium”
Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në stadiumin "Air Albania", bashkë me djalin e tij Zaho dhe bashkëshorten Linda Rama.
Top Channel | 17-Nov-2019 19:39
Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në stadiumin "Air Albania", bashkë me djalin e tij Zaho dhe bashkëshorten Linda Rama.

Publikohen pamje nga momenti kur policia nxjerrë jashtë stadiumit këngëtarin kosovar
Pjesëtarë të Policisë së Kosovës janë detyruar që të mos i lejojnë hyrjen në stadium një të riu. Këngëtari ‘Noga’ është nxjerrë jashtë nga stadiumi ‘Fadil Vokrri’ pasi me vete pati gjëra të cilat nuk lejohet në ...
Lajminet | 18-Nov-2019 00:06
Pjesëtarë të Policisë së Kosovës janë detyruar që të mos i lejojnë hyrjen në stadium një të riu. Këngëtari ‘Noga’ është nxjerrë jashtë nga stadiumi ‘Fadil Vokrri’ pasi me vete pati gjëra të cilat nuk lejohet në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved