ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 22:18

Trajneri i Kosovës justifikon humbjen: Gaboi mbrojtja, më zhgënjen rezultati por jo loja

Trajneri i Kosovës justifikon humbjen: Gaboi mbrojtja, më zhgënjen rezultati por jo loja
I zhgënjyer për rezultatin por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë në mikrofonin e Supersport e analizoi kështu humbjen 0-4 të dardanëve. “Jam i zhgënjyer për ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 21:05
I zhgënjyer për rezultatin por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë në mikrofonin e Supersport e analizoi kështu humbjen 0-4 të dardanëve. “Jam i zhgënjyer për ...

Humbi 0-4 me Anglinë, Challandes nuk zhgënjehet: Mund të nxjerrim diçka pozitive nga kjo ndeshje
I zhgënjyer për rezultatin, por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë në mikrofonin e Supersport e analizoi kështu humbjen 0-4 të “Dardanëve”. Jam i zhgënjyer për ...
Telegraf | 17-Nov-2019 23:27
I zhgënjyer për rezultatin, por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë në mikrofonin e Supersport e analizoi kështu humbjen 0-4 të “Dardanëve”. Jam i zhgënjyer për ...

Challandes i zhgënyer: Gaboi mbrojtja
I zhgënjyer për rezultatin por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë në mikrofonin e Supersport e analizoi kështu humbjen 0-4 të dardanëve.
Top Channel | 17-Nov-2019 20:57
I zhgënjyer për rezultatin por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë në mikrofonin e Supersport e analizoi kështu humbjen 0-4 të dardanëve.

Prishtinë, dyshohet se ka humbur një tifoz anglez
Pas përfundimit të ndeshjes midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë, dyshohet se ka humbur një tifoz anglez. Klan Kosova ka kontaktuar Policinë për të mësuar më shumë detaje rreth këtij rasti, por deri më tani ...
Klan Kosova | 17-Nov-2019 23:34
Pas përfundimit të ndeshjes midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë, dyshohet se ka humbur një tifoz anglez. Klan Kosova ka kontaktuar Policinë për të mësuar më shumë detaje rreth këtij rasti, por deri më tani ...

Pengu i Rashicës: Rezultat jo real, po të kishim luajtur kështu kundër Çekisë…
Kosova tregoi dëshirë kundër Anglisë, luajti mirë në pjesën e parë, por goli nuk erdhi dhe miqtë nuk treguan mëshirë në minutat e fundit duke e mbyllur ndeshjen me rezultatin 0-4. Milot Rashica foli pas humbjes dhe ...
ABCNews | 17-Nov-2019 20:57
Kosova tregoi dëshirë kundër Anglisë, luajti mirë në pjesën e parë, por goli nuk erdhi dhe miqtë nuk treguan mëshirë në minutat e fundit duke e mbyllur ndeshjen me rezultatin 0-4. Milot Rashica foli pas humbjes dhe ...

Mërgim Vojvoda, ka folur për media pas ndeshjes së Kosovës me Anglinë.
Kosova humbi me rezultatin 4-0 në këtë takim, mirëpo gjatë disa periudhave Dardanët ishin ekip më i mirë por nuk shfrytëzuan rastet. Vojvoda thotë se duhej shfrytëzuar rastet. “Besoj që loja nuk ka qenë për 4-0, kur të ...
InFokusi | 17-Nov-2019 22:05
Kosova humbi me rezultatin 4-0 në këtë takim, mirëpo gjatë disa periudhave Dardanët ishin ekip më i mirë por nuk shfrytëzuan rastet. Vojvoda thotë se duhej shfrytëzuar rastet. “Besoj që loja nuk ka qenë për 4-0, kur të ...

Lëndohet një person derisa po shikonte ndeshjen Kosovë – Angli
Sot rreth orës 19:00 një person është lënduar derisa po shikonte ndeshjen midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë. Dyshohet se personi në fjalë është rrëzuar nga një lartësi në Pallatin e Rinisë, derisa po ...
Klan Kosova | 17-Nov-2019 21:34
Sot rreth orës 19:00 një person është lënduar derisa po shikonte ndeshjen midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë. Dyshohet se personi në fjalë është rrëzuar nga një lartësi në Pallatin e Rinisë, derisa po ...

Challandes: Mbrojtja e lëshoi në fund, nuk bëhen këso gabime me Anglinë
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka folur pas humbjes 0-4 të “Dardanëve” në “Fadil Vokrri” nga Anglia. “Jam i zhgënjyer për rezultatin, kam parë gjëra të mira në këtë ndeshje. Kemi parë vetëm një ...
EkonomiaOnline | 17-Nov-2019 21:05
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka folur pas humbjes 0-4 të “Dardanëve” në “Fadil Vokrri” nga Anglia. “Jam i zhgënjyer për rezultatin, kam parë gjëra të mira në këtë ndeshje. Kemi parë vetëm një ...

As humbja 4-0 nuk e ndal festën e Dardanëve
Sulmuesi i krahut të Kombëtares së Kosovës në futboll ka thënë se rezultati nuk ishte proporcional në krahasim me ndeshjen e zhvilluar me Anglinë. Ai këto komente i bëri përgjatë një interviste, në të cilën foli edhe në ...
GazetaBlic | 17-Nov-2019 21:01
Sulmuesi i krahut të Kombëtares së Kosovës në futboll ka thënë se rezultati nuk ishte proporcional në krahasim me ndeshjen e zhvilluar me Anglinë. Ai këto komente i bëri përgjatë një interviste, në të cilën foli edhe në ...

Challandes: Gaboi mbrojtja, më zhgënjen rezultati por jo loja
I zhgënjyer për rezultatin por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë në mikrofonin e Supersport e analizoi kështu humbjen 0-4 të dardanëve. “Jam i zhgënjyer për ...
Shenja | 17-Nov-2019 20:57
I zhgënjyer për rezultatin por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë në mikrofonin e Supersport e analizoi kështu humbjen 0-4 të dardanëve. “Jam i zhgënjyer për ...

Bernard Challandes: Jam i zhgënjyer
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka folur për Super Sport pas humbjes 0-4 të “Dardanëve” në ‘Fadil Vokrri’ nga Anglia. “Jam i zhgënjyer për rezultatin, kam parë gjëra të mira në këtë ndeshje. Kemi ...
Gazeta Monitor | 17-Nov-2019 20:52
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka folur për Super Sport pas humbjes 0-4 të “Dardanëve” në ‘Fadil Vokrri’ nga Anglia. “Jam i zhgënjyer për rezultatin, kam parë gjëra të mira në këtë ndeshje. Kemi ...

Challandes: Harruam se skuadra e Anglisë ishte kundërshtare dhe u ndëshkuam
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka thënë se lojtarët kosovarë harruan që skuadra e Anglisë ishte kundërshtare në “Fadil Vokrri” dhe u ndëshkuan. Kështu ka thënë ai gjatë një konference për media ...
Klan Kosova | 17-Nov-2019 20:52
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka thënë se lojtarët kosovarë harruan që skuadra e Anglisë ishte kundërshtare në “Fadil Vokrri” dhe u ndëshkuan. Kështu ka thënë ai gjatë një konference për media ...

Anglia e sakatoi me 4 gola, Challandes: Gabuam me mbrojtjen
Trajneri i Kosvës, Bernard Challandes, u shpreh i mërzitur pas ndeshjes kundër Anglisë. Skuadra e tij, sipas teknikut, humbi 4-0 prej gafave në mbrojtje. “Jam shumë i zhgënjyer, patjetër. Mendoj se kemi luajtur futboll ...
Politiko | 17-Nov-2019 20:47
Trajneri i Kosvës, Bernard Challandes, u shpreh i mërzitur pas ndeshjes kundër Anglisë. Skuadra e tij, sipas teknikut, humbi 4-0 prej gafave në mbrojtje. “Jam shumë i zhgënjyer, patjetër. Mendoj se kemi luajtur futboll ...

Challandes: Nuk mund të bëjmë driblime kundër Anglisë
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka thënë se lojtarët nuk duhej të bënin driblime në ndeshjen kundër Anglisë sepse kjo e fundit e shfrytëzon çdo mundësi për të shënuar. Kështu ka thënë ai gjatë një ...
Klan Kosova | 17-Nov-2019 20:42
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka thënë se lojtarët nuk duhej të bënin driblime në ndeshjen kundër Anglisë sepse kjo e fundit e shfrytëzon çdo mundësi për të shënuar. Kështu ka thënë ai gjatë një ...

Rashica: Liga e Kombeve do ta vendosë fatin tonë
Kosova u mposht nga Anglia me rezultatin final 0:4, duel ky në kuadër të Kualifikimeve për Euro 2020. Djelmoshat tanë nuk arritën të bëjnë asgjë në këtë takim, pasi dihet kishin një përballje të vështirë kundër një ...
EkonomiaOnline | 17-Nov-2019 20:36
Kosova u mposht nga Anglia me rezultatin final 0:4, duel ky në kuadër të Kualifikimeve për Euro 2020. Djelmoshat tanë nuk arritën të bëjnë asgjë në këtë takim, pasi dihet kishin një përballje të vështirë kundër një ...

20:25 Rashica flet për ndeshjen kundër Anglisë: Rezultati nuk është shumë real Sulmuesi i kombëtares, Milot Rashica, ka...
Sulmuesi i kombëtares, Milot Rashica, ka folur rreth ndeshjes me Anglinë në stadiumin “Fadil Vokrri”, në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Kosova humbi 0-4 ndaj anglezëve, e Rashica tregon çfarë u mungoi dardanëve. ...
Kosova Sot | 17-Nov-2019 20:32
Sulmuesi i kombëtares, Milot Rashica, ka folur rreth ndeshjes me Anglinë në stadiumin “Fadil Vokrri”, në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Kosova humbi 0-4 ndaj anglezëve, e Rashica tregon çfarë u mungoi dardanëve. ...

Rashica: Rezultati nuk e tregon epilogun real në fushë
Kosova humbi me rezultat 0-4 nga Anglia në stadiumin “Fadil Vokrri”, në atë që njihej si ndeshja e prestigjit, duke qenë se Tre Luanët e kishin siguruar kualifikimin në ‘Euro 2020’, ndërsa Dardanët ishin matematikisht ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 20:26
Kosova humbi me rezultat 0-4 nga Anglia në stadiumin “Fadil Vokrri”, në atë që njihej si ndeshja e prestigjit, duke qenë se Tre Luanët e kishin siguruar kualifikimin në ‘Euro 2020’, ndërsa Dardanët ishin matematikisht ...

Këto janë fjalët e Challandes pas humbjes nga Anglia
Kosova u mposht nga Anglia me rezultat bindës, 0-4, megjithëse rezultati nuk ishte pasqyra e saktë e ndeshjes. Megjithatë, u vërejt se Challandes ishte nervozuar dukshëm pas pranimit të panevojshëm të golave në minutat ...
Gazeta Observer | 17-Nov-2019 20:31
Kosova u mposht nga Anglia me rezultat bindës, 0-4, megjithëse rezultati nuk ishte pasqyra e saktë e ndeshjes. Megjithatë, u vërejt se Challandes ishte nervozuar dukshëm pas pranimit të panevojshëm të golave në minutat ...

Rrahmani: Rezultati s’ishte i drejtë
Kosova u mposht nga Anglia me rezultat bindës, 0-4, megjithëse rezultati nuk ishte pasqyra e saktë e ndeshjes. Megjithatë, u vërejt se Challandes ishte nervozuar dukshëm pas pranimit të panevojshëm të golave në minutat ...
GazetaBlic | 17-Nov-2019 20:31
Kosova u mposht nga Anglia me rezultat bindës, 0-4, megjithëse rezultati nuk ishte pasqyra e saktë e ndeshjes. Megjithatë, u vërejt se Challandes ishte nervozuar dukshëm pas pranimit të panevojshëm të golave në minutat ...

Bernard Challandes: Jam i zhgënjyer
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka folur për Super Sport pas humbjes 0-4 të “Dardanëve” në ‘Fadil Vokrri’ nga Anglia. “Jam i zhgënjyer për rezultatin, kam parë gjëra të mira në këtë ndeshje. Kemi ...
TetovaSot | 17-Nov-2019 20:27
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka folur për Super Sport pas humbjes 0-4 të “Dardanëve” në ‘Fadil Vokrri’ nga Anglia. “Jam i zhgënjyer për rezultatin, kam parë gjëra të mira në këtë ndeshje. Kemi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved