ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 08:53

U plagos bashkë me prokurorin Arjan Ndoj në atentat, ‘Rrumi’ del nga spitali. Shoqërohet drejt banesës me….

U plagos bashkë me prokurorin Arjan Ndoj në atentat, ‘Rrumi’ del nga spitali. Shoqërohet drejt banesës me….
18 ditë pas atentatit, Aleksandër Laho, i njohur ndryshe si ‘Rrumi’, i cili mbeti i plagosur në atentatin që iu bë makinës ku udhëtonte prokurori Arjan Ndoj ka lënë sot spitalin. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 18:44
18 ditë pas atentatit, Aleksandër Laho, i njohur ndryshe si ‘Rrumi’, i cili mbeti i plagosur në atentatin që iu bë makinës ku udhëtonte prokurori Arjan Ndoj ka lënë sot spitalin. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ...

Thaçi takohet me Ramën në Tiranë, ja për çfarë biseduan
Kryeministri, Edi Rama është takuar ditën e sotme me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Lajmin e ka bërë të ditur vetë presidenti Thaçi i cili shprehet se në takimin me Ramën u diskutua për avancimin e bashkëpunimit ...
GazetaTema | 18-Nov-2019 16:05
Kryeministri, Edi Rama është takuar ditën e sotme me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Lajmin e ka bërë të ditur vetë presidenti Thaçi i cili shprehet se në takimin me Ramën u diskutua për avancimin e bashkëpunimit ...

Atentati, del nga spitali “Rrumi” i Shijakut
Aleksandër Laho, i cili mbeti i plagosur në atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoj ka lënë spitalin dhe është dërguar në shtëpi. Laho, i cili njihet edhe me pseudonimin “Rrumi” u shoqërua për në banesën e tij me një ...
Lapsi | 18-Nov-2019 19:13
Aleksandër Laho, i cili mbeti i plagosur në atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoj ka lënë spitalin dhe është dërguar në shtëpi. Laho, i cili njihet edhe me pseudonimin “Rrumi” u shoqërua për në banesën e tij me një ...

Thaçi takon Ramën në Tiranë
Presidenti i vendit Hashim Thaçi sot është takuar më kryeministrin shqiptar Edi Rama.
Top Channel | 18-Nov-2019 15:28
Presidenti i vendit Hashim Thaçi sot është takuar më kryeministrin shqiptar Edi Rama.

E FUNDIT/ “Mori një plumb në nofull në atentatin ndaj prokurorit”, “Rrumi” del nga spitali
Aleksandër Laho, i njohur ndryshe si “Rrumi”,pas 18 ditësh ka lënë spitalin e Durrësit. Laho mbeti i plagosur në atentatin ndaj Prokurorit Arian Ndoj, të datës 1 nëntor. Laho mori një plumb në nofull. Ndërkohë, shoferi ...
ABCNews | 18-Nov-2019 18:52
Aleksandër Laho, i njohur ndryshe si “Rrumi”,pas 18 ditësh ka lënë spitalin e Durrësit. Laho mbeti i plagosur në atentatin ndaj Prokurorit Arian Ndoj, të datës 1 nëntor. Laho mori një plumb në nofull. Ndërkohë, shoferi ...

Mori plumb në nofull! 18 ditë pas atentatit, “Rrumi” del nga spitali
I forti i Sukthit ka lënë dyert e spitalit të Durrësit këtë të hënë, 18 ditë pas atentatit në Shkozet, ku mbi të, prokurorin Arjan Ndoj dhe shoferin e ndjerë (humbi jetën prej plagëve) Andi Maloku, u qëllua me breshëri ...
Albportali | 18-Nov-2019 20:35
I forti i Sukthit ka lënë dyert e spitalit të Durrësit këtë të hënë, 18 ditë pas atentatit në Shkozet, ku mbi të, prokurorin Arjan Ndoj dhe shoferin e ndjerë (humbi jetën prej plagëve) Andi Maloku, u qëllua me breshëri ...

Thaçi në Tiranë, Kosova shembull i tolerancës fetare (VIDEO)
Nuk dihet nëse dialogu Kosovë-Serbi u bë temë, por Presidenti kosovar, Hashim Thaçi u takua sot në Tiranë, me Kryeministrin, Edi Rama. E në njoftimin zyrtar thuhet se u diskutua për avancimin e bashkëpunimit dhe ...
Klan Kosova | 18-Nov-2019 20:19
Nuk dihet nëse dialogu Kosovë-Serbi u bë temë, por Presidenti kosovar, Hashim Thaçi u takua sot në Tiranë, me Kryeministrin, Edi Rama. E në njoftimin zyrtar thuhet se u diskutua për avancimin e bashkëpunimit dhe ...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, lë spitalin Rrumi
Aleksandër Laho është transportuar me autoambulancë për në banesën e tij. Prej 18 ditësh, Laho ose siç njihej ndryshe me nofkën “Rrumi”, ndodhej në Spitalin e Durrësit, pasi u plagos në atentatin që iu bë prokurorit ...
Dritare | 18-Nov-2019 19:42
Aleksandër Laho është transportuar me autoambulancë për në banesën e tij. Prej 18 ditësh, Laho ose siç njihej ndryshe me nofkën “Rrumi”, ndodhej në Spitalin e Durrësit, pasi u plagos në atentatin që iu bë prokurorit ...

U plagos në nofull në atentatin ndaj prokurorit Ndoj, Aleksandër Laho lë spitalin pas 18 ditësh
Aleksandër Laho, i cili mbeti i plagosur në atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoj ka lënë spitalin dhe është dërguar në shtëpi pas 18 ditësh. Kujtojmë se Laho mori një plumb në nofull gjë që e pengoi të jepte dëshminë ...
Politiko | 18-Nov-2019 19:28
Aleksandër Laho, i cili mbeti i plagosur në atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoj ka lënë spitalin dhe është dërguar në shtëpi pas 18 ditësh. Kujtojmë se Laho mori një plumb në nofull gjë që e pengoi të jepte dëshminë ...

Thaçi takon Ramën, flasin për bashkëpunimin dhe koordinimin e hapave në zhvillimet e reja ndërkombëtare
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është takuar me kryeministrin Edi Rama, sot gjatë qëndrimit në Tiranë. Thaçi në një postim në llogarinë e tij në Facebook, ka shkruar se me Ramën kanë biseduar për avancimin e ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 15:49
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është takuar me kryeministrin Edi Rama, sot gjatë qëndrimit në Tiranë. Thaçi në një postim në llogarinë e tij në Facebook, ka shkruar se me Ramën kanë biseduar për avancimin e ...

U plagos bashkë me prokurorin Ndoja në atentat, ‘Rrumi’ del nga spitali
18 ditë pas atentatit, Aleksandër Laho, i njohur ndryshe si ‘Rrumi’, i cili mbeti i plagosur në atentatin që iu bë makinës ku udhëtonte prokurori Arian Ndoja ka lënë sot spitalin. Laho, (Pëllumb Muharremi), është ...
Gazeta Dita | 18-Nov-2019 19:00
18 ditë pas atentatit, Aleksandër Laho, i njohur ndryshe si ‘Rrumi’, i cili mbeti i plagosur në atentatin që iu bë makinës ku udhëtonte prokurori Arian Ndoja ka lënë sot spitalin. Laho, (Pëllumb Muharremi), është ...

Mori plumb në nofull! 18 ditë pas atentatit, “Rrumi” del nga spitali
I forti i Sukthit ka lënë dyert e spitalit të Durrësit këtë të hënë, 18 ditë pas atentatit në Shkozet, ku mbi të, prokurorin Arjan Ndoj dhe shoferin e ndjerë (humbi jetën prej plagëve) Andi Maloku, u qëllua me breshëri ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 18:57
I forti i Sukthit ka lënë dyert e spitalit të Durrësit këtë të hënë, 18 ditë pas atentatit në Shkozet, ku mbi të, prokurorin Arjan Ndoj dhe shoferin e ndjerë (humbi jetën prej plagëve) Andi Maloku, u qëllua me breshëri ...

U plagos bashke me prokurorin Arian Ndoj ne atentat, ‘Rrumi’ del nga spitali
Një nga të plagosurit e atentatit te Mbikalimi i Shkozetit mësohet se ka lënë spitalin. Aleksandër Laho, i njohur me emrin Rrumi, është shoqëruar për në shtëpi sot në drekë. Burimet thonë se Rrumi shoqërohej nga ...
Lajmi i Fundit | 18-Nov-2019 18:52
Një nga të plagosurit e atentatit te Mbikalimi i Shkozetit mësohet se ka lënë spitalin. Aleksandër Laho, i njohur me emrin Rrumi, është shoqëruar për në shtëpi sot në drekë. Burimet thonë se Rrumi shoqërohej nga ...

U takuan Thaçi dhe Rama, kjo është tema e takimit dhe agjenda e Thaçit për nesër
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, gjatë qëndrimit në Tiranë, ka takuar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën. Në këtë takim është biseduar për avancimin e bashkëpunimit dhe koordinimin e hapave në zhvillimet e reja ...
Portalb | 18-Nov-2019 17:51
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, gjatë qëndrimit në Tiranë, ka takuar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën. Në këtë takim është biseduar për avancimin e bashkëpunimit dhe koordinimin e hapave në zhvillimet e reja ...

?Thaçi takon Ramën në Tiranë
Lajmi është bërë i ditur nga vetë kreu i shtetit, përmes një postimi në Facebook. Në këtë takim, Thaçi tha se me Ramën kanë biseduar për avancimin e bashkëpunimit për të mbrojtur dhe promovuar sa më mirë interesat e ...
AlbInfo | 18-Nov-2019 17:28
Lajmi është bërë i ditur nga vetë kreu i shtetit, përmes një postimi në Facebook. Në këtë takim, Thaçi tha se me Ramën kanë biseduar për avancimin e bashkëpunimit për të mbrojtur dhe promovuar sa më mirë interesat e ...

Atentati makinës së Arjan Ndoj/ Kejvina Kthjella: Hiqni sekuestron ndaj makinës dhe celularit
Gjykata e Krimeve të Rënda do të shqyrtoje kërkesën e modeles së njohur, Kejvina Kthjella për heqje të sekuestro së makinës, celularit dhe llogarive të saj bankare. Sekuestro është vendosur për llogari të hetimeve që po ...
ABCNews | 18-Nov-2019 15:41
Gjykata e Krimeve të Rënda do të shqyrtoje kërkesën e modeles së njohur, Kejvina Kthjella për heqje të sekuestro së makinës, celularit dhe llogarive të saj bankare. Sekuestro është vendosur për llogari të hetimeve që po ...

Thaçi takohet me Ramën në Tiranë, bisedojnë për thellimin e bashkëpunimit
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot është takuar më kryeministrin Edi Rama. Lajmi është bërë i ditur nga vet Thaçi përmes një postimi në “Facebook”. Në këtë takim, Thaçi tha se me Ramën kanë biseduar për avancimin e ...
Gazeta Dita | 18-Nov-2019 17:16
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot është takuar më kryeministrin Edi Rama. Lajmi është bërë i ditur nga vet Thaçi përmes një postimi në “Facebook”. Në këtë takim, Thaçi tha se me Ramën kanë biseduar për avancimin e ...

Thaçi dhe Rama biseduan se si të promovojnë dhe mbrojnë interesat e shteteve tona
Presidenti i vendit Hashim Thaçi sot është takuar më kryeministrin shqiptar, Edi Rama. Lajmi është bërë i ditur nga vet kreu i shtetit përmes një postimi në Facebook. Në këtë takim, Thaçi tha se me Ramën kanë biseduar ...
PortaliOnline | 18-Nov-2019 17:06
Presidenti i vendit Hashim Thaçi sot është takuar më kryeministrin shqiptar, Edi Rama. Lajmi është bërë i ditur nga vet kreu i shtetit përmes një postimi në Facebook. Në këtë takim, Thaçi tha se me Ramën kanë biseduar ...

Thaçi takohet me Ramën në Tiranë: Biseduam për hapat në zhvillimet e reja ndërkombëtare
Kryeministri, Edi Rama është takuar ditën e sotme me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Lajmin e ka bërë të ditur vetë presidenti Thaçi i cili shkruan me anë të një postimi në rrjetet sociale se në takimin me Ramën u ...
Lexo | 18-Nov-2019 16:18
Kryeministri, Edi Rama është takuar ditën e sotme me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Lajmin e ka bërë të ditur vetë presidenti Thaçi i cili shkruan me anë të një postimi në rrjetet sociale se në takimin me Ramën u ...

Kryeministri Rama takon presidentin, zbardhet detajet çfarë kanë diskutuar
Postuar: 18/11/2019 - 16:03 Kryeministri Rama është takuar ditën e sotme me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi.Lajmin e ka bërë të ditur vetë presidenti Thaçi i cili shkruan me anë të një postimi në rrjetet sociale se ...
Sot.Al | 18-Nov-2019 16:05
Postuar: 18/11/2019 - 16:03 Kryeministri Rama është takuar ditën e sotme me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi.Lajmin e ka bërë të ditur vetë presidenti Thaçi i cili shkruan me anë të një postimi në rrjetet sociale se ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved