ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/12/2019 01:54

Rinumërohen 573 vendvotime

Rinumërohen 573 vendvotime
Rinumërimi i 1 mijë e 407 vendvotimeve është duke vazhduar në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR). Vetëm gjatë ditës së djeshme janë rinumëruar 140 vendvotime. Kështu ka bërë të ditur për Telegrafin, zëdhënësi i ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 08:32
Rinumërimi i 1 mijë e 407 vendvotimeve është duke vazhduar në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR). Vetëm gjatë ditës së djeshme janë rinumëruar 140 vendvotime. Kështu ka bërë të ditur për Telegrafin, zëdhënësi i ...

Kosovë, rinumërohen 41 për qind e vendvotimeve
Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve po vazhdon rinumërimi i mbi 1 mijë e 400 vendvotimeve, ku vetëm dje janë rinumëruar 140 vendvotime. Kurse, nga e mërkura kur ka filluar rinumërimi i vendvotimeve pas miratimit ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 09:25
Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve po vazhdon rinumërimi i mbi 1 mijë e 400 vendvotimeve, ku vetëm dje janë rinumëruar 140 vendvotime. Kurse, nga e mërkura kur ka filluar rinumërimi i vendvotimeve pas miratimit ...

Të rejat e fundit nga qendra e rinumërimit
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve janë rinumëruar gjithsej 573 vendvotime. Kështu ka bërë të ditur Valmir Elezi, zëdhënës i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, shkruan gazeta inFokus. ” Në përgjithësi sipas të ...
InFokusi | 18-Nov-2019 09:22
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve janë rinumëruar gjithsej 573 vendvotime. Kështu ka bërë të ditur Valmir Elezi, zëdhënës i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, shkruan gazeta inFokus. ” Në përgjithësi sipas të ...

Të rejat e fundit nga qendra e rinumërimit
Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve po vazhdon rinumërimi i mbi 1 mijë e 400 vendvotimeve, ku vetëm dje janë rinumëruar 140 vendvotime. Kurse, nga e mërkura kur ka filluar rinumërimi i vendvotimeve pas miratimit ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 09:20
Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve po vazhdon rinumërimi i mbi 1 mijë e 400 vendvotimeve, ku vetëm dje janë rinumëruar 140 vendvotime. Kurse, nga e mërkura kur ka filluar rinumërimi i vendvotimeve pas miratimit ...

Rinumërohen 41 për qind e vendvotimeve
Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve po vazhdon rinumërimi i mbi 1 mijë e 400 vendvotimeve, ku vetëm dje janë rinumëruar 140 vendvotime.
Kosova Press | 18-Nov-2019 09:15
Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve po vazhdon rinumërimi i mbi 1 mijë e 400 vendvotimeve, ku vetëm dje janë rinumëruar 140 vendvotime.

As gjysma e vendvotimeve nuk janë rinumëruar
Mbi 1 mijë e 400 vendvotime kanë shkuar në rinumërim pas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Më 13 nëntor të këtij viti në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), kishte filluar procesi i ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 09:10
Mbi 1 mijë e 400 vendvotime kanë shkuar në rinumërim pas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Më 13 nëntor të këtij viti në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), kishte filluar procesi i ...

KQZ tregon sa vendvotime janë rinumëruar dhe sa kanë mbetur
Rinumërimi i 1 mijë e 407 vendvotimeve është duke vazhduar në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR). Vetëm gjatë ditës së djeshme janë rinumëruar 140 vendvotime. Kështu ka bërë të ditur për Telegrafin, zëdhënësi i ...
Gazeta Observer | 18-Nov-2019 09:10
Rinumërimi i 1 mijë e 407 vendvotimeve është duke vazhduar në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR). Vetëm gjatë ditës së djeshme janë rinumëruar 140 vendvotime. Kështu ka bërë të ditur për Telegrafin, zëdhënësi i ...

As gjysma e mbi 1.400 vendvotimeve nuk janë rinumëruar
Mbi 1 mijë e 400 vendvotime kanë shkuar në rinumërim pas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Më 13 nëntor të këtij viti në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), kishte filluar procesi i ...
Albportali | 18-Nov-2019 08:51
Mbi 1 mijë e 400 vendvotime kanë shkuar në rinumërim pas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Më 13 nëntor të këtij viti në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), kishte filluar procesi i ...

As gjysma e mbi 1.400 vendvotimeve nuk janë rinumëruar
Mbi 1 mijë e 400 vendvotime kanë shkuar në rinumërim pas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Më 13 nëntor të këtij viti në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), kishte filluar procesi i ...
Arbresh | 18-Nov-2019 08:39
Mbi 1 mijë e 400 vendvotime kanë shkuar në rinumërim pas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Më 13 nëntor të këtij viti në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), kishte filluar procesi i ...

As gjysma e mbi 1.400 vendvotimeve nuk janë rinumëruar
Mbi 1 mijë e 400 vendvotime kanë shkuar në rinumërim pas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Më 13 nëntor të këtij viti në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), kishte filluar procesi i ...
Zeri | 18-Nov-2019 08:39
Mbi 1 mijë e 400 vendvotime kanë shkuar në rinumërim pas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Më 13 nëntor të këtij viti në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), kishte filluar procesi i ...

As gjysma e mbi 1.400 vendvotimeve nuk janë rinumëruar
Më 13 nëntor të këtij viti në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), kishte filluar procesi i rinumërimit të vendvotimeve pas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP). Valmir Elezi, zëdhënës i ...
Lajminet | 18-Nov-2019 08:33
Më 13 nëntor të këtij viti në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), kishte filluar procesi i rinumërimit të vendvotimeve pas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP). Valmir Elezi, zëdhënës i ...

Vetëm të dielën janë rinumëruar 140 vendvotime, mbesin edhe 834
Gjatë ditës së diele, janë rinumëruar 140 vendvotime, ka bërë të ditur për Ekonomia Online, zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi. Ai ka sqaruar se sipas të dhënave të deritashme, numri i vendvotimeve të rinumëruara është: ...
EkonomiaOnline | 18-Nov-2019 08:32
Gjatë ditës së diele, janë rinumëruar 140 vendvotime, ka bërë të ditur për Ekonomia Online, zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi. Ai ka sqaruar se sipas të dhënave të deritashme, numri i vendvotimeve të rinumëruara është: ...

Janë rinumëruar 443 vendvotime
Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve (QNR) po vazhdon procesi i rinumërimit të 1,407 vendvotimeve nga zgjedhjet e 6 tetorit, sipas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Nga Komisioni Qendror i ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 12:22
Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve (QNR) po vazhdon procesi i rinumërimit të 1,407 vendvotimeve nga zgjedhjet e 6 tetorit, sipas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Nga Komisioni Qendror i ...

Rinumërohen 573 vendvotime, mbesin edhe 834
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve gjatë ditës së diel janë rinumëruar gjithsej 140 vendvotime. Këtë e ka bërë të ditur për klankosova.tv, Valmir Elezi, zëdhënës i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Sipas tij deri më ...
Klan Kosova | 18-Nov-2019 08:32
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve gjatë ditës së diel janë rinumëruar gjithsej 140 vendvotime. Këtë e ka bërë të ditur për klankosova.tv, Valmir Elezi, zëdhënës i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Sipas tij deri më ...

Rinumërohen 41 për qind e vendvotimeve
Gjatë ditës së diele, 17 nëntor, janë rinumëruar 140 vendvotime. Këtë e ka bërë të ditur zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi. Sipas tij, në përgjithësi sipas të dhënave të deritashme, numri i ...
Koha.net | 18-Nov-2019 08:25
Gjatë ditës së diele, 17 nëntor, janë rinumëruar 140 vendvotime. Këtë e ka bërë të ditur zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi. Sipas tij, në përgjithësi sipas të dhënave të deritashme, numri i ...

Vëzhguesi i Nisma-s përjashtohet nga qendra e numërimit, kërcenoi zyrtarët
Vëzhguesi i Nismës Socialdemokrate, Behar Amërllahu është përjashtuar nga Qendra e Numërimit dhe Rezultateve në Kosovë ndërkohë që policia po bën hetime lidhur me këtë rast. Koordinatori i Qendrës së Numërimit dhe ...
ABCNews | 17-Nov-2019 14:11
Vëzhguesi i Nismës Socialdemokrate, Behar Amërllahu është përjashtuar nga Qendra e Numërimit dhe Rezultateve në Kosovë ndërkohë që policia po bën hetime lidhur me këtë rast. Koordinatori i Qendrës së Numërimit dhe ...

?KQZ deklaroi për numrin e vendvotimeve të rinumëruara
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se deri më tani janë rinumëruar 499 vendvotime, të votave të zgjedhjeve të 6 tetorit, transmeton RTK “Gjatë ditës së diel deri në orën 16:00, janë rinumëruar 499 vendvotime, ...
Portalb | 17-Nov-2019 21:56
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se deri më tani janë rinumëruar 499 vendvotime, të votave të zgjedhjeve të 6 tetorit, transmeton RTK “Gjatë ditës së diel deri në orën 16:00, janë rinumëruar 499 vendvotime, ...

Ende nuk ka përgjigje si dhe pse ndodhi reaksioni alergjik me votat nga Serbia
Është bërë më shumë se një muaj qëkurse zyrtarë të Komisionit Qendror Zgjedhor, pas kontaktit fizik me zarfet e ardhura nga Serbia, u ankuan për vështirësi në frymëmarrje, kruajtje të duarve e fytyrës. Madje, 12 prej ...
Gazeta Monitor | 17-Nov-2019 20:52
Është bërë më shumë se një muaj qëkurse zyrtarë të Komisionit Qendror Zgjedhor, pas kontaktit fizik me zarfet e ardhura nga Serbia, u ankuan për vështirësi në frymëmarrje, kruajtje të duarve e fytyrës. Madje, 12 prej ...

KQZ-ja në Kosovë, e para në rajon për vonesën
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë, ka hyrë në muajin e dytë që prej mbajtjes së zgjedhjeve parlamentare më 6 tetor dhe nuk është gati për të certifikuar rezultatet përfundimtare të shpallura javën që kaloi.
Top Channel | 16-Nov-2019 18:35
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë, ka hyrë në muajin e dytë që prej mbajtjes së zgjedhjeve parlamentare më 6 tetor dhe nuk është gati për të certifikuar rezultatet përfundimtare të shpallura javën që kaloi.

Askush s’ka përgjigje si dhe pse ndodhi reaksioni alergjik me votat nga Serbia
Është bërë më shumë se një muaj qëkurse zyrtarë të Komisionit Qendror Zgjedhor, pas kontaktit fizik me zarfet e ardhura nga Serbia, u ankuan për vështirësi në frymëmarrje, kruajtje të duarve e fytyrës. Madje, 12 prej ...
Portalb | 17-Nov-2019 20:43
Është bërë më shumë se një muaj qëkurse zyrtarë të Komisionit Qendror Zgjedhor, pas kontaktit fizik me zarfet e ardhura nga Serbia, u ankuan për vështirësi në frymëmarrje, kruajtje të duarve e fytyrës. Madje, 12 prej ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved