ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 21:16

Kombëtarja angleze, lojtarët e tifozët - të mahnitur e falënderues me mikpritjen kosovare

Kombëtarja angleze, lojtarët e tifozët - të mahnitur e falënderues me mikpritjen kosovare
Anglezët janë mirëpritur në Kosovë si askund tjetër. Përderisa në Mal të Zi e Bullgari u pritën me thirrje raciste për lojtarët me ngjyrë, në Kosovë, mijëra tifozë në stadiumin “Fadil Vokrri” kanë mbajtur flamuj anglezë ...
Koha.net | 18-Nov-2019 19:18
Anglezët janë mirëpritur në Kosovë si askund tjetër. Përderisa në Mal të Zi e Bullgari u pritën me thirrje raciste për lojtarët me ngjyrë, në Kosovë, mijëra tifozë në stadiumin “Fadil Vokrri” kanë mbajtur flamuj anglezë ...

Abbott: Pas mikpritjes që i bëtë Anglisë jam edhe më shumë krenar që jam ambasador në Kosovë
Nicholas Abbott, ambasadori britanik në Kosovë, ka thënë se pas mikpritjes që Kosova i bëri kombëtares angleze në fundjavë për ndeshjen e futbollit në kualifikimet për “Euro 2020”. Ai ka thënë se ka qenë krenar që kur ...
Koha.net | 18-Nov-2019 18:06
Nicholas Abbott, ambasadori britanik në Kosovë, ka thënë se pas mikpritjes që Kosova i bëri kombëtares angleze në fundjavë për ndeshjen e futbollit në kualifikimet për “Euro 2020”. Ai ka thënë se ka qenë krenar që kur ...

Fjala: Sporti po e faktorizon Kosovën, politika po e denigron
Mikpritja shembullore e kombëtares së Anglisë dhe niveli madhështor i kombëtares së Kosovës në futboll Partia Fjala ka përshëndetur organizimin për mikpritjen e kombëtares angleze, por edhe tifozëve të saj, por është ...
EkonomiaOnline | 18-Nov-2019 17:58
Mikpritja shembullore e kombëtares së Anglisë dhe niveli madhështor i kombëtares së Kosovës në futboll Partia Fjala ka përshëndetur organizimin për mikpritjen e kombëtares angleze, por edhe tifozëve të saj, por është ...

Grezda: Unë nuk jam Balotelli
Kombëtarja e Kosovës mbrëmë ka zhvilluar takimin e fundit të kualifikueseve për kampionatin evropian, me ç’rast u mposht nga Anglia me rezultatin 0:4. Tifozët e kombëtares ishin fantastik me mikpritjen që treguan për ...
GazetaBlic | 18-Nov-2019 17:38
Kombëtarja e Kosovës mbrëmë ka zhvilluar takimin e fundit të kualifikueseve për kampionatin evropian, me ç’rast u mposht nga Anglia me rezultatin 0:4. Tifozët e kombëtares ishin fantastik me mikpritjen që treguan për ...

Ambasadori britanik i kënaqur me mikpritjen që iu bë anglezëve
Ambasadori britanik në Kosovë, Nicholas Abbott, ka folur për ndeshjen Kosovë -Angli. Ambasadori Abbot ka falënderuar kosovarët për mikpritjen që iu kanë bërë tifozëve dhe lojtarëve anglezë gjatë ditës se djeshme në ...
Gazeta Observer | 18-Nov-2019 17:33
Ambasadori britanik në Kosovë, Nicholas Abbott, ka folur për ndeshjen Kosovë -Angli. Ambasadori Abbot ka falënderuar kosovarët për mikpritjen që iu kanë bërë tifozëve dhe lojtarëve anglezë gjatë ditës se djeshme në ...

Ambasadori britanik në Kosovë me një mesazh brilant për mikpritjen e shqiptarëve ndaj Anglisë
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë Nicholas Abbot është shprehur falënderues ndaj popullit të Kosovës për mikpritjen e jashtëzakonshme ndaj futbollistëve të Anglisë dhe tifozëve anglezë në......
Zeri | 18-Nov-2019 17:22
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë Nicholas Abbot është shprehur falënderues ndaj popullit të Kosovës për mikpritjen e jashtëzakonshme ndaj futbollistëve të Anglisë dhe tifozëve anglezë në......

Fantastike: Ylli i Çekisë përgëzon tifozët kosovarë për mikpritjen ndaj Anglisë
Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Nicholas Abbott, ka falënderuar kosovarët për mikpritjen që iu kanë bërë tifozëve dhe lojtarëve anglezë për ndeshjen Kosovë-Angli. Përmes një video ai ka thënë se tanimë ...
GazetaBlic | 18-Nov-2019 17:09
Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Nicholas Abbott, ka falënderuar kosovarët për mikpritjen që iu kanë bërë tifozëve dhe lojtarëve anglezë për ndeshjen Kosovë-Angli. Përmes një video ai ka thënë se tanimë ...

16:40 Vjen falënderimi special nga ambasadori Abbott: Mahnitëse si i pritët tizofët dhe ekipin anglez Ambasadori Britanik në Kosovë, Nicholas...
Ambasadori Britanik në Kosovë, Nicholas Abbott ka falenderuar popullin e Kosovës për mikpritjen e ngrohtë që ua ka bërë lojtarëve dhe tifozëve anglezë gjatë vizitës në Prishtinë këtë fundjavë, për ndeshjen përmbyllëse ...
Kosova Sot | 18-Nov-2019 17:07
Ambasadori Britanik në Kosovë, Nicholas Abbott ka falenderuar popullin e Kosovës për mikpritjen e ngrohtë që ua ka bërë lojtarëve dhe tifozëve anglezë gjatë vizitës në Prishtinë këtë fundjavë, për ndeshjen përmbyllëse ...

Ambasadori britanik i kënaqur me mikpritjen që iu bë anglezëve
Ambasadori Abbot ka falënderuar kosovarët për mikpritjen që iu kanë bërë tifozëve dhe lojtarëve anglezë gjatë ditës se djeshme në ndeshjen Kosovë-Angli. Ai ka thënë se tanimë është edhe më krenar që është ambasador në ...
Lajminet | 18-Nov-2019 17:07
Ambasadori Abbot ka falënderuar kosovarët për mikpritjen që iu kanë bërë tifozëve dhe lojtarëve anglezë gjatë ditës se djeshme në ndeshjen Kosovë-Angli. Ai ka thënë se tanimë është edhe më krenar që është ambasador në ...

Ambasadori i Britanisë së Madhe falënderon Kosovën për pritjen e ekipit dhe tifozëve anglezë
Ambasadori i Brtianisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbot ka falënderuar Kosovën për pritjen që iu bë në kuadër të përballjes për kualifikimet në Euro 2020. Edhe pse Përfaqësuesja jonë humbi 4-0 ndaj ‘Tre Luanëve’, ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 16:17
Ambasadori i Brtianisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbot ka falënderuar Kosovën për pritjen që iu bë në kuadër të përballjes për kualifikimet në Euro 2020. Edhe pse Përfaqësuesja jonë humbi 4-0 ndaj ‘Tre Luanëve’, ...

Ambasadori Abbott: Mahnitëse pritjet e tizofëve dhe ekipit anglez
Abbott ka publikuar në profilin e tij në Facebook një video përmes së cilës thotë se mikpritja që populli i Kosovës i ofroi ekipit dhe përkrahësve anglez ishte absolutisht e mahnitshme. Ai ka thënë se pas këtij vikendi ...
AlbInfo | 18-Nov-2019 17:06
Abbott ka publikuar në profilin e tij në Facebook një video përmes së cilës thotë se mikpritja që populli i Kosovës i ofroi ekipit dhe përkrahësve anglez ishte absolutisht e mahnitshme. Ai ka thënë se pas këtij vikendi ...

?Anglia falënderon Kosovën: Çfarë mikpritje
Kombëtarja angleze ka falënderuar Kosovën për mikpritjen që iu rezervua ditën e ndeshjes.“Çfarë mikpritje. Faleminderit Kosovë!” shkruan Kombëtarja në llogarinë zyrtare të saj në Twitter, shoqëruar edhe me emoji të ...
Top Channel | 18-Nov-2019 11:58
Kombëtarja angleze ka falënderuar Kosovën për mikpritjen që iu rezervua ditën e ndeshjes.“Çfarë mikpritje. Faleminderit Kosovë!” shkruan Kombëtarja në llogarinë zyrtare të saj në Twitter, shoqëruar edhe me emoji të ...

Ambasadori anglez falënderon popullin kosovar: Mahnitëse si i pritët tifozët dhe ekipin anglez
Ambasadori Britanik në Kosovë, Nicholas Abbott ka falënderuar popullin e Kosovës për mikpritjen e ngrohtë që ua ka bërë lojtarëve dhe tifozëve anglezë gjatë vizitës në Prishtinë këtë fundjavë, për ndeshjen përmbyllëse ...
Medial | 18-Nov-2019 16:58
Ambasadori Britanik në Kosovë, Nicholas Abbott ka falënderuar popullin e Kosovës për mikpritjen e ngrohtë që ua ka bërë lojtarëve dhe tifozëve anglezë gjatë vizitës në Prishtinë këtë fundjavë, për ndeshjen përmbyllëse ...

Abbott i kënaqur me mikpritjen që iu bë anglezëve (VIDEO)
Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Nicholas Abbott, ka falënderuar kosovarët për mikpritjen që iu kanë bërë tifozëve dhe lojtarëve anglezë për ndeshjen Kosovë-Angli. Nëpërmjet një videoje Abbott ka thënë se ...
InFokusi | 18-Nov-2019 16:53
Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Nicholas Abbott, ka falënderuar kosovarët për mikpritjen që iu kanë bërë tifozëve dhe lojtarëve anglezë për ndeshjen Kosovë-Angli. Nëpërmjet një videoje Abbott ka thënë se ...

Ambasadori anglez falënderon popullin kosovar: Mahnitëse si i pritët tifozët dhe ekipin anglez
Ambasadori Britanik në Kosovë, Nicholas Abbott ka falënderuar popullin e Kosovës për mikpritjen e ngrohtë që ua ka bërë lojtarëve dhe tifozëve anglezë gjatë vizitës në Prishtinë këtë fundjavë, për ndeshjen përmbyllëse ...
Arbresh | 18-Nov-2019 16:46
Ambasadori Britanik në Kosovë, Nicholas Abbott ka falënderuar popullin e Kosovës për mikpritjen e ngrohtë që ua ka bërë lojtarëve dhe tifozëve anglezë gjatë vizitës në Prishtinë këtë fundjavë, për ndeshjen përmbyllëse ...

Abbott i kënaqur me mikpritjen që iu bë anglezëve (VIDEO)
Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Nicholas Abbott, ka falënderuar kosovarët për mikpritjen që iu kanë bërë tifozëve dhe lojtarëve anglezë për ndeshjen Kosovë-Angli. Përmes një video ai ka thënë se tanimë ...
Medial | 18-Nov-2019 16:46
Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Nicholas Abbott, ka falënderuar kosovarët për mikpritjen që iu kanë bërë tifozëve dhe lojtarëve anglezë për ndeshjen Kosovë-Angli. Përmes një video ai ka thënë se tanimë ...

Abbott: Pas këtij vikendi, jam edhe më krenar që jam Ambasador i Britanisë në Kosovë
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott përmes një videoje të publikuar në Facebook ka falënderuar të gjithë qytetarët e Kosovës për mikpritjen që i është kombëtares dhe tifozëve anglez gjatë ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 16:39
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott përmes një videoje të publikuar në Facebook ka falënderuar të gjithë qytetarët e Kosovës për mikpritjen që i është kombëtares dhe tifozëve anglez gjatë ...

Vjen falënderimi special nga ambasadori Abbott: Mahnitëse si i pritët tizofët dhe ekipin anglez
Ambasadori Britanik në Kosovë, Nicholas Abbott ka falenderuar popullin e Kosovës për mikpritjen e ngrohtë që ua ka bërë lojtarëve dhe tifozëve anglezë gjatë vizitës në Prishtinë këtë fundjavë, për ndeshjen përmbyllëse ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 16:39
Ambasadori Britanik në Kosovë, Nicholas Abbott ka falenderuar popullin e Kosovës për mikpritjen e ngrohtë që ua ka bërë lojtarëve dhe tifozëve anglezë gjatë vizitës në Prishtinë këtë fundjavë, për ndeshjen përmbyllëse ...

Abbott i kënaqur me mikpritjen që iu bë anglezëve (VIDEO)
Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Nicholas Abbott, ka falënderuar kosovarët për mikpritjen që iu kanë bërë tifozëve dhe lojtarëve anglezë për ndeshjen Kosovë-Angli. Përmes një video ai ka thënë se tanimë ...
Klan Kosova | 18-Nov-2019 16:34
Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Nicholas Abbott, ka falënderuar kosovarët për mikpritjen që iu kanë bërë tifozëve dhe lojtarëve anglezë për ndeshjen Kosovë-Angli. Përmes një video ai ka thënë se tanimë ...

Mikpritja kundër Anglisë, ja si i quan media gjermane kosovarët
Gazeta prestigjoze gjerman “Die Welt”, i ka quajtur kosovarët njerëz të ndershmërisë dhe respektit, pas mikpritjes mbresëlënëse që këta të fundit i ofruan Kombëtares së Anglisë në Prishtinë. Në një shkrim të gjatë, ...
EkonomiaOnline | 18-Nov-2019 13:30
Gazeta prestigjoze gjerman “Die Welt”, i ka quajtur kosovarët njerëz të ndershmërisë dhe respektit, pas mikpritjes mbresëlënëse që këta të fundit i ofruan Kombëtares së Anglisë në Prishtinë. Në një shkrim të gjatë, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved