ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 23:52

VIDEO/ Harry Kane shkruan historinë, Anglia mposht 4-0 Kosovën

VIDEO/ Harry Kane shkruan historinë, Anglia mposht 4-0 Kosovën
Anglia ka mposhtur 4-0 Kosovën në Fadil Vokrri të Prishtinës. Britanikët janë pritur si heronj në kryeqytetin kosovar, teksa mijëra flamuj anglezë janë ngritur në ajër nga tifozët vendas për të treguar solidaritet dhe ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 20:21
Anglia ka mposhtur 4-0 Kosovën në Fadil Vokrri të Prishtinës. Britanikët janë pritur si heronj në kryeqytetin kosovar, teksa mijëra flamuj anglezë janë ngritur në ajër nga tifozët vendas për të treguar solidaritet dhe ...

Gjest fantastik i bomberit të Interit, Lukaku gëzon 5 mijë tifozë
Romelu Lukaku vazhdon të shënojë. Në fitoren 1-4 kundër Rusisë, sulmuesi i Interit shënoi golin e katërt dhe është ngjitur në kuotën e 53 golave të shënuar në 84 ndeshje të zhvilluar me Belgjikën. Rrjetat e tij nuk ...
ABCNews | 18-Nov-2019 08:44
Romelu Lukaku vazhdon të shënojë. Në fitoren 1-4 kundër Rusisë, sulmuesi i Interit shënoi golin e katërt dhe është ngjitur në kuotën e 53 golave të shënuar në 84 ndeshje të zhvilluar me Belgjikën. Rrjetat e tij nuk ...

Kosovë-Angli/ Zhbllokohet sfida, Winks mposht Muriç
Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen Kosovë-Angli
Top Channel | 17-Nov-2019 19:39
Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen Kosovë-Angli

Super Harry Kane, goli në Prishtinë i dhuron rekordin fantastik
Anglia fitoi 0-4 në Prishtinë përballë Kosovës dhe Harry Kane ishte autori i një prej golave. Kapiteni shënoi golin e dytë të ndeshjes dhe ka vendosur një rekord fantastik. Sulmuesi i Tottenham numëron 12 gola të ...
ABCNews | 17-Nov-2019 23:20
Anglia fitoi 0-4 në Prishtinë përballë Kosovës dhe Harry Kane ishte autori i një prej golave. Kapiteni shënoi golin e dytë të ndeshjes dhe ka vendosur një rekord fantastik. Sulmuesi i Tottenham numëron 12 gola të ...

Mbyllen me humbje të thellë ndaj Anglisë këto eliminatore, tani vëmendja te ndeshja e marsit
Kosova ka humbur edhe Anglia me rezultat 4-0, duke e mbyllur fazën e grupeve në vendin e tretë me 11 pikë. Ndeshja nisi më mirë për ne që provuan me Atdhe Nuhiu, por goditja e tij me kokë shkoi në duart e portierit Nick ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 19:54
Kosova ka humbur edhe Anglia me rezultat 4-0, duke e mbyllur fazën e grupeve në vendin e tretë me 11 pikë. Ndeshja nisi më mirë për ne që provuan me Atdhe Nuhiu, por goditja e tij me kokë shkoi në duart e portierit Nick ...

Kane theu rekord historik me golin kundër Kosovës
Tjetër ndeshje, tjetër gol – Kane është në formë jetësore. Sulmuesi i Anglisë, Harry Kane, e ka gjetur një tjetër gol në eliminatoret për ‘Euro 2020’. Ai shënoi kundër Kosovës në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në fitoren 4-0 ...
Lexo | 18-Nov-2019 09:21
Tjetër ndeshje, tjetër gol – Kane është në formë jetësore. Sulmuesi i Anglisë, Harry Kane, e ka gjetur një tjetër gol në eliminatoret për ‘Euro 2020’. Ai shënoi kundër Kosovës në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në fitoren 4-0 ...

Një gjeneratë e re po vjen, Brazili u17 shpallet kampion bote
Brazili u17 është shpallur kampion i Botës në futboll pasi në finale ka mposhtur Meksikën me rezultat 2-1. Në ndeshjen që u luajt në stadiumin “Bezerrao” në Brazil, vendasit fituan vetëm në minutën e 93-të, shkruan ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 08:51
Brazili u17 është shpallur kampion i Botës në futboll pasi në finale ka mposhtur Meksikën me rezultat 2-1. Në ndeshjen që u luajt në stadiumin “Bezerrao” në Brazil, vendasit fituan vetëm në minutën e 93-të, shkruan ...

Kane theu rekord historik me golin kundër Kosovës
Tjetër ndeshje, tjetër gol – Kane është në formë jetësore. Sulmuesi i Anglisë, Harry Kane, e ka gjetur një tjetër gol në eliminatoret për ‘Euro 2020’. Ai shënoi kundër Kosovës në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në fitoren 4-0 ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 23:58
Tjetër ndeshje, tjetër gol – Kane është në formë jetësore. Sulmuesi i Anglisë, Harry Kane, e ka gjetur një tjetër gol në eliminatoret për ‘Euro 2020’. Ai shënoi kundër Kosovës në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në fitoren 4-0 ...

Kosova mposhtet nga Anglia në “Fadil Vokrri”
Kosova ka pësuar humbje 0-4 nga Anglia, kështu për t’i mbyllur kualifikueset për Kampionatin Evropian 2020. ‘Dardanët’ u paraqitën mjaft mirë këtë takim, por momente të caktuara vendosën fatin e ndeshjes e që ishte ...
Alsat-M | 17-Nov-2019 23:08
Kosova ka pësuar humbje 0-4 nga Anglia, kështu për t’i mbyllur kualifikueset për Kampionatin Evropian 2020. ‘Dardanët’ u paraqitën mjaft mirë këtë takim, por momente të caktuara vendosën fatin e ndeshjes e që ishte ...

Kështu u vlerësuan lojtarët në ndeshjen Kosovë – Angli
Kombëtarja e Kosovës ka pësuar humbje të thellë në ndeshjen me Anglinë me rezultat 0:4. Futbollistët anglezë që realizuan gola kundër “Dardanëve” ishin Harry Winks, Harry Kane, Marcus Rashford dhe Mason Mount, njofton ...
Klan Kosova | 17-Nov-2019 22:53
Kombëtarja e Kosovës ka pësuar humbje të thellë në ndeshjen me Anglinë me rezultat 0:4. Futbollistët anglezë që realizuan gola kundër “Dardanëve” ishin Harry Winks, Harry Kane, Marcus Rashford dhe Mason Mount, njofton ...

Aliti: Kam besim të plotë që do të kualifikohemi në Evropian
Kosova ka pësuar humbjen e parë në stadiumin “Fadil Vokrri” nga Anglia.
Kosova Press | 17-Nov-2019 22:15
Kosova ka pësuar humbjen e parë në stadiumin “Fadil Vokrri” nga Anglia.

Thaçi futbollistëve të Kosovës: Faleminderit për gjithçka që keni bërë
Presidenti Hashim Thaçi është deklaruar pas humbjes së përfaqësueses së Kosovës në futboll nga Anglia 0:4 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.
Kosova Press | 17-Nov-2019 22:05
Presidenti Hashim Thaçi është deklaruar pas humbjes së përfaqësueses së Kosovës në futboll nga Anglia 0:4 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Rrahmani: Kemi kohë për t’i eliminuar gabimet
Kosova është mposhtur nga Anglia në ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.
Kosova Press | 17-Nov-2019 22:05
Kosova është mposhtur nga Anglia në ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.

Berisha: Luajtëm mirë ndaj Anglisë, duhet të mësojmë nga humbja me Çekinë
Futbollistët e Kosovës kanë përfunduar me humbje kualifikimet për evropianin 2020 në kuadër të Grupit A. Anglia sonte në “Fadil Vokrri” ishte dukshëm më e mirë, duke shënuar katër gola në portën e Aro Muric. Pas ...
Koha.net | 17-Nov-2019 22:05
Futbollistët e Kosovës kanë përfunduar me humbje kualifikimet për evropianin 2020 në kuadër të Grupit A. Anglia sonte në “Fadil Vokrri” ishte dukshëm më e mirë, duke shënuar katër gola në portën e Aro Muric. Pas ...

Nuk pranoi asnjë gol në 'Fadil Vokrri', portieri i Anglisë vjen me një reagim interesant
Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin 'Fadil Vokrri', në Prishtinë, Kosova është mposhtur me rezultat të thellë 0:4, raporton Zëri.info. Harry ëinks ('32), Harry Kane ('79), Marcus Rashford ('83) dhe Mason Mount ('90) ...
Zeri | 17-Nov-2019 22:00
Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin 'Fadil Vokrri', në Prishtinë, Kosova është mposhtur me rezultat të thellë 0:4, raporton Zëri.info. Harry ëinks ('32), Harry Kane ('79), Marcus Rashford ('83) dhe Mason Mount ('90) ...

Fitorja e thellë e Anglisë në Prishtinë, reagojnë mediat angleze
Kosova e ka mbyllur ciklin eliminator për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ me një humbje të thellë nga Anglia. Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në Prishtinë, Kosova është mposhtur me rezultat të ...
Shenja | 17-Nov-2019 21:52
Kosova e ka mbyllur ciklin eliminator për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ me një humbje të thellë nga Anglia. Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në Prishtinë, Kosova është mposhtur me rezultat të ...

Shqipëri-Francë 0:2, shënon Griezmann (VIDEO)
Një nga sulmuesit më të mirë në botë Antonie Griezmann, ka shënuar golin e dytë për Francën si mysafire e Shqipërisë. Anëtari i Barcelonës realizoi në minutën e 31-të, pas kthimit të topit nga Leo Dubois.
Shenja | 17-Nov-2019 21:44
Një nga sulmuesit më të mirë në botë Antonie Griezmann, ka shënuar golin e dytë për Francën si mysafire e Shqipërisë. Anëtari i Barcelonës realizoi në minutën e 31-të, pas kthimit të topit nga Leo Dubois.

Kosova i mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’
Përfundon çdo gjë, Kosova i ka mbyllur me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’. ‘Dardanët’, në sfidën e fundit në Grupin A, u mposhtën 0-4 në ‘Fadil Vokrri’ nga superfuqia botërore, Anglia, duke mbyllur kështu këto ...
Gazeta Monitor | 17-Nov-2019 20:52
Përfundon çdo gjë, Kosova i ka mbyllur me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’. ‘Dardanët’, në sfidën e fundit në Grupin A, u mposhtën 0-4 në ‘Fadil Vokrri’ nga superfuqia botërore, Anglia, duke mbyllur kështu këto ...

VIDEO | Kosova pëson katër, sa shumë klas ka Anglia!
Është mbyllur takimi mes Kosovës dhe Anglisë, me rezultatin 0-4 në favor të “Tre Luanëve” britanikë. Ishte Winks ai që shënoi në minutën e 32-të, për të hapur serinë e golave. Në pjesën e dytë, Anglia do të shënonte dhe ...
ABCNews | 17-Nov-2019 19:54
Është mbyllur takimi mes Kosovës dhe Anglisë, me rezultatin 0-4 në favor të “Tre Luanëve” britanikë. Ishte Winks ai që shënoi në minutën e 32-të, për të hapur serinë e golave. Në pjesën e dytë, Anglia do të shënonte dhe ...

Kosova mbyllë kualifikimet me ndeshjen më të dobët deri tani
Anglia ka triumfuar në përballje me Kosovën, me rezultat 0-4, të dielën në “Fadil Vokrri”, në ndeshjen e zhvilluar sonte në sfidën e fundit kualifikuese për EURO 2020 . “Tre Luanët” janë treguar skuadër shumë e fortë ...
PortaliOnline | 17-Nov-2019 20:52
Anglia ka triumfuar në përballje me Kosovën, me rezultat 0-4, të dielën në “Fadil Vokrri”, në ndeshjen e zhvilluar sonte në sfidën e fundit kualifikuese për EURO 2020 . “Tre Luanët” janë treguar skuadër shumë e fortë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved