ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 23:57

Aksidenti tragjik në Gjermani, kush është i riu nga Kosova që humbi jetën, rëndë dy të mitur

Aksidenti tragjik në Gjermani, kush është i riu nga Kosova që humbi jetën, rëndë dy të mitur
Mbrëmë në qytetin Waldburg në Baden-Württemberg të Gjermanisë ka humbur jetën një 18-vjeçar nga Prishtina, në një aksident trafiku, shkruan albinfo.ch. Në këtë aksident u përplasën dy vetura, ku 18-vjeçari nga ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 14:05
Mbrëmë në qytetin Waldburg në Baden-Württemberg të Gjermanisë ka humbur jetën një 18-vjeçar nga Prishtina, në një aksident trafiku, shkruan albinfo.ch. Në këtë aksident u përplasën dy vetura, ku 18-vjeçari nga ...

Gjermani, del nga korsia e tij, 18-vjeçari shqiptar përplaset për vdekje me një tjetër makinë
Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Waldburg në Gjermani një 18-vjeçar nga Prishtina ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti me makinë. Sipas mediave gjermane, i riu shqiptar me iniciale B.R., u përplas me një makinë ...
Telegraf | 18-Nov-2019 13:50
Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Waldburg në Gjermani një 18-vjeçar nga Prishtina ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti me makinë. Sipas mediave gjermane, i riu shqiptar me iniciale B.R., u përplas me një makinë ...

EMRAT/ Udhëtonin me shpejtësi në errësirë, makina përplaset me bordurën, tre persona rëndë në spital
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë Krujë-Laç, ku automjeti është përplasur me bordurën e një rruge. Si pasojë tre persona kanë mbetur të plagosur, të cilët janë identifikuar si: Hajrie Dika, Festim Dika dhe ...
Telegraf | 18-Nov-2019 12:06
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë Krujë-Laç, ku automjeti është përplasur me bordurën e një rruge. Si pasojë tre persona kanë mbetur të plagosur, të cilët janë identifikuar si: Hajrie Dika, Festim Dika dhe ...

Tre të plagosur rëndë në rrugën Fushë Krujë- Laç
Aksident I rëndë në aksin rrugor Fushë Krujë-Laç paraditen e kësaj të hëne. Një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me nje mur në anë të autostradës. Tre persona kanë mbetur të plagosur rëndë. Ata janë Hajrie ...
VizionPlus | 18-Nov-2019 11:28
Aksident I rëndë në aksin rrugor Fushë Krujë-Laç paraditen e kësaj të hëne. Një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me nje mur në anë të autostradës. Tre persona kanë mbetur të plagosur rëndë. Ata janë Hajrie ...

Humb kontrollin e motorit/ 18-vjeçari nga Lezha ne lufte me jeten ne spital
Aksident në aksin rrugor Fushë Krujë – Milot. Një motorçikletë, e drejtuar nga një 18-vjeçar nga Gramza, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar poshtë gomave të një Mercedes Benzi, që drejtohet nga një vajzë nga qyteti ...
Lajmi i Fundit | 18-Nov-2019 18:18
Aksident në aksin rrugor Fushë Krujë – Milot. Një motorçikletë, e drejtuar nga një 18-vjeçar nga Gramza, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar poshtë gomave të një Mercedes Benzi, që drejtohet nga një vajzë nga qyteti ...

Sarande/ Makina humbet kontrollin dhe perfundon brenda ne butik
SARANDË Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Sarandë. Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin duke përfunduar brenda në një dyqan rrobash. Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka viktima, por ...
Lajmi i Fundit | 18-Nov-2019 17:28
SARANDË Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Sarandë. Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin duke përfunduar brenda në një dyqan rrobash. Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka viktima, por ...

Dy fëmijë në gjendje të rëndë në aksidentit në Gjermani ku humbi jetën një i ri nga Prishtina
Policia gjermane ka dhënë detaje të reja lidhur me aksidentin e rëndë, në të cilin humbi jetën një 18-vjeçar nga Prishtina. 18-vjeçari nga Prishtina mësohet nga mediet gjermane se kishte hyrë në kahun e kundërt të ...
AlbInfo | 18-Nov-2019 15:06
Policia gjermane ka dhënë detaje të reja lidhur me aksidentin e rëndë, në të cilin humbi jetën një 18-vjeçar nga Prishtina. 18-vjeçari nga Prishtina mësohet nga mediet gjermane se kishte hyrë në kahun e kundërt të ...

FOTO/ U përplas me makinën që vinte përballë pasi kishte hyrë në korsinë e kundërt, humb jetën 18-vjeçari shqiptar. Në gjendje të rëndë prindërit me dy fëmijë
Postuar: 18/11/2019 - 14:24 Ky është 18-vjeçari nga Prishtina, i cili mbrëmjen e djeshme në qytetin Waldburg në Baden-Württemberg të Gjermanisë ka humbur jetën në një aksident rrugor, ku u përplasën dy makina. ...
Sot.Al | 18-Nov-2019 14:27
Postuar: 18/11/2019 - 14:24 Ky është 18-vjeçari nga Prishtina, i cili mbrëmjen e djeshme në qytetin Waldburg në Baden-Württemberg të Gjermanisë ka humbur jetën në një aksident rrugor, ku u përplasën dy makina. ...

Aksident në Fushë-Krujë, 3 persona dërgohen me urgjencë në Tiranë
Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksident të rëndë që ka ndodhur në aksin Fushë Krujë – Laç, pranë vendit të quajtur Kthesa e Gjelit ku makina e të plagosurve është përplasur me një mur anash rrugës. ...
Gazeta Observer | 18-Nov-2019 13:55
Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksident të rëndë që ka ndodhur në aksin Fushë Krujë – Laç, pranë vendit të quajtur Kthesa e Gjelit ku makina e të plagosurve është përplasur me një mur anash rrugës. ...

Aksidenti tragjik në Gjermani ku mbeti i vdekur 18-vjeçari nga Prishtina: Dy fëmijë në gjendje të rëndë
Policia gjermane ka dhënë detaje të reja lidhur me aksidentin e rëndë që humbi jetën një 18-vjeçar nga Prishtina. 18-vjeçari nga Prishtina mësohet nga mediet gjermane se kishte hyrë në kahjen e kundërt të rrugës, duke u ...
Gazeta Observer | 18-Nov-2019 12:45
Policia gjermane ka dhënë detaje të reja lidhur me aksidentin e rëndë që humbi jetën një 18-vjeçar nga Prishtina. 18-vjeçari nga Prishtina mësohet nga mediet gjermane se kishte hyrë në kahjen e kundërt të rrugës, duke u ...

Aksidenti tragjik në Gjermani ku mbeti i vdekur 18-vjeçari nga Prishtina: Dy fëmijë në gjendje të rëndë
Policia gjermane ka dhënë detaje të reja lidhur me aksidentin e rëndë që humbi jetën një 18 vjeçar nga Prishtina. 18 vjeçari nga Prishtina mësohet nga mediet gjermane se kishte hyrë në kahjen e kundërt të rrugës, duke u ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 12:32
Policia gjermane ka dhënë detaje të reja lidhur me aksidentin e rëndë që humbi jetën një 18 vjeçar nga Prishtina. 18 vjeçari nga Prishtina mësohet nga mediet gjermane se kishte hyrë në kahjen e kundërt të rrugës, duke u ...

Policia gjermane jep detaje të reja për aksidentin ku vdiq 18 vjeçari nga Prishtina
Policia gjermane ka dhënë detaje të reja lidhur me aksidentin e rëndë që humbi jetën një 18 vjeçar nga Prishtina, transmeton Gazeta Metro. 18 vjeçari nga Prishtina mësohet nga mediet gjermane se kishte hyrë në kahjen e ...
EkonomiaOnline | 18-Nov-2019 12:29
Policia gjermane ka dhënë detaje të reja lidhur me aksidentin e rëndë që humbi jetën një 18 vjeçar nga Prishtina, transmeton Gazeta Metro. 18 vjeçari nga Prishtina mësohet nga mediet gjermane se kishte hyrë në kahjen e ...

Makina përplaset me murin anësor, tre persona të plagosur rëndë
Tre persona janë plagosur rëndë në një aksident rrugor që ka ndodhur këtë paradite në aksin Fushë Krujë-Laç. Makina me të cilën kanë qenë duke udhëtuar tre personat që mbeten të lënduar rëndë ka dalë nga rruga dhe është ...
Lapsi | 18-Nov-2019 11:23
Tre persona janë plagosur rëndë në një aksident rrugor që ka ndodhur këtë paradite në aksin Fushë Krujë-Laç. Makina me të cilën kanë qenë duke udhëtuar tre personat që mbeten të lënduar rëndë ka dalë nga rruga dhe është ...

Aksident tragjik në Gjermani, vdes 18 vjeçari nga Prishtina
Një aksident tragjik ka ndodhur të dielën në Waldburg të Gjermanisë. Si pasojë e aksidentit ka vdekur një 18 vjeçar me iniciale B.R nga Prishtina. Vetura e të riut kishte hyrë në korsinë e kundërt, duke u përplasur me ...
Shenja | 18-Nov-2019 12:22
Një aksident tragjik ka ndodhur të dielën në Waldburg të Gjermanisë. Si pasojë e aksidentit ka vdekur një 18 vjeçar me iniciale B.R nga Prishtina. Vetura e të riut kishte hyrë në korsinë e kundërt, duke u përplasur me ...

Aksident në Fushë Krujë-Laç, tre të plagosur rëndë
Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Fushë Krujë-Laç, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Mësohet se makina me të vilën kanë qenë duke udhëtuar të aksidentuarit është përplasur me një mur anësor. ...
Dritare | 18-Nov-2019 12:06
Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Fushë Krujë-Laç, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Mësohet se makina me të vilën kanë qenë duke udhëtuar të aksidentuarit është përplasur me një mur anësor. ...

Aksident në Fushë-Krujë, 3 persona dërgohen me urgjencë në Tiranë
Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksident të rëndë që ka ndodhur në aksin Fushë Krujë – Laç, pranë vendit të quajtur Kthesa e Gjelit ku makina e të plagosurve është përplasur me një mur anash rrugës. ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 12:06
Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksident të rëndë që ka ndodhur në aksin Fushë Krujë – Laç, pranë vendit të quajtur Kthesa e Gjelit ku makina e të plagosurve është përplasur me një mur anash rrugës. ...

Aksident i rëndë në Laç, tre të plagosur sillen me urgjencë tek Trauma
Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksident të rëndë që ka ndodhur në aksin Fushë Krujë – Laç, pranë vendit të quajtur Kthesa e Gjelit ku makina e të plagosurve është përplasur me një mur anash rrugës. ...
Gazeta Dita | 18-Nov-2019 11:39
Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksident të rëndë që ka ndodhur në aksin Fushë Krujë – Laç, pranë vendit të quajtur Kthesa e Gjelit ku makina e të plagosurve është përplasur me një mur anash rrugës. ...

Aksident tragjik në Gjermani, vdes 18 vjeçari nga Prishtina
Një aksident tragjik ka ndodhur të dielën në Waldburg të Gjermanisë. Si pasojë e aksidentit ka vdekur një 18 vjeçar me iniciale B.R nga Prishtina. Vetura e të riut kishte hyrë në korsinë e kundërt, duke u përplasur me ...
Klan Kosova | 18-Nov-2019 11:28
Një aksident tragjik ka ndodhur të dielën në Waldburg të Gjermanisë. Si pasojë e aksidentit ka vdekur një 18 vjeçar me iniciale B.R nga Prishtina. Vetura e të riut kishte hyrë në korsinë e kundërt, duke u përplasur me ...

Gjermani: Vdes në aksident 18-vjeçari nga Prishtina
Mbrëmë në qytetin Waldburg në Baden-Württemberg të Gjermanisë ka humbur jetën një 18-vjeçar nga Prishtina, në një aksident trafiku. Në këtë aksident u përplasën dy vetura, ku 18-vjeçari nga Prishtina, me inicialet B.R. ...
PortaliOnline | 18-Nov-2019 11:18
Mbrëmë në qytetin Waldburg në Baden-Württemberg të Gjermanisë ka humbur jetën një 18-vjeçar nga Prishtina, në një aksident trafiku. Në këtë aksident u përplasën dy vetura, ku 18-vjeçari nga Prishtina, me inicialet B.R. ...

Humb jetën një 18-vjeçar kosovar në Gjermani
Një aksident fatal ka ndodhur në Waldburg, afër Baden-Wuttermbergut, Gjermani, ku një 18-vjeçar me prejardhje nga Kosova ka humbur jetën. 18-vjeçari ka dalë në korsinë e anës së kundërt ku është përplasur me një veturë ...
Koha.net | 18-Nov-2019 11:10
Një aksident fatal ka ndodhur në Waldburg, afër Baden-Wuttermbergut, Gjermani, ku një 18-vjeçar me prejardhje nga Kosova ka humbur jetën. 18-vjeçari ka dalë në korsinë e anës së kundërt ku është përplasur me një veturë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved