ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/12/2019 09:53

Foto/ Shikoni çfarë bënte kryeministri kur stadiumi “shpërtheu” në brohoritje “Rama ik”?

Foto/ Shikoni çfarë bënte kryeministri kur stadiumi “shpërtheu” në brohoritje “Rama ik”?
Ceremonia e inaugurimit të stadiumit “Air albania” u shoqërua mbrëmjen e kaluar me thirrje “Rama ik”. Ky gjest i tifozëve është përshëndetur nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili ka publikuar edhe një foto, ku sipas ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 07:48
Ceremonia e inaugurimit të stadiumit “Air albania” u shoqërua mbrëmjen e kaluar me thirrje “Rama ik”. Ky gjest i tifozëve është përshëndetur nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili ka publikuar edhe një foto, ku sipas ...

‘Shpresojmë mos dëgjojmë tentativë për të ndryshuar emrin e vendit ‘ , Meta reagon për stadiumin: Gjithmonë do themi do shkojmë te ‘Qemal Stafa’
Presidenti i shtetit, Ilir Meta ka reaguar në rrjetin social “Facebook” arsyen se pse nuk ishte i pranishëm në ndeshjen, Shqipëri-Francë. Ai e ka ndjekur nga shtëpia e tij duke përshëndetur ekipin kuqezinj për ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 23:52
Presidenti i shtetit, Ilir Meta ka reaguar në rrjetin social “Facebook” arsyen se pse nuk ishte i pranishëm në ndeshjen, Shqipëri-Francë. Ai e ka ndjekur nga shtëpia e tij duke përshëndetur ekipin kuqezinj për ...

Foto/ Ilir Meta ‘ironizon’ kryeministrin, shijon ndeshjen nën shoqërinë e ‘Sashës’
TIRANË Ndryshe nga kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet në stadiumin “Air Albania Stadium”, presidenti Ilir Meta po shijon ndeshjen e Shqipërisë me Francën nga shtëpia, nën shoqërinë e maces së tij “Sashën”. Prania e ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 22:43
TIRANË Ndryshe nga kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet në stadiumin “Air Albania Stadium”, presidenti Ilir Meta po shijon ndeshjen e Shqipërisë me Francën nga shtëpia, nën shoqërinë e maces së tij “Sashën”. Prania e ...

Meta dhe Sasha shpresojnë akoma!
Ndërkohë që Franca është 2 me 0 në avantazh ndaj Shqipërisë, në ndeshjen që po luhet në "Air Albania Stadium". presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash një foto me macen e tij, Sasha në facebook, ku shkruan se ...
Top Channel | 17-Nov-2019 22:23
Ndërkohë që Franca është 2 me 0 në avantazh ndaj Shqipërisë, në ndeshjen që po luhet në "Air Albania Stadium". presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash një foto me macen e tij, Sasha në facebook, ku shkruan se ...

Mungoi në stadium, Meta sqaron arsyen
Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen se përse nuk ishte i pranishëm në stadium në sfidën mes Shqipërisë e Francës. Në një postim në Facebook, Meta duke shprehur vlerësime për tifozat Kuq e Zi shprehet se nuk ishte ...
VizionPlus | 18-Nov-2019 07:57
Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen se përse nuk ishte i pranishëm në stadium në sfidën mes Shqipërisë e Francës. Në një postim në Facebook, Meta duke shprehur vlerësime për tifozat Kuq e Zi shprehet se nuk ishte ...

Magjia e stadiumin nuk ka efekt, Franca na zgjon me dy gola, e mbyllim në vendin e 4-ët
Të gjithë shpresonin që Franca të vinte “dorën në zemër”, të mos ishte kaq e frymëzuar në mbrëmjen ku Shqipëria po shijonte magjinë e impiantit më të ri. As efekti “Air Albania Stadium”, as dëshira e lojtarëve kuqezi ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 21:52
Të gjithë shpresonin që Franca të vinte “dorën në zemër”, të mos ishte kaq e frymëzuar në mbrëmjen ku Shqipëria po shijonte magjinë e impiantit më të ri. As efekti “Air Albania Stadium”, as dëshira e lojtarëve kuqezi ...

Presidenti Meta sqaron arsyen pse nuk shkoi sot në stadium
Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen përse nuk ka shkuar sot në stadium Sot keni shkëlqyer me entuziazmin tuaj të pandalshëm duke treguar se tifozët më të mirë jane ...
Telegraf | 17-Nov-2019 23:08
Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen përse nuk ka shkuar sot në stadium Sot keni shkëlqyer me entuziazmin tuaj të pandalshëm duke treguar se tifozët më të mirë jane ...

Inagurimi i “Air Albania Stadium”/ Rama: E kam pritur këtë moment prej shumë vitesh
Kryeministri i vendit Edi Rama në fjalën e tij në inagurimin e stadiumit e ri të Kombëtares së Shqipërisë, “Air Albania Stadium” tha se e ka pritur këtë moment prej vitesh.
Top Channel | 17-Nov-2019 21:22
Kryeministri i vendit Edi Rama në fjalën e tij në inagurimin e stadiumit e ri të Kombëtares së Shqipërisë, “Air Albania Stadium” tha se e ka pritur këtë moment prej vitesh.

Video/ Shqipëri-Francë, tifozët nuk përmbahen, ovacione e thirrje “Rama ik”
TIRANË Teksa në fushën e blertë po zhvillohej koreografia hapëse e impiantit të ri sportiv “Air Albania Stadium”, në shkallët dhe tribunat e tij janë dëgjuar thirrje “Rama ik”. Kombëtarja e Shqipërisë po luan në këto ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 21:16
TIRANË Teksa në fushën e blertë po zhvillohej koreografia hapëse e impiantit të ri sportiv “Air Albania Stadium”, në shkallët dhe tribunat e tij janë dëgjuar thirrje “Rama ik”. Kombëtarja e Shqipërisë po luan në këto ...

“Gjelat” nisin këngën, Toliso pllakos heshtjen në stadium
Entuziazmi në shkallët e “Air Albania Stadium” është fantastik por për të vendosur heshtjen për disa sekonda mendoi Toliso. 9 minuta ka zgjatur ëndrra kuqezi, Franca bën Francën dhe në rastin e parë që iu krijua ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 21:16
Entuziazmi në shkallët e “Air Albania Stadium” është fantastik por për të vendosur heshtjen për disa sekonda mendoi Toliso. 9 minuta ka zgjatur ëndrra kuqezi, Franca bën Francën dhe në rastin e parë që iu krijua ...

Tifozat Kuq e Zi kujtojnë stadiumin “ Qemal Stafa” përmes një koreografie gjigande me shqiponjë
Në atmosferën e stadiumit të ri Kombëtar, nuk mund të mungonte edhe koreografia nga Tifozët Kuq e Zi, në momentin e fillimit të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Francës. Tifogrupi, i cili asnjëherë nuk mungon në mbështetjen ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 21:39
Në atmosferën e stadiumit të ri Kombëtar, nuk mund të mungonte edhe koreografia nga Tifozët Kuq e Zi, në momentin e fillimit të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Francës. Tifogrupi, i cili asnjëherë nuk mungon në mbështetjen ...

SKENARI: Armand Duka shpërndahu biletat për militantët politik që të thërrisnin “Rama ik”
Të gjeje një biletë për në stadiumin “Air Albania” për ndeshjen inaguruese dukej një mision tejet i vështirë. Jo vetëm për shkak të interesit të madh, por edhe të mënyrës se si u shitën. Presidenti i FSHF-së, Armand ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 21:27
Të gjeje një biletë për në stadiumin “Air Albania” për ndeshjen inaguruese dukej një mision tejet i vështirë. Jo vetëm për shkak të interesit të madh, por edhe të mënyrës se si u shitën. Presidenti i FSHF-së, Armand ...

VIDEO/ “U bënë gropat gati për patate”, ironia në rrjet me fushën e dëmtuar në “Air Albania Stadium”
Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë kampionët e Botës me dy gola në avantazh. Por ndërkohë që është zhvilluar pjesa e parë, stadiumi i ...
Telegraf | 17-Nov-2019 22:34
Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë kampionët e Botës me dy gola në avantazh. Por ndërkohë që është zhvilluar pjesa e parë, stadiumi i ...

VIDEO/ Koreografi fantastike e TKZ, tifozët vërshëllejnë himnin francez
Atmosfera në shkallët e stadiumin “Air Albania Stadium” është e mrekullueshme. Mbi 21 mijë tifozë kuqezi kanë elektrizuar ambientin, pamje fantastike që i kanë dhanë më shumë ngjyra inaugurimit të impiantit më të ri në ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 21:02
Atmosfera në shkallët e stadiumin “Air Albania Stadium” është e mrekullueshme. Mbi 21 mijë tifozë kuqezi kanë elektrizuar ambientin, pamje fantastike që i kanë dhanë më shumë ngjyra inaugurimit të impiantit më të ri në ...

VIDEO: Era Istrefi “elektrizon” stadiumin kombëtar
Era Istrefi ka “elektrizuar” 21 mijë tifozët në stadiumin kombëtar. Istrefi këndoi këngën e saj ‘Live it up’, prodhim muzikor ky që dha shumë atmosferë edhe gjatë botërorit.
GazetaTema | 17-Nov-2019 21:12
Era Istrefi ka “elektrizuar” 21 mijë tifozët në stadiumin kombëtar. Istrefi këndoi këngën e saj ‘Live it up’, prodhim muzikor ky që dha shumë atmosferë edhe gjatë botërorit.

Hysaj: Franca na mposhti me dy goditje, treguam që mund të luftojmë me të gjithë
Dy raste dhe dy gola, për Elseid Hysajn ishin ato dy episode të pjesës së parë që ndëshkuan kuqezinjtë. Kapiteni i kombëtares shqiptare e analizoi kështu në mikrofonin e Supersport sfidën e humbur në Air Albania ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 23:27
Dy raste dhe dy gola, për Elseid Hysajn ishin ato dy episode të pjesës së parë që ndëshkuan kuqezinjtë. Kapiteni i kombëtares shqiptare e analizoi kështu në mikrofonin e Supersport sfidën e humbur në Air Albania ...

Elozhe për tifozët, mungesa në stadium dhe ironi: Presidenti Meta ka një premtim
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Z.Ilir Meta, është një tifoz i futbollit dhe kombëtares kuqezi, por mbrëmë nuk ishte i pranishëm në duelin e zhvilluar kundër Francës në “Air Albania Stadium”. Kreut të shtetit nuk ...
ABCNews | 18-Nov-2019 09:15
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Z.Ilir Meta, është një tifoz i futbollit dhe kombëtares kuqezi, por mbrëmë nuk ishte i pranishëm në duelin e zhvilluar kundër Francës në “Air Albania Stadium”. Kreut të shtetit nuk ...

Inaugurimi i “Air Albania Stadium” – pamje nga hapja me ceremoni brilante dhe një koreografi fantastike
E diela e 17 shtatorit do të kujtohet gjithnjë si një ditë historike për Shqipërinë që inauguroi stadiumin e ri “Air Albania” në ndeshjen ndaj Francës. Atmosfera në impiant pak minuta para fillimit të sfidës ishte ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 23:03
E diela e 17 shtatorit do të kujtohet gjithnjë si një ditë historike për Shqipërinë që inauguroi stadiumin e ri “Air Albania” në ndeshjen ndaj Francës. Atmosfera në impiant pak minuta para fillimit të sfidës ishte ...

FOTO| Çfarë po bënte kryeministri kur stadiumi brohoriste “Rama ik”?
Mbrëmjen e djeshme u luajt ndeshja Shqipëri-Francë e vlefshme për eliminatoret 2020. Ndërkohë, u inaugurua edhe stadiumi i ri, i cili ka marrë emrin “Air Albania”. Mirëpo, teksa festa kishte filluar diçka e pazakontë ...
ABCNews | 18-Nov-2019 07:27
Mbrëmjen e djeshme u luajt ndeshja Shqipëri-Francë e vlefshme për eliminatoret 2020. Ndërkohë, u inaugurua edhe stadiumi i ri, i cili ka marrë emrin “Air Albania”. Mirëpo, teksa festa kishte filluar diçka e pazakontë ...

Video/ “Një ditë që mbetet në histori”, Rama me familjen në ceremoninë e hapjes së “Air Albania Stadium”
TIRANË Kryeministri i vendit Edi Rama ndodhet në këto momente në stadiumin e ri të Kombëtares së Shqipërisë për inaugurimin e impiantit të ri sportiv “Air Albania Stadium”. Shefi i qeverisë është i shoqëruar nga ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 20:32
TIRANË Kryeministri i vendit Edi Rama ndodhet në këto momente në stadiumin e ri të Kombëtares së Shqipërisë për inaugurimin e impiantit të ri sportiv “Air Albania Stadium”. Shefi i qeverisë është i shoqëruar nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved