ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 23:57

“Kthim sa më të shpejtë që të të mposht me ndershmëri”, Jonanoviç i shkruan presidentit Vuçiç

“Kthim sa më të shpejtë që të të mposht me ndershmëri”, Jonanoviç i shkruan presidentit Vuçiç
Politikani serb që e njeh pavarësinë e Kosovës, dhe që vazhdon ta mbështesë atë, Çedomir Jovanovic, reagoi pas lajmit se presidenti Aleksandar Vucic ishte shtruar në spital me probleme kardiake.
Top Channel | 17-Nov-2019 19:31
Politikani serb që e njeh pavarësinë e Kosovës, dhe që vazhdon ta mbështesë atë, Çedomir Jovanovic, reagoi pas lajmit se presidenti Aleksandar Vucic ishte shtruar në spital me probleme kardiake.

Vuçiç dërgohet në spital, probleme me zemrën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç është dërguar në spital për shkak të problemeve me zemrën. Njoftimi vjen nga zyra presidenciale në Beograd.
Top Channel | 17-Nov-2019 09:08
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç është dërguar në spital për shkak të problemeve me zemrën. Njoftimi vjen nga zyra presidenciale në Beograd.

Rivali i Vuçiç mesazh për shëndetin e Presidentit: Pse dua që të kthehet sa më shpejt
Politikani i vetëm serb që e njeh pavarësinë e Kosovës, Çedomir Jovanovic, reagoi pas lajmit se presidenti Aleksandar Vuçiç është shtruar në spital pasi ka probleme kardiake. Jovanovic ka publikuar një foto në rrjetet ...
ABCNews | 18-Nov-2019 08:32
Politikani i vetëm serb që e njeh pavarësinë e Kosovës, Çedomir Jovanovic, reagoi pas lajmit se presidenti Aleksandar Vuçiç është shtruar në spital pasi ka probleme kardiake. Jovanovic ka publikuar një foto në rrjetet ...

Vuan nga zemra, Vuçiç: Jam mirë, të hënën kthehem në punë
Pasi zyra për shtyp e presidentit serb njoftoi shtrimin e Aleksandër Vuçiç në spital, ka qenë vet ky i fundit i cili përmes një postimi në instagram ka njoftuar përmirësimin e gjendjes dhe për këtë falenderon personelin ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 11:55
Pasi zyra për shtyp e presidentit serb njoftoi shtrimin e Aleksandër Vuçiç në spital, ka qenë vet ky i fundit i cili përmes një postimi në instagram ka njoftuar përmirësimin e gjendjes dhe për këtë falenderon personelin ...

Edi Rama interesohet për gjendjen e Vuçiqit, e thërret në telefon
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka qëndruar për dy ditë me radhë në spitalin ushtarak në Serbi pas problemeve me zemër. Këshilltarja e tij, Suzana Vasiljeviq, ka treguar për media gjatë mbrëmjes së djeshme se ...
EkonomiaOnline | 18-Nov-2019 09:25
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka qëndruar për dy ditë me radhë në spitalin ushtarak në Serbi pas problemeve me zemër. Këshilltarja e tij, Suzana Vasiljeviq, ka treguar për media gjatë mbrëmjes së djeshme se ...

Aleksandar Vuçiq lirohet nga spitali
Gjendja shëndetësore e presidentit serb Aleksandar Vuçiq është e qëndrueshme dhe është lëshuar në shtëpi pas trajtimit në Akademinë Mjekësore Ushtarake (MMA), njoftoi Radio Televizioni i Serbisë. Vuçiq më parë ka ...
Gazeta Observer | 18-Nov-2019 09:20
Gjendja shëndetësore e presidentit serb Aleksandar Vuçiq është e qëndrueshme dhe është lëshuar në shtëpi pas trajtimit në Akademinë Mjekësore Ushtarake (MMA), njoftoi Radio Televizioni i Serbisë. Vuçiq më parë ka ...

Edi Rama interesohet për gjendjen e Vuçiqit, e thërret në telefon
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka qëndruar për dy ditë me radhë në spitalin ushtarak në Serbi pas problemeve me zemër. Këshilltarja e tij, Suzana Vasiljeviq, ka treguar për media gjatë mbrëmjes së djeshme se ...
Zeri | 18-Nov-2019 09:15
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka qëndruar për dy ditë me radhë në spitalin ushtarak në Serbi pas problemeve me zemër. Këshilltarja e tij, Suzana Vasiljeviq, ka treguar për media gjatë mbrëmjes së djeshme se ...

Këshilltarja e presidentit serb: Vuçiq kaloi dy ditë në aparate, tash është më mirë
Suzana Vasiljeviq, këshilltarja për media e presidentit serb tha mbrëmë se Aleksandar Vuçiq kaloi dy ditë në aparate, por që sot është pak më mirë. “Ai ishte aq keq sa kërkoi vetë që të dërgohej në spital”, tha ...
Arbresh | 18-Nov-2019 09:15
Suzana Vasiljeviq, këshilltarja për media e presidentit serb tha mbrëmë se Aleksandar Vuçiq kaloi dy ditë në aparate, por që sot është pak më mirë. “Ai ishte aq keq sa kërkoi vetë që të dërgohej në spital”, tha ...

Edi Rama interesohet për gjendjen e Vuçiqit, e thërret në telefon
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka qëndruar për dy ditë me radhë në spitalin ushtarak në Serbi pas problemeve me zemër. Këshilltarja e tij, Suzana Vasiljeviq, ka treguar për media gjatë mbrëmjes së djeshme se ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 09:15
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka qëndruar për dy ditë me radhë në spitalin ushtarak në Serbi pas problemeve me zemër. Këshilltarja e tij, Suzana Vasiljeviq, ka treguar për media gjatë mbrëmjes së djeshme se ...

Kjo është gjendja shëndetësore e Vuçiqit
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, pas problemeve me zemër, duket se e ka marrë veten. Siç shkruan “RTS”, transmeton , Vuçiq, është liruar nga Spitali Ushtarak, pasi që gjendja e tij shëndetësore është e qëndrueshme. ...
Lajminet | 18-Nov-2019 09:11
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, pas problemeve me zemër, duket se e ka marrë veten. Siç shkruan “RTS”, transmeton , Vuçiq, është liruar nga Spitali Ushtarak, pasi që gjendja e tij shëndetësore është e qëndrueshme. ...

Aleksandar Vuçiq lirohet nga spitali
Gjendja mjekësore e presidentit serb Aleksandar Vuçiq është e qëndrueshme dhe është lëshuar në shpëti pas trajtimit në Akademinë Mjekësore Ushtarake (MMA), njoftoi Radio Televizioni i Serbisë. Vuçiq më parë ka njoftuar ...
Arbresh | 18-Nov-2019 09:08
Gjendja mjekësore e presidentit serb Aleksandar Vuçiq është e qëndrueshme dhe është lëshuar në shpëti pas trajtimit në Akademinë Mjekësore Ushtarake (MMA), njoftoi Radio Televizioni i Serbisë. Vuçiq më parë ka njoftuar ...

Aleksandar Vuçiq lirohet nga spitali
Gjendja mjekësore e presidentit serb Aleksandar Vuçiq është e qëndrueshme dhe është lëshuar në shpëti pas trajtimit në Akademinë Mjekësore Ushtarake (MMA), njoftoi Radio Televizioni i Serbisë. Vuçiq më parë ka njoftuar ...
EkonomiaOnline | 18-Nov-2019 09:08
Gjendja mjekësore e presidentit serb Aleksandar Vuçiq është e qëndrueshme dhe është lëshuar në shpëti pas trajtimit në Akademinë Mjekësore Ushtarake (MMA), njoftoi Radio Televizioni i Serbisë. Vuçiq më parë ka njoftuar ...

Kjo është gjendja shëndetësore e Aleksandar Vuçiqit pas problemeve me zemër
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka qëndruar për dy ditë me radhë në spitalin ushtarak në Serbi pas problemeve me zemër. Këshilltarja e tij, Suzana Vasiljeviq, ka treguar për media gjatë mbrëmjes së djeshme se ...
InFokusi | 18-Nov-2019 09:08
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka qëndruar për dy ditë me radhë në spitalin ushtarak në Serbi pas problemeve me zemër. Këshilltarja e tij, Suzana Vasiljeviq, ka treguar për media gjatë mbrëmjes së djeshme se ...

Aleksandar Vuçiq lirohet nga spitali
Gjendja mjekësore e presidentit serb Aleksandar Vuçiq është e qëndrueshme dhe është lëshuar në shpëti pas trajtimit në Akademinë Mjekësore Ushtarake (MMA), njoftoi Radio Televizioni i Serbisë. Vuçiq më parë ka njoftuar ...
Klan Kosova | 18-Nov-2019 08:58
Gjendja mjekësore e presidentit serb Aleksandar Vuçiq është e qëndrueshme dhe është lëshuar në shpëti pas trajtimit në Akademinë Mjekësore Ushtarake (MMA), njoftoi Radio Televizioni i Serbisë. Vuçiq më parë ka njoftuar ...

Këshilltarja e presidentit serb: Vuçiq kaloi dy ditë në aparate, tash është më mirë
Suzana Vasiljeviq, këshilltarja për media e presidentit serb tha mbrëmë se Aleksandar Vuçiq kaloi dy ditë në aparate, por që sot është pak më mirë. “Ai ishte aq keq sa kërkoi vetë që të dërgohej në spital”, tha ...
EkonomiaOnline | 18-Nov-2019 08:58
Suzana Vasiljeviq, këshilltarja për media e presidentit serb tha mbrëmë se Aleksandar Vuçiq kaloi dy ditë në aparate, por që sot është pak më mirë. “Ai ishte aq keq sa kërkoi vetë që të dërgohej në spital”, tha ...

Këshilltarja e presidentit serb tregon për gjendjen shëndetësore të Vuçiq: Kaloi dy ditë në aparate
Suzana Vasiljeviq, këshilltarja për media e presidentit serb tha mbrëmë se Aleksandar Vuçiq kaloi dy ditë në aparate, por që sot është pak më mirë. “Ai ishte aq keq sa kërkoi vetë që të dërgohej në spital”, tha ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 08:58
Suzana Vasiljeviq, këshilltarja për media e presidentit serb tha mbrëmë se Aleksandar Vuçiq kaloi dy ditë në aparate, por që sot është pak më mirë. “Ai ishte aq keq sa kërkoi vetë që të dërgohej në spital”, tha ...

Këshilltarja e presidentit serb: Vuçiq kaloi dy ditë në aparate, tash është më mirë
Suzana Vasiljeviq, këshilltarja për media e presidentit serb tha mbrëmë se Aleksandar Vuçiq kaloi dy ditë në aparate, por që sot është pak më mirë. “Ai ishte aq keq sa kërkoi vetë që të dërgohej në spital”, tha ...
Klan Kosova | 18-Nov-2019 08:51
Suzana Vasiljeviq, këshilltarja për media e presidentit serb tha mbrëmë se Aleksandar Vuçiq kaloi dy ditë në aparate, por që sot është pak më mirë. “Ai ishte aq keq sa kërkoi vetë që të dërgohej në spital”, tha ...

Kjo është gjendja shëndetësore e Aleksandar Vuçiqit pas problemeve me zemër
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka qëndruar për dy ditë me radhë në spitalin ushtarak në Serbi pas problemeve me zemër. Këshilltarja e tij, Suzana Vasiljeviq, ka treguar për media gjatë mbrëmjes së djeshme se ...
Shenja | 18-Nov-2019 08:33
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka qëndruar për dy ditë me radhë në spitalin ushtarak në Serbi pas problemeve me zemër. Këshilltarja e tij, Suzana Vasiljeviq, ka treguar për media gjatë mbrëmjes së djeshme se ...

Vuçiç në spital prej problemeve me zemrën, vjen reagimi i fortë: Do ta mposht ndershmërisht
Postuar: 18/11/2019 - 08:02 Politikani i vetëm serb që e njeh pavarësinë e Kosovës dhe që vazhdon ta mbështesë atë, Çedomir Jovanovic, reagoi pas lajmit se presidenti Aleksandar Vuçiç ishte shtruar në spital me probleme ...
Sot.Al | 18-Nov-2019 08:04
Postuar: 18/11/2019 - 08:02 Politikani i vetëm serb që e njeh pavarësinë e Kosovës dhe që vazhdon ta mbështesë atë, Çedomir Jovanovic, reagoi pas lajmit se presidenti Aleksandar Vuçiç ishte shtruar në spital me probleme ...

Kjo është gjendja shëndetësore e Aleksandar Vuçiqit pas problemeve me zemër
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka qëndruar për dy ditë me radhë në spitalin ushtarak në Serbi pas problemeve me zemër. Këshilltarja e tij, Suzana Vasiljeviq, ka treguar për media gjatë mbrëmjes së djeshme se ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 07:59
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka qëndruar për dy ditë me radhë në spitalin ushtarak në Serbi pas problemeve me zemër. Këshilltarja e tij, Suzana Vasiljeviq, ka treguar për media gjatë mbrëmjes së djeshme se ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved