ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 11:27

Challandes ka zgjidhje edhe për problemin me bileta

Challandes ka zgjidhje edhe për problemin me bileta
Kualifikimet për EURO 2020 përfunduan për Kosovën mbrëmë me një paraqitje të mirë por me rezultat zhgënjyes. Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, është mysafir në Info Magazinë të Klan Kosovës. Challandes gjithashtu ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 20:53
Kualifikimet për EURO 2020 përfunduan për Kosovën mbrëmë me një paraqitje të mirë por me rezultat zhgënjyes. Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, është mysafir në Info Magazinë të Klan Kosovës. Challandes gjithashtu ...

Challandes: E kam në kokë kualifikimin e Kosovës në Euro 2020
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, ka folur rreth gjasave për tu kualifikuar në Kampionatin Europian Euro2020, ndërsa shtoi se deri sot nuk e kishte menduar aspak Maqedoninë Veriore. ”Më ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 20:30
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, ka folur rreth gjasave për tu kualifikuar në Kampionatin Europian Euro2020, ndërsa shtoi se deri sot nuk e kishte menduar aspak Maqedoninë Veriore. ”Më ...

Challandes: Anglezët në fushë nuk i kemi pasur miq
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, ka thënë se kur e ka marrë drejtimin e Përfaqësueses nuk ka menduar se do të kishte përkrahje kaq të madhe sa ka dhe se do të mund të arrinte në nivelin e tanishëm. “Kanë qenë ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 20:19
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, ka thënë se kur e ka marrë drejtimin e Përfaqësueses nuk ka menduar se do të kishte përkrahje kaq të madhe sa ka dhe se do të mund të arrinte në nivelin e tanishëm. “Kanë qenë ...

Challandes: Çmendem kur Kosova luan keq
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për Euro 2020, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Trajneri i Kombëtares ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 20:14
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për Euro 2020, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Trajneri i Kombëtares ...

Challandes: Muriqi më i miri, ju tregoj bisedën me Southgate
Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, ishte i ftuar në Klan Kosova pas ndeshjes kundër Anglisë. Tekniku zviceran tregoi bisedën me homologun anglez, Gareth Southgate, si dhe kishte elozhe të shumta për bomberin e ...
ABCNews | 18-Nov-2019 19:42
Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, ishte i ftuar në Klan Kosova pas ndeshjes kundër Anglisë. Tekniku zviceran tregoi bisedën me homologun anglez, Gareth Southgate, si dhe kishte elozhe të shumta për bomberin e ...

Challandes: Dua ta luajmë në Prishtinë finalen e Ligës së Kombeve
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. “Dardanët” u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në “Fadil Vokrri”. Kosova humbi shansin ...
Lexo | 18-Nov-2019 21:37
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. “Dardanët” u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në “Fadil Vokrri”. Kosova humbi shansin ...

Challandes: Nuk i frikësohemi Maqedonisë
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Kosova humbi shansin ...
AlbInfo | 18-Nov-2019 20:43
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Kosova humbi shansin ...

Challandes: Si të largohem nga Kosova me kualifikim në ‘Euro 2020’?
Challandes shpreson të qëndrojë sa më gjatë në stolin e Kombëtares së Kosovës Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara, raporton Gazeta ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 20:35
Challandes shpreson të qëndrojë sa më gjatë në stolin e Kombëtares së Kosovës Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara, raporton Gazeta ...

Nuk ka pushim për Challandes, strategu i Kosovës do të jetë i pranishëm në ndeshjen që Maqedonia e Veriut e zhvillon ndaj Izraelit
Kosova i ka mbyllur tashmë kualifikimet për Euro 2020 me paraqitje fantastike, por që nuk arritëm të kualifikoheshim. Përfaqësuesja jonë nuk ka humbur shpresat për të luajtur në Kampionatin Evropian që zhvillohet në ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 18:28
Kosova i ka mbyllur tashmë kualifikimet për Euro 2020 me paraqitje fantastike, por që nuk arritëm të kualifikoheshim. Përfaqësuesja jonë nuk ka humbur shpresat për të luajtur në Kampionatin Evropian që zhvillohet në ...

Challandes: Nuk i frikësohemi Maqedonisë
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Kosova humbi shansin ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 19:48
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për ‘Euro 2020’, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Kosova humbi shansin ...

Challandes: Vedat Muriqi është numër një për mua!
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për Euro 2020, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Në këtë ndeshje, por ...
Kosova Sot | 18-Nov-2019 19:38
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për Euro 2020, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Në këtë ndeshje, por ...

Challandes: Vedat Muriqi është numër një për mua!
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për Euro 2020, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Në këtë ndeshje, por ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 19:28
Kosova i ka mbyllur me humbje kualifikimet për Euro 2020, duke përfunduar e treta në Grupin A me 11 pikë të grumbulluara. ‘Dardanët’ u mposhtën 0-4 nga Anglia në sfidën e fundit në ‘Fadil Vokrri’. Në këtë ndeshje, por ...

Challandes: Nuk i frikësohem Maqedonisë së Veriut
Përfaqësuesja e Kosovës është mposhtur mbrëmë me rezultat 0:4 nga Anglia në kuadër të ndeshjes së fundit eliminatore për ‘Euro 2020’. Megjithatë, mikpritja që morën futbollistët e Anglisë dhe tifozët anglezë gjatë ...
InFokusi | 18-Nov-2019 19:23
Përfaqësuesja e Kosovës është mposhtur mbrëmë me rezultat 0:4 nga Anglia në kuadër të ndeshjes së fundit eliminatore për ‘Euro 2020’. Megjithatë, mikpritja që morën futbollistët e Anglisë dhe tifozët anglezë gjatë ...

Challandes i zhgënyer: Gaboi mbrojtja
I zhgënjyer për rezultatin por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë në mikrofonin e Supersport e analizoi kështu humbjen 0-4 të dardanëve.
Top Channel | 17-Nov-2019 20:57
I zhgënjyer për rezultatin por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë në mikrofonin e Supersport e analizoi kështu humbjen 0-4 të dardanëve.

Bernard Challandes tregon se çka kishte biseduar me Fadil Vokrrin për Kombëtaren e Kosovës
Bernard Challandes, trajneri i Kombëtares së Kosovës ka treguar se çfarë kishte biseduar me kryetarin e ndjerë të Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrrin, shkruan Periskopi Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard ...
InFokusi | 18-Nov-2019 19:23
Bernard Challandes, trajneri i Kombëtares së Kosovës ka treguar se çfarë kishte biseduar me kryetarin e ndjerë të Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrrin, shkruan Periskopi Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard ...

Shqipëria mund të dënohet rëndë nga UEFA!
Përfaqësuesja e Kosovës është mposhtur mbrëmë me rezultat 0:4 nga Anglia në kuadër të ndeshjes së fundit eliminatore për ‘Euro 2020’. Megjithatë, mikpritja që morën futbollistët e Anglisë dhe tifozët anglezë gjatë ...
GazetaBlic | 18-Nov-2019 19:23
Përfaqësuesja e Kosovës është mposhtur mbrëmë me rezultat 0:4 nga Anglia në kuadër të ndeshjes së fundit eliminatore për ‘Euro 2020’. Megjithatë, mikpritja që morën futbollistët e Anglisë dhe tifozët anglezë gjatë ...

Bernard Challandes: E kam në kokë kualifikimin e Kosovës në Euro 2020 (VIDEO)
Trajneri i Kombëtares së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, ka folur rreth gjasave për tu kualifikuar në Kampionatin Europian Euro2020, ndërsa shtoi se deri sot nuk e kishte menduar aspak Maqedoninë Veriore. ”Më ...
Medial | 18-Nov-2019 19:13
Trajneri i Kombëtares së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, ka folur rreth gjasave për tu kualifikuar në Kampionatin Europian Euro2020, ndërsa shtoi se deri sot nuk e kishte menduar aspak Maqedoninë Veriore. ”Më ...

Bernard Challandes: E kam në kokë kualifikimin e Kosovës në Euro 2020
”Më duhet të them që deri sot mendjen nuk e kam pasur në Maqedoninë Veriore. Nuk kam dashur t’ja përcjell këtë ide askujt se rruga do të ishte e pamundshme të kualifikoheshim drejtpërdrejtë pa Maqedoninë”. ”Nga dje nga ...
Lajminet | 18-Nov-2019 19:11
”Më duhet të them që deri sot mendjen nuk e kam pasur në Maqedoninë Veriore. Nuk kam dashur t’ja përcjell këtë ide askujt se rruga do të ishte e pamundshme të kualifikoheshim drejtpërdrejtë pa Maqedoninë”. ”Nga dje nga ...

Trajneri i Kosovës justifikon humbjen: Gaboi mbrojtja, më zhgënjen rezultati por jo loja
I zhgënjyer për rezultatin por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë në mikrofonin e Supersport e analizoi kështu humbjen 0-4 të dardanëve. “Jam i zhgënjyer për ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 21:05
I zhgënjyer për rezultatin por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë në mikrofonin e Supersport e analizoi kështu humbjen 0-4 të dardanëve. “Jam i zhgënjyer për ...

Challandes: E kam në kokë kualifikimin Euro 2020, Kosovës i duhet një stadium më i madh
Trajneri i Kombëtares së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, ka folur rreth gjasave për tu kualifikuar në Kampionatin Europian Euro2020, ndërsa shtoi se deri sot nuk e kishte menduar aspak Maqedoninë Veriore. ”Më ...
EkonomiaOnline | 18-Nov-2019 19:10
Trajneri i Kombëtares së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, ka folur rreth gjasave për tu kualifikuar në Kampionatin Europian Euro2020, ndërsa shtoi se deri sot nuk e kishte menduar aspak Maqedoninë Veriore. ”Më ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved