ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/12/2019 09:53

Vuçiç dërgohet në spital, probleme me zemrën

Vuçiç dërgohet në spital, probleme me zemrën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç është dërguar në spital për shkak të problemeve me zemrën. Njoftimi vjen nga zyra presidenciale në Beograd.
Top Channel | 17-Nov-2019 09:08
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç është dërguar në spital për shkak të problemeve me zemrën. Njoftimi vjen nga zyra presidenciale në Beograd.

Vuan nga zemra, Vuçiç: Jam mirë, të hënën kthehem në punë
Pasi zyra për shtyp e presidentit serb njoftoi shtrimin e Aleksandër Vuçiç në spital, ka qenë vet ky i fundit i cili përmes një postimi në instagram ka njoftuar përmirësimin e gjendjes dhe për këtë falenderon personelin ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 11:55
Pasi zyra për shtyp e presidentit serb njoftoi shtrimin e Aleksandër Vuçiç në spital, ka qenë vet ky i fundit i cili përmes një postimi në instagram ka njoftuar përmirësimin e gjendjes dhe për këtë falenderon personelin ...

Vuçiç në spital, ministri serb: ishte në rrezik, u shpëtua nga mjekët
Ministri serb i Shëndetësisë, Zlatibor Loncar tha se presidenti Vuçiç kishte probleme kronike, të vogla të zemrës, por se gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua të premten kur vendosi të kontaktojë mjekët e Akademisë ...
Tesheshi | 17-Nov-2019 15:20
Ministri serb i Shëndetësisë, Zlatibor Loncar tha se presidenti Vuçiç kishte probleme kronike, të vogla të zemrës, por se gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua të premten kur vendosi të kontaktojë mjekët e Akademisë ...

‘Vuçiq ishte në rrezik për jetë’
Ministri i Shëndetësisë Zlatibor Loncar, ka thënë se Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, kishte probleme kronike të vogla të zemrës, por se gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua të premten, kur ai u dërgua në Akademinë ...
Gazeta Observer | 17-Nov-2019 13:57
Ministri i Shëndetësisë Zlatibor Loncar, ka thënë se Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, kishte probleme kronike të vogla të zemrës, por se gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua të premten, kur ai u dërgua në Akademinë ...

Vuçiqi ishte në rrezik për jetë
Ministri i Shëndetësisë Zlatibor Lonçar, ka thënë se Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, kishte pasur probleme të vogla kronike të zemrës, mirëpo gjendja e tij shëndetësore ishte përkeqësuar të premten, kur ai u dërgua në ...
EkonomiaOnline | 17-Nov-2019 13:48
Ministri i Shëndetësisë Zlatibor Lonçar, ka thënë se Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, kishte pasur probleme të vogla kronike të zemrës, mirëpo gjendja e tij shëndetësore ishte përkeqësuar të premten, kur ai u dërgua në ...

Vuçiq ishte në rrezik për jetë
Ministri i Shëndetësisë Zlatibor Loncar, ka thënë se Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, kishte probleme kronike të vogla të zemrës, por se gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua të premten, kur ai u dërgua në Akademinë ...
Indeks Online | 17-Nov-2019 13:31
Ministri i Shëndetësisë Zlatibor Loncar, ka thënë se Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, kishte probleme kronike të vogla të zemrës, por se gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua të premten, kur ai u dërgua në Akademinë ...

Vuçiq ishte në rrezik për jetë
Ministri i Shëndetësisë Zlatibor Loncar, ka thënë se Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, kishte probleme kronike të vogla të zemrës, por se gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua të premten, kur ai u dërgua në ...
Zeri | 17-Nov-2019 13:30
Ministri i Shëndetësisë Zlatibor Loncar, ka thënë se Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, kishte probleme kronike të vogla të zemrës, por se gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua të premten, kur ai u dërgua në ...

Vuçiq ishte në rrezik për jetë
Ministri i Shëndetësisë Zlatibor Lonçar, ka thënë se Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, kishte pasur probleme të vogla kronike të zemrës, mirëpo gjendja e tij shëndetësore ishte përkeqësuar të premten, kur ai u dërgua në ...
Klan Kosova | 17-Nov-2019 13:25
Ministri i Shëndetësisë Zlatibor Lonçar, ka thënë se Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, kishte pasur probleme të vogla kronike të zemrës, mirëpo gjendja e tij shëndetësore ishte përkeqësuar të premten, kur ai u dërgua në ...

Deutsche Welle: E vërteta e shtrimit urgjent në spital të Vuçiç
“Presidenti serb, Vuçiq është dërguar në spital për shkak të problemeve me zemrën.” DW tha se “njoftimi vjen nga zyra presidenciale në Beograd, bëri të ditur të shtunën, AFP. Suzana Vasiljevic, këshilltarja për media e ...
Lapsi | 17-Nov-2019 09:03
“Presidenti serb, Vuçiq është dërguar në spital për shkak të problemeve me zemrën.” DW tha se “njoftimi vjen nga zyra presidenciale në Beograd, bëri të ditur të shtunën, AFP. Suzana Vasiljevic, këshilltarja për media e ...

Vuçiq në spital ushtarak, në Beograd protestohet kundër tij
E 50-ta protestë me rradhë është mbajtur sot në Beograd kundër presidentit serb, Aleksander Vuçiq. Ndonëse ky i fundit është në spital, për shkak të disa problemeve me zemrën, kjo nuk i ka penguar protestuesit që nën ...
Gazeta Observer | 17-Nov-2019 11:55
E 50-ta protestë me rradhë është mbajtur sot në Beograd kundër presidentit serb, Aleksander Vuçiq. Ndonëse ky i fundit është në spital, për shkak të disa problemeve me zemrën, kjo nuk i ka penguar protestuesit që nën ...

Vuçiç në spital, Cedomir Jovanoviç: ja pse e dua “të gjallë”
Presidenti i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç i dërgoi një mesazh Aleksandar Vuçiç, pas shtrimit të këtij të fundit në spital për shkak të disa problemeve kardiovaskulare. Duke publikuar dhe një ...
TetovaSot | 17-Nov-2019 11:36
Presidenti i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç i dërgoi një mesazh Aleksandar Vuçiç, pas shtrimit të këtij të fundit në spital për shkak të disa problemeve kardiovaskulare. Duke publikuar dhe një ...

DW: Kreu i fortë i Serbisë shtrohet në spital nga zemra…
“Presidenti serb, Vuçiq është dërguar në spital për shkak të problemeve me zemrën.” DW tha se “njoftimi vjen nga zyra presidenciale në Beograd, bëri të ditur të shtunën, AFP. Suzana Vasiljevic, këshilltarja për media e ...
Standard | 17-Nov-2019 11:21
“Presidenti serb, Vuçiq është dërguar në spital për shkak të problemeve me zemrën.” DW tha se “njoftimi vjen nga zyra presidenciale në Beograd, bëri të ditur të shtunën, AFP. Suzana Vasiljevic, këshilltarja për media e ...

Vuçiç në spital, Cedomir Jovanoviç: ja pse e dua “të gjallë”
Presidenti i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç i dërgoi një mesazh Aleksandar Vuçiç, pas shtrimit të këtij të fundit në spital për shkak të disa problemeve kardiovaskulare. Duke publikuar dhe një ...
Tesheshi | 17-Nov-2019 11:21
Presidenti i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç i dërgoi një mesazh Aleksandar Vuçiç, pas shtrimit të këtij të fundit në spital për shkak të disa problemeve kardiovaskulare. Duke publikuar dhe një ...

Vuçiç u dërgua në spital, probleme me zemrën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç është dërguar në spital për shkak të problemeve me zemrën. Njoftimi vjen nga zyra presidenciale në Beograd, transmeton TopChannel Suzana Vasiljevic , këshilltarja për media e ...
Portalb | 17-Nov-2019 10:24
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç është dërguar në spital për shkak të problemeve me zemrën. Njoftimi vjen nga zyra presidenciale në Beograd, transmeton TopChannel Suzana Vasiljevic , këshilltarja për media e ...

Vuçiç në spital, Cedomir Jovanoviç: Ja pse e dua “të gjallë”
Presidenti i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç i dërgoi një mesazh Aleksandar Vuçiç, pas shtrimit të këtij të fundit në spital për shkak të disa problemeve kardiovaskulare. Duke publikuar dhe një ...
Zeri | 17-Nov-2019 10:00
Presidenti i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç i dërgoi një mesazh Aleksandar Vuçiç, pas shtrimit të këtij të fundit në spital për shkak të disa problemeve kardiovaskulare. Duke publikuar dhe një ...

Vuçiç në spital, Cedomir Jovanoviç: ja pse e dua “të gjallë”
Presidenti i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç i dërgoi një mesazh Aleksandar Vuçiç, pas shtrimit të këtij të fundit në spital për shkak të disa problemeve kardiovaskulare. Duke publikuar dhe një ...
Ina-Online | 17-Nov-2019 09:49
Presidenti i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç i dërgoi një mesazh Aleksandar Vuçiç, pas shtrimit të këtij të fundit në spital për shkak të disa problemeve kardiovaskulare. Duke publikuar dhe një ...

Vuçiç në spital, Cedomir Jovanoviç: ja pse e dua “të gjallë”
Presidenti i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç i dërgoi një mesazh Aleksandar Vuçiç, pas shtrimit të këtij të fundit në spital për shkak të disa problemeve kardiovaskulare. Duke publikuar dhe një ...
Gazeta Observer | 17-Nov-2019 09:48
Presidenti i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç i dërgoi një mesazh Aleksandar Vuçiç, pas shtrimit të këtij të fundit në spital për shkak të disa problemeve kardiovaskulare. Duke publikuar dhe një ...

Vuçiç në spital, Cedomir Jovanoviç: ja pse e dua “të gjallë”
Presidenti i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç i dërgoi një mesazh Aleksandar Vuçiç, pas shtrimit të këtij të fundit në spital për shkak të disa problemeve kardiovaskulare. Duke publikuar dhe një ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 09:41
Presidenti i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç i dërgoi një mesazh Aleksandar Vuçiç, pas shtrimit të këtij të fundit në spital për shkak të disa problemeve kardiovaskulare. Duke publikuar dhe një ...

Vuçiq në spital, Cedomir Jovanoviç: ja pse e dua “të gjallë”
Presidenti i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç i dërgoi një mesazh Aleksandar Vuçiç, pas shtrimit të këtij të fundit në spital për shkak të disa problemeve kardiovaskulare. Duke publikuar dhe një ...
Shenja | 17-Nov-2019 09:37
Presidenti i Partisë Liberale Demokratike në Serbi, Cedomir Jovanoviç i dërgoi një mesazh Aleksandar Vuçiç, pas shtrimit të këtij të fundit në spital për shkak të disa problemeve kardiovaskulare. Duke publikuar dhe një ...

Probleme me zemrën, reagon Vuçiç: Të hënën do të jem në zyrë
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është shtruar në spitalin ushtarak të Serbisë, për shkak të problemeve me zemrën. Vuçiç është pranuar në këtë qendër spitalore të premtën dhe siç kanë bërë të ditura burime në ...
ABCNews | 16-Nov-2019 19:55
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është shtruar në spitalin ushtarak të Serbisë, për shkak të problemeve me zemrën. Vuçiç është pranuar në këtë qendër spitalore të premtën dhe siç kanë bërë të ditura burime në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved