ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 07:56

Fansa të shumtë e presin Kombëtaren e Anglisë para hotelit

Fansa të shumtë e presin Kombëtaren e Anglisë para hotelit
Një numër i konsiderueshëm i tifozëve janë mbledhur para hotelit ku do të jetë e vendosur Kombëtarja e Anglisë.
Top Channel | 16-Nov-2019 19:55
Një numër i konsiderueshëm i tifozëve janë mbledhur para hotelit ku do të jetë e vendosur Kombëtarja e Anglisë.

Trajneri Anglisë, Southgate: Nesër do jetë festë për Kosovën, mëkat që nuk u kualifikua
Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate në konferencë për media ka thënë se është i lumtur që gjendet në Kosovë dhe për pritjen e ngrohtë që ka pasur ekipi i tij. “Jam shumë i lumtur që jemi këtu. Jemi pritur në mënyrë të ...
GazetaTema | 16-Nov-2019 20:33
Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate në konferencë për media ka thënë se është i lumtur që gjendet në Kosovë dhe për pritjen e ngrohtë që ka pasur ekipi i tij. “Jam shumë i lumtur që jemi këtu. Jemi pritur në mënyrë të ...

Kosova mban stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Anglisë
Kombëtarja e Kosovës në futboll ka mbajtur sot seancën e fundit stërvitore, para ndeshjes së nesërme që e zhvillon ndaj Kombëtares së Anglisë.
Top Channel | 16-Nov-2019 17:37
Kombëtarja e Kosovës në futboll ka mbajtur sot seancën e fundit stërvitore, para ndeshjes së nesërme që e zhvillon ndaj Kombëtares së Anglisë.

Challandes tha se Sterling ndalet vetëm nëse i thyejmë këmbët, Southgate përgjigjet me diplomaci
Gareth Southgate është përgjigjur edhe rreth pyetjeve të bërë për sulmuesin e tij, Raheem Sterling. Kosova është nikoqire e Anglisë në ndeshjen e fundit eliminatore për Euro 2020 në kuadër të Grupit A. Sot (e shtunë) më ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 21:55
Gareth Southgate është përgjigjur edhe rreth pyetjeve të bërë për sulmuesin e tij, Raheem Sterling. Kosova është nikoqire e Anglisë në ndeshjen e fundit eliminatore për Euro 2020 në kuadër të Grupit A. Sot (e shtunë) më ...

Southgate rreth racizmit: Kemi parë mbështetje të madhe në rrjetet sociale dhe parulla të shumta nga Kosova – presim atmosferë të madhe
Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes me Kosovën, të vlefshme për eliminatoret Euro 2020, në kuadër të Grupit A. Kosova është nikoqire e Anglisë në ndeshjen e fundit ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 20:52
Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes me Kosovën, të vlefshme për eliminatoret Euro 2020, në kuadër të Grupit A. Kosova është nikoqire e Anglisë në ndeshjen e fundit ...

Southgate: Na kanë pritur shumë mirë në Kosovë, duam të bëjmë një ndeshje të mirë
Gareth Southgate ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes me Kosovën, të vlefshme për eliminatoret Euro 2020, në kuadër të Grupit A. Kosova është nikoqire e Anglisë në ndeshjen e fundit eliminatore për Euro 2020 ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 20:28
Gareth Southgate ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes me Kosovën, të vlefshme për eliminatoret Euro 2020, në kuadër të Grupit A. Kosova është nikoqire e Anglisë në ndeshjen e fundit eliminatore për Euro 2020 ...

T’i thyejmë këmbën Sterling? Kundërpërgjigjet Southgate!
Trajneri i Kosovës, Benard Challandes, tha me shaka në konferencën e tij për shtyp se e vetmja mënyrë me të cilën mund të ndalet ylli i Anglisë, Raheem Sterling, është t’i thyejnë këmbën. Për këtë batutë të strategut të ...
ABCNews | 16-Nov-2019 22:02
Trajneri i Kosovës, Benard Challandes, tha me shaka në konferencën e tij për shtyp se e vetmja mënyrë me të cilën mund të ndalet ylli i Anglisë, Raheem Sterling, është t’i thyejnë këmbën. Për këtë batutë të strategut të ...

Southgate: Çfarë mikpritje, do doja që Kosova të luante nesër për kualifikim
Ecuria dhe forca e treguar nga Kosova nuk e kanë surprizuar Gareth Southgate, ndërsa mikpritja e tifozëve dardanë, po. Trajneri i Anglisë është paraqitur i gëzuar në konferencën për shtyp, aty ku flet për ndeshjen e ...
ABCNews | 16-Nov-2019 21:09
Ecuria dhe forca e treguar nga Kosova nuk e kanë surprizuar Gareth Southgate, ndërsa mikpritja e tifozëve dardanë, po. Trajneri i Anglisë është paraqitur i gëzuar në konferencën për shtyp, aty ku flet për ndeshjen e ...

Pse Southgate nuk po del në konferencë për shtyp? Zbulohet shkaku
Konferenca për shtyp e trajnerit të Anglisë është shtyrë. Organizatorët kishin programuar që gjithçka të niste në orën 19:30 sipas raportimeve të lajmi.net, por llogaritë ishin bërë gabim. Kombëtarja e “Tre Luanëve” ka ...
ABCNews | 16-Nov-2019 20:17
Konferenca për shtyp e trajnerit të Anglisë është shtyrë. Organizatorët kishin programuar që gjithçka të niste në orën 19:30 sipas raportimeve të lajmi.net, por llogaritë ishin bërë gabim. Kombëtarja e “Tre Luanëve” ka ...

Ambasada e Britanisë së Madhe publikon videon e tifozit: Kam qenë mbi 30 vende, por askund nuk jam pritur më mirë se në Kosovë
Faqja zyrtare e ambasadës së Britanisë së Madhe në Prishtinë ka publikuar një video ku flet për mirëpritjen që po i bëhet anglezëve në Kosovë. Kosova është nikoqire e Anglisë në ndeshjen e fundit eliminatore për Euro ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 18:59
Faqja zyrtare e ambasadës së Britanisë së Madhe në Prishtinë ka publikuar një video ku flet për mirëpritjen që po i bëhet anglezëve në Kosovë. Kosova është nikoqire e Anglisë në ndeshjen e fundit eliminatore për Euro ...

Vojvoda: T’iu tregojmë anglezëve çka është atmosfera në “Fadil Vokrri”
Mbrojtësi kosovar, Mërgim Vojvoda, ka kërkuar nga tifozët kosovarë që si kurrë më parë të krijojnë atmosferë gjatë ndeshjes Kosovë-Angli. Kanë mbetur më pak se 24 orë para se të zhvillohet përballja midis “Dardanëve” ...
Medial | 17-Nov-2019 00:45
Mbrojtësi kosovar, Mërgim Vojvoda, ka kërkuar nga tifozët kosovarë që si kurrë më parë të krijojnë atmosferë gjatë ndeshjes Kosovë-Angli. Kanë mbetur më pak se 24 orë para se të zhvillohet përballja midis “Dardanëve” ...

Vojvoda: T’iu tregojmë anglezëve çka është atmosfera në “Fadil Vokrri”
Mbrojtësi kosovar, Mërgim Vojvoda, ka kërkuar nga tifozët kosovarë që si kurrë më parë të krijojnë atmosferë gjatë ndeshjes Kosovë-Angli. Kanë mbetur më pak se 24 orë para se të zhvillohet përballja midis “Dardanëve” ...
Klan Kosova | 17-Nov-2019 00:16
Mbrojtësi kosovar, Mërgim Vojvoda, ka kërkuar nga tifozët kosovarë që si kurrë më parë të krijojnë atmosferë gjatë ndeshjes Kosovë-Angli. Kanë mbetur më pak se 24 orë para se të zhvillohet përballja midis “Dardanëve” ...

Çka po bën mbrojtësi më i shtrenjtë në histori të futbollit në Prishtinë?!, ky është postimi i tij në 'Instagram'
Futbollisti i Kombëtares së Anglisë dhe Manchester United, Harry Maguire, ndodhet në Prishtinë, shkruan Zëri.info. Ai me Kombëtaren e Anglisë kanë zbarkuar sonte në kryeqytet derisa nesër do të luajnë ndaj Përfaqësueses ...
Zeri | 17-Nov-2019 00:09
Futbollisti i Kombëtares së Anglisë dhe Manchester United, Harry Maguire, ndodhet në Prishtinë, shkruan Zëri.info. Ai me Kombëtaren e Anglisë kanë zbarkuar sonte në kryeqytet derisa nesër do të luajnë ndaj Përfaqësueses ...

Ngjarjet e datës 17 nëntor
Mbahet tryeza “Ndërmarrësia si zgjedhje e karrierës për rininë e Kosovës”. (Kampusi i Kolegjit “Globus”, ora 10:00)
Kosova Press | 17-Nov-2017 00:01
Mbahet tryeza “Ndërmarrësia si zgjedhje e karrierës për rininë e Kosovës”. (Kampusi i Kolegjit “Globus”, ora 10:00)

Selektori i Anglisë për Kosovën: Do të jenë një rrezik i madh
Trajneri i Kombëtares së Anglisë, Gareth Southgate, është deklaruar para ndeshjes me Kosovën. Southgate ka thënë se ndeshja e së dielës në ‘Fadil Vokrri’ do të jetë një natë e madhe për kosovarët. Ai po ashtu ka shtuar ...
TetovaSot | 16-Nov-2019 23:54
Trajneri i Kombëtares së Anglisë, Gareth Southgate, është deklaruar para ndeshjes me Kosovën. Southgate ka thënë se ndeshja e së dielës në ‘Fadil Vokrri’ do të jetë një natë e madhe për kosovarët. Ai po ashtu ka shtuar ...

Tifozët anglezë në Prishtinë: “F**k Serbia” dhe “Serbinë e rrahin kudo që shkon”
Anglezët kanë mbetur të impresionuar me mikpritjen që u kanë bërë kosovarët. Trajneri Gareth Southgate në konferencë për shtyp, ishte i nderuar me mbështetjen që po i bëhet Kombëtares së tij. Tifozët kosovarë pritet që ...
GazetaBlic | 16-Nov-2019 23:30
Anglezët kanë mbetur të impresionuar me mikpritjen që u kanë bërë kosovarët. Trajneri Gareth Southgate në konferencë për shtyp, ishte i nderuar me mbështetjen që po i bëhet Kombëtares së tij. Tifozët kosovarë pritet që ...

Ish-futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës mendon që Visar Bekaj të aktivizohet nga minuta e parë ndaj Anglisë
Portieri i mirënjohur kosovar, Flamur Neziri, e ka bërë një status interesant në rrjetin social "Facebook", para ndeshjes së radhës të Përfaqësueses së Kosovës ndaj Anglisë, shkruan Zëri.info. "Gandiani" i cili......
Zeri | 16-Nov-2019 23:20
Portieri i mirënjohur kosovar, Flamur Neziri, e ka bërë një status interesant në rrjetin social "Facebook", para ndeshjes së radhës të Përfaqësueses së Kosovës ndaj Anglisë, shkruan Zëri.info. "Gandiani" i cili......

The Sun: Kosova bën të pamundurën për t’i mirëpritur tifozët anglezë
Gazeta britanike The Sun i ka kushtuar një artikull ndeshjes që do të zhvillohet midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë. Kjo e përditshme shkruan se si shefat e Federatës së Futbollit të Kosovës po bëjnë të ...
Koha.mk | 16-Nov-2019 23:20
Gazeta britanike The Sun i ka kushtuar një artikull ndeshjes që do të zhvillohet midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë. Kjo e përditshme shkruan se si shefat e Federatës së Futbollit të Kosovës po bëjnë të ...

Tifozët anglezë në Prishtinë: “F*ck Serbia” dhe “Serbinë e rrahin kudo që shkon”
Ka nisur festa në Prishtinë. Tifozë të Anglisë dhe Kosovës janë duke festuar së bashku në Prishtinë, një ditë para ndeshjes së madhe në futboll në stadiumin “Fadil Vokrri”. Pritja e ngrohtë që kosovarët u kanë bërë ...
Kosova Sot | 16-Nov-2019 23:08
Ka nisur festa në Prishtinë. Tifozë të Anglisë dhe Kosovës janë duke festuar së bashku në Prishtinë, një ditë para ndeshjes së madhe në futboll në stadiumin “Fadil Vokrri”. Pritja e ngrohtë që kosovarët u kanë bërë ...

Tifozët anglezë në Prishtinë: “F*ck Serbia” dhe “Serbinë e rrahin kudo që shkon”
Ka nisur festa në Prishtinë. Tifozë të Anglisë dhe Kosovës janë duke festuar së bashku në Prishtinë, një ditë para ndeshjes së madhe në futboll në stadiumin “Fadil Vokrri”. Pritja e ngrohtë që kosovarët u kanë bërë ...
Indeks Online | 16-Nov-2019 23:07
Ka nisur festa në Prishtinë. Tifozë të Anglisë dhe Kosovës janë duke festuar së bashku në Prishtinë, një ditë para ndeshjes së madhe në futboll në stadiumin “Fadil Vokrri”. Pritja e ngrohtë që kosovarët u kanë bërë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved