ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 08:43

KQZ-ja në Kosovë, e para në rajon për vonesën

KQZ-ja në Kosovë, e para në rajon për vonesën
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë, ka hyrë në muajin e dytë që prej mbajtjes së zgjedhjeve parlamentare më 6 tetor dhe nuk është gati për të certifikuar rezultatet përfundimtare të shpallura javën që kaloi.
Top Channel | 16-Nov-2019 18:35
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë, ka hyrë në muajin e dytë që prej mbajtjes së zgjedhjeve parlamentare më 6 tetor dhe nuk është gati për të certifikuar rezultatet përfundimtare të shpallura javën që kaloi.

KQZ-ja e para në rajon për stërzgjatje të certifikimit të rezultateve zgjedhore
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka hyrë në muajin e dytë që prej mbajtjes së zgjedhjeve parlamentare më 6 tetor dhe nuk është gati për t’i certifikuar rezultatet përfundimtare të shpallura javën që shkoj. Tashmë me ...
Top Channel | 16-Nov-2019 14:48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka hyrë në muajin e dytë që prej mbajtjes së zgjedhjeve parlamentare më 6 tetor dhe nuk është gati për t’i certifikuar rezultatet përfundimtare të shpallura javën që shkoj. Tashmë me ...

QNR largon nga Qendra vëzhguesin e NISMA-s
Vëzhguesi i NISMA-s, Behar Amerllahu është larguar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve. Koordinatori i QNR-së, Burim Ahmetaj, ka thënë ai ka përdorur fjalë fyese ndaj stafit dhe tij. “Përveç kësaj, ndaj meje ka ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 00:09
Vëzhguesi i NISMA-s, Behar Amerllahu është larguar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve. Koordinatori i QNR-së, Burim Ahmetaj, ka thënë ai ka përdorur fjalë fyese ndaj stafit dhe tij. “Përveç kësaj, ndaj meje ka ...

Zvarritja e formimit të institucioneve, humbje e madhe për vendin dhe qytetarët
Kosova ende ka mbetur peng i procesit zgjedhor. Edhe pas një muajit nga përfundimi i zgjedhjeve, ende është duke u zvarritur krijimi i qeverisë së re dhe procesi i formimit të institucioneve. Ndonëse, rezultatet ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 20:47
Kosova ende ka mbetur peng i procesit zgjedhor. Edhe pas një muajit nga përfundimi i zgjedhjeve, ende është duke u zvarritur krijimi i qeverisë së re dhe procesi i formimit të institucioneve. Ndonëse, rezultatet ...

KQZ-ja e para në rajon për stërzgjatje të certifikimit të rezultateve zgjedhore
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka hyrë në muajin e dytë që prej mbajtjes së zgjedhjeve parlamentare më 6 tetor dhe nuk është gati për t’i certifikuar rezultatet përfundimtare të shpallura javën që shkoi. Tashmë me ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 15:05
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka hyrë në muajin e dytë që prej mbajtjes së zgjedhjeve parlamentare më 6 tetor dhe nuk është gati për t’i certifikuar rezultatet përfundimtare të shpallura javën që shkoi. Tashmë me ...

Vëzhguesi i Nismës përjashtohet nga qendra e numërimit të votave
Vëzhguesi i Nismës Socialdemokrate, Behar Amerllahu, është përjashtuar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve. Koordinatori i QNR’së, Burim Ahmetaj, ka thënë ai ka përdorur fjalë fyese ndaj stafit dhe ndaj tij. “Përveç ...
Medial | 17-Nov-2019 00:40
Vëzhguesi i Nismës Socialdemokrate, Behar Amerllahu, është përjashtuar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve. Koordinatori i QNR’së, Burim Ahmetaj, ka thënë ai ka përdorur fjalë fyese ndaj stafit dhe ndaj tij. “Përveç ...

Vëzhguesi i Nismës përjashtohet nga qendra e numërimit të votave
Vëzhguesi i Nismës Socialdemokrate, Behar Amerllahu, është përjashtuar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve. Koordinatori i QNR’së, Burim Ahmetaj, ka thënë ai ka përdorur fjalë fyese ndaj stafit dhe ndaj tij. “Përveç ...
Arbresh | 17-Nov-2019 00:33
Vëzhguesi i Nismës Socialdemokrate, Behar Amerllahu, është përjashtuar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve. Koordinatori i QNR’së, Burim Ahmetaj, ka thënë ai ka përdorur fjalë fyese ndaj stafit dhe ndaj tij. “Përveç ...

Vëzhguesi i Nismës përjashtohet nga qendra e numërimit të votave
Vëzhguesi i Nismës Socialdemokrate, Behar Amerllahu, është përjashtuar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve. Koordinatori i QNR’së, Burim Ahmetaj, ka thënë ai ka përdorur fjalë fyese ndaj stafit dhe ndaj tij. “Përveç ...
Gazeta Express | 16-Nov-2019 23:40
Vëzhguesi i Nismës Socialdemokrate, Behar Amerllahu, është përjashtuar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve. Koordinatori i QNR’së, Burim Ahmetaj, ka thënë ai ka përdorur fjalë fyese ndaj stafit dhe ndaj tij. “Përveç ...

KQZ: Janë rinumëruar 299 vendvotime
Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve është duke vazhduar procesi i rinumërimit të 1,407 vendvotimeve nga zgjedhjet e 6 tetorit, sipas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Zëdhënësi i Komisionit ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 12:22
Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve është duke vazhduar procesi i rinumërimit të 1,407 vendvotimeve nga zgjedhjet e 6 tetorit, sipas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Zëdhënësi i Komisionit ...

VV: Vendimet e fundit të ndikuara politikisht
Lëvizja Vetëvendosje përmes një komunikate për media thotë se ka pasur ndikime politike në vendimin e fundit të PZAP-së e Gjykatës Supreme rreth rinumërimit të vendvotimeve dhe heqjes së votave serbe nga rezultati ...
Top Channel | 15-Nov-2019 16:41
Lëvizja Vetëvendosje përmes një komunikate për media thotë se ka pasur ndikime politike në vendimin e fundit të PZAP-së e Gjykatës Supreme rreth rinumërimit të vendvotimeve dhe heqjes së votave serbe nga rezultati ...

QNR largon nga Qendra vëzhguesin e NISMA-s
Vëzhguesi i NISMA-s, Behar Amerllahu është larguar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve. Koordinatori i QNR-së, Burim Ahmetaj, ka thënë ai ka përdorur fjalë fyese ndaj stafit dhe tij. “Përveç kësaj, ndaj meje ka ...
Koha.net | 16-Nov-2019 23:25
Vëzhguesi i NISMA-s, Behar Amerllahu është larguar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve. Koordinatori i QNR-së, Burim Ahmetaj, ka thënë ai ka përdorur fjalë fyese ndaj stafit dhe tij. “Përveç kësaj, ndaj meje ka ...

QNR përjashton vëzhguesin e Nismës pasi dyshohet se kërcënoi zyrtarët
Qendra e Numërimit dhe e Rezultateve ka përjashtuar nga procesi i vëzhgimit Behar Amerllahun nga Nisma pasi ky kishte fyer dhe kërcënuar zyrtarët e këtij institucioni. Burimet e Klan Kosovës thonë se Amerllahu përdori ...
Gazeta Observer | 16-Nov-2019 23:04
Qendra e Numërimit dhe e Rezultateve ka përjashtuar nga procesi i vëzhgimit Behar Amerllahun nga Nisma pasi ky kishte fyer dhe kërcënuar zyrtarët e këtij institucioni. Burimet e Klan Kosovës thonë se Amerllahu përdori ...

QNR përjashton vëzhguesin e Nismës pasi kërcënoi zyrtarët
Qendra e Numërimit dhe e Rezultateve ka përjashtuar nga procesi i vëzhgimit Behar Amerllahun nga Nisma pasi ky kishte fyer dhe kërcënuar zyrtarët e këtij institucioni. Burimet e Klan Kosovës thonë se Amerllahu përdori ...
Gazeta Monitor | 16-Nov-2019 22:59
Qendra e Numërimit dhe e Rezultateve ka përjashtuar nga procesi i vëzhgimit Behar Amerllahun nga Nisma pasi ky kishte fyer dhe kërcënuar zyrtarët e këtij institucioni. Burimet e Klan Kosovës thonë se Amerllahu përdori ...

Vëzhguesi i Nismës përjashtohet për thyerje të Kodit të Mirësjelljes
Koordinatori i Qendërs së Numërimit dhe Rezultateve (QNR), Burim Ahmetaj, ka përjashtuar nga procesi i rinumërimit vëzhguesin e Nismës, Behar Amërllahu. Ekonomia Online ka siguruar emailin e Burim Ahmetaj dërguar ...
EkonomiaOnline | 16-Nov-2019 22:59
Koordinatori i Qendërs së Numërimit dhe Rezultateve (QNR), Burim Ahmetaj, ka përjashtuar nga procesi i rinumërimit vëzhguesin e Nismës, Behar Amërllahu. Ekonomia Online ka siguruar emailin e Burim Ahmetaj dërguar ...

QNR largon nga qendra vëzhguesin e NISMA-s, kërcënoi zyrtarët
Vëzhguesi i NISMA-s, Behar Amerllahu të shtunën ka përdor gjuhë të pahijshme dhe kërcënime ndaj zyrtarëve në QNR. Indeksonline mëson nga burimet se ai është larguar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve, shkruan......
Zeri | 16-Nov-2019 22:55
Vëzhguesi i NISMA-s, Behar Amerllahu të shtunën ka përdor gjuhë të pahijshme dhe kërcënime ndaj zyrtarëve në QNR. Indeksonline mëson nga burimet se ai është larguar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve, shkruan......

QNR largon nga qendra vëzhguesin e NISMA-s, kërcënoi zyrtarë
Vëzhguesi i NISMA-s, Behar Amerllahu të shtunën ka përdor gjuhë të pahijshme dhe kërcënime ndaj zyrtarëve në QNR. Indeksonline mëson nga burimet se ai është larguar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve, shkruan ...
Indeks Online | 16-Nov-2019 22:37
Vëzhguesi i NISMA-s, Behar Amerllahu të shtunën ka përdor gjuhë të pahijshme dhe kërcënime ndaj zyrtarëve në QNR. Indeksonline mëson nga burimet se ai është larguar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve, shkruan ...

QNR përjashton vëzhguesin e Nismës pasi kërcënoi zyrtarët
Qendra e Numërimit dhe e Rezultateve ka përjashtuar nga procesi i vëzhgimit Behar Amerllahun nga Nisma pasi ky kishte fyer dhe kërcënuar zyrtarët e këtij institucioni. Amerllahu përdori fjalë fyese dhe kërcënuese pas ...
InFokusi | 16-Nov-2019 22:29
Qendra e Numërimit dhe e Rezultateve ka përjashtuar nga procesi i vëzhgimit Behar Amerllahun nga Nisma pasi ky kishte fyer dhe kërcënuar zyrtarët e këtij institucioni. Amerllahu përdori fjalë fyese dhe kërcënuese pas ...

QNR përjashton vëzhguesin e Nismës pasi kërcënoi zyrtarët
Qendra e Numërimit dhe e Rezultateve ka përjashtuar nga procesi i vëzhgimit Behar Amerllahun nga Nisma pasi ky kishte fyer dhe kërcënuar zyrtarët e këtij institucioni. Burimet e Klan Kosovës thonë se Amerllahu përdori ...
Medial | 16-Nov-2019 22:29
Qendra e Numërimit dhe e Rezultateve ka përjashtuar nga procesi i vëzhgimit Behar Amerllahun nga Nisma pasi ky kishte fyer dhe kërcënuar zyrtarët e këtij institucioni. Burimet e Klan Kosovës thonë se Amerllahu përdori ...

QNR përjashton vëzhguesin e Nismës pasi kërcënoi zyrtarët
Qendra e Numërimit dhe e Rezultateve ka përjashtuar nga procesi i vëzhgimit Behar Amerllahun nga Nisma pasi ky kishte fyer dhe kërcënuar zyrtarët e këtij institucioni. Burimet e Klan Kosovës thonë se Amerllahu përdori ...
Klan Kosova | 16-Nov-2019 22:18
Qendra e Numërimit dhe e Rezultateve ka përjashtuar nga procesi i vëzhgimit Behar Amerllahun nga Nisma pasi ky kishte fyer dhe kërcënuar zyrtarët e këtij institucioni. Burimet e Klan Kosovës thonë se Amerllahu përdori ...

KQZ-ja në Kosovë, e para në rajon për vonesën
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë, ka hyrë në muajin e dytë që prej mbajtjes së zgjedhjeve parlamentare më 6 tetor dhe nuk është gati për të certifikuar rezultatet përfundimtare të shpallura javën që kaloi. ...
Shenja | 16-Nov-2019 20:23
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë, ka hyrë në muajin e dytë që prej mbajtjes së zgjedhjeve parlamentare më 6 tetor dhe nuk është gati për të certifikuar rezultatet përfundimtare të shpallura javën që kaloi. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved