ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 04:05

Raphael Varane: Kemi ardhur për fitore, do e mbyllim grupin në vendin e parë

Raphael Varane: Kemi ardhur për fitore, do e mbyllim grupin në vendin e parë
Mbrojtësi i Kombëtares franceze, Raphael Varane ka dalë në një konferencë për shtyp përpara ndeshjes së të dielës që “Gjelat” do të zhvillojnë në Tiranë përballë Kuqezinjve shqiptarë. Lojtari i Realit të Madridit ...
GazetaTema | 16-Nov-2019 20:57
Mbrojtësi i Kombëtares franceze, Raphael Varane ka dalë në një konferencë për shtyp përpara ndeshjes së të dielës që “Gjelat” do të zhvillojnë në Tiranë përballë Kuqezinjve shqiptarë. Lojtari i Realit të Madridit ...

Kapiteni Hysaj: Nesër dua një Shqipëri të egër në fushë
Përpara se Edi Reja të merrte fjalën, në dispozicion të mediave shqiptare dhe franceze ka qenë edhe Elseid Hysaj, kapiteni i Shqipërisë. Mbrojtësi që aktiviziohet në Serinë A me Napolin, ka theksuar se nesër nuk do të ...
Telegraf | 16-Nov-2019 20:52
Përpara se Edi Reja të merrte fjalën, në dispozicion të mediave shqiptare dhe franceze ka qenë edhe Elseid Hysaj, kapiteni i Shqipërisë. Mbrojtësi që aktiviziohet në Serinë A me Napolin, ka theksuar se nesër nuk do të ...

Deschamps: Për Shqipërinë do jetë një ndeshje e zjarrtë, duhet të japim maksimumin
Trajneri i Francës, Didier Deschamps, ka folur në konferencë për shtyp para sfidës kundër Shqipërisë, që do të luhet në kryeqytet, në stadiumin “Air Albania”. Deschamps do të drejtojë ndeshjen e tij të 100-të në krye të ...
GazetaTema | 16-Nov-2019 18:13
Trajneri i Francës, Didier Deschamps, ka folur në konferencë për shtyp para sfidës kundër Shqipërisë, që do të luhet në kryeqytet, në stadiumin “Air Albania”. Deschamps do të drejtojë ndeshjen e tij të 100-të në krye të ...

Varane kërcënon Shqipërinë: Kjo është ajo që duam
Në prag të përballjes së fundit të Grupit H ndaj Shqipërisë, të vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Europian 2020, nga ambientet e stadiumit që pritet të inagurohet të dielën e 17 nëntorit, “Air Albania”, mbrojtësi ...
TetovaSot | 16-Nov-2019 23:54
Në prag të përballjes së fundit të Grupit H ndaj Shqipërisë, të vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Europian 2020, nga ambientet e stadiumit që pritet të inagurohet të dielën e 17 nëntorit, “Air Albania”, mbrojtësi ...

Deschamps: Shqiptarët dashuri për futbollin, Mbappe bën diferencën
Didier Deschamp deklaroi në konferencën për shtyp që pret fitoren e skuadrës së tij në përurimin e stadiumit të ri “Air Albania”, por pa harruar të vlerësojë Shqipërinë. Mungesa e Coman: Coman nuk është i disponueshëm, ...
Gazeta Express | 16-Nov-2019 23:35
Didier Deschamp deklaroi në konferencën për shtyp që pret fitoren e skuadrës së tij në përurimin e stadiumit të ri “Air Albania”, por pa harruar të vlerësojë Shqipërinë. Mungesa e Coman: Coman nuk është i disponueshëm, ...

Hysaj: Franca nuk vjen për të na falur pikë, por ne do të luftojmë për fitore
Kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj ka deklaruar se skuadra kuqezi është gjithnjë gati për të marrë tripikëshin, pavarësisht skuadrës që ka përballë. Kapiteni kuqezi, gjatë deklaratës së ...
Koha.mk | 16-Nov-2019 23:20
Kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj ka deklaruar se skuadra kuqezi është gjithnjë gati për të marrë tripikëshin, pavarësisht skuadrës që ka përballë. Kapiteni kuqezi, gjatë deklaratës së ...

Hysaj flet për përballjen me Francën, përurimin e stadiumit të ri dhe shumëçka tjetër
Kapiteni Elseid Hysaj foli i pari në konferencën për shtyp për Francës, sfidë që do të përurojë stadiumin e ri, “Air Albania”. Kapiteni kuqezi nuk pret dhurata nga Franca, por beson se duke luajtur me zemër Shqipëria ...
Klan Kosova | 16-Nov-2019 22:37
Kapiteni Elseid Hysaj foli i pari në konferencën për shtyp për Francës, sfidë që do të përurojë stadiumin e ri, “Air Albania”. Kapiteni kuqezi nuk pret dhurata nga Franca, por beson se duke luajtur me zemër Shqipëria ...

Toni Kross me super-gol, shtang portierin
Kombëtarja jonë do të presë mbrëmjen e nesërme Francën në stadiumin e ri “Air Albania”, që përkon edhe me sfidën e fundit të kualifikueseve të Euro 2020. Në kuadër të ndeshjes, përpara medieve kanë folur Raphael Varane ...
GazetaBlic | 16-Nov-2019 22:18
Kombëtarja jonë do të presë mbrëmjen e nesërme Francën në stadiumin e ri “Air Albania”, që përkon edhe me sfidën e fundit të kualifikueseve të Euro 2020. Në kuadër të ndeshjes, përpara medieve kanë folur Raphael Varane ...

Deschamps: Shqiptarët dashuri për futbollin, Mbappe bën diferencën
Didier Deschamp deklaroi në konferencën për shtyp që pret fitoren e skuadrës së tij në përurimin e stadiumit të ri “Air Albania”, por pa harruar të vlerësojë Shqipërinë. Mungesa e Coman : Coman nuk është i disponueshëm, ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 18:40
Didier Deschamp deklaroi në konferencën për shtyp që pret fitoren e skuadrës së tij në përurimin e stadiumit të ri “Air Albania”, por pa harruar të vlerësojë Shqipërinë. Mungesa e Coman : Coman nuk është i disponueshëm, ...

Deschamps: Shqiptarët dashuri për futbollin, Mbappe bën diferencën
Mungesa e Coman: Coman nuk është i disponueshëm, kështu që morëm vendim që ai të jetë i gatshëm për klubin e tij, Bayernin e Mynihut. Shqiptarët, dashuri për futbollin : Do të thosha që nesër do të jetë një ndeshje e ...
Lajminet | 16-Nov-2019 22:15
Mungesa e Coman: Coman nuk është i disponueshëm, kështu që morëm vendim që ai të jetë i gatshëm për klubin e tij, Bayernin e Mynihut. Shqiptarët, dashuri për futbollin : Do të thosha që nesër do të jetë një ndeshje e ...

Hysaj: Franca nuk vjen për të na falur pikë, por ne do të luftojmë për fitore
Kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj ka deklaruar se skuadra kuqezi është gjithnjë gati për të marrë tripikëshin, pavarësisht skuadrës që ka përballë. Kapiteni kuqezi, gjatë deklaratës së ...
Koha.net | 16-Nov-2019 21:50
Kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj ka deklaruar se skuadra kuqezi është gjithnjë gati për të marrë tripikëshin, pavarësisht skuadrës që ka përballë. Kapiteni kuqezi, gjatë deklaratës së ...

Hysaj: Jemi gjithnjë gati për të marrë tripikëshin
Kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj ka deklaruar se skuadra kuqezi është gjithnjë gati për të marrë tripikëshin, pavarësisht skuadrës që ka përballë.
Kosova Press | 16-Nov-2019 21:27
Kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj ka deklaruar se skuadra kuqezi është gjithnjë gati për të marrë tripikëshin, pavarësisht skuadrës që ka përballë.

Hysaj flet për përballjen me Francën, përurimin e stadiumit të ri dhe shumëçka tjetër
Kapiteni Elseid Hysaj foli i pari në konferencën për shtyp për Francës, sfidë që do të përurojë stadiumin e ri, “Air Albania”. Kapiteni kuqezi nuk pret dhurata nga Franca, por beson se duke luajtur me zemër Shqipëria ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 18:20
Kapiteni Elseid Hysaj foli i pari në konferencën për shtyp për Francës, sfidë që do të përurojë stadiumin e ri, “Air Albania”. Kapiteni kuqezi nuk pret dhurata nga Franca, por beson se duke luajtur me zemër Shqipëria ...

Franca arrin në Shqipëri, kampionët e botës zbarkojnë në Rinas
Kombëtarja e Francës ka arritur në Aeroportin e Rinasit në Shqipëri. Kampionët në fuqi të botës tashmë kanë zbritur nga aeroplani dhe janë nisur drejt hotelit ku do të akomodohen. Shqipëria do të presë Francën në ...
Flaka | 16-Nov-2019 20:30
Kombëtarja e Francës ka arritur në Aeroportin e Rinasit në Shqipëri. Kampionët në fuqi të botës tashmë kanë zbritur nga aeroplani dhe janë nisur drejt hotelit ku do të akomodohen. Shqipëria do të presë Francën në ...

Deschamps: Ekipi im do të bëjë një performancë të mirë, ndaj Shqipërisë së motivuar!
Teksa gjendemi në prag të ndeshjes së Kombëtares me ekipin francez, (një ndeshje që luhet nesër në orën 20:45 në stadiumin e ri kombëtar), trajneri francez Didier Deschamps doli në një konferencë për shtyp. Fillimisht, ...
TetovaSot | 16-Nov-2019 20:04
Teksa gjendemi në prag të ndeshjes së Kombëtares me ekipin francez, (një ndeshje që luhet nesër në orën 20:45 në stadiumin e ri kombëtar), trajneri francez Didier Deschamps doli në një konferencë për shtyp. Fillimisht, ...

Deshamp: Duam vendin e parë, nesër do luajnë lojtarët më në formë!
Trajneri i Francës, Didie Deshamp doli pasditen e sotme në sallën e konferencave të stadiumit “Air Albania”, në vigjilje të sfidës së nesërme ndaj Shqipërisë. Deshamp u shpreh se ka vlerësim për Shqipërinë, duke ...
E Dua Sportin | 16-Nov-2019 20:03
Trajneri i Francës, Didie Deshamp doli pasditen e sotme në sallën e konferencave të stadiumit “Air Albania”, në vigjilje të sfidës së nesërme ndaj Shqipërisë. Deshamp u shpreh se ka vlerësim për Shqipërinë, duke ...

Flet kapiteni Hysaj: Nesër dua një Shqipëri të egër në fushë
Përpara se Edi Reja të merrte fjalën, në dispozicion të mediave shqiptare dhe franceze ka qenë edhe Elseid Hysaj, kapiteni i Shqipërisë. Mbrojtësi që aktiviziohet në Serinë A me Napolin, ka theksuar se nesër nuk do të ...
E Dua Sportin | 16-Nov-2019 20:03
Përpara se Edi Reja të merrte fjalën, në dispozicion të mediave shqiptare dhe franceze ka qenë edhe Elseid Hysaj, kapiteni i Shqipërisë. Mbrojtësi që aktiviziohet në Serinë A me Napolin, ka theksuar se nesër nuk do të ...

Deshamp: Duam vendin e parë, nesër do luajnë lojtarët më në formë!
Trajneri i Francës, Didie Deshamp doli pasditen e sotme në sallën e konferencave të stadiumit “Air Albania”, në vigjilje të sfidës së nesërme ndaj Shqipërisë. Deshamp u shpreh se ka vlerësim për Shqipërinë, duke ...
BalkanWeb | 16-Nov-2019 17:48
Trajneri i Francës, Didie Deshamp doli pasditen e sotme në sallën e konferencave të stadiumit “Air Albania”, në vigjilje të sfidës së nesërme ndaj Shqipërisë. Deshamp u shpreh se ka vlerësim për Shqipërinë, duke ...

Deschamps: Shqiptarët dashuri për futbollin, Mbappe bën diferencën
Didier Deschamp deklaroi në konferencën për shtyp që pret fitoren e skuadrës së tij në përurimin e stadiumit të ri “Air Albania”, por pa harruar të vlerësojë Shqipërinë. Mungesa e Coman: Coman nuk është i disponueshëm, ...
Shenja | 16-Nov-2019 19:00
Didier Deschamp deklaroi në konferencën për shtyp që pret fitoren e skuadrës së tij në përurimin e stadiumit të ri “Air Albania”, por pa harruar të vlerësojë Shqipërinë. Mungesa e Coman: Coman nuk është i disponueshëm, ...

Varan: Deshamp na tha të bëjmë kujdes. Do jetë e vështirë, por ne jemi kampionët e botës
Kapiteni i Francës, Rafael Varan, foli për mediat e pranishme në konferencën para ndeshjes me Shqipërinë. Në konferencën nga stadiumi “Air Albania”, Varan foli për skuadrën e “gjelave” në këtë sfidë ndaj kuqezinjve, si ...
BalkanWeb | 16-Nov-2019 17:30
Kapiteni i Francës, Rafael Varan, foli për mediat e pranishme në konferencën para ndeshjes me Shqipërinë. Në konferencën nga stadiumi “Air Albania”, Varan foli për skuadrën e “gjelave” në këtë sfidë ndaj kuqezinjve, si ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved