ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 09:13

Raphael Varane: Kemi ardhur për fitore, do e mbyllim grupin në vendin e parë

Raphael Varane: Kemi ardhur për fitore, do e mbyllim grupin në vendin e parë
Mbrojtësi i Kombëtares franceze, Raphael Varane ka dalë në një konferencë për shtyp përpara ndeshjes së të dielës që “Gjelat” do të zhvillojnë në Tiranë përballë Kuqezinjve shqiptarë. Lojtari i Realit të Madridit ...
GazetaTema | 16-Nov-2019 20:57
Mbrojtësi i Kombëtares franceze, Raphael Varane ka dalë në një konferencë për shtyp përpara ndeshjes së të dielës që “Gjelat” do të zhvillojnë në Tiranë përballë Kuqezinjve shqiptarë. Lojtari i Realit të Madridit ...

Kapiteni Hysaj: Nesër dua një Shqipëri të egër në fushë
Përpara se Edi Reja të merrte fjalën, në dispozicion të mediave shqiptare dhe franceze ka qenë edhe Elseid Hysaj, kapiteni i Shqipërisë. Mbrojtësi që aktiviziohet në Serinë A me Napolin, ka theksuar se nesër nuk do të ...
Telegraf | 16-Nov-2019 20:52
Përpara se Edi Reja të merrte fjalën, në dispozicion të mediave shqiptare dhe franceze ka qenë edhe Elseid Hysaj, kapiteni i Shqipërisë. Mbrojtësi që aktiviziohet në Serinë A me Napolin, ka theksuar se nesër nuk do të ...

VIDEO/ “Nesër të jepni shpirtin këtu”, batutat e Ramës me futbollistët e Kombëtares
Kryeministria Edi Rama ka vizituar stadiumin e ri “Air Albania” një ditë para ndeshjes përuruese ndaj Francës, për eliminatoret e Euro 2020. Kreu i qeverisë u takua me presidentin e FSHF, Duka, trajneri Edi Reja, si dhe ...
GazetaTema | 16-Nov-2019 18:54
Kryeministria Edi Rama ka vizituar stadiumin e ri “Air Albania” një ditë para ndeshjes përuruese ndaj Francës, për eliminatoret e Euro 2020. Kreu i qeverisë u takua me presidentin e FSHF, Duka, trajneri Edi Reja, si dhe ...

Deschamps: Për Shqipërinë do jetë një ndeshje e zjarrtë, duhet të japim maksimumin
Trajneri i Francës, Didier Deschamps, ka folur në konferencë për shtyp para sfidës kundër Shqipërisë, që do të luhet në kryeqytet, në stadiumin “Air Albania”. Deschamps do të drejtojë ndeshjen e tij të 100-të në krye të ...
GazetaTema | 16-Nov-2019 18:13
Trajneri i Francës, Didier Deschamps, ka folur në konferencë për shtyp para sfidës kundër Shqipërisë, që do të luhet në kryeqytet, në stadiumin “Air Albania”. Deschamps do të drejtojë ndeshjen e tij të 100-të në krye të ...

Varane kërcënon Shqipërinë: Kjo është ajo që duam
Në prag të përballjes së fundit të Grupit H ndaj Shqipërisë, të vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Europian 2020, nga ambientet e stadiumit që pritet të inagurohet të dielën e 17 nëntorit, “Air Albania”, mbrojtësi ...
TetovaSot | 16-Nov-2019 23:54
Në prag të përballjes së fundit të Grupit H ndaj Shqipërisë, të vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Europian 2020, nga ambientet e stadiumit që pritet të inagurohet të dielën e 17 nëntorit, “Air Albania”, mbrojtësi ...

Deschamps: Shqiptarët dashuri për futbollin, Mbappe bën diferencën
Didier Deschamp deklaroi në konferencën për shtyp që pret fitoren e skuadrës së tij në përurimin e stadiumit të ri “Air Albania”, por pa harruar të vlerësojë Shqipërinë. Mungesa e Coman: Coman nuk është i disponueshëm, ...
Gazeta Express | 16-Nov-2019 23:35
Didier Deschamp deklaroi në konferencën për shtyp që pret fitoren e skuadrës së tij në përurimin e stadiumit të ri “Air Albania”, por pa harruar të vlerësojë Shqipërinë. Mungesa e Coman: Coman nuk është i disponueshëm, ...

Hysaj: Franca nuk vjen për të na falur pikë, por ne do të luftojmë për fitore
Kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj ka deklaruar se skuadra kuqezi është gjithnjë gati për të marrë tripikëshin, pavarësisht skuadrës që ka përballë. Kapiteni kuqezi, gjatë deklaratës së ...
Koha.mk | 16-Nov-2019 23:20
Kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj ka deklaruar se skuadra kuqezi është gjithnjë gati për të marrë tripikëshin, pavarësisht skuadrës që ka përballë. Kapiteni kuqezi, gjatë deklaratës së ...

Hysaj flet për përballjen me Francën, përurimin e stadiumit të ri dhe shumëçka tjetër
Kapiteni Elseid Hysaj foli i pari në konferencën për shtyp për Francës, sfidë që do të përurojë stadiumin e ri, “Air Albania”. Kapiteni kuqezi nuk pret dhurata nga Franca, por beson se duke luajtur me zemër Shqipëria ...
Klan Kosova | 16-Nov-2019 22:37
Kapiteni Elseid Hysaj foli i pari në konferencën për shtyp për Francës, sfidë që do të përurojë stadiumin e ri, “Air Albania”. Kapiteni kuqezi nuk pret dhurata nga Franca, por beson se duke luajtur me zemër Shqipëria ...

Toni Kross me super-gol, shtang portierin
Kombëtarja jonë do të presë mbrëmjen e nesërme Francën në stadiumin e ri “Air Albania”, që përkon edhe me sfidën e fundit të kualifikueseve të Euro 2020. Në kuadër të ndeshjes, përpara medieve kanë folur Raphael Varane ...
GazetaBlic | 16-Nov-2019 22:18
Kombëtarja jonë do të presë mbrëmjen e nesërme Francën në stadiumin e ri “Air Albania”, që përkon edhe me sfidën e fundit të kualifikueseve të Euro 2020. Në kuadër të ndeshjes, përpara medieve kanë folur Raphael Varane ...

Deschamps: Shqiptarët dashuri për futbollin, Mbappe bën diferencën
Mungesa e Coman: Coman nuk është i disponueshëm, kështu që morëm vendim që ai të jetë i gatshëm për klubin e tij, Bayernin e Mynihut. Shqiptarët, dashuri për futbollin : Do të thosha që nesër do të jetë një ndeshje e ...
Lajminet | 16-Nov-2019 22:15
Mungesa e Coman: Coman nuk është i disponueshëm, kështu që morëm vendim që ai të jetë i gatshëm për klubin e tij, Bayernin e Mynihut. Shqiptarët, dashuri për futbollin : Do të thosha që nesër do të jetë një ndeshje e ...

Hysaj: Franca nuk vjen për të na falur pikë, por ne do të luftojmë për fitore
Kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj ka deklaruar se skuadra kuqezi është gjithnjë gati për të marrë tripikëshin, pavarësisht skuadrës që ka përballë. Kapiteni kuqezi, gjatë deklaratës së ...
Koha.net | 16-Nov-2019 21:50
Kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj ka deklaruar se skuadra kuqezi është gjithnjë gati për të marrë tripikëshin, pavarësisht skuadrës që ka përballë. Kapiteni kuqezi, gjatë deklaratës së ...

Hysaj: Jemi gjithnjë gati për të marrë tripikëshin
Kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj ka deklaruar se skuadra kuqezi është gjithnjë gati për të marrë tripikëshin, pavarësisht skuadrës që ka përballë.
Kosova Press | 16-Nov-2019 21:27
Kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj ka deklaruar se skuadra kuqezi është gjithnjë gati për të marrë tripikëshin, pavarësisht skuadrës që ka përballë.

Deschamps: Shqiptarët dashuri për futbollin, Mbappe bën diferencën
Didier Deschamp deklaroi në konferencën për shtyp që pret fitoren e skuadrës së tij në përurimin e stadiumit të ri “Air Albania”, por pa harruar të vlerësojë Shqipërinë. Mungesa e Coman : Coman nuk është i disponueshëm, ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 18:40
Didier Deschamp deklaroi në konferencën për shtyp që pret fitoren e skuadrës së tij në përurimin e stadiumit të ri “Air Albania”, por pa harruar të vlerësojë Shqipërinë. Mungesa e Coman : Coman nuk është i disponueshëm, ...

Franca arrin në Shqipëri, kampionët e botës zbarkojnë në Rinas
Kombëtarja e Francës ka arritur në Aeroportin e Rinasit në Shqipëri. Kampionët në fuqi të botës tashmë kanë zbritur nga aeroplani dhe janë nisur drejt hotelit ku do të akomodohen. Shqipëria do të presë Francën në ...
Flaka | 16-Nov-2019 20:30
Kombëtarja e Francës ka arritur në Aeroportin e Rinasit në Shqipëri. Kampionët në fuqi të botës tashmë kanë zbritur nga aeroplani dhe janë nisur drejt hotelit ku do të akomodohen. Shqipëria do të presë Francën në ...

Rama e Duka batuta me kombetaren: “Bëji gol Strakoshës, Berishës ia bëj unë”…
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ishte i pranishëm drekën e sotme, para nisjes së stërvitjes së Kombëtares, në një vizitë speciale për ekipin kuqezi. Pasi u takua me stafin dhe lojtarët e Kombëtares, Rama bashkë me ...
Lajmi i Fundit | 16-Nov-2019 20:06
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ishte i pranishëm drekën e sotme, para nisjes së stërvitjes së Kombëtares, në një vizitë speciale për ekipin kuqezi. Pasi u takua me stafin dhe lojtarët e Kombëtares, Rama bashkë me ...

Deschamps: Ekipi im do të bëjë një performancë të mirë, ndaj Shqipërisë së motivuar!
Teksa gjendemi në prag të ndeshjes së Kombëtares me ekipin francez, (një ndeshje që luhet nesër në orën 20:45 në stadiumin e ri kombëtar), trajneri francez Didier Deschamps doli në një konferencë për shtyp. Fillimisht, ...
TetovaSot | 16-Nov-2019 20:04
Teksa gjendemi në prag të ndeshjes së Kombëtares me ekipin francez, (një ndeshje që luhet nesër në orën 20:45 në stadiumin e ri kombëtar), trajneri francez Didier Deschamps doli në një konferencë për shtyp. Fillimisht, ...

Hysaj flet për përballjen me Francën, përurimin e stadiumit të ri dhe shumëçka tjetër
Kapiteni Elseid Hysaj foli i pari në konferencën për shtyp për Francës, sfidë që do të përurojë stadiumin e ri, “Air Albania”. Kapiteni kuqezi nuk pret dhurata nga Franca, por beson se duke luajtur me zemër Shqipëria ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 18:20
Kapiteni Elseid Hysaj foli i pari në konferencën për shtyp për Francës, sfidë që do të përurojë stadiumin e ri, “Air Albania”. Kapiteni kuqezi nuk pret dhurata nga Franca, por beson se duke luajtur me zemër Shqipëria ...

Deshamp: Duam vendin e parë, nesër do luajnë lojtarët më në formë!
Trajneri i Francës, Didie Deshamp doli pasditen e sotme në sallën e konferencave të stadiumit “Air Albania”, në vigjilje të sfidës së nesërme ndaj Shqipërisë. Deshamp u shpreh se ka vlerësim për Shqipërinë, duke ...
E Dua Sportin | 16-Nov-2019 20:03
Trajneri i Francës, Didie Deshamp doli pasditen e sotme në sallën e konferencave të stadiumit “Air Albania”, në vigjilje të sfidës së nesërme ndaj Shqipërisë. Deshamp u shpreh se ka vlerësim për Shqipërinë, duke ...

Flet kapiteni Hysaj: Nesër dua një Shqipëri të egër në fushë
Përpara se Edi Reja të merrte fjalën, në dispozicion të mediave shqiptare dhe franceze ka qenë edhe Elseid Hysaj, kapiteni i Shqipërisë. Mbrojtësi që aktiviziohet në Serinë A me Napolin, ka theksuar se nesër nuk do të ...
E Dua Sportin | 16-Nov-2019 20:03
Përpara se Edi Reja të merrte fjalën, në dispozicion të mediave shqiptare dhe franceze ka qenë edhe Elseid Hysaj, kapiteni i Shqipërisë. Mbrojtësi që aktiviziohet në Serinë A me Napolin, ka theksuar se nesër nuk do të ...

VIDEO/ Batutat e Ramës me çunat e kombëtares: “Nesër të jepni shpirtin këtu”
Kryeministria Edi Rama ka vizituar stadiumin e ri “Air Albania” një ditë para ndeshjes përuruese ndaj Francës, për eliminatoret e Euro 2020. Kreu i qeverisë u takua me presidentin e FSHF, Duka, trajneri Edi Reja, si dhe ...
Lexo | 16-Nov-2019 19:17
Kryeministria Edi Rama ka vizituar stadiumin e ri “Air Albania” një ditë para ndeshjes përuruese ndaj Francës, për eliminatoret e Euro 2020. Kreu i qeverisë u takua me presidentin e FSHF, Duka, trajneri Edi Reja, si dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved