ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 17:05

Foto/ Ilir Meta ‘ironizon’ kryeministrin, shijon ndeshjen nën shoqërinë e ‘Sashës’

Foto/ Ilir Meta ‘ironizon’ kryeministrin, shijon ndeshjen nën shoqërinë e ‘Sashës’
TIRANË Ndryshe nga kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet në stadiumin “Air Albania Stadium”, presidenti Ilir Meta po shijon ndeshjen e Shqipërisë me Francën nga shtëpia, nën shoqërinë e maces së tij “Sashën”. Prania e ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 22:43
TIRANË Ndryshe nga kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet në stadiumin “Air Albania Stadium”, presidenti Ilir Meta po shijon ndeshjen e Shqipërisë me Francën nga shtëpia, nën shoqërinë e maces së tij “Sashën”. Prania e ...

Meta dhe Sasha shpresojnë akoma!
Ndërkohë që Franca është 2 me 0 në avantazh ndaj Shqipërisë, në ndeshjen që po luhet në "Air Albania Stadium". presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash një foto me macen e tij, Sasha në facebook, ku shkruan se ...
Top Channel | 17-Nov-2019 22:23
Ndërkohë që Franca është 2 me 0 në avantazh ndaj Shqipërisë, në ndeshjen që po luhet në "Air Albania Stadium". presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash një foto me macen e tij, Sasha në facebook, ku shkruan se ...

Magjia e stadiumin nuk ka efekt, Franca na zgjon me dy gola, e mbyllim në vendin e 4-ët
Të gjithë shpresonin që Franca të vinte “dorën në zemër”, të mos ishte kaq e frymëzuar në mbrëmjen ku Shqipëria po shijonte magjinë e impiantit më të ri. As efekti “Air Albania Stadium”, as dëshira e lojtarëve kuqezi ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 21:52
Të gjithë shpresonin që Franca të vinte “dorën në zemër”, të mos ishte kaq e frymëzuar në mbrëmjen ku Shqipëria po shijonte magjinë e impiantit më të ri. As efekti “Air Albania Stadium”, as dëshira e lojtarëve kuqezi ...

Inagurimi i “Air Albania Stadium”/ Rama: E kam pritur këtë moment prej shumë vitesh
Kryeministri i vendit Edi Rama në fjalën e tij në inagurimin e stadiumit e ri të Kombëtares së Shqipërisë, “Air Albania Stadium” tha se e ka pritur këtë moment prej vitesh.
Top Channel | 17-Nov-2019 21:22
Kryeministri i vendit Edi Rama në fjalën e tij në inagurimin e stadiumit e ri të Kombëtares së Shqipërisë, “Air Albania Stadium” tha se e ka pritur këtë moment prej vitesh.

Presidenti Meta sqaron arsyen pse nuk shkoi sot në stadium
Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen përse nuk ka shkuar sot në stadium Sot keni shkëlqyer me entuziazmin tuaj të pandalshëm duke treguar se tifozët më të mirë jane ...
Telegraf | 17-Nov-2019 23:08
Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen përse nuk ka shkuar sot në stadium Sot keni shkëlqyer me entuziazmin tuaj të pandalshëm duke treguar se tifozët më të mirë jane ...

Video/ Shqipëri-Francë, tifozët nuk përmbahen, ovacione e thirrje “Rama ik”
TIRANË Teksa në fushën e blertë po zhvillohej koreografia hapëse e impiantit të ri sportiv “Air Albania Stadium”, në shkallët dhe tribunat e tij janë dëgjuar thirrje “Rama ik”. Kombëtarja e Shqipërisë po luan në këto ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 21:16
TIRANË Teksa në fushën e blertë po zhvillohej koreografia hapëse e impiantit të ri sportiv “Air Albania Stadium”, në shkallët dhe tribunat e tij janë dëgjuar thirrje “Rama ik”. Kombëtarja e Shqipërisë po luan në këto ...

“Gjelat” nisin këngën, Toliso pllakos heshtjen në stadium
Entuziazmi në shkallët e “Air Albania Stadium” është fantastik por për të vendosur heshtjen për disa sekonda mendoi Toliso. 9 minuta ka zgjatur ëndrra kuqezi, Franca bën Francën dhe në rastin e parë që iu krijua ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 21:16
Entuziazmi në shkallët e “Air Albania Stadium” është fantastik por për të vendosur heshtjen për disa sekonda mendoi Toliso. 9 minuta ka zgjatur ëndrra kuqezi, Franca bën Francën dhe në rastin e parë që iu krijua ...

Tifozat Kuq e Zi kujtojnë stadiumin “ Qemal Stafa” përmes një koreografie gjigande me shqiponjë
Në atmosferën e stadiumit të ri Kombëtar, nuk mund të mungonte edhe koreografia nga Tifozët Kuq e Zi, në momentin e fillimit të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Francës. Tifogrupi, i cili asnjëherë nuk mungon në mbështetjen ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 21:39
Në atmosferën e stadiumit të ri Kombëtar, nuk mund të mungonte edhe koreografia nga Tifozët Kuq e Zi, në momentin e fillimit të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Francës. Tifogrupi, i cili asnjëherë nuk mungon në mbështetjen ...

VIDEO/ Koreografi fantastike e TKZ, tifozët vërshëllejnë himnin francez
Atmosfera në shkallët e stadiumin “Air Albania Stadium” është e mrekullueshme. Mbi 21 mijë tifozë kuqezi kanë elektrizuar ambientin, pamje fantastike që i kanë dhanë më shumë ngjyra inaugurimit të impiantit më të ri në ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 21:02
Atmosfera në shkallët e stadiumin “Air Albania Stadium” është e mrekullueshme. Mbi 21 mijë tifozë kuqezi kanë elektrizuar ambientin, pamje fantastike që i kanë dhanë më shumë ngjyra inaugurimit të impiantit më të ri në ...

VIDEO/ “U bënë gropat gati për patate”, ironia në rrjet me fushën e dëmtuar në “Air Albania Stadium”
Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë kampionët e Botës me dy gola në avantazh. Por ndërkohë që është zhvilluar pjesa e parë, stadiumi i ...
Telegraf | 17-Nov-2019 22:34
Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë kampionët e Botës me dy gola në avantazh. Por ndërkohë që është zhvilluar pjesa e parë, stadiumi i ...

VIDEO: Era Istrefi “elektrizon” stadiumin kombëtar
Era Istrefi ka “elektrizuar” 21 mijë tifozët në stadiumin kombëtar. Istrefi këndoi këngën e saj ‘Live it up’, prodhim muzikor ky që dha shumë atmosferë edhe gjatë botërorit.
GazetaTema | 17-Nov-2019 21:12
Era Istrefi ka “elektrizuar” 21 mijë tifozët në stadiumin kombëtar. Istrefi këndoi këngën e saj ‘Live it up’, prodhim muzikor ky që dha shumë atmosferë edhe gjatë botërorit.

Hysaj: Franca na mposhti me dy goditje, treguam që mund të luftojmë me të gjithë
Dy raste dhe dy gola, për Elseid Hysajn ishin ato dy episode të pjesës së parë që ndëshkuan kuqezinjtë. Kapiteni i kombëtares shqiptare e analizoi kështu në mikrofonin e Supersport sfidën e humbur në Air Albania ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 23:27
Dy raste dhe dy gola, për Elseid Hysajn ishin ato dy episode të pjesës së parë që ndëshkuan kuqezinjtë. Kapiteni i kombëtares shqiptare e analizoi kështu në mikrofonin e Supersport sfidën e humbur në Air Albania ...

Video/ “Një ditë që mbetet në histori”, Rama me familjen në ceremoninë e hapjes së “Air Albania Stadium”
TIRANË Kryeministri i vendit Edi Rama ndodhet në këto momente në stadiumin e ri të Kombëtares së Shqipërisë për inaugurimin e impiantit të ri sportiv “Air Albania Stadium”. Shefi i qeverisë është i shoqëruar nga ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 20:32
TIRANË Kryeministri i vendit Edi Rama ndodhet në këto momente në stadiumin e ri të Kombëtares së Shqipërisë për inaugurimin e impiantit të ri sportiv “Air Albania Stadium”. Shefi i qeverisë është i shoqëruar nga ...

Inaugurimi i “Air Albania Stadium” – pamje nga hapja me ceremoni brilante dhe një koreografi fantastike
E diela e 17 shtatorit do të kujtohet gjithnjë si një ditë historike për Shqipërinë që inauguroi stadiumin e ri “Air Albania” në ndeshjen ndaj Francës. Atmosfera në impiant pak minuta para fillimit të sfidës ishte ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 23:03
E diela e 17 shtatorit do të kujtohet gjithnjë si një ditë historike për Shqipërinë që inauguroi stadiumin e ri “Air Albania” në ndeshjen ndaj Francës. Atmosfera në impiant pak minuta para fillimit të sfidës ishte ...

VIDEO: Spektakli i fillimit të ndeshjes Shqipëri-Francë
Ka nisur të luhet ndeshja Shqipëri-Francë. Ndërkohë, ceremonia hyrëse u shoqërua me një organizim special në kuadër të inagurimit të stadiumit të ri.
GazetaTema | 17-Nov-2019 20:57
Ka nisur të luhet ndeshja Shqipëri-Francë. Ndërkohë, ceremonia hyrëse u shoqërua me një organizim special në kuadër të inagurimit të stadiumit të ri.

Shqipëri-Francë/ Formacionet zyrtare
Në stadiumin e ri Air Albania në orën 20:45 do të luhet ndeshja e shumëpritur Shqipëri-Francë.
Top Channel | 17-Nov-2019 20:21
Në stadiumin e ri Air Albania në orën 20:45 do të luhet ndeshja e shumëpritur Shqipëri-Francë.

VIDEO/ “Plot me kuqezinj”, Rama shkon me familjen në “Air Albania Stadium”: Një ditë që mbetet në histori për sportin shqiptar
Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa pamje LIVE nga dhomat e brendshme te stadiumit te ri. Rama ka edhe nje mesazh ne Facebook: Plot me kuqezinj. Air Albania Stadium. – Një ditë që mbetet në histori për sportin ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 20:52
Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa pamje LIVE nga dhomat e brendshme te stadiumit te ri. Rama ka edhe nje mesazh ne Facebook: Plot me kuqezinj. Air Albania Stadium. – Një ditë që mbetet në histori për sportin ...

VIDEO EPIKE/Atmosferë fantastike por tifozët bëhen qullë, diçka shkon keq në “Air Albania Stadium”
Atmosfera në “Air Albania Stadium”, në impiantin e ri në kryeqytet është fantastike. Me flamuj kuqezi, mbi 21 mijë tifozë po dhurojnë një atmosferë elektrizuese, gati për inaugurimin zyrtar, gati për të mirëpritur ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 20:07
Atmosfera në “Air Albania Stadium”, në impiantin e ri në kryeqytet është fantastike. Me flamuj kuqezi, mbi 21 mijë tifozë po dhurojnë një atmosferë elektrizuese, gati për inaugurimin zyrtar, gati për të mirëpritur ...

Edi Rama zbulon mesazhin që ia ka dërguar Jose Mourinho për stadiumin: Stadium i shkëlqyer
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, mbajti një fjalim në ceremoninë e inaugurimit të stadiumit “Air Albania”, krahas Armand Dukës e Aleksander Ceferin. Rama zbuloi në fjalën e tij mesazhet që kishte shkëmbyer me Jose ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 22:27
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, mbajti një fjalim në ceremoninë e inaugurimit të stadiumit “Air Albania”, krahas Armand Dukës e Aleksander Ceferin. Rama zbuloi në fjalën e tij mesazhet që kishte shkëmbyer me Jose ...

Meta sqaron arsyet pse refuzoi të shkojë në stadium për kombëtaren
Presdienti Ilir Meta ka sqaruar arsyet pse refuzoi të shkojë në ndeshjen me Francën në stadiumin e ri. Duket se problem për kreun e shtëtit ka qenë ndërrimi i merit nga “Qemal; Stafa” në “Air Albania”. “Të dashur tifoza ...
Lapsi | 17-Nov-2019 23:08
Presdienti Ilir Meta ka sqaruar arsyet pse refuzoi të shkojë në ndeshjen me Francën në stadiumin e ri. Duket se problem për kreun e shtëtit ka qenë ndërrimi i merit nga “Qemal; Stafa” në “Air Albania”. “Të dashur tifoza ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved