ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 13:49

Notat e lojtarëve, Kosovë 0-4 Angli: Berisha e Kololli “kalojnë provimin”, dështon qendra e mbrojtjes

Notat e lojtarëve, Kosovë 0-4 Angli: Berisha e Kololli “kalojnë provimin”, dështon qendra e mbrojtjes
Kosova ka pësuar humbje me rezultat të thellë ndaj Anglisë (4-0) në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve për Euro 2020. Lojtari më lartë i votuar nga faqja ‘WhoScored’ është Valon Berisha me 6.7. Pas tij me paraqitje ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 22:36
Kosova ka pësuar humbje me rezultat të thellë ndaj Anglisë (4-0) në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve për Euro 2020. Lojtari më lartë i votuar nga faqja ‘WhoScored’ është Valon Berisha me 6.7. Pas tij me paraqitje ...

Kuqezinjtë e inaugurojnë me humbje stadiumin e ri, Franca fiton me lehtësi
Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri “Air Albania”. Kuqezinjtë janë mundur 0-2 nga kampionët e Botës të Francës, të cilët kanë dominuar ndeshjen. Trajneri Reja i befasoi të gjithë në fillimin e ndeshje duke ...
Telegraf | 17-Nov-2019 22:59
Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri “Air Albania”. Kuqezinjtë janë mundur 0-2 nga kampionët e Botës të Francës, të cilët kanë dominuar ndeshjen. Trajneri Reja i befasoi të gjithë në fillimin e ndeshje duke ...

Shqipëri-Francë/ Tolisso shënon në aksionin e parë
Shqipëria u ndëshkua shumë shpejt nga Franca. Në minutën e 8 Tolisso çoi topin në rrjetë pas një gjuajtje me kokë.
Top Channel | 17-Nov-2019 21:05
Shqipëria u ndëshkua shumë shpejt nga Franca. Në minutën e 8 Tolisso çoi topin në rrjetë pas një gjuajtje me kokë.

Franca shënon golin e parë, kalon në avantazh që në minutën e 8'
Shqipëria ka pritur Francën në ndeshjen e fundit të fazës kualifikuese për Euro 2020. Teksa sfida ka nisur, që në minutën e 8' Franca ka shënuar golin e parë.
GazetaTema | 17-Nov-2019 21:05
Shqipëria ka pritur Francën në ndeshjen e fundit të fazës kualifikuese për Euro 2020. Teksa sfida ka nisur, që në minutën e 8' Franca ka shënuar golin e parë.

VIDEO/ Harry Kane shkruan historinë, Anglia mposht 4-0 Kosovën
Anglia ka mposhtur 4-0 Kosovën në Fadil Vokrri të Prishtinës. Britanikët janë pritur si heronj në kryeqytetin kosovar, teksa mijëra flamuj anglezë janë ngritur në ajër nga tifozët vendas për të treguar solidaritet dhe ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 20:21
Anglia ka mposhtur 4-0 Kosovën në Fadil Vokrri të Prishtinës. Britanikët janë pritur si heronj në kryeqytetin kosovar, teksa mijëra flamuj anglezë janë ngritur në ajër nga tifozët vendas për të treguar solidaritet dhe ...

Super Harry Kane, goli në Prishtinë i dhuron rekordin fantastik
Anglia fitoi 0-4 në Prishtinë përballë Kosovës dhe Harry Kane ishte autori i një prej golave. Kapiteni shënoi golin e dytë të ndeshjes dhe ka vendosur një rekord fantastik. Sulmuesi i Tottenham numëron 12 gola të ...
ABCNews | 17-Nov-2019 23:20
Anglia fitoi 0-4 në Prishtinë përballë Kosovës dhe Harry Kane ishte autori i një prej golave. Kapiteni shënoi golin e dytë të ndeshjes dhe ka vendosur një rekord fantastik. Sulmuesi i Tottenham numëron 12 gola të ...

Notat e lojtarëve, Kosovë 0-4 Angli: Berisha e Kololli “kalojnë provimin”, dështon qendra e mbrojtjes
Kosova ka pësuar humbje me rezultat të thellë ndaj Anglisë (4-0) në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve për Euro 2020. Edhe pse Kosova nuk kishte gjasa para kësaj ndeshjeje, ekipi i Kosovës në fundin e ndeshjes u pa i ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 22:10
Kosova ka pësuar humbje me rezultat të thellë ndaj Anglisë (4-0) në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve për Euro 2020. Edhe pse Kosova nuk kishte gjasa para kësaj ndeshjeje, ekipi i Kosovës në fundin e ndeshjes u pa i ...

VIDEO | Ta gëzojmë stadiumin e ri, Franca shumë e fortë për Shqipërinë!
Inaugurimi i stadiumit të ri duhej bërë ndaj një kundërshtari të madh, por kjo kishte riskun e vet. Franca, kampione bote, u tregua profesioniste dhe na mposhtu me dy gola të shënuar në pjesën e parë. Tolisso dhe ...
ABCNews | 17-Nov-2019 22:41
Inaugurimi i stadiumit të ri duhej bërë ndaj një kundërshtari të madh, por kjo kishte riskun e vet. Franca, kampione bote, u tregua profesioniste dhe na mposhtu me dy gola të shënuar në pjesën e parë. Tolisso dhe ...

Kosovë-Angli/ Zhbllokohet sfida, Winks mposht Muriç
Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen Kosovë-Angli
Top Channel | 17-Nov-2019 19:39
Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen Kosovë-Angli

“Golat ishin të evitueshëm, në pjesën e dytë i shkaktuam probleme Francës” Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadium
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...
Kosova Sot | 17-Nov-2019 23:15
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...

Goli kundër Shqipërisë, Griezmann mes legjendave të Francës
Antoine Griezmann shënoi golin e dytë në takimin kundër Shqipërisë, pjesa e parë të e cilit u mbyll me rezultatin 0-2. Në minutën e 30-të, ylli francez shënoi një gol të bukur me të djathtën, praktikisht një penallti në ...
ABCNews | 17-Nov-2019 21:46
Antoine Griezmann shënoi golin e dytë në takimin kundër Shqipërisë, pjesa e parë të e cilit u mbyll me rezultatin 0-2. Në minutën e 30-të, ylli francez shënoi një gol të bukur me të djathtën, praktikisht një penallti në ...

Notat e lojtarëve: Berisha e Kololli “kalojnë provimin”, dështojnë Rashica, Rrahmani…
Kosova ka pësuar humbje me rezultat të thellë ndaj Anglisë (4-0) në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve për Euro 2020. Edhe pse Kosova nuk kishte gjasa para kësaj ndeshjeje, ekipi i Kosovës në fundin e ndeshjes u pa i ...
EkonomiaOnline | 17-Nov-2019 23:13
Kosova ka pësuar humbje me rezultat të thellë ndaj Anglisë (4-0) në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve për Euro 2020. Edhe pse Kosova nuk kishte gjasa para kësaj ndeshjeje, ekipi i Kosovës në fundin e ndeshjes u pa i ...

Shqipëria i ka mbyllur me humbje kualifikueset e Euro 2020
Kombëtarja e Shqipërisë e ka humbur ndeshjen e fundit të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “EURO 2020” ndaj Francës me rezultat 2 me 0. Golat për Kampionët e Botës në futboll i shënuan Correntin Tolisso në minutën ...
Alsat-M | 17-Nov-2019 23:13
Kombëtarja e Shqipërisë e ka humbur ndeshjen e fundit të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “EURO 2020” ndaj Francës me rezultat 2 me 0. Golat për Kampionët e Botës në futboll i shënuan Correntin Tolisso në minutën ...

“Golat ishin të evitueshëm, në pjesën e dytë i shkaktuam probleme Francës”
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 23:13
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...

“Ndryshe do të ishte gjithçka nëse nuk do t’i kishim pranuar ato dy gola në fillim”
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 23:08
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...

Kosova mposhtet nga Anglia në “Fadil Vokrri”
Kosova ka pësuar humbje 0-4 nga Anglia, kështu për t’i mbyllur kualifikueset për Kampionatin Evropian 2020. ‘Dardanët’ u paraqitën mjaft mirë këtë takim, por momente të caktuara vendosën fatin e ndeshjes e që ishte ...
Alsat-M | 17-Nov-2019 23:08
Kosova ka pësuar humbje 0-4 nga Anglia, kështu për t’i mbyllur kualifikueset për Kampionatin Evropian 2020. ‘Dardanët’ u paraqitën mjaft mirë këtë takim, por momente të caktuara vendosën fatin e ndeshjes e që ishte ...

Shqipëria e nis me humbje aventurën në “Air Albania”
Shqipëria e ka mbyllur me humbje fazën kualifikuese për Euro 2020. “Kuqezinjtë” pësuan me rezultat prej 0-2 në shtëpinë e re “Air Albania”, që u inaugurua sot, nga kampioni i botës, Franca, transmeton Koha.net. Ishte ...
Koha.mk | 17-Nov-2019 23:03
Shqipëria e ka mbyllur me humbje fazën kualifikuese për Euro 2020. “Kuqezinjtë” pësuan me rezultat prej 0-2 në shtëpinë e re “Air Albania”, që u inaugurua sot, nga kampioni i botës, Franca, transmeton Koha.net. Ishte ...

Shqipëria e inauguron me humbje stadiumin e ri, Franca fiton me lehtësi
Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri “Air Albania”. Kuqezinjtë janë mundur 0-2 nga kampionët e Botës të Francës, të cilët kanë dominuar ndeshjen. Trajneri Reja i befasoi të gjithë në fillimin e ndeshje duke ...
Shenja | 17-Nov-2019 23:01
Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri “Air Albania”. Kuqezinjtë janë mundur 0-2 nga kampionët e Botës të Francës, të cilët kanë dominuar ndeshjen. Trajneri Reja i befasoi të gjithë në fillimin e ndeshje duke ...

22:51 Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka...
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...
Kosova Sot | 17-Nov-2019 22:56
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...

Amir Rrahmani për humbjen ndaj Anglisë: Kemi gabuar në pasimin e fundit
Amir Rrahmani ka thënë se gabuan në të shumtën e rasteve në pasimin e fundit te goli i Anglisë. Përfaqësuesja jonë pësoi humbje 4-0 ndaj ‘Tre Luanëve’, derisa mbrojtësi jonë tha se duhet t’i përmirësojnë edhe disa ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 20:26
Amir Rrahmani ka thënë se gabuan në të shumtën e rasteve në pasimin e fundit te goli i Anglisë. Përfaqësuesja jonë pësoi humbje 4-0 ndaj ‘Tre Luanëve’, derisa mbrojtësi jonë tha se duhet t’i përmirësojnë edhe disa ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved