ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 08:48

VIDEO/ Harry Kane shkruan historinë, Anglia mposht 4-0 Kosovën

VIDEO/ Harry Kane shkruan historinë, Anglia mposht 4-0 Kosovën
Anglia ka mposhtur 4-0 Kosovën në Fadil Vokrri të Prishtinës. Britanikët janë pritur si heronj në kryeqytetin kosovar, teksa mijëra flamuj anglezë janë ngritur në ajër nga tifozët vendas për të treguar solidaritet dhe ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 20:21
Anglia ka mposhtur 4-0 Kosovën në Fadil Vokrri të Prishtinës. Britanikët janë pritur si heronj në kryeqytetin kosovar, teksa mijëra flamuj anglezë janë ngritur në ajër nga tifozët vendas për të treguar solidaritet dhe ...

Kosovë-Angli/ Zhbllokohet sfida, Winks mposht Muriç
Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen Kosovë-Angli
Top Channel | 17-Nov-2019 19:39
Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen Kosovë-Angli

Super Harry Kane, goli në Prishtinë i dhuron rekordin fantastik
Anglia fitoi 0-4 në Prishtinë përballë Kosovës dhe Harry Kane ishte autori i një prej golave. Kapiteni shënoi golin e dytë të ndeshjes dhe ka vendosur një rekord fantastik. Sulmuesi i Tottenham numëron 12 gola të ...
ABCNews | 17-Nov-2019 23:20
Anglia fitoi 0-4 në Prishtinë përballë Kosovës dhe Harry Kane ishte autori i një prej golave. Kapiteni shënoi golin e dytë të ndeshjes dhe ka vendosur një rekord fantastik. Sulmuesi i Tottenham numëron 12 gola të ...

Mbyllen me humbje të thellë ndaj Anglisë këto eliminatore, tani vëmendja te ndeshja e marsit
Kosova ka humbur edhe Anglia me rezultat 4-0, duke e mbyllur fazën e grupeve në vendin e tretë me 11 pikë. Ndeshja nisi më mirë për ne që provuan me Atdhe Nuhiu, por goditja e tij me kokë shkoi në duart e portierit Nick ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 19:54
Kosova ka humbur edhe Anglia me rezultat 4-0, duke e mbyllur fazën e grupeve në vendin e tretë me 11 pikë. Ndeshja nisi më mirë për ne që provuan me Atdhe Nuhiu, por goditja e tij me kokë shkoi në duart e portierit Nick ...

Shqipëria i ka mbyllur me humbje kualifikueset e Euro 2020
Kombëtarja e Shqipërisë e ka humbur ndeshjen e fundit të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “EURO 2020” ndaj Francës me rezultat 2 me 0. Golat për Kampionët e Botës në futboll i shënuan Correntin Tolisso në minutën ...
Alsat-M | 17-Nov-2019 23:13
Kombëtarja e Shqipërisë e ka humbur ndeshjen e fundit të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “EURO 2020” ndaj Francës me rezultat 2 me 0. Golat për Kampionët e Botës në futboll i shënuan Correntin Tolisso në minutën ...

Kosova mposhtet nga Anglia në “Fadil Vokrri”
Kosova ka pësuar humbje 0-4 nga Anglia, kështu për t’i mbyllur kualifikueset për Kampionatin Evropian 2020. ‘Dardanët’ u paraqitën mjaft mirë këtë takim, por momente të caktuara vendosën fatin e ndeshjes e që ishte ...
Alsat-M | 17-Nov-2019 23:08
Kosova ka pësuar humbje 0-4 nga Anglia, kështu për t’i mbyllur kualifikueset për Kampionatin Evropian 2020. ‘Dardanët’ u paraqitën mjaft mirë këtë takim, por momente të caktuara vendosën fatin e ndeshjes e që ishte ...

Kështu u vlerësuan lojtarët në ndeshjen Kosovë – Angli
Kombëtarja e Kosovës ka pësuar humbje të thellë në ndeshjen me Anglinë me rezultat 0:4. Futbollistët anglezë që realizuan gola kundër “Dardanëve” ishin Harry Winks, Harry Kane, Marcus Rashford dhe Mason Mount, njofton ...
Klan Kosova | 17-Nov-2019 22:53
Kombëtarja e Kosovës ka pësuar humbje të thellë në ndeshjen me Anglinë me rezultat 0:4. Futbollistët anglezë që realizuan gola kundër “Dardanëve” ishin Harry Winks, Harry Kane, Marcus Rashford dhe Mason Mount, njofton ...

Shqipëria me humbje ia bën sefte stadiumit të ri (VIDEO)
Kombëtarja e Shqipërisë e ka humbur ndeshjen e fundit të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “EURO 2020” ndaj Francës me rezultat 2 me 0. Golat për Kampionët e Botës në futboll i shënuan Correntin Tolisso në minutën ...
Klan Kosova | 17-Nov-2019 22:47
Kombëtarja e Shqipërisë e ka humbur ndeshjen e fundit të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “EURO 2020” ndaj Francës me rezultat 2 me 0. Golat për Kampionët e Botës në futboll i shënuan Correntin Tolisso në minutën ...

Shqipëria e mbyll me humbje aventurën në kualifikimet për Euro 2020
Shqipëria ka mbyllur me humbje kualifikimet në Euro 2020, pasi u mposht nga Franca me rezultat 0-2.
Kosova Press | 17-Nov-2019 22:41
Shqipëria ka mbyllur me humbje kualifikimet në Euro 2020, pasi u mposht nga Franca me rezultat 0-2.

Pas duelit në 'Fadil Vokrri', Anglia e shpall këtë futbollist 'yll të ndeshjes'
Përfaqësuesja e Kosovës i ka mbyllur me humbje eliminatoret e Kampionatit Evropian 'Euro 2020'. Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin 'Fadil Vokrri', në Prishtinë, Kosova është mposhtur me rezultat të thellë 0:4, ...
Zeri | 17-Nov-2019 22:15
Përfaqësuesja e Kosovës i ka mbyllur me humbje eliminatoret e Kampionatit Evropian 'Euro 2020'. Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin 'Fadil Vokrri', në Prishtinë, Kosova është mposhtur me rezultat të thellë 0:4, ...

Aliti: Kam besim të plotë që do të kualifikohemi në Evropian
Kosova ka pësuar humbjen e parë në stadiumin “Fadil Vokrri” nga Anglia.
Kosova Press | 17-Nov-2019 22:15
Kosova ka pësuar humbjen e parë në stadiumin “Fadil Vokrri” nga Anglia.

Thaçi futbollistëve të Kosovës: Faleminderit për gjithçka që keni bërë
Presidenti Hashim Thaçi është deklaruar pas humbjes së përfaqësueses së Kosovës në futboll nga Anglia 0:4 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.
Kosova Press | 17-Nov-2019 22:05
Presidenti Hashim Thaçi është deklaruar pas humbjes së përfaqësueses së Kosovës në futboll nga Anglia 0:4 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Rrahmani: Kemi kohë për t’i eliminuar gabimet
Kosova është mposhtur nga Anglia në ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.
Kosova Press | 17-Nov-2019 22:05
Kosova është mposhtur nga Anglia në ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.

Me stilin e saj unik, këngëtarja kosovare shkëlqeu sonte në 'Fadil Vokrri'
Përfaqësuesja e Kosovës mbylli me humbje ciklin eliminator për Kampionatin Evropian 'Euro 2020'. Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin 'Fadil Vokrri', në Prishtinë, Kosova është mposhtur me rezultat të thellë 0:4, ...
Zeri | 17-Nov-2019 22:05
Përfaqësuesja e Kosovës mbylli me humbje ciklin eliminator për Kampionatin Evropian 'Euro 2020'. Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin 'Fadil Vokrri', në Prishtinë, Kosova është mposhtur me rezultat të thellë 0:4, ...

Nuk pranoi asnjë gol në 'Fadil Vokrri', portieri i Anglisë vjen me një reagim interesant
Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin 'Fadil Vokrri', në Prishtinë, Kosova është mposhtur me rezultat të thellë 0:4, raporton Zëri.info. Harry ëinks ('32), Harry Kane ('79), Marcus Rashford ('83) dhe Mason Mount ('90) ...
Zeri | 17-Nov-2019 22:00
Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin 'Fadil Vokrri', në Prishtinë, Kosova është mposhtur me rezultat të thellë 0:4, raporton Zëri.info. Harry ëinks ('32), Harry Kane ('79), Marcus Rashford ('83) dhe Mason Mount ('90) ...

Fitorja e thellë e Anglisë në Prishtinë, reagojnë mediat angleze
Kosova e ka mbyllur ciklin eliminator për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ me një humbje të thellë nga Anglia. Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në Prishtinë, Kosova është mposhtur me rezultat të ...
Shenja | 17-Nov-2019 21:52
Kosova e ka mbyllur ciklin eliminator për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ me një humbje të thellë nga Anglia. Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në Prishtinë, Kosova është mposhtur me rezultat të ...

Shqipëri-Francë 0:2, shënon Griezmann (VIDEO)
Një nga sulmuesit më të mirë në botë Antonie Griezmann, ka shënuar golin e dytë për Francën si mysafire e Shqipërisë. Anëtari i Barcelonës realizoi në minutën e 31-të, pas kthimit të topit nga Leo Dubois.
Shenja | 17-Nov-2019 21:44
Një nga sulmuesit më të mirë në botë Antonie Griezmann, ka shënuar golin e dytë për Francën si mysafire e Shqipërisë. Anëtari i Barcelonës realizoi në minutën e 31-të, pas kthimit të topit nga Leo Dubois.

VIDEO | Kosova pëson katër, sa shumë klas ka Anglia!
Është mbyllur takimi mes Kosovës dhe Anglisë, me rezultatin 0-4 në favor të “Tre Luanëve” britanikë. Ishte Winks ai që shënoi në minutën e 32-të, për të hapur serinë e golave. Në pjesën e dytë, Anglia do të shënonte dhe ...
ABCNews | 17-Nov-2019 19:54
Është mbyllur takimi mes Kosovës dhe Anglisë, me rezultatin 0-4 në favor të “Tre Luanëve” britanikë. Ishte Winks ai që shënoi në minutën e 32-të, për të hapur serinë e golave. Në pjesën e dytë, Anglia do të shënonte dhe ...

Kosova i mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’
Përfundon çdo gjë, Kosova i ka mbyllur me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’. ‘Dardanët’, në sfidën e fundit në Grupin A, u mposhtën 0-4 në ‘Fadil Vokrri’ nga superfuqia botërore, Anglia, duke mbyllur kështu këto ...
Gazeta Monitor | 17-Nov-2019 20:52
Përfundon çdo gjë, Kosova i ka mbyllur me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’. ‘Dardanët’, në sfidën e fundit në Grupin A, u mposhtën 0-4 në ‘Fadil Vokrri’ nga superfuqia botërore, Anglia, duke mbyllur kështu këto ...

Kosova mbyllë kualifikimet me ndeshjen më të dobët deri tani
Anglia ka triumfuar në përballje me Kosovën, me rezultat 0-4, të dielën në “Fadil Vokrri”, në ndeshjen e zhvilluar sonte në sfidën e fundit kualifikuese për EURO 2020 . “Tre Luanët” janë treguar skuadër shumë e fortë ...
PortaliOnline | 17-Nov-2019 20:52
Anglia ka triumfuar në përballje me Kosovën, me rezultat 0-4, të dielën në “Fadil Vokrri”, në ndeshjen e zhvilluar sonte në sfidën e fundit kualifikuese për EURO 2020 . “Tre Luanët” janë treguar skuadër shumë e fortë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved