ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 21:17

Magjia e “Air Albania Stadium” nuk sjell “fat” për Shqipërinë, triumfon Franca me 2 gola

Magjia e “Air Albania Stadium” nuk sjell “fat” për Shqipërinë, triumfon Franca me 2 gola
Shqipëria nuk ka arritur ta inaugurojë stadiumin “Air Albania” në mënyrën më të mirë të mundshme, duke u mundur nga Franca me rezultatin e pastër, 0-2. Që në minutën e 9, Toliso ka kaluar në avantazh skuadrën e tij ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 22:51
Shqipëria nuk ka arritur ta inaugurojë stadiumin “Air Albania” në mënyrën më të mirë të mundshme, duke u mundur nga Franca me rezultatin e pastër, 0-2. Që në minutën e 9, Toliso ka kaluar në avantazh skuadrën e tij ...

Kuqezinjtë e inaugurojnë me humbje stadiumin e ri, Franca fiton me lehtësi
Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri “Air Albania”. Kuqezinjtë janë mundur 0-2 nga kampionët e Botës të Francës, të cilët kanë dominuar ndeshjen. Trajneri Reja i befasoi të gjithë në fillimin e ndeshje duke ...
Telegraf | 17-Nov-2019 22:59
Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri “Air Albania”. Kuqezinjtë janë mundur 0-2 nga kampionët e Botës të Francës, të cilët kanë dominuar ndeshjen. Trajneri Reja i befasoi të gjithë në fillimin e ndeshje duke ...

Shqipëri – Francë, notat e futbollistëve
Franca ka fituar 0-2 për ta siguruar edhe matematikisht vendin e parë dhe kualifikimin tutje në EURO 2020. Kampionët aktual botëror mposhtën Shqipërinë me rezultat të pastër 0-2, në duelin e zhvilluar në ...
GazetaBlic | 17-Nov-2019 23:13
Franca ka fituar 0-2 për ta siguruar edhe matematikisht vendin e parë dhe kualifikimin tutje në EURO 2020. Kampionët aktual botëror mposhtën Shqipërinë me rezultat të pastër 0-2, në duelin e zhvilluar në ...

“Golat ishin të evitueshëm, në pjesën e dytë i shkaktuam probleme Francës”
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 23:13
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...

Shqipëria mbyll fazën kualifikuese të Euro 2020 me humbje nga Franca – por fiton një stadium mbresëlënës
Shqipëria e ka mbyllur fazën e kualifikimeve në Euro 2020 me humbje, pasi është mposhtur 0-2 nga Franca. Kombëtarja jonë e filloi këtë takim në folenë e re “Arena Kombëtare”, një vend që na kishte munguar prej shumë ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 22:41
Shqipëria e ka mbyllur fazën e kualifikimeve në Euro 2020 me humbje, pasi është mposhtur 0-2 nga Franca. Kombëtarja jonë e filloi këtë takim në folenë e re “Arena Kombëtare”, një vend që na kishte munguar prej shumë ...

“Ndryshe do të ishte gjithçka nëse nuk do t’i kishim pranuar ato dy gola në fillim”
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 23:08
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...

Shqipëria e nis me humbje aventurën në “Air Albania”
Shqipëria e ka mbyllur me humbje fazën kualifikuese për Euro 2020. “Kuqezinjtë” pësuan me rezultat prej 0-2 në shtëpinë e re “Air Albania”, që u inaugurua sot, nga kampioni i botës, Franca, transmeton Koha.net. Ishte ...
Koha.mk | 17-Nov-2019 23:03
Shqipëria e ka mbyllur me humbje fazën kualifikuese për Euro 2020. “Kuqezinjtë” pësuan me rezultat prej 0-2 në shtëpinë e re “Air Albania”, që u inaugurua sot, nga kampioni i botës, Franca, transmeton Koha.net. Ishte ...

VIDEO | Ta gëzojmë stadiumin e ri, Franca shumë e fortë për Shqipërinë!
Inaugurimi i stadiumit të ri duhej bërë ndaj një kundërshtari të madh, por kjo kishte riskun e vet. Franca, kampione bote, u tregua profesioniste dhe na mposhtu me dy gola të shënuar në pjesën e parë. Tolisso dhe ...
ABCNews | 17-Nov-2019 22:41
Inaugurimi i stadiumit të ri duhej bërë ndaj një kundërshtari të madh, por kjo kishte riskun e vet. Franca, kampione bote, u tregua profesioniste dhe na mposhtu me dy gola të shënuar në pjesën e parë. Tolisso dhe ...

Shqipëria e inauguron me humbje stadiumin e ri, Franca fiton me lehtësi
Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri “Air Albania”. Kuqezinjtë janë mundur 0-2 nga kampionët e Botës të Francës, të cilët kanë dominuar ndeshjen. Trajneri Reja i befasoi të gjithë në fillimin e ndeshje duke ...
Shenja | 17-Nov-2019 23:01
Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri “Air Albania”. Kuqezinjtë janë mundur 0-2 nga kampionët e Botës të Francës, të cilët kanë dominuar ndeshjen. Trajneri Reja i befasoi të gjithë në fillimin e ndeshje duke ...

Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...
InFokusi | 17-Nov-2019 22:53
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...

Përgjumet mbrojtja jonë, Grizman mban premtimin dhe shënon
Shqipëri – Francë 0-2 9' Toliso, 32' Grizman KV: Hysaj / Lenglet Formacionet zyrtare: Shqipëria: Berisha, Gjimshiti, Veseli, Dermaku, Hysaj, Lenjani, Gjasula, Qose, Bare, Manaj, Balaj Trajner: Edi Reja Franca: Mandanda, ...
Telegraf | 17-Nov-2019 21:32
Shqipëri – Francë 0-2 9' Toliso, 32' Grizman KV: Hysaj / Lenglet Formacionet zyrtare: Shqipëria: Berisha, Gjimshiti, Veseli, Dermaku, Hysaj, Lenjani, Gjasula, Qose, Bare, Manaj, Balaj Trajner: Edi Reja Franca: Mandanda, ...

Shqipëria pëson humbje në stadium të ri nga kampioni i botës
Shqipëria i përmbylli kualifikimet me humbje në stadiumin e ri “Air Albania” në Tiranë. Ata pësuan humbje me rezultat 2:0 nga kampioni në fuqi i botës, Franca, në kuadër të grupi H të kualifikueseve për Kampionatin ...
TetovaSot | 17-Nov-2019 22:51
Shqipëria i përmbylli kualifikimet me humbje në stadiumin e ri “Air Albania” në Tiranë. Ata pësuan humbje me rezultat 2:0 nga kampioni në fuqi i botës, Franca, në kuadër të grupi H të kualifikueseve për Kampionatin ...

Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 22:47
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...

Shqipëria e fillon me humbje në shtëpinë e re
Shqipëria e ka filluar me humbje në shtëpinë e re. Në stadiumin e sapoinaguruar, kuqezinjtë janë mposhtur nga Franca me rezultat 0-2 në ndeshjen e fundit për kualifikimet e Euro 2020. “Gjelat” kaluan në epërsi në ...
Indeks Online | 17-Nov-2019 22:43
Shqipëria e ka filluar me humbje në shtëpinë e re. Në stadiumin e sapoinaguruar, kuqezinjtë janë mposhtur nga Franca me rezultat 0-2 në ndeshjen e fundit për kualifikimet e Euro 2020. “Gjelat” kaluan në epërsi në ...

Goli kundër Shqipërisë, Griezmann mes legjendave të Francës
Antoine Griezmann shënoi golin e dytë në takimin kundër Shqipërisë, pjesa e parë të e cilit u mbyll me rezultatin 0-2. Në minutën e 30-të, ylli francez shënoi një gol të bukur me të djathtën, praktikisht një penallti në ...
ABCNews | 17-Nov-2019 21:46
Antoine Griezmann shënoi golin e dytë në takimin kundër Shqipërisë, pjesa e parë të e cilit u mbyll me rezultatin 0-2. Në minutën e 30-të, ylli francez shënoi një gol të bukur me të djathtën, praktikisht një penallti në ...

Shqipëria e nis me humbje në stadiumin e ri, humbet nga Franca
‘Kuqzezinjtë’ u mposhtën 0-2 nga Franca. Takimi u vendos në pjesën e parë, kur Tolisso (9’) dhe Antoine Griezmann (30’) realizaun për mysafirët. Shqipëria mbyll kualifikimet në vendin e katërt në grupin H me 13 pikë, ...
Lajminet | 17-Nov-2019 22:42
‘Kuqzezinjtë’ u mposhtën 0-2 nga Franca. Takimi u vendos në pjesën e parë, kur Tolisso (9’) dhe Antoine Griezmann (30’) realizaun për mysafirët. Shqipëria mbyll kualifikimet në vendin e katërt në grupin H me 13 pikë, ...

Festë e madhe për një humbje, Franca na dominon frikshëm edhe pa Mbappe
Ne shqiptarët këtë të diel kaluam një mbrëmje spektakolare me stadiumin e ri kombëtar “Air Albania” dhe provuam ndjesi të rralla, por në aspektin sportiv mbetemi të njëjtët, me plot probleme. Franca kampione bote na ...
Politiko | 17-Nov-2019 22:41
Ne shqiptarët këtë të diel kaluam një mbrëmje spektakolare me stadiumin e ri kombëtar “Air Albania” dhe provuam ndjesi të rralla, por në aspektin sportiv mbetemi të njëjtët, me plot probleme. Franca kampione bote na ...

Mbyllet 0 me 2 ndeshja e futbollit mes Shqipërisë dhe Francës
Ndeshja e futbollit Shqipëri-Francë ka përfunduar 2 me 0. Në minutën e 8 Tolisso çoi topin në rrjetë pas një gjuajtje me kokë. Një krosim i Griezman në zonë u shfrytëzua shumë mirë nga francezi. Ky ishte një ndëshkim ...
Gazeta Dita | 17-Nov-2019 22:20
Ndeshja e futbollit Shqipëri-Francë ka përfunduar 2 me 0. Në minutën e 8 Tolisso çoi topin në rrjetë pas një gjuajtje me kokë. Një krosim i Griezman në zonë u shfrytëzua shumë mirë nga francezi. Ky ishte një ndëshkim ...

Shqipëri-Francë 0-1 / As dhjetë minuta nuk rezistojmë, vjen goli i parë nga francezët
Shqipëri – Francë 0-1 9' Toliso Shqipëria: Berisha, Gjimshiti, Veseli, Dermaku, Hysaj, Lenjani, Gjasula, Qose, Bare, Manaj, Balaj Trajner: Edi Reja Franca: Mandanda, Varan, Lengle, Kimpembe, Toliso, Sisoko, Mendi, ...
Telegraf | 17-Nov-2019 21:20
Shqipëri – Francë 0-1 9' Toliso Shqipëria: Berisha, Gjimshiti, Veseli, Dermaku, Hysaj, Lenjani, Gjasula, Qose, Bare, Manaj, Balaj Trajner: Edi Reja Franca: Mandanda, Varan, Lengle, Kimpembe, Toliso, Sisoko, Mendi, ...

Kryeparlamentari Talat Xhaferi në stadiumin “Air Albania” në ndeshjen Shqipëri-Francë
Kryetari i Parlamentit Talat Xhaferi ka mbërritur në stadiumin “Air Albania” në Shqipëri për të parë nga afër ndeshjen Shqipëri-Francë. Në orën 20:45 ka nisur ndeshje në stadiumin e ri në mes Shqipërisë dhe Francës. ...
TetovaSot | 17-Nov-2019 21:55
Kryetari i Parlamentit Talat Xhaferi ka mbërritur në stadiumin “Air Albania” në Shqipëri për të parë nga afër ndeshjen Shqipëri-Francë. Në orën 20:45 ka nisur ndeshje në stadiumin e ri në mes Shqipërisë dhe Francës. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved