ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2019 00:22

Sot ndeshja Shqipëri-Francë/ Në Tiranë edhe presidenti i UEFA-s

Sot ndeshja Shqipëri-Francë/ Në Tiranë edhe presidenti i UEFA-s
Sot në orën 20 e 45 stadiumi i ri Air Albania do të inagurohet nga ekipi kombëtar në përballje me kampionët e botës ekipin përfaquesues të Francës.
Top Channel | 17-Nov-2019 17:09
Sot në orën 20 e 45 stadiumi i ri Air Albania do të inagurohet nga ekipi kombëtar në përballje me kampionët e botës ekipin përfaquesues të Francës.

De Biasi xheloz për Rejan/ Ish- trajneri dhe Igli Tare flasin për stadiumin e ri
Dueli me Francën në stadiumin e ri Air Albania pritet të bëjë bashkë në këtë impiant të gjithë emrat që kanë dhënë kontributin e tyre për fanelen kuq e zi në të kaluarën. Si të tille nuk mund të mungonin ish kapiteni ...
Top Channel | 17-Nov-2019 15:54
Dueli me Francën në stadiumin e ri Air Albania pritet të bëjë bashkë në këtë impiant të gjithë emrat që kanë dhënë kontributin e tyre për fanelen kuq e zi në të kaluarën. Si të tille nuk mund të mungonin ish kapiteni ...

Fatlumët e inaugurimit të Air Albania-s
Ekipi yne kombetar luan ndeshjen e fundit per Euro 2020, por per shkak te ecurise se tij ne keto eliminatore, sot vemendja dhe interesi eshte perqendruar tek impianti, ceremonia e inaugurimit te tij dhe personazhet qe ...
ikub.al | 17-Nov-2019 14:06
Ekipi yne kombetar luan ndeshjen e fundit per Euro 2020, por per shkak te ecurise se tij ne keto eliminatore, sot vemendja dhe interesi eshte perqendruar tek impianti, ceremonia e inaugurimit te tij dhe personazhet qe ...

Shqipëri-Francë bën bashkë legjendat kuqezi
Ndeshja Shqipëri-Francë ka bërë bashkë legjendat kuqezi. Ervin Fakaj, Foto Strakosha, Altin Haxhi, Geri Çipi, Erion Bogdani, Ervin Skela, Klodian Duro, Alban Bushi, Igli Tare dhe Florian Myrtaj kanë shfrytëzuar këtë ...
Telegraf | 17-Nov-2019 18:05
Ndeshja Shqipëri-Francë ka bërë bashkë legjendat kuqezi. Ervin Fakaj, Foto Strakosha, Altin Haxhi, Geri Çipi, Erion Bogdani, Ervin Skela, Klodian Duro, Alban Bushi, Igli Tare dhe Florian Myrtaj kanë shfrytëzuar këtë ...

21 mijë flamuj për tifozët kundër Francës, fitime marramendëse
Rreth 21 mijë flamuj janë vendosur në “Air Albania Stadium” për një koreografi spektakolare në ndeshjen përballë Francës. Në inagurimin e stadiumit të ri, nga ana tjetër krahas koreografisë do të performojë edhe ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 17:58
Rreth 21 mijë flamuj janë vendosur në “Air Albania Stadium” për një koreografi spektakolare në ndeshjen përballë Francës. Në inagurimin e stadiumit të ri, nga ana tjetër krahas koreografisë do të performojë edhe ...

Berisha ironi me stadiumin e ri, komentuesit i kthehen keq
Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar stadiumin e ri “Air Albania Stadium”. Në një postim në Facebook, Berisha ka postuar një foto teksa shkruan “Air Xibraka”. Por postimi i ish-kryeministrit nuk është pritur mirë ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 17:40
Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar stadiumin e ri “Air Albania Stadium”. Në një postim në Facebook, Berisha ka postuar një foto teksa shkruan “Air Xibraka”. Por postimi i ish-kryeministrit nuk është pritur mirë ...

Rama: Ja si e shohin gazetat e mëdha franceze arenën e re kombëtare
Kryeministri Edi Rama ka postuar nw faqen e tij tw facebook lajmet se si e shohin gazetat e mëdha franceze arenën e re kombëtare “Air Albania Stadium”. “Ja si e shohin gazetat e mëdha franceze arenën e re kombëtare “AIR ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 14:19
Kryeministri Edi Rama ka postuar nw faqen e tij tw facebook lajmet se si e shohin gazetat e mëdha franceze arenën e re kombëtare “Air Albania Stadium”. “Ja si e shohin gazetat e mëdha franceze arenën e re kombëtare “AIR ...

Kreu i UEFA-s inspekton zyrat e reja të FSHF, takohet edhe me kryeministrin Rama
Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin në kaudër të vizitës që po zhvillon në Shqipëri me rastin e ceremonisë inaguruese të stadiumit më të ri të Shqipërisë “Air Albania Stadium”, ku do të luhet ndeshja mes kombëtares ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 15:55
Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin në kaudër të vizitës që po zhvillon në Shqipëri me rastin e ceremonisë inaguruese të stadiumit më të ri të Shqipërisë “Air Albania Stadium”, ku do të luhet ndeshja mes kombëtares ...

Era Istrefi, këngëtarja që do të performojë në ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”
Era Istrefi është një prej këngëtareve që do të performojë mbrëmjen e kësaj të diele në ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”. “Live it up”, që ishte kolona zanore e Botërorit “Rusi 2018”, do të jetë një prej ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 15:20
Era Istrefi është një prej këngëtareve që do të performojë mbrëmjen e kësaj të diele në ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”. “Live it up”, që ishte kolona zanore e Botërorit “Rusi 2018”, do të jetë një prej ...

Shifra rekord që FSHF ka fituar me biletat kundër Francës; kishte 100 mijë kërkesa
45 milionë lekë ka fituar Federata Shqiptare e Futbollit nga shitja e biletave për ndeshjen Shqipëri-Francë. Kjo është shifër rekord sa i përket fitimit të siguruar nga shitja e biletave për një ndeshje. 21.700 bileta ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 13:26
45 milionë lekë ka fituar Federata Shqiptare e Futbollit nga shitja e biletave për ndeshjen Shqipëri-Francë. Kjo është shifër rekord sa i përket fitimit të siguruar nga shitja e biletave për një ndeshje. 21.700 bileta ...

Përgatitjet e Era Istrefit për ceremoninë inauguruese të ‘Air Albania Stadium’
Këngëtarja nga Kosova Era Istrefi do të performojë sot në ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”. Në videon e publikuar nga koreografi Albi Nako, shihet Era teksa bën provat në fushën e stadiumit të ri. “Live ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 12:17
Këngëtarja nga Kosova Era Istrefi do të performojë sot në ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”. Në videon e publikuar nga koreografi Albi Nako, shihet Era teksa bën provat në fushën e stadiumit të ri. “Live ...

“Blindohet” stadiumi kombëtar, rreth një mijë policë angazhohen për ndeshjen Shqipëri–Francë
Pak orë para takimit mes Shqipërisë dhe Francës policia e shtetit ka shtuar masat përreth stadiumit “Air Albania Stadium”. Rreth nje mije efektivë pritet të angazhohen për mbarëvajtjen e ndeshjes së vlefshme për ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 15:11
Pak orë para takimit mes Shqipërisë dhe Francës policia e shtetit ka shtuar masat përreth stadiumit “Air Albania Stadium”. Rreth nje mije efektivë pritet të angazhohen për mbarëvajtjen e ndeshjes së vlefshme për ...

VIDEO/ Nis spektakli në “Air Albania Stadium”, Era Istrefi përgatitet për ceremoninë e inaugurimit
Era Istrefi është një prej këngëtareve që do të performojë sot në ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”. Në videon e publikuar nga koreografi Albi Nako, shihet Era teksa bën provat në fushën e stadiumit të ri. ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 13:08
Era Istrefi është një prej këngëtareve që do të performojë sot në ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”. Në videon e publikuar nga koreografi Albi Nako, shihet Era teksa bën provat në fushën e stadiumit të ri. ...

Presidenti i UEFA-s në Tiranë për “Air Albania Stadium”; Rama dhe Ceferin me fjalime në ceremoni
Federata Shqiptare e Futbollit ka parashikuar një agjendë të ngjeshur ditën e sotme, ku në ndeshjen Shqipëri-Francë do të bëhet inaugurimi i “Air Albania Stadium”.
Top Channel | 17-Nov-2019 11:29
Federata Shqiptare e Futbollit ka parashikuar një agjendë të ngjeshur ditën e sotme, ku në ndeshjen Shqipëri-Francë do të bëhet inaugurimi i “Air Albania Stadium”.

Video/ Përgatitjet e Era Istrefit për ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”
Era Istrefi është një prej këngëtareve që do të performojë sot në ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”. Në videon e publikuar nga koreografi Albi Nako, shihet Era teksa bën provat në fushën e stadiumit të ri.
Top Channel | 17-Nov-2019 10:58
Era Istrefi është një prej këngëtareve që do të performojë sot në ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”. Në videon e publikuar nga koreografi Albi Nako, shihet Era teksa bën provat në fushën e stadiumit të ri.

Biletat në tregun e zi, masa të rrepta sigurie në portat hyrëse!
Shpeshherë në Shqipëri, në ambientet rreth e rrotull stadiumi shiten bileta nga persona të paautorizuar, sidomos në evenimente madhore. Sot, është ndoshta evenimenti më madhor në historinë e futbollit shqiptar, pasi ...
ABCNews | 17-Nov-2019 17:45
Shpeshherë në Shqipëri, në ambientet rreth e rrotull stadiumi shiten bileta nga persona të paautorizuar, sidomos në evenimente madhore. Sot, është ndoshta evenimenti më madhor në historinë e futbollit shqiptar, pasi ...

Yjet e muzikës në “Air Albania”, Era Istrefi ‘on top’!
Sot do të luhet ndeshja historike mes Shqipërisë dhe Francës, në stadiumin e ri kombëtar, “Air Albania”. Stadiumi do të hapet sot me një ceremoni madhështore dhe në 24 orët e fundit, janë bërë shumë prova nga yjet e ...
ABCNews | 17-Nov-2019 16:43
Sot do të luhet ndeshja historike mes Shqipërisë dhe Francës, në stadiumin e ri kombëtar, “Air Albania”. Stadiumi do të hapet sot me një ceremoni madhështore dhe në 24 orët e fundit, janë bërë shumë prova nga yjet e ...

Detaje nga inaugurimi i “Air Albania Stadium”, këngëtaret që do këndojnë himnet e Shqipërisë dhe Francës
Mbrëmjen e sotme do të inaugurohet stadiumi më i ri në Shqipëri, “Air Albania Stadium”, me përballjen e Kombëtares shqiptare me kampionët e botës, Francën. Top Channel ka mësuar disa detaje nga ceremonia që do të ...
Top Channel | 17-Nov-2019 10:08
Mbrëmjen e sotme do të inaugurohet stadiumi më i ri në Shqipëri, “Air Albania Stadium”, me përballjen e Kombëtares shqiptare me kampionët e botës, Francën. Top Channel ka mësuar disa detaje nga ceremonia që do të ...

Nga takimi me Ramën tek inagurimi i stadiumit: Zbardhet axhenda e ditës për presidentin e UEFA-s
Shqipëria do të luajë kundër Francës ditën e sotme prej orës 20:45. Ngjarja më e madhe e ditës është vizita e presidentit të UEFA-s, Aleksandër Ceferin, për inagurimin e stadiumit “Air Albania”. FSHF ka bërë të ditur ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 10:36
Shqipëria do të luajë kundër Francës ditën e sotme prej orës 20:45. Ngjarja më e madhe e ditës është vizita e presidentit të UEFA-s, Aleksandër Ceferin, për inagurimin e stadiumit “Air Albania”. FSHF ka bërë të ditur ...

Formacioni i Shqipërisë, Edoardo Reja ka vetëm dy dilema
Shqipëria pritet të luajë me 5 ndryshime ndaj Francës, në duelin e sotëm në “Air Albania Stadium”. Trajneri Reja forcon mesfushën për duelin me kampionët e botës në eliminatoret e Europianit. Do të synojë suksesin, por ...
ABCNews | 17-Nov-2019 15:19
Shqipëria pritet të luajë me 5 ndryshime ndaj Francës, në duelin e sotëm në “Air Albania Stadium”. Trajneri Reja forcon mesfushën për duelin me kampionët e botës në eliminatoret e Europianit. Do të synojë suksesin, por ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved