ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 07:56

Kosova, Challandes: E pabesueshme sfida me Anglinë, vlen shumë për Maqedoninë

Kosova, Challandes: E pabesueshme sfida me Anglinë, vlen shumë për Maqedoninë
Nuk ka vlerë sa i përket objektivit për t’u kualifikuar në Euro 2020, pasi tashmë Kosova e ka të pamundur ta parakalojë Çekinë, por mbetet shumë e rëndësishme për të patur moralin lart për ndeshjen e muajit mars, me ...
GazetaTema | 16-Nov-2019 18:30
Nuk ka vlerë sa i përket objektivit për t’u kualifikuar në Euro 2020, pasi tashmë Kosova e ka të pamundur ta parakalojë Çekinë, por mbetet shumë e rëndësishme për të patur moralin lart për ndeshjen e muajit mars, me ...

Challandes dhe Rrahmani shprehen optimist para ndeshjes me Anglinë
Kombëtarja e Kosovës në futboll ka mbajtur konferencën e fundit për media para ndeshjes së nesërme ndaj Anglisë. Në këtë konferencë të pranishëm ishin trajneri i Kosovës, Bernard Challandes si dhe kapiteni i skuadrës, ...
Top Channel | 16-Nov-2019 17:37
Kombëtarja e Kosovës në futboll ka mbajtur konferencën e fundit për media para ndeshjes së nesërme ndaj Anglisë. Në këtë konferencë të pranishëm ishin trajneri i Kosovës, Bernard Challandes si dhe kapiteni i skuadrës, ...

Challandes: Askush si Anglia në Evropë. Sterling? E ndalojmë vetëm po i thyerm këmbën!
Bernard Challandes nuk i ka kursyer elozhet për Anglinë. “Tre Luanët” do të jenë kundërshtari i fundit për këtë fazë eliminatoresh të Euro 2020. Dardanët presin në Prishtinë ekipin e Southgate nesër (20:45). Trajneri ...
ABCNews | 16-Nov-2019 19:36
Bernard Challandes nuk i ka kursyer elozhet për Anglinë. “Tre Luanët” do të jenë kundërshtari i fundit për këtë fazë eliminatoresh të Euro 2020. Dardanët presin në Prishtinë ekipin e Southgate nesër (20:45). Trajneri ...

Selektori i Kosovës: Jam pishman për këtë gjë…
Bernard Challandes, trajneri i Kombëtares së Kosovës, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes me Anglinë në “Fadil Vokrri”, që do të zhvillohet të dielën nga ora 18:00. Duke folur për takimin e nesërm, ai ...
TetovaSot | 16-Nov-2019 23:54
Bernard Challandes, trajneri i Kombëtares së Kosovës, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes me Anglinë në “Fadil Vokrri”, që do të zhvillohet të dielën nga ora 18:00. Duke folur për takimin e nesërm, ai ...

Challandes tha se Sterling mund të ndalet vetëm nëse i thyhet këmba, kështu kundërpërgjigjet Southgate
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes në konferencën për media para ndeshjes me Anglinë, ka thënë se ylli i anglezëve dhe Manchester City, Rahhem Sterling mund të ndalet vetëm nëse luhet në mënyrë ekipore, ose nëse ...
Kosova Sot | 16-Nov-2019 21:46
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes në konferencën për media para ndeshjes me Anglinë, ka thënë se ylli i anglezëve dhe Manchester City, Rahhem Sterling mund të ndalet vetëm nëse luhet në mënyrë ekipore, ose nëse ...

Challandes tha se Sterling mund të ndalet vetëm nëse i thyhet këmba, kështu kundërpërgjigjet Southgate
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes në konferencën për media para ndeshjes me Anglinë, ka thënë se ylli i anglezëve dhe Manchester City, Rahhem Sterling mund të ndalet vetëm nëse luhet në mënyrë ekipore, ose nëse ...
Gazeta Express | 16-Nov-2019 21:20
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes në konferencën për media para ndeshjes me Anglinë, ka thënë se ylli i anglezëve dhe Manchester City, Rahhem Sterling mund të ndalet vetëm nëse luhet në mënyrë ekipore, ose nëse ...

Batuta e trajnerit të Kosovës: Sterling ndalet duke i thyer këmbën
Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes , e di mirë si fitohet vëmendja në konferenca për shtyp. Duket sikur ai ka lindur për të qenë një Mourinho i dytë me mënyrën se si iu kthen përgjigje gazetarëve. Këtë e ka bërë ...
Politiko | 16-Nov-2019 21:15
Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes , e di mirë si fitohet vëmendja në konferenca për shtyp. Duket sikur ai ka lindur për të qenë një Mourinho i dytë me mënyrën se si iu kthen përgjigje gazetarëve. Këtë e ka bërë ...

Uells – Hungari, finalja që vendos për kualifikim ose jo – Mysafirëve u mjafton edhe barazimi
Një ditë para ndeshjes me Anglinë, selektori i Kosovës, Bernard Challandes ka mbajtur konferencën e zakonshme për shtyp. Në njërën prej pyetjeve të gazetarëve, Challandes u përgjigj në mënyrë interesante, pasi tha se e ...
GazetaBlic | 16-Nov-2019 21:09
Një ditë para ndeshjes me Anglinë, selektori i Kosovës, Bernard Challandes ka mbajtur konferencën e zakonshme për shtyp. Në njërën prej pyetjeve të gazetarëve, Challandes u përgjigj në mënyrë interesante, pasi tha se e ...

Challandes tha se Sterling mund të ndalet vetëm nëse i thyhet këmba, kështu kundërpërgjigjet Southgate
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes në konferencën e organizuar për media para ndeshjes me Anglinë, ka thënë se ylli i anglezëve dhe Manchester Cityt, Rahhem Sterling mund të ndalet vetëm nëse luhet në mënyrë ...
Zeri | 16-Nov-2019 20:52
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes në konferencën e organizuar për media para ndeshjes me Anglinë, ka thënë se ylli i anglezëve dhe Manchester Cityt, Rahhem Sterling mund të ndalet vetëm nëse luhet në mënyrë ...

Southgate komenton deklaratën e Challandesit se e vetmja mënyrë për ta ndalur Sterlingun është duke ia thyer këmbën
Një ditë para ndeshjes me Anglinë, selektori i Kosovës, Bernard Challandes ka mbajtur konferencën e zakonshme për shtyp. Në njërën prej pyetjeve të gazetarëve, Challandes u përgjigj në mënyrë interesante, pasi tha se e ...
InFokusi | 16-Nov-2019 20:42
Një ditë para ndeshjes me Anglinë, selektori i Kosovës, Bernard Challandes ka mbajtur konferencën e zakonshme për shtyp. Në njërën prej pyetjeve të gazetarëve, Challandes u përgjigj në mënyrë interesante, pasi tha se e ...

Gazetari e pyet nëse do të ketë thirrje raciste në “Fadil Vokrri”, kështu përgjigjet Amir Rrahmani
Amir Rrahmani ka folur në konferencë për media për ndeshjen që Kosova do ta luaj kundër Anglisë. Ai përveç tjerash tregoi se nga ndeshja e kaluar është zhgënjyer mjaftë shumë. ‘Është e vërtetë që kemi pas zhgënjim ...
InFokusi | 16-Nov-2019 18:20
Amir Rrahmani ka folur në konferencë për media për ndeshjen që Kosova do ta luaj kundër Anglisë. Ai përveç tjerash tregoi se nga ndeshja e kaluar është zhgënjyer mjaftë shumë. ‘Është e vërtetë që kemi pas zhgënjim ...

Momenti kur Atdhe Nuhiu e dërgoi në qiell një popull të tërë, kjo video do t’iu rrëqethë trupin
Amir Rrahmani ka folur në një konferncë për media për ndeshjen që Kosova do ta luaj kundër Anglisë, ai përveq tjerash tregoi se nga ndeshja e kaluar është zhgënyer mjaftë shumë. ‘Eshtë e vërtetë që kemi pas zhgënjim ...
GazetaBlic | 16-Nov-2019 18:10
Amir Rrahmani ka folur në një konferncë për media për ndeshjen që Kosova do ta luaj kundër Anglisë, ai përveq tjerash tregoi se nga ndeshja e kaluar është zhgënyer mjaftë shumë. ‘Eshtë e vërtetë që kemi pas zhgënjim ...

Rrahamani: Të zhgënjyer që nuk u kualifikuam, por jetuam ëndrrën
Kapiteni i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani ka folur në konferencë për shtyp para ndeshjes me Anglinë. Kosova është nikoqire e Anglisë në ndeshjen e fundit eliminatore për Euro 2020 në kuadër të Grupit A. ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 16:56
Kapiteni i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani ka folur në konferencë për shtyp para ndeshjes me Anglinë. Kosova është nikoqire e Anglisë në ndeshjen e fundit eliminatore për Euro 2020 në kuadër të Grupit A. ...

Shalland: A jeni të sigurt se do të luajë Hari Kejn?
Kombëtraja e Kosovës do të presë Anglinë, në një sfidë mjaft të vështirë. Në kuadër të takimit, për mediat kanë folur trajneri Bernard Shalland. Një nga pyetjet që shkaktoi mjaft të qeshura, ishte ajo që bëri një prej ...
Alsat-M | 16-Nov-2019 17:51
Kombëtraja e Kosovës do të presë Anglinë, në një sfidë mjaft të vështirë. Në kuadër të takimit, për mediat kanë folur trajneri Bernard Shalland. Një nga pyetjet që shkaktoi mjaft të qeshura, ishte ajo që bëri një prej ...

Prishtina mbushet me tifozë anglez, disa prej tyre ende nuk kanë siguruar bileta
Kosova nesër do ta luajë ndeshjen e fundit kualifikuese për në evropianin Euro 2020, ndaj kombëtares angleze.
Top Channel | 16-Nov-2019 16:16
Kosova nesër do ta luajë ndeshjen e fundit kualifikuese për në evropianin Euro 2020, ndaj kombëtares angleze.

Challandes: Me Anglinë s’do të luajmë vetëm në mbrojtje, Rrahmani thotë se nuk do të ketë thirrje raciste
Kosova nesër do të luajë ndeshjen e fundit kualifikuese ndaj Anglisë, raporton EkonomiaOnline. Para kësaj ndeshje, në konferencë për gazetarë dolën trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes dhe kapiteni ...
EkonomiaOnline | 16-Nov-2019 17:39
Kosova nesër do të luajë ndeshjen e fundit kualifikuese ndaj Anglisë, raporton EkonomiaOnline. Para kësaj ndeshje, në konferencë për gazetarë dolën trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes dhe kapiteni ...

Kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani ka disa fjalë të mëdha para duelit të nesërm ndaj Anglisë
Kosova nesër do të takohet ndaj Anglisë në kuadër të ndeshjes së fundit kualifikuese për “Euro 2020”.
Top Channel | 16-Nov-2019 16:16
Kosova nesër do të takohet ndaj Anglisë në kuadër të ndeshjes së fundit kualifikuese për “Euro 2020”.

Rahmani: Jemi të bashkuar për suksese të reja
Kosova do të presë Anglinë në stadiumin “Fadil Vokrri”. Në kuadër të ndeshjes, kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani ka folur për mediat ku është shprehur se ekipi është i bashkuar dhe se kërkon të bëjë më të mirë ndaj “3 ...
Alsat-M | 16-Nov-2019 17:33
Kosova do të presë Anglinë në stadiumin “Fadil Vokrri”. Në kuadër të ndeshjes, kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani ka folur për mediat ku është shprehur se ekipi është i bashkuar dhe se kërkon të bëjë më të mirë ndaj “3 ...

?Challandes dhe Rrahmani shprehen optimist para ndeshjes me Anglinë
Kombëtarja e Kosovës në futboll ka mbajtur konferencën e fundit për media para ndeshjes së nesërme ndaj Anglisë. Në këtë konferencë të pranishëm ishin trajneri i Kosovës, Bernard Challandes si dhe kapiteni i skuadrës, ...
Kosova Press | 16-Nov-2019 17:26
Kombëtarja e Kosovës në futboll ka mbajtur konferencën e fundit për media para ndeshjes së nesërme ndaj Anglisë. Në këtë konferencë të pranishëm ishin trajneri i Kosovës, Bernard Challandes si dhe kapiteni i skuadrës, ...

Challandes ndeshjen me Anglinë e cilëso si sfidë të frikshme
Trajneri i Kosovës ka folur në një konferencë për media për ndeshjen e nesërme të Kosovës kundër Anglisë. Sipas tij kjo ndeshje është mjaftë e rëndësishme pasi që është ndeshja e fundit para se Kosova të luaj me ...
AlbInfo | 16-Nov-2019 17:22
Trajneri i Kosovës ka folur në një konferencë për media për ndeshjen e nesërme të Kosovës kundër Anglisë. Sipas tij kjo ndeshje është mjaftë e rëndësishme pasi që është ndeshja e fundit para se Kosova të luaj me ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved