ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 16:59

Xhafaj: Xhaferllari nuk mund të jetë anëtare e Gjykatës Kushtetuese, dekreti i Metës i paligjshëm

Xhafaj: Xhaferllari nuk mund të jetë anëtare e Gjykatës Kushtetuese, dekreti i Metës i paligjshëm
Ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj në lidhje me debatin për anëtarët e Gjykatës Kushtetuese, ka shprehur qëndrimin e tij hapur.
Top Channel | 17-Nov-2019 18:59
Ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj në lidhje me debatin për anëtarët e Gjykatës Kushtetuese, ka shprehur qëndrimin e tij hapur.

“Kushtetuesja”, Vasili i LSI “rilexon” akuzat e Metës kundër Xhafajt: Katica politike, që mbron Katicën e KED dhe betimin te Bregu i Lanës
Petrit Vasili ka reaguar pas deklarataës të ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, i cili argumentoi sot se në përplasjen për anëtarët e Gjykatës Kushtetuese, Presidenti nuk ka të drejtë, pasi ka vepruar përtej ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 18:45
Petrit Vasili ka reaguar pas deklarataës të ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, i cili argumentoi sot se në përplasjen për anëtarët e Gjykatës Kushtetuese, Presidenti nuk ka të drejtë, pasi ka vepruar përtej ...

Sulmet ndaj anëtares së Kushtetueses, Petrit Vasili akuzon Fatmir Xhafajn: Po mbron palaçollëkun e Dvoranit
TIRANË Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i është përgjigjur deklaratave të ish-ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafajt, i cili kritikoi sot anëtaren e Gjykatës Kushtetuese Vitore Tusha, ku tha ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 18:05
TIRANË Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i është përgjigjur deklaratave të ish-ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafajt, i cili kritikoi sot anëtaren e Gjykatës Kushtetuese Vitore Tusha, ku tha ...

Meta përsërit shantazhin: Kam një video që po e përgatis, do dalin garantët e krimit kushtetues
Presidenti Ilir Meta ka përsëritur akuzat ndaj KED-së. Teksa pretendon se ndaj Vitore Tushës po ushtrohet presion, ai gjithashtu shfaqet duke ushtruar presion. Ai thotë sërish se disponon një video të cilën po e ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 17:52
Presidenti Ilir Meta ka përsëritur akuzat ndaj KED-së. Teksa pretendon se ndaj Vitore Tushës po ushtrohet presion, ai gjithashtu shfaqet duke ushtruar presion. Ai thotë sërish se disponon një video të cilën po e ...

LSI në unison me Metën e PD: Xhafaj po mbron palaçollëkun e Dvoranit
LSI I është bashkuar qëndrimit të PD dhe presidentit Meta dhe ka sulmuar ish-ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj në lidhje me çështjen e Gjykatës Kushtetuese. Në një postim në Facebook, nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 18:23
LSI I është bashkuar qëndrimit të PD dhe presidentit Meta dhe ka sulmuar ish-ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj në lidhje me çështjen e Gjykatës Kushtetuese. Në një postim në Facebook, nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ...

Meta nuk i ndahet Dvoranit: Nuk ka Rilindje që e shpëton atë nga përgjegjësia e rëndë penale!
"Nuk ka Rilindje lokale dhe ndërkombëtare që e shpëton atë nga përgjegjësia e rëndë penale", kështu shkruan presidenti Ilir Meta në një postim në facebook për kreun e KED, Ardian Dvoranin.
Top Channel | 17-Nov-2019 17:29
"Nuk ka Rilindje lokale dhe ndërkombëtare që e shpëton atë nga përgjegjësia e rëndë penale", kështu shkruan presidenti Ilir Meta në një postim në facebook për kreun e KED, Ardian Dvoranin.

Vasili: Katica politike,që mbron Katicën e KED dhe betimin te Bregu i Lanës!
Nga Petrit Vasili: Katica politike,që mbron Katicën e KED dhe betimin te Bregu i Lanës! Sot Katica politike e reformës në drejtësi Fatmir Xhafaj po guxon të mbrojë palaçollëkun e Katicës Dvorani Kryetar i KED, që shkeli ...
Telegraf | 17-Nov-2019 17:57
Nga Petrit Vasili: Katica politike,që mbron Katicën e KED dhe betimin te Bregu i Lanës! Sot Katica politike e reformës në drejtësi Fatmir Xhafaj po guxon të mbrojë palaçollëkun e Katicës Dvorani Kryetar i KED, që shkeli ...

Presidenti Meta: Skandaloz presioni politik ndaj KED dhe Vitore Tushës. S’ka Rilindje që e shpëton Dvoranin
Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit Ilir Meta, e quan skandaloz presionin politik ndaj KED dhe anëtares së Gjykatës Kushtetuese. Ndërkohë, Meta lëshon edhe një tjetër paralajmërim: “Provat po shtohen. ...
Telegraf | 17-Nov-2019 17:29
Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit Ilir Meta, e quan skandaloz presionin politik ndaj KED dhe anëtares së Gjykatës Kushtetuese. Ndërkohë, Meta lëshon edhe një tjetër paralajmërim: “Provat po shtohen. ...

Meta: Garantët e krimit kushtetues po dalin. Video po përgatitet!
mapo.al Ilir Meta ka bërë një paralajmërim të fortë ndaj kreut të KED Ardian Dvorani. Ai thotë se provat po shtohen dhe do përgatitet edhe një video. Meta e krahashon Dvoranin me prokuroren e posaçme të Maqedonisë, ...
Mapo | 17-Nov-2019 17:23
mapo.al Ilir Meta ka bërë një paralajmërim të fortë ndaj kreut të KED Ardian Dvorani. Ai thotë se provat po shtohen dhe do përgatitet edhe një video. Meta e krahashon Dvoranin me prokuroren e posaçme të Maqedonisë, ...

Meta: Video po përgatitet
Presidenti i Republikës, Ilir Meta thotë se është skandaloz presioni politik ndaj KED dhe anëtares së Gjykatës Kushtetuese, Vitore Tusha, transmeton OraNews Në një reagim në rrjetet sociale, kreu i shtetit thotë se ...
Portalb | 17-Nov-2019 20:32
Presidenti i Republikës, Ilir Meta thotë se është skandaloz presioni politik ndaj KED dhe anëtares së Gjykatës Kushtetuese, Vitore Tusha, transmeton OraNews Në një reagim në rrjetet sociale, kreu i shtetit thotë se ...

Meta paralajmëron videon për Dvoranin: s’ka “rilindas ndërkombëtar” që e shpëton
Presidenti Meta, në vazhdën e një sulmi ndaj kreut të KED-it Ardian Dvorani, ka paralajmëruar videon që sipas tij tregohet se si ai ushtron presion sa i përket emërimeve në Gjykatën Kushtetuese. Për Metën, Dvorani është ...
Tesheshi | 17-Nov-2019 19:22
Presidenti Meta, në vazhdën e një sulmi ndaj kreut të KED-it Ardian Dvorani, ka paralajmëruar videon që sipas tij tregohet se si ai ushtron presion sa i përket emërimeve në Gjykatën Kushtetuese. Për Metën, Dvorani është ...

Gjykata Kushtetuese, Vasili i përgjigjet Xhafajt: ‘Katica’ politike guxon të shantazhojë edhe anëtaret e KED në mbrojtje të ‘Katicës’ Dvorani
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar pas deklaratës së ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj i cili bëri përgjegjës presidentin Meta për përplasjen në Kushtetuese. Teksa e cilëson Xhafajn si ‘Katica’, ...
Politiko | 17-Nov-2019 18:50
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar pas deklaratës së ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj i cili bëri përgjegjës presidentin Meta për përplasjen në Kushtetuese. Teksa e cilëson Xhafajn si ‘Katica’, ...

Meta: Presioni politik ndaj KED dhe Tushës skandaloz, gati provat
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas deklaratës së bërë nga ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj në lidhje me çështjen e Gjykatës Kushteteuse. Në një postim në Meta, Meta duke e cilësuar deklaratën e Xhafajt si një ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 17:23
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas deklaratës së bërë nga ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj në lidhje me çështjen e Gjykatës Kushteteuse. Në një postim në Meta, Meta duke e cilësuar deklaratën e Xhafajt si një ...

“Provat po shtohen”, Meta i përgjigjet Xhafajt: Skandaloz presioni politik ndaj KED e Vitore Tushës. Ardian Dvorani, ‘Katica’ i Reformës në Drejtësi
TIRANË Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar ashpër duke dënuar sulmet politike të ish-ministrit të Brendshëm të lëshuara në adresë të anëtares së Gjykatës Kushtetuese , Vitore Tusha. Kreu i Shtetit i është ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 17:12
TIRANË Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar ashpër duke dënuar sulmet politike të ish-ministrit të Brendshëm të lëshuara në adresë të anëtares së Gjykatës Kushtetuese , Vitore Tusha. Kreu i Shtetit i është ...

Meta nuk i ndahet Dvoranit: Kam gati videon, nuk ka rilindje qe te shpeton
“Nuk ka Rilindje lokale dhe ndërkombëtare që e shpëton atë nga përgjegjësia e rëndë penale”, kështu shkruan presidenti Ilir Meta në një postim në facebook për kreun e KED, Ardian Dvoranin. Këto deklarata të presidentit ...
Lajmi i Fundit | 17-Nov-2019 18:41
“Nuk ka Rilindje lokale dhe ndërkombëtare që e shpëton atë nga përgjegjësia e rëndë penale”, kështu shkruan presidenti Ilir Meta në një postim në facebook për kreun e KED, Ardian Dvoranin. Këto deklarata të presidentit ...

Pse po e mbron Ardian Dvoranin? LSI sulmon Fatmir Xhafajn pas deklaratave për Vitore Tushën
Postuar: 17/11/2019 - 18:37 Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar ndaj deklaratave të ish-ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafajt, i cili kritikoi sot anëtaren e Gjykatës Kushtetuese ...
Sot.Al | 17-Nov-2019 18:39
Postuar: 17/11/2019 - 18:37 Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar ndaj deklaratave të ish-ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafajt, i cili kritikoi sot anëtaren e Gjykatës Kushtetuese ...

Meta vazhdon sulmin ndaj KED: Po përgatis video
Presidenti Ilir Meta ka vjiuar akuzat ndaj kreut të KED Ardian Dvrorani. Ai ka daklaruar se ndaj anëtares së Gjykatës Kushtetuese Vitore Tusha po bëhet presion politik ndërsa ka akuzuar edhe Ardian Dvoranin. Deklarata e ...
Lexo | 17-Nov-2019 18:15
Presidenti Ilir Meta ka vjiuar akuzat ndaj kreut të KED Ardian Dvrorani. Ai ka daklaruar se ndaj anëtares së Gjykatës Kushtetuese Vitore Tusha po bëhet presion politik ndërsa ka akuzuar edhe Ardian Dvoranin. Deklarata e ...

Pasi lajmëroi se do e padiste penalisht Dvoranin, Meta: Skandaloz presioni ndaj KED
Presidenti Ilir Meta, përmes një postimi në facebook, e ka quajtur skandaloz presionin politik ndaj Këshillit të Emërimeve në Drejtësi dhe anëtares së Gjykatës Kushtetuese, Vitore Tusha! Pavarësisht se Meta, ka ...
Dritare | 17-Nov-2019 17:32
Presidenti Ilir Meta, përmes një postimi në facebook, e ka quajtur skandaloz presionin politik ndaj Këshillit të Emërimeve në Drejtësi dhe anëtares së Gjykatës Kushtetuese, Vitore Tusha! Pavarësisht se Meta, ka ...

‘Garantët e krimit kushtetues po dalin vetë’/ Paralajmërimi i Metës: Video po përgatitet!
Presidenti Ilir Meta e quan skandaloz presionin që sipas tij po i bëhet anëtares së Gjykatës Kushtetuese Vitore Tusha. Përmes një postimi në Facebook, Meta akuzon sërish Ardian Dvoranin, kreun e KED, për të cilin tha se ...
Politiko | 17-Nov-2019 17:29
Presidenti Ilir Meta e quan skandaloz presionin që sipas tij po i bëhet anëtares së Gjykatës Kushtetuese Vitore Tusha. Përmes një postimi në Facebook, Meta akuzon sërish Ardian Dvoranin, kreun e KED, për të cilin tha se ...

Meta: Dvorani donte të vidhte Gjykatën Kushtetuese, provat po shtohen!
Presidenti i republikës Meta ka vazhduar akuzat e tij kundër kreut të KED Ardian Dvorani. Sipas Metës është ushtruar presion mbi anëtaren e gjykatës kushtetuese Vitore Tusha dhe se përgjegjësi për këtë është vetë ...
ABCNews | 17-Nov-2019 17:14
Presidenti i republikës Meta ka vazhduar akuzat e tij kundër kreut të KED Ardian Dvorani. Sipas Metës është ushtruar presion mbi anëtaren e gjykatës kushtetuese Vitore Tusha dhe se përgjegjësi për këtë është vetë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved