ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/12/2019 00:02

Meta: Garantët e krimit kushtetues po dalin. Video po përgatitet!

Meta: Garantët e krimit kushtetues po dalin. Video po përgatitet!
mapo.al Ilir Meta ka bërë një paralajmërim të fortë ndaj kreut të KED Ardian Dvorani. Ai thotë se provat po shtohen dhe do përgatitet edhe një video. Meta e krahashon Dvoranin me prokuroren e posaçme të Maqedonisë, ...
Mapo | 17-Nov-2019 17:23
mapo.al Ilir Meta ka bërë një paralajmërim të fortë ndaj kreut të KED Ardian Dvorani. Ai thotë se provat po shtohen dhe do përgatitet edhe një video. Meta e krahashon Dvoranin me prokuroren e posaçme të Maqedonisë, ...

Parashikimi i motit për sot, 17 Nëntor 2019
Temperaturat do te vijojne te jene ne te njejtat nivele, ndonese me tendence renieje ne te dyja ekstremitet dhe ne te gjitha zonat e vendit. Keshtu, sipas Meteoalb ato do te jene: Ne zonat malore nga 04ºC deri ne 15ºC ...
ikub.al | 17-Nov-2019 13:08
Temperaturat do te vijojne te jene ne te njejtat nivele, ndonese me tendence renieje ne te dyja ekstremitet dhe ne te gjitha zonat e vendit. Keshtu, sipas Meteoalb ato do te jene: Ne zonat malore nga 04ºC deri ne 15ºC ...

Xhafaj: Marsida Xhaferllari s’mund të jetë anëtare e Kushtetueses
mapo.al Ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka reaguar pas përplasjeve politike që shkaktoi situata me zgjedhjen e anëtarëve të rinj të Gjykatës Kushtetuese. Në një postim në Twitter, Xhafaj thekson se “ Presidenti ...
Mapo | 17-Nov-2019 14:11
mapo.al Ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka reaguar pas përplasjeve politike që shkaktoi situata me zgjedhjen e anëtarëve të rinj të Gjykatës Kushtetuese. Në një postim në Twitter, Xhafaj thekson se “ Presidenti ...

“Luhatje, shkarkesa elektrike, rrebeshe dhe borë”, Shërbimi Meteorologjik publikon të “papriturat” e motit për 5 ditët në vijim
Shërbimi Meteorologjik Shqiptar njofton se të hënën, reshjet e shiut do të nisin prej orëve të para të 24 orëshit, me kohëzgjatje deri në mesditë. Në jugperëndim, do të marrin karakter rrebeshesh. Më tej, deri të martën ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 13:17
Shërbimi Meteorologjik Shqiptar njofton se të hënën, reshjet e shiut do të nisin prej orëve të para të 24 orëshit, me kohëzgjatje deri në mesditë. Në jugperëndim, do të marrin karakter rrebeshesh. Më tej, deri të martën ...

Meteorologët ushtarakë: Si do të jetë moti 5 ditët e ardhshme
Java që pritet të nisë, parashikohet e ndryshueshme, njoftoi sot SHMU. Të hënën, reshjet e shiut do të nisin prej orëve të para të 24 orëshit, me kohëzgjatje deri në mesditë. Në jugperëndim, do të marrin karakter ...
Telegraf | 17-Nov-2019 12:29
Java që pritet të nisë, parashikohet e ndryshueshme, njoftoi sot SHMU. Të hënën, reshjet e shiut do të nisin prej orëve të para të 24 orëshit, me kohëzgjatje deri në mesditë. Në jugperëndim, do të marrin karakter ...

Rrebeshe shiu dhe dëborë, parashikimi i motit për javën që vjen
Java e ardhshme do të nisë me rreshje shiu dhe në disa zona do të ketë edhe rrebeshe. “Të hënën, reshjet e shiut do të nisin prej orëve të para të 24 orëshit, me kohëzgjatje deri në mesditë. Në jugperëndim, do të marrin ...
Lapsi | 17-Nov-2019 12:22
Java e ardhshme do të nisë me rreshje shiu dhe në disa zona do të ketë edhe rrebeshe. “Të hënën, reshjet e shiut do të nisin prej orëve të para të 24 orëshit, me kohëzgjatje deri në mesditë. Në jugperëndim, do të marrin ...

Kur do të bie bora e parë në Prishtinë
Gjatë javës së ardhshme pritet të mbizotëroj mot kryesisht me vranësira, kohë pas kohë me reshje shiu. Ndërsa nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave ku në viset malore do të pritet edhe reshje të borës. Gjatë ditës ...
AlbInfo | 17-Nov-2019 15:41
Gjatë javës së ardhshme pritet të mbizotëroj mot kryesisht me vranësira, kohë pas kohë me reshje shiu. Ndërsa nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave ku në viset malore do të pritet edhe reshje të borës. Gjatë ditës ...

Java që vjen sjell borën në Kosovë
?Gjatë javës së ardhshme në vendin tonë do të ketë mot kryesisht me vransira, kohëpaskohe me reshje shiu. Nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave dhe reshje bore në vendet malore.Temperaturat e ajrit do të mbeten ...
Gazeta Monitor | 17-Nov-2019 15:41
?Gjatë javës së ardhshme në vendin tonë do të ketë mot kryesisht me vransira, kohëpaskohe me reshje shiu. Nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave dhe reshje bore në vendet malore.Temperaturat e ajrit do të mbeten ...

Dimri po vjen, këtë ditë pritet të bie borë në Kosovë
Nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave dhe reshje bore në vendet malore. Temperaturat e ajrit do të mbeten mbi vlera mesatare, edhe pse në pjesën e dytë të javës do të pësojnë një rënie të lehtë. Minimalet do të ...
Lajminet | 17-Nov-2019 14:28
Nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave dhe reshje bore në vendet malore. Temperaturat e ajrit do të mbeten mbi vlera mesatare, edhe pse në pjesën e dytë të javës do të pësojnë një rënie të lehtë. Minimalet do të ...

Bëhuni gati, këtë ditë pritet të bie borë në Kosovë
?Gjatë javës së ardhshme në vendin tonë do të ketë mot kryesisht me vransira, kohëpaskohe me reshje shiu. Nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave dhe reshje bore në vendet malore.Temperaturat e ajrit do të mbeten ...
Gazeta Observer | 17-Nov-2019 14:24
?Gjatë javës së ardhshme në vendin tonë do të ketë mot kryesisht me vransira, kohëpaskohe me reshje shiu. Nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave dhe reshje bore në vendet malore.Temperaturat e ajrit do të mbeten ...

Moti për pesë ditët e ardhshme
Gjatë javës mot kryesisht me vransira, kohëpaskohe me reshje shiu. Nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave. 18.11 – Në mëngjes vende-vende me reshje të dobëta shiu. Ditën vransirat do të shpërndahen, e në mbrëmje ...
Arbresh | 17-Nov-2019 14:24
Gjatë javës mot kryesisht me vransira, kohëpaskohe me reshje shiu. Nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave. 18.11 – Në mëngjes vende-vende me reshje të dobëta shiu. Ditën vransirat do të shpërndahen, e në mbrëmje ...

Ndoka: Deri në moshën 24 vjeç kam punuar si elektroauto
mapo.al Të shtunën, autorja e programit “Pop Culture në Top Channel ka shkuar në Vaun e Dejës, vendlindja e politikanit Nard Ndoka, i cili ka qenë i ftuar në “ Një ditë me Dojnën” . Teksa kanë vizituar disa prej vendeve ...
Mapo | 17-Nov-2019 08:21
mapo.al Të shtunën, autorja e programit “Pop Culture në Top Channel ka shkuar në Vaun e Dejës, vendlindja e politikanit Nard Ndoka, i cili ka qenë i ftuar në “ Një ditë me Dojnën” . Teksa kanë vizituar disa prej vendeve ...

Bëhuni gati, këtë ditë pritet të bjerë borë në Kosovë
?Gjatë javës së ardhshme në vendin tonë do të ketë mot kryesisht me vransira, kohëpaskohe me reshje shiu. Nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave dhe reshje bore në vendet malore.Temperaturat e ajrit do të mbeten ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 14:17
?Gjatë javës së ardhshme në vendin tonë do të ketë mot kryesisht me vransira, kohëpaskohe me reshje shiu. Nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave dhe reshje bore në vendet malore.Temperaturat e ajrit do të mbeten ...

Bëhuni gati, ja kur pritet të bjerë borë në Kosovë
Gjatë javës së ardhshme në vendin tonë do të ketë mot kryesisht me vransira, kohëpaskohe me reshje shiu. Nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave dhe reshje bore në vendet malore. Temperaturat e ajrit do të mbeten ...
Zeri | 17-Nov-2019 14:11
Gjatë javës së ardhshme në vendin tonë do të ketë mot kryesisht me vransira, kohëpaskohe me reshje shiu. Nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave dhe reshje bore në vendet malore. Temperaturat e ajrit do të mbeten ...

Borë në zonat malore, si do të jetë moti gjatë javës
Nga dita e hënë reshjet e shiut do të nisin në gjithë vendin. Të paktën kështu njofton Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, që thekson se në jugperëndim do të ketë rrebeshe. Pas mesditës të së hënës, deri të martën në ...
Gazeta Observer | 17-Nov-2019 14:01
Nga dita e hënë reshjet e shiut do të nisin në gjithë vendin. Të paktën kështu njofton Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, që thekson se në jugperëndim do të ketë rrebeshe. Pas mesditës të së hënës, deri të martën në ...

Moti për pesë ditët e ardhshme
Gjatë javës mot kryesisht me vransira, kohëpaskohe me reshje shiu. Nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave. 18.11 – Në mëngjes vende-vende me reshje të dobëta shiu. Ditën vransirat do të shpërndahen, e në mbrëmje ...
Indeks Online | 17-Nov-2019 13:44
Gjatë javës mot kryesisht me vransira, kohëpaskohe me reshje shiu. Nga e mërkura rënie e lehtë e temperaturave. 18.11 – Në mëngjes vende-vende me reshje të dobëta shiu. Ditën vransirat do të shpërndahen, e në mbrëmje ...

Dëborë në zonat malore, si do të jetë moti gjatë javës
Nga dita e hënë reshjet e shiut do të nisin në gjithë vendin. Të paktën kështu njofton Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, që thekson se në jugperëndim do të ketë rrebeshe. Pas mesditës të së hënës, deri të martën në ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 13:30
Nga dita e hënë reshjet e shiut do të nisin në gjithë vendin. Të paktën kështu njofton Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, që thekson se në jugperëndim do të ketë rrebeshe. Pas mesditës të së hënës, deri të martën në ...

Ditë interesante për beqarët dhe çiftet, ja surprizat e horoskopit
mapo.al Ky është horoskopi për ditën e sotme, e diel 17 nëntor 2019. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në dashuri sot, çiftet e ...
Mapo | 17-Nov-2019 07:46
mapo.al Ky është horoskopi për ditën e sotme, e diel 17 nëntor 2019. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në dashuri sot, çiftet e ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Nga pjesa juglindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej tre deri më 10 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 12 ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 08:58
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Nga pjesa juglindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej tre deri më 10 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 12 ...

Fundjava do jetë pa rreshje/ Temperatura deri ne 23 gradë, shiu do vijë javën që vjen
Fundjava e tretë e nëntorit do të jetë pa reshje. Temperaturat do të jenë më të larta se gjatë ditëve të javës që lamë pas, duke shënuar vlerat 22-23 gradë celcius…
Top Channel | 16-Nov-2019 15:24
Fundjava e tretë e nëntorit do të jetë pa reshje. Temperaturat do të jenë më të larta se gjatë ditëve të javës që lamë pas, duke shënuar vlerat 22-23 gradë celcius…

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved