ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 21:16

Magjia e “Air Albania Stadium” nuk sjell “fat” për Shqipërinë, triumfon Franca me 2 gola

Magjia e “Air Albania Stadium” nuk sjell “fat” për Shqipërinë, triumfon Franca me 2 gola
Shqipëria nuk ka arritur ta inaugurojë stadiumin “Air Albania” në mënyrën më të mirë të mundshme, duke u mundur nga Franca me rezultatin e pastër, 0-2. Që në minutën e 9, Toliso ka kaluar në avantazh skuadrën e tij ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 22:51
Shqipëria nuk ka arritur ta inaugurojë stadiumin “Air Albania” në mënyrën më të mirë të mundshme, duke u mundur nga Franca me rezultatin e pastër, 0-2. Që në minutën e 9, Toliso ka kaluar në avantazh skuadrën e tij ...

Përgjumet mbrojtja jonë, Grizman mban premtimin dhe shënon
Shqipëri – Francë 0-2 9' Toliso, 32' Grizman KV: Hysaj / Lenglet Formacionet zyrtare: Shqipëria: Berisha, Gjimshiti, Veseli, Dermaku, Hysaj, Lenjani, Gjasula, Qose, Bare, Manaj, Balaj Trajner: Edi Reja Franca: Mandanda, ...
Telegraf | 17-Nov-2019 21:32
Shqipëri – Francë 0-2 9' Toliso, 32' Grizman KV: Hysaj / Lenglet Formacionet zyrtare: Shqipëria: Berisha, Gjimshiti, Veseli, Dermaku, Hysaj, Lenjani, Gjasula, Qose, Bare, Manaj, Balaj Trajner: Edi Reja Franca: Mandanda, ...

VIDEO/ Shqipëri-Francë luhet nën një atmosferë magjike
Shqipëria ka pritur Francën në ndeshjen e fundit të fazës kualifikuese për Euro 2020. Sfida, ka nisur në orën 20:45, do të inaugurojë shtëpinë e re të kuqezinjve, Air Albania. Kampionët e botës luajnë për të siguruar ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 20:47
Shqipëria ka pritur Francën në ndeshjen e fundit të fazës kualifikuese për Euro 2020. Sfida, ka nisur në orën 20:45, do të inaugurojë shtëpinë e re të kuqezinjve, Air Albania. Kampionët e botës luajnë për të siguruar ...

Shqipëri-Francë 0-1 / As dhjetë minuta nuk rezistojmë, vjen goli i parë nga francezët
Shqipëri – Francë 0-1 9' Toliso Shqipëria: Berisha, Gjimshiti, Veseli, Dermaku, Hysaj, Lenjani, Gjasula, Qose, Bare, Manaj, Balaj Trajner: Edi Reja Franca: Mandanda, Varan, Lengle, Kimpembe, Toliso, Sisoko, Mendi, ...
Telegraf | 17-Nov-2019 21:20
Shqipëri – Francë 0-1 9' Toliso Shqipëria: Berisha, Gjimshiti, Veseli, Dermaku, Hysaj, Lenjani, Gjasula, Qose, Bare, Manaj, Balaj Trajner: Edi Reja Franca: Mandanda, Varan, Lengle, Kimpembe, Toliso, Sisoko, Mendi, ...

Emocine magjike, nis dueli mes Shqipërisë dhe Francës
Ka nisur ndeshja në “Air Albania” mes Shqipërisë dhe Francës në duelin e vlefshëm për eliminatoret e “Euro 2020”. SHQIPËRI-FRANCË 0-0 1' Nis ndeshja Formacionet zyrtare Shqipëria: Berisha, Veseli, Gjimshiti, Dermaku, ...
Telegraf | 17-Nov-2019 20:52
Ka nisur ndeshja në “Air Albania” mes Shqipërisë dhe Francës në duelin e vlefshëm për eliminatoret e “Euro 2020”. SHQIPËRI-FRANCË 0-0 1' Nis ndeshja Formacionet zyrtare Shqipëria: Berisha, Veseli, Gjimshiti, Dermaku, ...

Shqipëria pëson 2 gola nga Franca
Një faull i Hysajt në zonën para portës i është dashur Francës që me një goditje dënimi në minuten e 8-të shënojë golin e parë ndaj Shqipërisë. Ka qenë Corentin Tolisso ai që ka arritur të shënojë duke prekur rrjeten e ...
AlbInfo | 17-Nov-2019 21:32
Një faull i Hysajt në zonën para portës i është dashur Francës që me një goditje dënimi në minuten e 8-të shënojë golin e parë ndaj Shqipërisë. Ka qenë Corentin Tolisso ai që ka arritur të shënojë duke prekur rrjeten e ...

Shqiperia pëson 2 gola nga Franca
Një faull i Hysajt në zonën para portës i është dashur Francës që me një goditje dënimi në minuten e 8-të shënojë golin e parë ndaj Shqipërisë. Ka qenë Corentin Tolisso ai që ka arritur të shënojë duke prekur rrjeten e ...
AlbInfo | 17-Nov-2019 21:20
Një faull i Hysajt në zonën para portës i është dashur Francës që me një goditje dënimi në minuten e 8-të shënojë golin e parë ndaj Shqipërisë. Ka qenë Corentin Tolisso ai që ka arritur të shënojë duke prekur rrjeten e ...

Shqipëri-Francë, dalin formacionet zyrtare
Janë publikuar formacionet zyrtare për superndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës në stadiumin e ri të kombëtares. Shqipëria dhe Franca do t’i përmbyllin eliminatoret për Euro 2020 në stadiumin “Air Albania”, ku pritet ...
TetovaSot | 17-Nov-2019 20:22
Janë publikuar formacionet zyrtare për superndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës në stadiumin e ri të kombëtares. Shqipëria dhe Franca do t’i përmbyllin eliminatoret për Euro 2020 në stadiumin “Air Albania”, ku pritet ...

Formacionet zyrtare Shqipëri-Francë
Shqipëria luan një ndeshje mjaft interesante në shtëpi përballë Francës. Takimi i vlefshëm për grupin H kualifikues të Euro 2020 do të nis në orën 20:45 në “Air Albania Stadium”. Ndërkohë, në prag të këtij takimi, dy ...
Klan Kosova | 17-Nov-2019 19:56
Shqipëria luan një ndeshje mjaft interesante në shtëpi përballë Francës. Takimi i vlefshëm për grupin H kualifikues të Euro 2020 do të nis në orën 20:45 në “Air Albania Stadium”. Ndërkohë, në prag të këtij takimi, dy ...

Formacionet zyrtare: Shqipëri-Francë
Janë publikuar formacionet zyrtare për superndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës në stadiumin e ri të kombëtares. Shqipëria dhe Franca do t’i përmbyllin eliminatoret për Euro 2020 në stadiumin “Air Albania”, ku pritet ...
Albportali | 17-Nov-2019 19:51
Janë publikuar formacionet zyrtare për superndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës në stadiumin e ri të kombëtares. Shqipëria dhe Franca do t’i përmbyllin eliminatoret për Euro 2020 në stadiumin “Air Albania”, ku pritet ...

Shqipëri-Francë, dalin formacionet zyrtare
Janë publikuar formacionet zyrtare për superndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës në stadiumin e ri të kombëtares. Shqipëria dhe Franca do t’i përmbyllin eliminatoret për Euro 2020 në stadiumin “Air Albania”, ku pritet ...
Gazeta Monitor | 17-Nov-2019 19:51
Janë publikuar formacionet zyrtare për superndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës në stadiumin e ri të kombëtares. Shqipëria dhe Franca do t’i përmbyllin eliminatoret për Euro 2020 në stadiumin “Air Albania”, ku pritet ...

Shqipëri-Francë, formacionet zyrtare
Janë publikuar formacionet zyrtare për superndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës në stadiumin e ri të kombëtares. Shqipëria dhe Franca do t’i përmbyllin eliminatoret për Euro 2020 në stadiumin “Air Albania”, ku pritet ...
Shenja | 17-Nov-2019 19:51
Janë publikuar formacionet zyrtare për superndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës në stadiumin e ri të kombëtares. Shqipëria dhe Franca do t’i përmbyllin eliminatoret për Euro 2020 në stadiumin “Air Albania”, ku pritet ...

Formacionet: Shqipëria me ndryshime, Deschamps pushon titullarët
Shqipëria dhe Franca do të zbresin në fushë prej orës 20:45, në stadiumin “Air Albania”. Franca ka bërë një ndryshim, teksa nuk luan Mbappe. Në vend të tij Didier Deschamps ka prefueruar Giroud. Trajneri Reja ka ...
Politiko | 17-Nov-2019 19:51
Shqipëria dhe Franca do të zbresin në fushë prej orës 20:45, në stadiumin “Air Albania”. Franca ka bërë një ndryshim, teksa nuk luan Mbappe. Në vend të tij Didier Deschamps ka prefueruar Giroud. Trajneri Reja ka ...

Sfida e luksit, “shqiponjat” kundër “gjelave”, Edi Reja publikon formacionin zyrtar
Stadiumi i ri Kombëtarë, Franca, menaxherë të shumë, një ndeshje që pritet të ndiqet në të gjithë botën, janë shumë arsye që djemtë e Edi Rejas të japin më shumë se 100% për të bërë më të mirë përballë Mbappe me shokë. ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 19:37
Stadiumi i ri Kombëtarë, Franca, menaxherë të shumë, një ndeshje që pritet të ndiqet në të gjithë botën, janë shumë arsye që djemtë e Edi Rejas të japin më shumë se 100% për të bërë më të mirë përballë Mbappe me shokë. ...

Formacionet zyrtare: Shqipëri-Francë
Janë publikuar formacionet zyrtare për superndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës në stadiumin e ri të kombëtares. Shqipëria dhe Franca do t’i përmbyllin eliminatoret për Euro 2020 në stadiumin “Air Albania”, ku pritet ...
Indeks Online | 17-Nov-2019 19:46
Janë publikuar formacionet zyrtare për superndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës në stadiumin e ri të kombëtares. Shqipëria dhe Franca do t’i përmbyllin eliminatoret për Euro 2020 në stadiumin “Air Albania”, ku pritet ...

Shqipëri-Francë, formacionet zyrtare
Shqipëria dhe Franca do t’i përmbyllin eliminatoret për Euro 2020 në stadiumin “Air Albania”, ku pritet një atmosferë e zjarrtë nga “Tifozat Kuq e Zi”. Shqipëria nuk ka më gjasa për kualifikim në europian dhe këtë ...
Lajminet | 17-Nov-2019 19:43
Shqipëria dhe Franca do t’i përmbyllin eliminatoret për Euro 2020 në stadiumin “Air Albania”, ku pritet një atmosferë e zjarrtë nga “Tifozat Kuq e Zi”. Shqipëria nuk ka më gjasa për kualifikim në europian dhe këtë ...

Ky është formacioni i kuqezinjve përballë kampionëve të botës
Do të nisë në orën 20:45, ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës e vlefshme për eliminatoret e Evropianit. Ndeshja është e rëndësishme për shkak se do të zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania”. Formacionet zyrtare: ...
AlbInfo | 17-Nov-2019 19:42
Do të nisë në orën 20:45, ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës e vlefshme për eliminatoret e Evropianit. Ndeshja është e rëndësishme për shkak se do të zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania”. Formacionet zyrtare: ...

Shqipëri-Francë, dalin formacionet zyrtare
Janë publikuar formacionet zyrtare për superndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës në stadiumin e ri të kombëtares. Shqipëria dhe Franca do t’i përmbyllin eliminatoret për Euro 2020 në stadiumin “Air Albania”, ku pritet ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 19:42
Janë publikuar formacionet zyrtare për superndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës në stadiumin e ri të kombëtares. Shqipëria dhe Franca do t’i përmbyllin eliminatoret për Euro 2020 në stadiumin “Air Albania”, ku pritet ...

Publikohen formacionet zyrtare, ja si rreshtohet Shqipëria kundër Francës
Postuar: 17/11/2019 - 19:36 Të dy teknikët kanë bërë publike formacionet zyrtare. Nuk mungojnë surprizat, teksa bie në sy aktivizimi nga minuta e parë e mesfushorit Kristi Qose, teksa është ulur në stol Ledjan Memushaj. ...
Sot.Al | 17-Nov-2019 19:39
Postuar: 17/11/2019 - 19:36 Të dy teknikët kanë bërë publike formacionet zyrtare. Nuk mungojnë surprizat, teksa bie në sy aktivizimi nga minuta e parë e mesfushorit Kristi Qose, teksa është ulur në stol Ledjan Memushaj. ...

Zbardhet formacioni, ja si do rreshtohet Shqipëria
Sonte në orën 20:45, Shqipëria do të presë Francën në “Air Stadium Albania”, në ndeshjen e fundit të vlefshme për eliminatorit të Kampionatit Europian. Trajneri i kombëtares sonë do zbresë në fushën e blertë me këtë ...
Lexo | 17-Nov-2019 19:37
Sonte në orën 20:45, Shqipëria do të presë Francën në “Air Stadium Albania”, në ndeshjen e fundit të vlefshme për eliminatorit të Kampionatit Europian. Trajneri i kombëtares sonë do zbresë në fushën e blertë me këtë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved