ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 03:45

Meta dhe Sasha shpresojnë akoma!

Meta dhe Sasha shpresojnë akoma!
Ndërkohë që Franca është 2 me 0 në avantazh ndaj Shqipërisë, në ndeshjen që po luhet në "Air Albania Stadium". presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash një foto me macen e tij, Sasha në facebook, ku shkruan se ...
Top Channel | 17-Nov-2019 22:23
Ndërkohë që Franca është 2 me 0 në avantazh ndaj Shqipërisë, në ndeshjen që po luhet në "Air Albania Stadium". presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash një foto me macen e tij, Sasha në facebook, ku shkruan se ...

Inagurimi i “Air Albania Stadium”/ Rama: E kam pritur këtë moment prej shumë vitesh
Kryeministri i vendit Edi Rama në fjalën e tij në inagurimin e stadiumit e ri të Kombëtares së Shqipërisë, “Air Albania Stadium” tha se e ka pritur këtë moment prej vitesh.
Top Channel | 17-Nov-2019 21:22
Kryeministri i vendit Edi Rama në fjalën e tij në inagurimin e stadiumit e ri të Kombëtares së Shqipërisë, “Air Albania Stadium” tha se e ka pritur këtë moment prej vitesh.

Presidenti Meta sqaron arsyen pse nuk shkoi sot në stadium
Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen përse nuk ka shkuar sot në stadium Sot keni shkëlqyer me entuziazmin tuaj të pandalshëm duke treguar se tifozët më të mirë jane ...
Telegraf | 17-Nov-2019 23:08
Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen përse nuk ka shkuar sot në stadium Sot keni shkëlqyer me entuziazmin tuaj të pandalshëm duke treguar se tifozët më të mirë jane ...

Tifozat Kuq e Zi kujtojnë stadiumin “ Qemal Stafa” përmes një koreografie gjigande me shqiponjë
Në atmosferën e stadiumit të ri Kombëtar, nuk mund të mungonte edhe koreografia nga Tifozët Kuq e Zi, në momentin e fillimit të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Francës. Tifogrupi, i cili asnjëherë nuk mungon në mbështetjen ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 21:39
Në atmosferën e stadiumit të ri Kombëtar, nuk mund të mungonte edhe koreografia nga Tifozët Kuq e Zi, në momentin e fillimit të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Francës. Tifogrupi, i cili asnjëherë nuk mungon në mbështetjen ...

VIDEO/ “U bënë gropat gati për patate”, ironia në rrjet me fushën e dëmtuar në “Air Albania Stadium”
Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë kampionët e Botës me dy gola në avantazh. Por ndërkohë që është zhvilluar pjesa e parë, stadiumi i ...
Telegraf | 17-Nov-2019 22:34
Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë kampionët e Botës me dy gola në avantazh. Por ndërkohë që është zhvilluar pjesa e parë, stadiumi i ...

VIDEO: Era Istrefi “elektrizon” stadiumin kombëtar
Era Istrefi ka “elektrizuar” 21 mijë tifozët në stadiumin kombëtar. Istrefi këndoi këngën e saj ‘Live it up’, prodhim muzikor ky që dha shumë atmosferë edhe gjatë botërorit.
GazetaTema | 17-Nov-2019 21:12
Era Istrefi ka “elektrizuar” 21 mijë tifozët në stadiumin kombëtar. Istrefi këndoi këngën e saj ‘Live it up’, prodhim muzikor ky që dha shumë atmosferë edhe gjatë botërorit.

Video/ “Një ditë që mbetet në histori”, Rama me familjen në ceremoninë e hapjes së “Air Albania Stadium”
TIRANË Kryeministri i vendit Edi Rama ndodhet në këto momente në stadiumin e ri të Kombëtares së Shqipërisë për inaugurimin e impiantit të ri sportiv “Air Albania Stadium”. Shefi i qeverisë është i shoqëruar nga ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 20:32
TIRANË Kryeministri i vendit Edi Rama ndodhet në këto momente në stadiumin e ri të Kombëtares së Shqipërisë për inaugurimin e impiantit të ri sportiv “Air Albania Stadium”. Shefi i qeverisë është i shoqëruar nga ...

Inaugurimi i “Air Albania Stadium” – pamje nga hapja me ceremoni brilante dhe një koreografi fantastike
E diela e 17 shtatorit do të kujtohet gjithnjë si një ditë historike për Shqipërinë që inauguroi stadiumin e ri “Air Albania” në ndeshjen ndaj Francës. Atmosfera në impiant pak minuta para fillimit të sfidës ishte ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 23:03
E diela e 17 shtatorit do të kujtohet gjithnjë si një ditë historike për Shqipërinë që inauguroi stadiumin e ri “Air Albania” në ndeshjen ndaj Francës. Atmosfera në impiant pak minuta para fillimit të sfidës ishte ...

VIDEO/ “Plot me kuqezinj”, Rama shkon me familjen në “Air Albania Stadium”: Një ditë që mbetet në histori për sportin shqiptar
Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa pamje LIVE nga dhomat e brendshme te stadiumit te ri. Rama ka edhe nje mesazh ne Facebook: Plot me kuqezinj. Air Albania Stadium. – Një ditë që mbetet në histori për sportin ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 20:52
Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa pamje LIVE nga dhomat e brendshme te stadiumit te ri. Rama ka edhe nje mesazh ne Facebook: Plot me kuqezinj. Air Albania Stadium. – Një ditë që mbetet në histori për sportin ...

Shqipëri-Francë/ Formacionet zyrtare
Në stadiumin e ri Air Albania në orën 20:45 do të luhet ndeshja e shumëpritur Shqipëri-Francë.
Top Channel | 17-Nov-2019 20:21
Në stadiumin e ri Air Albania në orën 20:45 do të luhet ndeshja e shumëpritur Shqipëri-Francë.

Parulla “Hiqini duart nga Kosova” në ndeshjen Shqipëri – Francë
Në ndeshjen Shqipëri – Francë për kualifikime Euro 2020, që u zhvillua në stadiumin e inauguruar nuk kanë munguar parullat për Kosovën. Në një nga parullat që është shpalosur nga tifozët kuq e zi në stadiumin “Air ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 22:51
Në ndeshjen Shqipëri – Francë për kualifikime Euro 2020, që u zhvillua në stadiumin e inauguruar nuk kanë munguar parullat për Kosovën. Në një nga parullat që është shpalosur nga tifozët kuq e zi në stadiumin “Air ...

Meta sqaron arsyet pse refuzoi të shkojë në stadium për kombëtaren
Presdienti Ilir Meta ka sqaruar arsyet pse refuzoi të shkojë në ndeshjen me Francën në stadiumin e ri. Duket se problem për kreun e shtëtit ka qenë ndërrimi i merit nga “Qemal; Stafa” në “Air Albania”. “Të dashur tifoza ...
Lapsi | 17-Nov-2019 23:08
Presdienti Ilir Meta ka sqaruar arsyet pse refuzoi të shkojë në ndeshjen me Francën në stadiumin e ri. Duket se problem për kreun e shtëtit ka qenë ndërrimi i merit nga “Qemal; Stafa” në “Air Albania”. “Të dashur tifoza ...

Edi Rama zbulon mesazhin që ia ka dërguar Jose Mourinho për stadiumin: Stadium i shkëlqyer
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, mbajti një fjalim në ceremoninë e inaugurimit të stadiumit “Air Albania”, krahas Armand Dukës e Aleksander Ceferin. Rama zbuloi në fjalën e tij mesazhet që kishte shkëmbyer me Jose ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 22:27
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, mbajti një fjalim në ceremoninë e inaugurimit të stadiumit “Air Albania”, krahas Armand Dukës e Aleksander Ceferin. Rama zbuloi në fjalën e tij mesazhet që kishte shkëmbyer me Jose ...

VIDEO/ Shqipëri-Francë fillon me një gafë, tifozët bëjnë “dush” të ftohtë para ndeshjes
Shqipëri-Francë ka nisur me një incident argëtues. Viktima e këtij incidenti kanë qenë tifozët, të cilët janë lagur nga sistemi i vaditjes së fushë. Për më tepër shikoni videon më poshtë.
GazetaTema | 17-Nov-2019 20:10
Shqipëri-Francë ka nisur me një incident argëtues. Viktima e këtij incidenti kanë qenë tifozët, të cilët janë lagur nga sistemi i vaditjes së fushë. Për më tepër shikoni videon më poshtë.

Fotot/ Rama, Zaho dhe Linda Rama mbërrijnë në “Air Albania Stadium”
Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në stadiumin "Air Albania", bashkë me djalin e tij Zaho dhe bashkëshorten Linda Rama.
Top Channel | 17-Nov-2019 19:39
Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në stadiumin "Air Albania", bashkë me djalin e tij Zaho dhe bashkëshorten Linda Rama.

FOTO/ Nuk shkoi në stadium, zbulohet me kë e pa Meta kombëtaren
Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta ndjekë nga shtëpia super sfidën Shqipëri-Francë, e cila po luhet në stadiumin e ri, “Air Albania Stadium”. Presidenti ka zgjedhur të përgjigjet me ironi, ndërsa poston një foto me ...
Lapsi | 17-Nov-2019 22:51
Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta ndjekë nga shtëpia super sfidën Shqipëri-Francë, e cila po luhet në stadiumin e ri, “Air Albania Stadium”. Presidenti ka zgjedhur të përgjigjet me ironi, ndërsa poston një foto me ...

Stadiumi “Air Albania” dhe mesazhi i tifozëve kuq e zi për Ramën
Ditë historike për stadiumin e ri të kombëtares së Shqipërisë, ndërsa për kryeministrin Edi Rama është një ditë mesazhesh. Ndërkohë që fliste në inaugurimin e impiantit të ri sportiv “Air Albania” një tjetër mesazh iu ...
ABCNews | 17-Nov-2019 22:34
Ditë historike për stadiumin e ri të kombëtares së Shqipërisë, ndërsa për kryeministrin Edi Rama është një ditë mesazhesh. Ndërkohë që fliste në inaugurimin e impiantit të ri sportiv “Air Albania” një tjetër mesazh iu ...

Koregrafi spektakolare nga tifozët në “Air Albania Stadium”
Parashikohet një koregrafi gjigande dhe spektakolare sot në inagurimin e impiantit të ri “Air Albania Stadium” në ndeshjen ndaj Francës. Për 21 mijë e 700 tifozët e pranishëm, është vendosur nga një flamur kuqezi në çdo ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 19:39
Parashikohet një koregrafi gjigande dhe spektakolare sot në inagurimin e impiantit të ri “Air Albania Stadium” në ndeshjen ndaj Francës. Për 21 mijë e 700 tifozët e pranishëm, është vendosur nga një flamur kuqezi në çdo ...

Duka i bën thirrje Ramës për “100 fushat”, ka një koment dhe për kullën
Presidenti i FSHF-së, Armando Duka, foli sot në ceremoninë para fillimit të sfidës mes Shqipërisë dhe Francës, në një ceremoni ku mori medalje presidenti i UEFA-s, Ceferin. Duka gjeti mundësinë të fliste për këtë ditë ...
ABCNews | 17-Nov-2019 22:20
Presidenti i FSHF-së, Armando Duka, foli sot në ceremoninë para fillimit të sfidës mes Shqipërisë dhe Francës, në një ceremoni ku mori medalje presidenti i UEFA-s, Ceferin. Duka gjeti mundësinë të fliste për këtë ditë ...

Presidenti i UEFA-s: Do investojmë edhe në Kukës, Shqipëria është në rrugën e duhur
Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin, pasi vizitoi muzeun e stadiumit “Air Albania”, doli edhe në një konferencë për shtyp, bashkë me presidentin e FSHF, Armand Duka. Ai u shpreh se Shqipëria është në rrugën e duhur ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 19:31
Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin, pasi vizitoi muzeun e stadiumit “Air Albania”, doli edhe në një konferencë për shtyp, bashkë me presidentin e FSHF, Armand Duka. Ai u shpreh se Shqipëria është në rrugën e duhur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved