ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 09:23

Kurti u premton bashkatdhetarëve lehtësim në votimeve

Kurti u premton bashkatdhetarëve lehtësim në votimeve
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ta kuar në Bruksel një numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në vendlindje.
Top Channel | 16-Nov-2019 19:55
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ta kuar në Bruksel një numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në vendlindje.

Kurti iu premton bashkatdhetarëve lehtësimin e kushteve për investime në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ta kuar në Bruksel një numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në Kosovë. ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 20:38
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ta kuar në Bruksel një numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në Kosovë. ...

Kurti në takim me Hahnin, bisedon për bashkëpunimin Kosovë – BE
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për kryeministër, Albin Kurti ka ka takuar sot në Bruksel Komisionerin për Zgjerim të BE-së, Johanes Hahn.
Top Channel | 15-Nov-2019 22:07
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për kryeministër, Albin Kurti ka ka takuar sot në Bruksel Komisionerin për Zgjerim të BE-së, Johanes Hahn.

Kurti iu premton bashkatdhetarëve lehtësimin e kushteve për investime në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ta kuar në Bruksel një numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në Kosovë. ...
TetovaSot | 16-Nov-2019 23:59
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ta kuar në Bruksel një numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në Kosovë. ...

‘Albini i vogël’ kritikon partinë e tij, harron që edhe ajo parti udhëheqëse në Vushtrri
Gjatë zgjedhjeve u bë i njohur për shkak të ngjashmërisë me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, prandaj mori nofkën ‘Albini i vogël’. Gazmend Gjyshinca, tashmë deputet i ardhshëm nga radhët e LVV por duket ...
Indeks Online | 16-Nov-2019 22:02
Gjatë zgjedhjeve u bë i njohur për shkak të ngjashmërisë me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, prandaj mori nofkën ‘Albini i vogël’. Gazmend Gjyshinca, tashmë deputet i ardhshëm nga radhët e LVV por duket ...

Kurti në Bruksel iu premton bashkatdhetarëve mundësi për investim në vendlindje
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, është takuar me disa bashkatdhetarë në Bruksel dje mbrëma. Ai para tyre foli për zotimet që i ka dhënë ndaj mërgatës dhe për realizimin e tyre gjatë qeverisjes së ardhshme. Kurti ...
Gazeta Monitor | 16-Nov-2019 21:55
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, është takuar me disa bashkatdhetarë në Bruksel dje mbrëma. Ai para tyre foli për zotimet që i ka dhënë ndaj mërgatës dhe për realizimin e tyre gjatë qeverisjes së ardhshme. Kurti ...

Kurti u premton bashkatdhetarëve lehtësim në votimeve
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ta kuar në Bruksel një numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në ...
Portalb | 16-Nov-2019 21:30
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ta kuar në Bruksel një numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në ...

Kurti u premton bashkëatdhetarëve mundësi për investim në Kosovë
Vetëvendosje përmes një njoftimi në facebook ka bërë të ditur se Albin Kurti, kryetar i kësaj partie ka takuar një numër të madh të bashkëatdhetarëve në Bruksel. Kurti me këtë rast u premtoi atyre se qeveria e ardhshme ...
InFokusi | 16-Nov-2019 19:26
Vetëvendosje përmes një njoftimi në facebook ka bërë të ditur se Albin Kurti, kryetar i kësaj partie ka takuar një numër të madh të bashkëatdhetarëve në Bruksel. Kurti me këtë rast u premtoi atyre se qeveria e ardhshme ...

Kurti u premton bashkatdhetarëve lehtësim në votimeve
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ta kuar në Bruksel një numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në ...
Aktuale.MK | 16-Nov-2019 19:16
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ta kuar në Bruksel një numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në ...

Kurti në Bruksel iu premton bashkatdhetarëve mundësi për investim në vendlindje
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, është takuar me disa bashkatdhetarë në Bruksel dje mbrëma. Ai para tyre foli për zotimet që i ka dhënë ndaj mërgatës dhe për realizimin e tyre gjatë qeverisjes së ardhshme, njofton ...
Medial | 16-Nov-2019 19:12
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, është takuar me disa bashkatdhetarë në Bruksel dje mbrëma. Ai para tyre foli për zotimet që i ka dhënë ndaj mërgatës dhe për realizimin e tyre gjatë qeverisjes së ardhshme, njofton ...

Kurti në Bruksel iu premton bashkatdhetarëve mundësi për investim në vendlindje
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, është takuar me disa bashkatdhetarë në Bruksel dje mbrëma. Ai para tyre foli për zotimet që i ka dhënë ndaj mërgatës dhe për realizimin e tyre gjatë qeverisjes së ardhshme, njofton ...
Klan Kosova | 16-Nov-2019 19:04
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, është takuar me disa bashkatdhetarë në Bruksel dje mbrëma. Ai para tyre foli për zotimet që i ka dhënë ndaj mërgatës dhe për realizimin e tyre gjatë qeverisjes së ardhshme, njofton ...

Kurti në Bruksel, ka një premtim për bashkëatdhetarët
Kurti aty ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në vendlindje. Njoftimi i plotë i LVV-së: Mbrëmë, në Bruksel, një numër i madh bashkatdhetarësh pritën ...
Lajminet | 16-Nov-2019 18:47
Kurti aty ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në vendlindje. Njoftimi i plotë i LVV-së: Mbrëmë, në Bruksel, një numër i madh bashkatdhetarësh pritën ...

Zyrtari i NISMA’s thotë se kandidati i VV’së fyeu 18 familjet që patën vdekje nga rriqrat
Vesel Krasniqi, anëtar i kryesisë së NISMA’s ka thënë se kandidati i Vetëvendosjes për deputet nga Rahoveci ka fyer 18 familjet e Malishevës që kanë humbur familjarët e tyre si pasoje e pickimit nga rriqrat. Ky reagim i ...
Indeks Online | 16-Nov-2019 18:35
Vesel Krasniqi, anëtar i kryesisë së NISMA’s ka thënë se kandidati i Vetëvendosjes për deputet nga Rahoveci ka fyer 18 familjet e Malishevës që kanë humbur familjarët e tyre si pasoje e pickimit nga rriqrat. Ky reagim i ...

Kurti takohet me Hahn në Bruksel, bisedojnë për perspektivën e dialogut me Serbinë
Kreu i LVV-së, njëherazi kandidat për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, gjatë qëndrimit në Bruksel ka takuar Komisionerin për Politika të Fqinjësisë dhe Negociatat për Zgjerim, Johannes Hahn. Këtë e ka bërë të ditur ...
BalkanWeb | 15-Nov-2019 19:34
Kreu i LVV-së, njëherazi kandidat për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, gjatë qëndrimit në Bruksel ka takuar Komisionerin për Politika të Fqinjësisë dhe Negociatat për Zgjerim, Johannes Hahn. Këtë e ka bërë të ditur ...

Zyrtari i NISMA’s thotë se kandidati i VV’së fyeu 18 familjet që patën vdekje nga rriqrat
Vesel Krasniqi, anëtar i kryesisë së NISMA’s ka thënë se kandidati i Vetëvendosjes për deputet nga Rahoveci ka fyer 18 familjet e Malishevës që kanë humbur familjarët e tyre si pasoje e pickimit nga rriqrat. Ky reagim i ...
Gazeta Observer | 16-Nov-2019 18:20
Vesel Krasniqi, anëtar i kryesisë së NISMA’s ka thënë se kandidati i Vetëvendosjes për deputet nga Rahoveci ka fyer 18 familjet e Malishevës që kanë humbur familjarët e tyre si pasoje e pickimit nga rriqrat. Ky reagim i ...

Zyrtari i NISMA’s thotë se kandidati i VV’së fyeu 18 familjet që patën vdekje nga rriqrat
Vesel Krasniqi, anëtar i kryesisë së NISMA’s ka thënë se kandidati i Vetëvendosjes për deputet nga Rahoveci ka fyer 18 familjet e Malishevës që kanë humbur familjarët e tyre si pasoje e pickimit nga rriqrat. Ky reagim i ...
Gazeta Express | 16-Nov-2019 18:10
Vesel Krasniqi, anëtar i kryesisë së NISMA’s ka thënë se kandidati i Vetëvendosjes për deputet nga Rahoveci ka fyer 18 familjet e Malishevës që kanë humbur familjarët e tyre si pasoje e pickimit nga rriqrat. Ky reagim i ...

Albin Kurti në Bruksel premton lehtësim të votimit për bashkatëdhetar
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ta kuar në Bruksel një numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në ...
AlbInfo | 16-Nov-2019 18:04
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ta kuar në Bruksel një numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në ...

Hahn bisedon me Albin Kurtin për dialogun dhe reformat
Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, ka thënë se normalizimi i raporteve me Serbinë është çështje thelbësore për perspektivën evropiane të Kosovës dhe tërë rajonit. “Unë pres që qeveria e re të ...
VizionPlus | 15-Nov-2019 21:19
Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, ka thënë se normalizimi i raporteve me Serbinë është çështje thelbësore për perspektivën evropiane të Kosovës dhe tërë rajonit. “Unë pres që qeveria e re të ...

Kurti iu premton bashkatdhetarëve krijim të kushteve për investime në Kosovë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në një takim me bashkatdhetarë në Bruksel, ka premtuar lehtësim të votimit dhe krijim të kushteve për investimeve në Kosovë. Ai përmes një statusi në Facebook, ka njoftuar ...
Koha.net | 16-Nov-2019 18:04
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në një takim me bashkatdhetarë në Bruksel, ka premtuar lehtësim të votimit dhe krijim të kushteve për investimeve në Kosovë. Ai përmes një statusi në Facebook, ka njoftuar ...

?Kurti u premton bashkatdhetarëve lehtësim në votimeve
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ta kuar në Bruksel një numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në ...
Indeks Online | 16-Nov-2019 17:58
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ta kuar në Bruksel një numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksuar se do të ketë lehtësim të votimit për ta dhe krijimin e mundësimin e kushteve për investime në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved