ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/12/2019 05:39

Vdekja e Enver Hoxhës

Vdekja e Enver Hoxhës
Hysen Sinani Hysen Sinani Isha i huaj në Lidhjen e Shkrimtarëve Ishte mesi i prillit. Nuk e mbaj mend ditën e javës dhe as motin. Duhet të ketë qenë kohë e mirë, sepse kisha shkuar pak më herët në redaksi dhe Diana Çuli ...
Mapo | 16-Nov-2019 19:50
Hysen Sinani Hysen Sinani Isha i huaj në Lidhjen e Shkrimtarëve Ishte mesi i prillit. Nuk e mbaj mend ditën e javës dhe as motin. Duhet të ketë qenë kohë e mirë, sepse kisha shkuar pak më herët në redaksi dhe Diana Çuli ...

Zbardhet letra e Ilir Metës, për të shoqen: Dua të të takoj sa më shpejt, para datës 20
Ilir Meta ka kërkuar një takim me krerët e partive politike të opozitës, Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha. Në letrën e drejtuar ndaj tyre, Meta kërkon që ky takim mundësisht të bëhet para datës 20 nëntor. “Nisur nga ...
GazetaTema | 16-Nov-2019 17:09
Ilir Meta ka kërkuar një takim me krerët e partive politike të opozitës, Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha. Në letrën e drejtuar ndaj tyre, Meta kërkon që ky takim mundësisht të bëhet para datës 20 nëntor. “Nisur nga ...

Ilir Meta kërkon takim me opozitën jashtë parlamentit para 20 nëntorit
Ilir Meta, kërkon një takim me krerët e partive politike të opozitës të cilët dogjën mandatet në shkurt të këtij viti. Në letrën e drejtuar ndaj tyre, Presidenti kërkon që ky takim mundësisht të bëhet para datës 20 ...
GazetaTema | 16-Nov-2019 16:20
Ilir Meta, kërkon një takim me krerët e partive politike të opozitës të cilët dogjën mandatet në shkurt të këtij viti. Në letrën e drejtuar ndaj tyre, Presidenti kërkon që ky takim mundësisht të bëhet para datës 20 ...

Presidenti Meta letër urgjente partive opozitare
Presidenti Meta do të kërkojë takim me të gjithë kryetarët e Partive Parlamentare që braktisën Kuvendin në shkurt 2019, për të diskutuar lidhur me situatën dramatike ku ndodhet vendi. Padyshim do të ketë edhe të tjera ...
Telegraf | 16-Nov-2019 16:00
Presidenti Meta do të kërkojë takim me të gjithë kryetarët e Partive Parlamentare që braktisën Kuvendin në shkurt 2019, për të diskutuar lidhur me situatën dramatike ku ndodhet vendi. Padyshim do të ketë edhe të tjera ...

Ilir Meta vë alarmin për Gjykatën Kushtuese, thërret në takim bashkëshorten, çamin Idriz dhe kreun demokrat
Postuar: 17/11/2019 - 09:10 Presidenti Ilir Meta ka nisur tentativat për të marrë frenat e opozitës. Teksa kryedemokrati Lulzim Basha është distancuar nga revoltat dhe përplasjet me qeverinë, duket se situatën po e merr ...
Sot.Al | 17-Nov-2019 08:11
Postuar: 17/11/2019 - 09:10 Presidenti Ilir Meta ka nisur tentativat për të marrë frenat e opozitës. Teksa kryedemokrati Lulzim Basha është distancuar nga revoltat dhe përplasjet me qeverinë, duket se situatën po e merr ...

“Situata dramatike”/ Meta ftesë opozitës: Ejani në takim brenda datës 20!
Presidenti i Republikës, Ilir Meta pas përplasjeve për shpërndarjen e Parlamentit ka bërë lëvizjen e radhës, ka ftuar liderin e opozitës së bashkuar Lulzim Basha bashkë me aleatët e tjerë në një takim. Informacionet ...
VizionPlus | 16-Nov-2019 15:47
Presidenti i Republikës, Ilir Meta pas përplasjeve për shpërndarjen e Parlamentit ka bërë lëvizjen e radhës, ka ftuar liderin e opozitës së bashkuar Lulzim Basha bashkë me aleatët e tjerë në një takim. Informacionet ...

Presidenca do publikojë një video kompromentuese, Meta: Kemi fakte përvëluese
Turbulenca politike për Gjykatën Kushtetuese pritet të intesfikohen në dimensione të paparashikueshme. Paralajmërimi vjen nga zëdhënësi presidentit Ilir Meta, i cili thotë se kreu i shtetit do të kërkojë takim me të ...
Flaka | 16-Nov-2019 20:11
Turbulenca politike për Gjykatën Kushtetuese pritet të intesfikohen në dimensione të paparashikueshme. Paralajmërimi vjen nga zëdhënësi presidentit Ilir Meta, i cili thotë se kreu i shtetit do të kërkojë takim me të ...

Zbardhet letra e Metës për krerët e partive opozitare: Ejani në takim sa më shpejt, brenda datës 20!
Kreu i Shtetit, Ilir Meta, kërkon një takim me krerët e partive politike të opozitës, të cilët dogjën mandatet në shkurt të këtij viti. Në letrën e drejtuar ndaj tyre, Presidenti kërkon që ky takim mundësisht të bëhet ...
Lapsi | 16-Nov-2019 16:30
Kreu i Shtetit, Ilir Meta, kërkon një takim me krerët e partive politike të opozitës, të cilët dogjën mandatet në shkurt të këtij viti. Në letrën e drejtuar ndaj tyre, Presidenti kërkon që ky takim mundësisht të bëhet ...

Meta fton edhe Këshillin e Ambasadorëve Shqiptarë, “Sorosin” dhe shoqërinë civile
Pas ftesës për opozitën e bashkuar, presidenti i Republikës Ilir Meta pritet që të takojë edhe personazhe të tjera të jetës publike dhe politike në vend. Kreu i shtetit pritet që të takohet edhe me Këshillin e ...
Politiko | 16-Nov-2019 18:46
Pas ftesës për opozitën e bashkuar, presidenti i Republikës Ilir Meta pritet që të takojë edhe personazhe të tjera të jetës publike dhe politike në vend. Kreu i shtetit pritet që të takohet edhe me Këshillin e ...

Meta pritet t’i bëjë ftesë për takim edhe Këshillit të Ambasadorëve Shqiptarë
Pas ftesës për opozitën e bashkuar, presidenti i Republikës Ilir Meta pritet që të takohet edhe me Këshillin e Ambasadorëve Shqiptarë. Kreu i shtetit dëshiron që të ndajë edhe me ta shqetësimin që ka për situatën e ...
Politiko | 16-Nov-2019 18:30
Pas ftesës për opozitën e bashkuar, presidenti i Republikës Ilir Meta pritet që të takohet edhe me Këshillin e Ambasadorëve Shqiptarë. Kreu i shtetit dëshiron që të ndajë edhe me ta shqetësimin që ka për situatën e ...

“Ejani në takim sa më shpejt, brenda datës 20!”, zbardhet letra e Ilir Metës
Postuar: 16/11/2019 - 16:45 Presidenti Ilir Meta, kërkon një takim me krerët e partive politike të opozitës jashtëparlamentare dhe ky takim sipas tij mundësisht të bëhet para datës 20 nëntor. “Nisur nga situata ...
Sot.Al | 16-Nov-2019 16:47
Postuar: 16/11/2019 - 16:45 Presidenti Ilir Meta, kërkon një takim me krerët e partive politike të opozitës jashtëparlamentare dhe ky takim sipas tij mundësisht të bëhet para datës 20 nëntor. “Nisur nga situata ...

Letra e Metës, lëvizja e fundit para 22 nëntorit?
Alfred Lela Presidenti Meta u ka dërguar një ftesë, pasditen e së shtunës së 16 nëntorit, krerëve të partive opozitare. Më saktë, një letër për shefin e Partisë Demokratike dhe nëpërmjet tij për të gjithë krerët e ...
Politiko | 16-Nov-2019 16:41
Alfred Lela Presidenti Meta u ka dërguar një ftesë, pasditen e së shtunës së 16 nëntorit, krerëve të partive opozitare. Më saktë, një letër për shefin e Partisë Demokratike dhe nëpërmjet tij për të gjithë krerët e ...

Çfarë fshihet pas ftesës së presidentit Meta për opozitën e bashkuar?
Presidenti Ilir Meta nuk do që të humbë kohë, me vendin që po kalon një situatë dramatike, nisur nga kriza politike. Ai i ka bërë ftesë nëntë liderëve të partive të opozitës së bashkuar që të takohen përpara të ...
Politiko | 16-Nov-2019 16:13
Presidenti Ilir Meta nuk do që të humbë kohë, me vendin që po kalon një situatë dramatike, nisur nga kriza politike. Ai i ka bërë ftesë nëntë liderëve të partive të opozitës së bashkuar që të takohen përpara të ...

“Situatë dramatike”/ Presidenti Meta thirrje për takim partive opozitare që braktisën Parlamentin
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, pas tensioneve krijuar ditët e fundit në vend ka ftuar kreun e opozitës së bashkuar, Lulzim Basha, dhe të gjithë kryetarët e partive të opozitës jashtëparlamentare, në një takim ...
Lajmi i Fundit | 16-Nov-2019 16:07
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, pas tensioneve krijuar ditët e fundit në vend ka ftuar kreun e opozitës së bashkuar, Lulzim Basha, dhe të gjithë kryetarët e partive të opozitës jashtëparlamentare, në një takim ...

Meta fton në takim gruan dhe Lulzim Bashen, per t’u konsultuar
Presidenti Ilir Meta do të kërkojë takim me Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin për të diskutuar në lidhje me situatën dramatike, siç e quan Presidenca, në të cilën ndodhet vendi. “Presidenti Meta do të kërkojë takim me ...
GazetaTema | 16-Nov-2019 10:16
Presidenti Ilir Meta do të kërkojë takim me Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin për të diskutuar në lidhje me situatën dramatike, siç e quan Presidenca, në të cilën ndodhet vendi. “Presidenti Meta do të kërkojë takim me ...

Zbardhet ftesa e Presidencës, Meta shpreson zgjidhje me Bashën
Kreu i Shtetit, Ilir Meta, kërkon një takim me krerët e partive politike të opozitës, të cilët dogjën mandatet në shkurt të këtij viti. Në letrën e drejtuar ndaj tyre, Presidenti kërkon që ky takim mundësisht të bëhet ...
Gazeta Dita | 16-Nov-2019 15:57
Kreu i Shtetit, Ilir Meta, kërkon një takim me krerët e partive politike të opozitës, të cilët dogjën mandatet në shkurt të këtij viti. Në letrën e drejtuar ndaj tyre, Presidenti kërkon që ky takim mundësisht të bëhet ...

“Situata dramatike”/ Meta ftesë opozitës: Ejani në takim brenda datës 20!
Presidenti i Republikës, Ilir Meta pas përplasjeve për shpërndarjen e Parlamentit ka bërë lëvizjen e radhës, ka ftuar liderin e opozitës së bashkuar Lulzim Basha bashkë me aleatët e tjerë në një takim. Informacionet ...
Medial | 16-Nov-2019 15:46
Presidenti i Republikës, Ilir Meta pas përplasjeve për shpërndarjen e Parlamentit ka bërë lëvizjen e radhës, ka ftuar liderin e opozitës së bashkuar Lulzim Basha bashkë me aleatët e tjerë në një takim. Informacionet ...

“Situata dramatike”, Meta ftesë partive të opozitës: Ejani në takim sa më shpejt, brenda datës 20!
Presidenti i Republikës, Ilir Meta pas përplasjeve për shpërndarjen e Parlamentit ka bërë lëvizjen e radhës. Mësohet se Presidenti i ka dërguar një letër 9 partive që u larguan nga Parlamenti, të cilave u kërkon takim ...
ABCNews | 16-Nov-2019 15:30
Presidenti i Republikës, Ilir Meta pas përplasjeve për shpërndarjen e Parlamentit ka bërë lëvizjen e radhës. Mësohet se Presidenti i ka dërguar një letër 9 partive që u larguan nga Parlamenti, të cilave u kërkon takim ...

Situata dramatike/ Meta kërkon takim urgjent me Bashën, Kryemadhin, Mediun e Dulen
Presidenti i Republikës, Ilir Meta përmes një letre drejtuar 9 partive të opozitës së Bashkuar, ka kërkuar nga ta një takim urgjent, për atë që Meta e quan “gjendje dramatike” në të cilën ndodhet vendi. Letra e Metës i ...
Dritare | 16-Nov-2019 15:39
Presidenti i Republikës, Ilir Meta përmes një letre drejtuar 9 partive të opozitës së Bashkuar, ka kërkuar nga ta një takim urgjent, për atë që Meta e quan “gjendje dramatike” në të cilën ndodhet vendi. Letra e Metës i ...

“Vendi në situatë dramatike”/ Meta letër opozitës së bashkuar për takim
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta vazhdon që të bëjë përpjekje për të nxjerrë vendin nga situata dramatike në të cilën ndodhet. Situata është mjaft e tensionuar midis dy institucioneve, Presidencës dhe Parlamentit, me ...
Politiko | 16-Nov-2019 15:39
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta vazhdon që të bëjë përpjekje për të nxjerrë vendin nga situata dramatike në të cilën ndodhet. Situata është mjaft e tensionuar midis dy institucioneve, Presidencës dhe Parlamentit, me ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved