ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 03:17

Gjermania “djeg” Bjellorusinë, kualifikohen edhe Kroacia e Austria

Gjermania “djeg” Bjellorusinë, kualifikohen edhe Kroacia e Austria
Janë mbyllur gjashtë sfidat e vlefshme për kualifikueset UEFA Euro 2020, që startuan në orën 20:45. Gjermania ka shkatërruar 4-0 ekipin e Bjellorusisë, duke marrë tri pikët e radhës. Pas 7 ndeshjesh, gjermanët kanë 18 ...
ABCNews | 17-Nov-2019 01:51
Janë mbyllur gjashtë sfidat e vlefshme për kualifikueset UEFA Euro 2020, që startuan në orën 20:45. Gjermania ka shkatërruar 4-0 ekipin e Bjellorusisë, duke marrë tri pikët e radhës. Pas 7 ndeshjesh, gjermanët kanë 18 ...

Gjermania prenë biletën për ‘Euro 2020’, ashtu edhe Holanda (VIDEO)
Gjermania dhe Holanda janë skuadrat e radhës që janë kualifikuar në Euro 2020 Gjermania e ka shkatërruar 4-0 Bjellorusinë, duke u kualifikuar në kampionatin Evropian. Leon Goretzka, Matthias Ginter dhe dy herë Toni ...
TetovaSot | 16-Nov-2019 23:35
Gjermania dhe Holanda janë skuadrat e radhës që janë kualifikuar në Euro 2020 Gjermania e ka shkatërruar 4-0 Bjellorusinë, duke u kualifikuar në kampionatin Evropian. Leon Goretzka, Matthias Ginter dhe dy herë Toni ...

Gjermania prenë biletën për ‘Euro 2020’, ashtu edhe Holanda Gjermania dhe Holanda janë skuadrat e radhës që janë kualifikuar në Euro 2020 Gjermania e ka shkatërruar 4-0 Bjellorusinë, duke u kualifikuar në kampionatin Evropian. {424669} Leon Goretzk
Gjermania dhe Holanda janë skuadrat e radhës që janë kualifikuar në Euro 2020 Gjermania e ka shkatërruar 4-0 Bjellorusinë, duke u kualifikuar në kampionatin Evropian. Lexoni edhe: Anjeza Branka qëllon në shenjë me ...
Kosova Sot | 16-Nov-2019 23:26
Gjermania dhe Holanda janë skuadrat e radhës që janë kualifikuar në Euro 2020 Gjermania e ka shkatërruar 4-0 Bjellorusinë, duke u kualifikuar në kampionatin Evropian. Lexoni edhe: Anjeza Branka qëllon në shenjë me ...

Gjermania kualifikohet në Euro2020, thyen rekord
Sot janë luajtur edhe disa ndeshje të tjera për kualifikimet Euro2020 e po ashtu ka pasur edhe drama e befasi. Austria e siguroi kualifikimin e po ashtu edhe Kroacia mirëpo ishte Gjermania ajo që theu rekord duke u ...
Indeks Online | 16-Nov-2019 23:25
Sot janë luajtur edhe disa ndeshje të tjera për kualifikimet Euro2020 e po ashtu ka pasur edhe drama e befasi. Austria e siguroi kualifikimin e po ashtu edhe Kroacia mirëpo ishte Gjermania ajo që theu rekord duke u ...

Gjermania “djeg” Bjellorusinë, triumfojnë Kroacia e Polonia
Janë mbyllur gjashtë sfidat e vlefshme për kualifikueset UEFA Euro 2020, që startuan në orën 20:45. Gjermania ka shkatërruar 4-0 ekipin e Bjellorusisë, duke marrë tri pikët e radhës. Pas 7 ndeshjesh, gjermanët kanë 18 ...
ABCNews | 16-Nov-2019 23:11
Janë mbyllur gjashtë sfidat e vlefshme për kualifikueset UEFA Euro 2020, që startuan në orën 20:45. Gjermania ka shkatërruar 4-0 ekipin e Bjellorusisë, duke marrë tri pikët e radhës. Pas 7 ndeshjesh, gjermanët kanë 18 ...

Holanda kualifikohet në Euro 2020
Holandës i ka mjaftuar një barazim në udhëtim tek Irlanda Veriore për t’u kualifikuar në Euro 2020. “Tulipanët” ndanë pikët me Irlandën e Veriut duke barazuar me rezultat prej 0-0, transmeton Koha.net. Vendasit nuk e ...
Koha.mk | 16-Nov-2019 23:25
Holandës i ka mjaftuar një barazim në udhëtim tek Irlanda Veriore për t’u kualifikuar në Euro 2020. “Tulipanët” ndanë pikët me Irlandën e Veriut duke barazuar me rezultat prej 0-0, transmeton Koha.net. Vendasit nuk e ...

Kroacia përmbys gjithçka dhe kualifikohet në “Euro 2020” (VIDEO)
Kroacia është skuadra e radhës që është kualifikuar në Kampionatin Eropian Edhe Kroacia ka prerë biletën për Kampionatin Evropian. Finalisti i Botërorit ‘Rusia 2018’, e mundi me përmbysje Sllovakinë, për t’u kualifikuar ...
TetovaSot | 16-Nov-2019 23:25
Kroacia është skuadra e radhës që është kualifikuar në Kampionatin Eropian Edhe Kroacia ka prerë biletën për Kampionatin Evropian. Finalisti i Botërorit ‘Rusia 2018’, e mundi me përmbysje Sllovakinë, për t’u kualifikuar ...

Gjermania prenë biletën për ‘Euro 2020’, ashtu edhe Holanda
Gjermania dhe Holanda janë skuadrat e radhës që janë kualifikuar në Euro 2020 Gjermania e ka shkatërruar 4-0 Bjellorusinë, duke u kualifikuar në kampionatin Evropian. Leon Goretzka, Matthias Ginter dhe dy herë Toni ...
Gazeta Express | 16-Nov-2019 23:15
Gjermania dhe Holanda janë skuadrat e radhës që janë kualifikuar në Euro 2020 Gjermania e ka shkatërruar 4-0 Bjellorusinë, duke u kualifikuar në kampionatin Evropian. Leon Goretzka, Matthias Ginter dhe dy herë Toni ...

Holandës i mjafton 1 pikë për kualifikimin, Gjermania e para e grupit
Holanda siguroi matematikisht kualifikimin në Euro 2020, pasi shmangu humbjen në fushën e Irlandës së Veriut, duke barazuar në Belfast me rezultatin 0-0. Në fakt, irlandezo-veriorët duhet të ndihen të keqardhur, sepse ...
Shenja | 16-Nov-2019 23:05
Holanda siguroi matematikisht kualifikimin në Euro 2020, pasi shmangu humbjen në fushën e Irlandës së Veriut, duke barazuar në Belfast me rezultatin 0-0. Në fakt, irlandezo-veriorët duhet të ndihen të keqardhur, sepse ...

23:01 Kroacia përmbys gjithçka dhe kualifikohet në “Euro 2020” Kroacia është skuadra e radhës...
Kroacia është skuadra e radhës që është kualifikuar në Kampionatin Eropian Edhe Kroacia ka prerë biletën për Kampionatin Evropian. Finalisti i Botërorit ‘Rusia 2018’, e mundi me përmbysje Sllovakinë, për t’u kualifikuar ...
Kosova Sot | 16-Nov-2019 23:05
Kroacia është skuadra e radhës që është kualifikuar në Kampionatin Eropian Edhe Kroacia ka prerë biletën për Kampionatin Evropian. Finalisti i Botërorit ‘Rusia 2018’, e mundi me përmbysje Sllovakinë, për t’u kualifikuar ...

Holanda vuan ndaj Irlandës së Veriut, por kualifikohet në Evropian pas barazimit
Holanda nuk ka arritur të marr më shumë se një barazim pa gola 0-0 në udhëtimin e tyre te Irlanda e Veriut në kuadër të Grupit C të vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020. Tulipanët kanë arritur të sigurojnë kualifikimin ...
InFokusi | 16-Nov-2019 23:04
Holanda nuk ka arritur të marr më shumë se një barazim pa gola 0-0 në udhëtimin e tyre te Irlanda e Veriut në kuadër të Grupit C të vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020. Tulipanët kanë arritur të sigurojnë kualifikimin ...

Holanda vuan ndaj Irlandës së Veriut, por kualifikohet në Evropian pas barazimit
Holanda nuk ka arritur të marr më shumë se një barazim pa gola 0-0 në udhëtimin e tyre te Irlanda e Veriut në kuadër të Grupit C të vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020. Tulipanët kanë arritur të sigurojnë ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 22:50
Holanda nuk ka arritur të marr më shumë se një barazim pa gola 0-0 në udhëtimin e tyre te Irlanda e Veriut në kuadër të Grupit C të vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020. Tulipanët kanë arritur të sigurojnë ...

Kroacia përmbys gjithçka dhe kualifikohet në “Euro 2020”
Kroacia është skuadra e radhës që është kualifikuar në Kampionatin Eropian Edhe Kroacia ka prerë biletën për Kampionatin Evropian. Finalisti i Botërorit ‘Rusia 2018’, e mundi me përmbysje Sllovakinë, për t’u kualifikuar ...
Gazeta Express | 16-Nov-2019 23:04
Kroacia është skuadra e radhës që është kualifikuar në Kampionatin Eropian Edhe Kroacia ka prerë biletën për Kampionatin Evropian. Finalisti i Botërorit ‘Rusia 2018’, e mundi me përmbysje Sllovakinë, për t’u kualifikuar ...

Gjermania kualifikohet në Evropian pas fitores së thellë ndaj Bjellorusisë
Kombëtarja e Gjermanisë e ka mposhtur me rezultat të thellë 4-0 Bjellorusinë në kuadër të Grupit C të vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020. Ekipi i drejtuar nga Joachim Low ka siguruar kualifikimin në Euro 2020 pas ...
InFokusi | 16-Nov-2019 23:04
Kombëtarja e Gjermanisë e ka mposhtur me rezultat të thellë 4-0 Bjellorusinë në kuadër të Grupit C të vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020. Ekipi i drejtuar nga Joachim Low ka siguruar kualifikimin në Euro 2020 pas ...

Holanda kualifikohet në Euro 2020
Holandës i ka mjaftuar një barazim në udhëtim tek Irlanda Veriore për t’u kualifikuar në Euro 2020. “Tulipanët” ndanë pikët me Irlandën e Veriut duke barazuar me rezultat prej 0-0, transmeton Koha.net. Vendasit nuk e ...
Koha.net | 16-Nov-2019 22:48
Holandës i ka mjaftuar një barazim në udhëtim tek Irlanda Veriore për t’u kualifikuar në Euro 2020. “Tulipanët” ndanë pikët me Irlandën e Veriut duke barazuar me rezultat prej 0-0, transmeton Koha.net. Vendasit nuk e ...

Euro 2020: Gjermania fiton me “poker”, Holanda kualifikim pa gola
Gjermania sonte është argëtuar në ndeshjen ndaj Bjellorusisë, e vlefshme për kualifikueset e Europianit 2020, grupi C, duke fituar 4-0 në “Borussia-Park”. Skuadra e cila fitoi Botërorin në vitin 2014 nuk ka më shumë ...
Politiko | 16-Nov-2019 22:48
Gjermania sonte është argëtuar në ndeshjen ndaj Bjellorusisë, e vlefshme për kualifikueset e Europianit 2020, grupi C, duke fituar 4-0 në “Borussia-Park”. Skuadra e cila fitoi Botërorin në vitin 2014 nuk ka më shumë ...

Gjermania dyfishon epërsinë ndaj Bjellorusisë, mësoni kush ka realizuar
Çdo ditë e më shumë po i afrohemi fundit të kualifikimeve për kampionatin evropian, EURO 2020. thuajse në shumicën e grupeve gjërat janë qartësuar, përveç në disa prej tyre ku fatin e kanë në dorë kombëtaret e mëdha, ...
GazetaBlic | 16-Nov-2019 21:57
Çdo ditë e më shumë po i afrohemi fundit të kualifikimeve për kampionatin evropian, EURO 2020. thuajse në shumicën e grupeve gjërat janë qartësuar, përveç në disa prej tyre ku fatin e kanë në dorë kombëtaret e mëdha, ...

Zhbllokohet Gjermania kundër Bjellorusisë
Gjermania ka vuajtur për 41 minuta përballë Bjellorusisë deri në momentin kur Ginter doli në skenë dhe arriti të shënojë gol për gjermanët, gol ky që edhe mund t’ju sigurojë kualifikimin në kampionatin Evropian. ...
Zeri | 16-Nov-2019 21:40
Gjermania ka vuajtur për 41 minuta përballë Bjellorusisë deri në momentin kur Ginter doli në skenë dhe arriti të shënojë gol për gjermanët, gol ky që edhe mund t’ju sigurojë kualifikimin në kampionatin Evropian. ...

Zyrtare: Dy Kombëtaret që e siguruan kualifikimin në 'Euro 2020' sonte
Në mbrëmjen e sontme u zhvilluan pesë ndeshje interesante për eliminatoret e Kampionatit Evropian 'Euro 2020'. Italia e kualifikuar tashmë në Kampionatin Evropian 'Euro 2020' është përballur me Bosnje Hercegovinën në ...
Zeri | 15-Nov-2019 23:22
Në mbrëmjen e sontme u zhvilluan pesë ndeshje interesante për eliminatoret e Kampionatit Evropian 'Euro 2020'. Italia e kualifikuar tashmë në Kampionatin Evropian 'Euro 2020' është përballur me Bosnje Hercegovinën në ...

Ky është rezultati i pjesë së parë, Austri U’21 – Kosovë U’21
Kombëtarja e Gjermanisë mund të sigurojë kualifikimin për Kampionatin Evropian UEFA 2020 me një lojë për të kursyer të shtunën në Mönchengladbach. Këto janë pikët e nevojëshme që ‘Die Mannschaft’ duhet ti marrin për të ...
GazetaBlic | 15-Nov-2019 18:54
Kombëtarja e Gjermanisë mund të sigurojë kualifikimin për Kampionatin Evropian UEFA 2020 me një lojë për të kursyer të shtunën në Mönchengladbach. Këto janë pikët e nevojëshme që ‘Die Mannschaft’ duhet ti marrin për të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved