ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 09:13

Pas koncertit të përbashkët në Mumbai, Dua pozon me Katy Perryn dhe i thur lëvdata

Pas koncertit të përbashkët në Mumbai, Dua pozon me Katy Perryn dhe i thur lëvdata
Dua Lipa ka vazhduar me oraret e ngjeshura të koncerteve në Azi, ndërsa së fundmi ka qëndruar në Mumbai (i njohur më herët si Bombei). Atje ka mbajtur një koncert madhështor para fansave të shumtë, të cilët ishin ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 23:59
Dua Lipa ka vazhduar me oraret e ngjeshura të koncerteve në Azi, ndërsa së fundmi ka qëndruar në Mumbai (i njohur më herët si Bombei). Atje ka mbajtur një koncert madhështor para fansave të shumtë, të cilët ishin ...

Violinisti Shkëlzen Doli do t’i interpretojë himnet në ndeshjen Kosovë-Angli
Ndeshja e të dielës, Kosovë – Angli, ka tërhequr vëmendjen e madhe jo vetëm të opinionit në Kosovë, por edhe atij botëror. Mikpritja e jashtëzakonshme e popullit të Kosovës ndaj tifozëve të shumtë anglezë, por edhe ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 23:11
Ndeshja e të dielës, Kosovë – Angli, ka tërhequr vëmendjen e madhe jo vetëm të opinionit në Kosovë, por edhe atij botëror. Mikpritja e jashtëzakonshme e popullit të Kosovës ndaj tifozëve të shumtë anglezë, por edhe ...

Tifozi anglez befasohet dy herë në Prishtinë: Fillimisht me çmimet e ulëta, pastaj me gjestin zemërgjerë të vendasve
Tifozët anglezë që kanë ardhur në Kosovë për ta përcjellë ndeshjen ndërmjet Dardanëve dhe Tre Luanëve vazhdojnë të mahniten me vendin tonë. Natyrisht se çmimet e ushqimeve dhe pijeve në Prishtinë në krahasim me ato në ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 22:18
Tifozët anglezë që kanë ardhur në Kosovë për ta përcjellë ndeshjen ndërmjet Dardanëve dhe Tre Luanëve vazhdojnë të mahniten me vendin tonë. Natyrisht se çmimet e ushqimeve dhe pijeve në Prishtinë në krahasim me ato në ...

Tayna vjen me ‘Freestyle’
Një muaj prej se e publikoi hitin e saj më të fundit, “Sicko”, Tayna ka ardhur me një “Freestyle” që është shpërndarë në YouTube. Me ‘beat’ nga Lytton Scott dhe tekst të vet reperes, ajo vjen me një interpretim ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 21:45
Një muaj prej se e publikoi hitin e saj më të fundit, “Sicko”, Tayna ka ardhur me një “Freestyle” që është shpërndarë në YouTube. Me ‘beat’ nga Lytton Scott dhe tekst të vet reperes, ajo vjen me një interpretim ...

Adelina Berisha vjen atraktive në klipin e këngës “Loti im”
“Loti im” është titulli i këngës më të re të Adelina Berishës që është lansuar së bashku me një videoklip muzikor. Irkenc Hyka qëndron prapa kësaj kënge, të cilës ia ka bërë muzikën, ndërsa tekstin e ka shkruar Petro ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 21:02
“Loti im” është titulli i këngës më të re të Adelina Berishës që është lansuar së bashku me një videoklip muzikor. Irkenc Hyka qëndron prapa kësaj kënge, të cilës ia ka bërë muzikën, ndërsa tekstin e ka shkruar Petro ...

Të tjera poza që tregojnë figurën mahnitëse të Arbenita Ismajlit
Modelja shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajli, ka publikuar fotografi të tjera në rrjetet social, të cilat vënë në plan të parë bukurinë e saj. Ajo numëron mbi 390 mijë ndjekës në Instagram, ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 20:38
Modelja shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajli, ka publikuar fotografi të tjera në rrjetet social, të cilat vënë në plan të parë bukurinë e saj. Ajo numëron mbi 390 mijë ndjekës në Instagram, ...

Fotografi e rrallë familjare e Pogbas në ditëlindjen e gruas së tij
Paul Pogba ka publikuar një fotografi të rrallë me familjen e tij, në ditëlindjen e gruas së tij, Zulay. Futbollisti francez nuk publikon shpesh fotografi familjare, ndërsa kësaj radhe i ka publikuar disa josh, në të ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 18:30
Paul Pogba ka publikuar një fotografi të rrallë me familjen e tij, në ditëlindjen e gruas së tij, Zulay. Futbollisti francez nuk publikon shpesh fotografi familjare, ndërsa kësaj radhe i ka publikuar disa josh, në të ...

Xhaka me ‘mesazh të koduar’ kundrejt Arsenalit: Lumturia është kur je i kënaqur me veten dhe nuk ke nevojë për konfirmimin e të tjerëve
Granit Xhaka thuhet se i ka ngacmuar tifozët e Arsenalit me një ‘mesazh të koduar’, përmes publikimit të një fotografie, ku shprehet i lumtur me fanellën e Zvicrës. Mesfushori nuk ka luajtur për Topçinjtë që nga muaji i ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 17:53
Granit Xhaka thuhet se i ka ngacmuar tifozët e Arsenalit me një ‘mesazh të koduar’, përmes publikimit të një fotografie, ku shprehet i lumtur me fanellën e Zvicrës. Mesfushori nuk ka luajtur për Topçinjtë që nga muaji i ...

Marina vjen e mrekullueshme me dukjen e kësaj fundjave
Që nga rikthimi në ekranet shqiptare, Marina Vjollca i ka kushtuar rëndësi të madhe dukjes së saj. Bukuroshja shqiptare vjen secilën fundjavë me një përzgjedhje ndryshe dhe gjithmonë është pëlqyer nga fansat e saj. ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 17:30
Që nga rikthimi në ekranet shqiptare, Marina Vjollca i ka kushtuar rëndësi të madhe dukjes së saj. Bukuroshja shqiptare vjen secilën fundjavë me një përzgjedhje ndryshe dhe gjithmonë është pëlqyer nga fansat e saj. ...

Anastasiya ‘tërbon’ me të pasmet
Anastasiya Kvitko njihet për fotot e ‘nxehta’ që shpesh herë ndan me ndjekësit e saj në rrjete sociale, një gjë të tillë ajo ka bërë edhe orë më parë, shkruan . Modelja ruse në Instagram shpërndau një seri imazhesh ...
Lajminet | 17-Nov-2019 00:28
Anastasiya Kvitko njihet për fotot e ‘nxehta’ që shpesh herë ndan me ndjekësit e saj në rrjete sociale, një gjë të tillë ajo ka bërë edhe orë më parë, shkruan . Modelja ruse në Instagram shpërndau një seri imazhesh ...

Samanta e sulmoi në emision, Ronela Hajati habit me reagimin: “Cfarë ka ndodhur, është thjesht një budallallëk…“!
‘Shiko Kush Luan’ padyshim “prodhon“argëtim të madh, por edhe hatërmbetje. I tillë ishte rasti i Samanta Karavellës me Young Zerkën, me të cilën ka pasur përplasje që nisën pikërisht në këtë shoë. Në programin e javës ...
Bordo | 17-Nov-2019 00:19
‘Shiko Kush Luan’ padyshim “prodhon“argëtim të madh, por edhe hatërmbetje. I tillë ishte rasti i Samanta Karavellës me Young Zerkën, me të cilën ka pasur përplasje që nisën pikërisht në këtë shoë. Në programin e javës ...

Shkëlzen Doli do të interpretojë himnin në ndeshjen Kosovë-Angli
Ndeshja e nesërme Kosovë – Angli ka tërhequr vëmendjen e madhe jo vetëm të opinionit në Kosovë, por edhe atij botëror. Mikpritja e jashtëzakonshme e popullit të Kosovës ndaj tifozëve të shumtë anglezë, por edhe flamujt ...
Koha.net | 16-Nov-2019 23:54
Ndeshja e nesërme Kosovë – Angli ka tërhequr vëmendjen e madhe jo vetëm të opinionit në Kosovë, por edhe atij botëror. Mikpritja e jashtëzakonshme e popullit të Kosovës ndaj tifozëve të shumtë anglezë, por edhe flamujt ...

Humbi babanë pas një sëmundje të rëndë, Big Mama përlot me fjalët prekëse
TIRANE Këngëtarja e njohur Big Mama rreth një javë më parë ka humbur njeriun e shtrenjtë. Babai i saj ndërroi jetë dhe këtë lajm të trishtuar e dha vete Big Mama, përmes një postimi në Instagram. Ai u nda nga jeta si ...
BalkanWeb | 15-Nov-2019 21:06
TIRANE Këngëtarja e njohur Big Mama rreth një javë më parë ka humbur njeriun e shtrenjtë. Babai i saj ndërroi jetë dhe këtë lajm të trishtuar e dha vete Big Mama, përmes një postimi në Instagram. Ai u nda nga jeta si ...

Video/ Bes Kallaku zbulon frikën më të madhe të Olsi Bylykut
Aktori i humorit, Bes Kallaku ka zbuluar frikën më të madhe të Olsi Bylykut. Ndërsa poston një video nga xhirimet e filmit “Flaco”, i cili do të promovohet më 20 nëntor, Besi ka zbuluar nga se frikësohet Olsi. Nga ...
Dritare | 16-Nov-2019 23:54
Aktori i humorit, Bes Kallaku ka zbuluar frikën më të madhe të Olsi Bylykut. Ndërsa poston një video nga xhirimet e filmit “Flaco”, i cili do të promovohet më 20 nëntor, Besi ka zbuluar nga se frikësohet Olsi. Nga ...

Shkëlzen Doli do të interpretojë himnin në ndeshjen Kosovë – Angli
Ndeshja e nesërme Kosovë – Angli ka tërhequr vëmendjen e madhe jo vetëm të opinionit në Kosovë, por edhe atij botëror. “Mikëpritja e jashtëzakonshme e popullit të Kosovës ndaj tifozëve të shumtë anglezë, por edhe ...
EkonomiaOnline | 16-Nov-2019 23:49
Ndeshja e nesërme Kosovë – Angli ka tërhequr vëmendjen e madhe jo vetëm të opinionit në Kosovë, por edhe atij botëror. “Mikëpritja e jashtëzakonshme e popullit të Kosovës ndaj tifozëve të shumtë anglezë, por edhe ...

Pas shumë kohësh, Mozzik flet për ON Records: Erdhi koha kur s’mund të vazhdoja, doja të isha i pavarur
Reperi i njohur Mozzik, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “NIN”, ku ka rrëfyer shumë detaje nga jeta profesionale dhe ajo private. Teksa ka shpalosur detajet e projekteve muzikore të fundit, Mozzik nuk la pa ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 13:08
Reperi i njohur Mozzik, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “NIN”, ku ka rrëfyer shumë detaje nga jeta profesionale dhe ajo private. Teksa ka shpalosur detajet e projekteve muzikore të fundit, Mozzik nuk la pa ...

Violinisti i njohur Shkëlzen Doli do të interpretojë himnin në ndeshjen Kosovë – Angli
Ndeshja e së dielës Kosovë – Angli ka tërhequr vëmendjen e madhe jo vetëm të opinionit në Kosovë, por edhe atij botëror. Mikëpritja e jashtëzakonshme e popullit të Kosovës ndaj tifozëve të shumtë anglezë, por edhe ...
Indeks Online | 16-Nov-2019 23:40
Ndeshja e së dielës Kosovë – Angli ka tërhequr vëmendjen e madhe jo vetëm të opinionit në Kosovë, por edhe atij botëror. Mikëpritja e jashtëzakonshme e popullit të Kosovës ndaj tifozëve të shumtë anglezë, por edhe ...

Bionde dhe me poza provokuese, Mimoza Shkodra vjen ndryshe në setin e ri fotografik
Këngëtarja e njohur Mimoza Shkodra, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj. Ajo është gjithnjë aktive me projekte të reja në muzikë, gjersa nuk mungon edhe nëpër koncerte, ahengje e mbrëmje të ...
Telegrafi | 16-Nov-2019 12:14
Këngëtarja e njohur Mimoza Shkodra, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj. Ajo është gjithnjë aktive me projekte të reja në muzikë, gjersa nuk mungon edhe nëpër koncerte, ahengje e mbrëmje të ...

Ky është violinisti që do të interpretojë himnin në ndeshjen Kosovë – Angli
Ndeshja e nesërme Kosovë – Angli ka tërhequr vëmendjen e madhe jo vetëm të opinionit në Kosovë, por edhe atij botëror. Mikëpritja e jashtëzakonshme e popullit të Kosovës ndaj tifozëve të shumtë anglezë, por edhe flamujt ...
Lajminet | 16-Nov-2019 23:36
Ndeshja e nesërme Kosovë – Angli ka tërhequr vëmendjen e madhe jo vetëm të opinionit në Kosovë, por edhe atij botëror. Mikëpritja e jashtëzakonshme e popullit të Kosovës ndaj tifozëve të shumtë anglezë, por edhe flamujt ...

Violinisti i njohur shqiptar do të interpretojë himnin në ndeshjen Kosovë – Angli
Ndeshja e nesërme Kosovë – Angli ka tërhequr vëmendjen e madhe jo vetëm të opinionit në Kosovë, por edhe atij botëror. Mikpritja e jashtëzakonshme e popullit të Kosovës ndaj tifozëve të shumtë anglezë, por edhe flamujt ...
Zeri | 16-Nov-2019 23:30
Ndeshja e nesërme Kosovë – Angli ka tërhequr vëmendjen e madhe jo vetëm të opinionit në Kosovë, por edhe atij botëror. Mikpritja e jashtëzakonshme e popullit të Kosovës ndaj tifozëve të shumtë anglezë, por edhe flamujt ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved