ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 03:09

Të maskuar si policë, 5 persona arrestohen teksa po trafikonin kanabis

Të maskuar si policë, 5 persona arrestohen teksa po trafikonin kanabis
Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Korçë, në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Kufirit dhe Migracionit Korçë dhe shërbimet Frontex, nën drejtimin e Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë kanë goditur një rast ...
Top Channel | 17-Nov-2019 14:52
Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Korçë, në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Kufirit dhe Migracionit Korçë dhe shërbimet Frontex, nën drejtimin e Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë kanë goditur një rast ...

VIDEO/ Tentuan të kalonin kufirin me drogë dhe euro të veshur si policë, si ranë në pranga 5 të rinjtë
Policia ka arrestuar 5 persona, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi u kapën me një sasi droge si dhe me një sasi eurosh. NJOFTIMI I POLICISË Finalizohet me sukses operacioni antidrogë i koduar “Kurila”. ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 13:58
Policia ka arrestuar 5 persona, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi u kapën me një sasi droge si dhe me një sasi eurosh. NJOFTIMI I POLICISË Finalizohet me sukses operacioni antidrogë i koduar “Kurila”. ...

Të veshur si policë, tentojnë të kalojnë drogën në kufi, 5 në pranga
mapo.al Pesë persona jan9 arrestuar në flagrancë dhe 2 të tjerë janë shpallur në kërkim, pas një operacioni të koduar “Kurila”. Policia bën me dije se ka goditur një rast të tentativës së trafikimit ndërkombëtar të ...
Mapo | 17-Nov-2019 14:01
mapo.al Pesë persona jan9 arrestuar në flagrancë dhe 2 të tjerë janë shpallur në kërkim, pas një operacioni të koduar “Kurila”. Policia bën me dije se ka goditur një rast të tentativës së trafikimit ndërkombëtar të ...

Tentuan të kalonin drogë të veshur si policë, arrestohen 5 persona, 2 në kërkim
Policia ka finalizuar me sukses operacionin antidrogë të koduar “Kurila”, nga ku ka arrestuar 5 persona si dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë pasi tentuan të kalonin drogë të veshur me uniforma policie drejt Greqisë. ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 15:41
Policia ka finalizuar me sukses operacionin antidrogë të koduar “Kurila”, nga ku ka arrestuar 5 persona si dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë pasi tentuan të kalonin drogë të veshur me uniforma policie drejt Greqisë. ...

Kishte hyrë në banesë për të vjedhur, policia e arreston në flagrancë
Është arrestuar në flagrancë shtetasi M.Y., 38 vjeç, banues në Vlorë.
Top Channel | 17-Nov-2019 13:30
Është arrestuar në flagrancë shtetasi M.Y., 38 vjeç, banues në Vlorë.

Kanosën të riun në Pogradec, pranga dy vëllezërve
Dy vëllezër ranë në prangat e specialistëve për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec me akuzën e kanosjes. Dy vëllezrit e arrestuar janë E.M, 29 vjeç dhe D.M., 24 vjeç, banues në fshatin Buçimas, ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 14:52
Dy vëllezër ranë në prangat e specialistëve për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec me akuzën e kanosjes. Dy vëllezrit e arrestuar janë E.M, 29 vjeç dhe D.M., 24 vjeç, banues në fshatin Buçimas, ...

Kapen me lëndë narkotike, 4 të rinj përfundojnë në pranga
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve: E.A., 25 vjeç; J.A., 22 vjeç; D.D., 20 vjeç dhe A.T., 26 vjeç, banues në Pogradec.
Top Channel | 17-Nov-2019 11:29
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve: E.A., 25 vjeç; J.A., 22 vjeç; D.D., 20 vjeç dhe A.T., 26 vjeç, banues në Pogradec.

Policia operacion në Nikël, arreston dy persona për kultivim të kanabisit
Nga strukturat e Komisariatit të Policisë Pukë në bashkëpunim me forcat e Komisariatit të Policisë Krujë në vijim të operacionit “Lokalizimi” në fshatin Nikël, Krujë, u bë kapja dhe ndalimi edhe i dy shtetasve të tjerë ...
Top Channel | 17-Nov-2019 11:29
Nga strukturat e Komisariatit të Policisë Pukë në bashkëpunim me forcat e Komisariatit të Policisë Krujë në vijim të operacionit “Lokalizimi” në fshatin Nikël, Krujë, u bë kapja dhe ndalimi edhe i dy shtetasve të tjerë ...

Njëri në kërkim, tjetri i dyshuar për 5 vjedhje, prangosen dy vlonjatët
Nga policia e Vlorës janë ndaluar gjatë orëve te fundit dy perosna. Njëri ishte shpallur në kërkim për kundërshtrim të punonjësve të policisë dhe tjetri është i dyshuar për 5 vjedhje ndodhur në kët qytet. Ja njoftimi i ...
Telegraf | 17-Nov-2019 13:53
Nga policia e Vlorës janë ndaluar gjatë orëve te fundit dy perosna. Njëri ishte shpallur në kërkim për kundërshtrim të punonjësve të policisë dhe tjetri është i dyshuar për 5 vjedhje ndodhur në kët qytet. Ja njoftimi i ...

Prodhonin dhe shisnin lëndë narkotike, arrestohen katër persona
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec kanë goditur një rast të prodhimit dhe shitjes së narkotikëve nga ku u arrestuan katër persona. Shtetasit e arrestuar E.A., 25 vjeç; J.A., 22 vjeç; ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 11:36
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec kanë goditur një rast të prodhimit dhe shitjes së narkotikëve nga ku u arrestuan katër persona. Shtetasit e arrestuar E.A., 25 vjeç; J.A., 22 vjeç; ...

Operacioni në Nikël, vihen në pranga dy personat e kërkuar. Emrat dhe akuza
Të akuzuar për organzimim e kultivimit të kanabisit në një zonë të Pukës janë arrestuar nga polcia dy perosna. Pak ditë më parë është arrestuar edhe një person tjetër që akuzohet për të njëjtën çeshtje. Agron Bami 33 ...
Telegraf | 17-Nov-2019 11:21
Të akuzuar për organzimim e kultivimit të kanabisit në një zonë të Pukës janë arrestuar nga polcia dy perosna. Pak ditë më parë është arrestuar edhe një person tjetër që akuzohet për të njëjtën çeshtje. Agron Bami 33 ...

Pa leje drejtimi dhe me kanabis në makinë, pranga të riut
Specialistët e Sektorit të Policisë Rrugore në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë një 24 vjeçar. Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.D., 24 vjeç, banues në Lushnje. Arrestim i 24 vjeçarit ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 11:05
Specialistët e Sektorit të Policisë Rrugore në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë një 24 vjeçar. Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.D., 24 vjeç, banues në Lushnje. Arrestim i 24 vjeçarit ...

12 te arrestuar ne disa qytete te vendit
12 persona janë arrestuar në një seri operacionesh anti-drogë të organizuar nga policia në disa rrethe të vendit këtë të dielë. Në Devoll është goditur një rast i tentativës së trafikimit ndërkombëtar të lëndëve ...
Lajmi i Fundit | 17-Nov-2019 17:57
12 persona janë arrestuar në një seri operacionesh anti-drogë të organizuar nga policia në disa rrethe të vendit këtë të dielë. Në Devoll është goditur një rast i tentativës së trafikimit ndërkombëtar të lëndëve ...

Vëllezërit shqiptarë bëhen gati të vrasin njëri- tjetrin! Si u parandalua ngjarja
Konfliktet e pronësisë vazhdojnë të shkaktojnë përplasje të rënda, madje edhe mes vëllezërve e fëmijëve të tyre. Një ngjarje e rëndë u arrit të parandalohej në kohë nga Policia dje në Pezë, pasi mund të rezultonte me ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 17:45
Konfliktet e pronësisë vazhdojnë të shkaktojnë përplasje të rënda, madje edhe mes vëllezërve e fëmijëve të tyre. Një ngjarje e rëndë u arrit të parandalohej në kohë nga Policia dje në Pezë, pasi mund të rezultonte me ...

Kapen dy kultivuesit e kanabisit në Nikël
Strukturat e Komisariatit të Policisë Pukë në bashkëpunim me forcat e Komisariatit të Policisë Krujë në vijim të operacionit “Lokalizimi” në fshatin Nikël, Krujë, kapën dy persona të shpallur në kërkim. Shtetasit e ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 10:58
Strukturat e Komisariatit të Policisë Pukë në bashkëpunim me forcat e Komisariatit të Policisë Krujë në vijim të operacionit “Lokalizimi” në fshatin Nikël, Krujë, kapën dy persona të shpallur në kërkim. Shtetasit e ...

Arrestojen pesë persona në Korçë, të maskuar si policë po trafikonin kanabis
Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Korçë, në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Kufirit dhe Migracionit Korçë dhe shërbimet Frontex, nën drejtimin e Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë kanë goditur një rast ...
Shenja | 17-Nov-2019 16:17
Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Korçë, në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Kufirit dhe Migracionit Korçë dhe shërbimet Frontex, nën drejtimin e Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë kanë goditur një rast ...

(VIDEO) Arrestohen 5 persona, 2 në kërkim. Drogë, mbi 18 mijë euro, makina e veshje me shënimin “Policia”
Finalizohet me sukses operacioni antidrogë i koduar “Kurila” Goditet një rast i tentativës së trafikimit ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Arrestohen në flagrancë 5 shtetas dhe 2 të tjerë shpallen në kërkim. ...
Lapsi | 17-Nov-2019 13:53
Finalizohet me sukses operacioni antidrogë i koduar “Kurila” Goditet një rast i tentativës së trafikimit ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Arrestohen në flagrancë 5 shtetas dhe 2 të tjerë shpallen në kërkim. ...

Tentuan të kalonin dro.gë të veshur si policë, arrestohen 5 persona, 2 në kërkim
Policia ka finalizuar me sukses operacionin antidrogë të koduar “Kurila”, nga ku ka arrestuar 5 persona si dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë pasi tentuan të kalonin drogë të veshur me uniforma policie drejt Greqisë. ...
Medial | 17-Nov-2019 15:48
Policia ka finalizuar me sukses operacionin antidrogë të koduar “Kurila”, nga ku ka arrestuar 5 persona si dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë pasi tentuan të kalonin drogë të veshur me uniforma policie drejt Greqisë. ...

Kokainë në makinë, pranga të riut nga Lushnja që lëvizte pa patentë
Nje 24-vjecar ka rene ne prangat e policise, pasi iu gjet nje sasi kokaine ne makine. Burime zyrtare nga policia e Fierit thane se shtetasi me inciailet V.D., banues në Lushnje, u kap nga shërbimet e patrulles duke ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 09:41
Nje 24-vjecar ka rene ne prangat e policise, pasi iu gjet nje sasi kokaine ne makine. Burime zyrtare nga policia e Fierit thane se shtetasi me inciailet V.D., banues në Lushnje, u kap nga shërbimet e patrulles duke ...

Droga gati për shitje, kapen në flagrancë katër të rinjtë në Korçë
Goditet një rast i prodhimit dhe shitjes së narkotikëve, kryer në bashkëpunim. Arrestohen në flagrancë 4 shtetas. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë të ...
Telegraf | 17-Nov-2019 10:53
Goditet një rast i prodhimit dhe shitjes së narkotikëve, kryer në bashkëpunim. Arrestohen në flagrancë 4 shtetas. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved