ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 07:56

LISTA/ Mbahen zgjedhjet për delegatë të PS në Gramsh, ja emrat fitues

LISTA/ Mbahen zgjedhjet për delegatë të PS në Gramsh, ja emrat fitues
GRAMSH Janë mbajtur zgjedhjet për delegatë të Partisë Socialiste në rrethin e Gramshit. Gazetari Shkëlzen Henkoja raporton për “Balkanweb” se lista kryesohet nga ana e ish-kryetares së Bashkisë Gramsh Luljeta Dollani, e ...
BalkanWeb | 16-Nov-2019 21:58
GRAMSH Janë mbajtur zgjedhjet për delegatë të Partisë Socialiste në rrethin e Gramshit. Gazetari Shkëlzen Henkoja raporton për “Balkanweb” se lista kryesohet nga ana e ish-kryetares së Bashkisë Gramsh Luljeta Dollani, e ...

LISTA/ Zgjidhen delegatët e PS për Bashkinë e Durrësit, ja kush janë
Kutitë e votimit për zgjedhjet brenda Partisë Socialiste në Durrës janë hapur prej mëngjesit të sotëm në një klimë interesi të madh nga anëtarësia e majtë. Deri në orën 13 e 30 pjesëmarrja në votime ka qënë mbi 50% e ...
BalkanWeb | 16-Nov-2019 21:10
Kutitë e votimit për zgjedhjet brenda Partisë Socialiste në Durrës janë hapur prej mëngjesit të sotëm në një klimë interesi të madh nga anëtarësia e majtë. Deri në orën 13 e 30 pjesëmarrja në votime ka qënë mbi 50% e ...

Zgjedhja e delegatëve, Balla: Sot përmbyllëm fazën e parë të riorganizimit të PS-së
Pas mbylljes së procesit të votimit të delegatëve të kongresit të PS-së, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Taulant Balla doli në një deklaratë për shtyp.
Top Channel | 16-Nov-2019 20:06
Pas mbylljes së procesit të votimit të delegatëve të kongresit të PS-së, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Taulant Balla doli në një deklaratë për shtyp.

Mbyllet votimi në PS/ Balla: Votimi elektronik tregoi se jemi partia më moderne
Anëtarët e Partisë Socialiste këtë të shtunë përmes parimit “një anëtar një votë” 706 delegatët e Kongresit të PS që do të zhvillohet në fillim të vitit 2020. Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla, në mbyllje ...
VizionPlus | 16-Nov-2019 20:52
Anëtarët e Partisë Socialiste këtë të shtunë përmes parimit “një anëtar një votë” 706 delegatët e Kongresit të PS që do të zhvillohet në fillim të vitit 2020. Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla, në mbyllje ...

Zgjedhjet për delegatët e Kongresit të PS, Peza: U testua për herë të parë votimi elektronik
Sekretari për Marrëdhëniet me Mediat në PS, Alfred Peza, me anë të një deklarate për mediat sqaron votimet e mbajtura në Partinë Socialiste për zgjedhjen e delegatëve të Kongresit të partisë në pushtet. Peza shprehet se ...
BalkanWeb | 16-Nov-2019 16:26
Sekretari për Marrëdhëniet me Mediat në PS, Alfred Peza, me anë të një deklarate për mediat sqaron votimet e mbajtura në Partinë Socialiste për zgjedhjen e delegatëve të Kongresit të partisë në pushtet. Peza shprehet se ...

Zgjedhjet për delegatët e kongresit. PS voton elektronikisht
Socialistët disa vite më parë ishin skeptik për futjen e votimit dhe numërimit elektronik. Por me kalimin e viteve duket se kanë ndërruar mëndje.
Top Channel | 16-Nov-2019 15:36
Socialistët disa vite më parë ishin skeptik për futjen e votimit dhe numërimit elektronik. Por me kalimin e viteve duket se kanë ndërruar mëndje.

Pëllumbi: Jemi të vendosur për shkarkimin e Metës, ka shkelur kushtetutën
Partia Socialiste nisi këtë të shtunë riorganizimin me zgjedhjen e delegatëve të kongresit. Në kryeqytet u aplikua për herë të parë edhe votimi elektronik dhe ai online. Por ky proces që nuk prek kryetarin vjen në ...
VizionPlus | 16-Nov-2019 19:47
Partia Socialiste nisi këtë të shtunë riorganizimin me zgjedhjen e delegatëve të kongresit. Në kryeqytet u aplikua për herë të parë edhe votimi elektronik dhe ai online. Por ky proces që nuk prek kryetarin vjen në ...

Veliaj voton për zgjedhjen e delegatëve të Kongresit të PS
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj njëherësh edhe anëtar i Kryesisë së PS-së, votoi sot pranë Njësisë 2 në kryeqytet për zgjedhjen e delegatëve të Kongresit të kësaj force politike.
Top Channel | 16-Nov-2019 15:24
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj njëherësh edhe anëtar i Kryesisë së PS-së, votoi sot pranë Njësisë 2 në kryeqytet për zgjedhjen e delegatëve të Kongresit të kësaj force politike.

Zgjedhjet për delegatët e Kongresit të PS, Peza: U testua votimi elektronik
Sekretari për Marrëdhëniet me Mediat në PS, Alfred Peza, pas mbylljes së votimit Partinë Socialiste për zgjedhjen e delegatëve të Kongresit, është shprehur se kjo ishte një ditë e rëndësishme për sistemin demokratik në ...
VizionPlus | 16-Nov-2019 16:35
Sekretari për Marrëdhëniet me Mediat në PS, Alfred Peza, pas mbylljes së votimit Partinë Socialiste për zgjedhjen e delegatëve të Kongresit, është shprehur se kjo ishte një ditë e rëndësishme për sistemin demokratik në ...

Zgjedhjet në PS, vijon votimi në mbarë vendin, ja sa ka qenë pjesëmarrja në Durrës deri në 13:30
Kutitë e votimit për zgjedhjet brenda Partisë socialiste në Durrës janë hapur prej mëngjesit të sotëm në një klimë interesi të madh nga anëtarësia e majtë. Deri në orën 13 e 30 pjesëmarrja në votime ka qenë mbi 50% e ...
BalkanWeb | 16-Nov-2019 14:27
Kutitë e votimit për zgjedhjet brenda Partisë socialiste në Durrës janë hapur prej mëngjesit të sotëm në një klimë interesi të madh nga anëtarësia e majtë. Deri në orën 13 e 30 pjesëmarrja në votime ka qenë mbi 50% e ...

Deputetja Senida Mesi, pas votimit: Me këtë President ose një tjetër, në Shkodër do të ketë zgjedhje të parakohshme
Në zgjedhjet për delegatët e PS të zhvilluara në Shkodër, ish- zëvendëskryeministrja Senida Mesi pas votimit, është shprehur se PS është e gatshme për çdo sfidë tjetër, qofshin edhe zgjedhjet e parakohshme në rang ...
Top Channel | 16-Nov-2019 13:40
Në zgjedhjet për delegatët e PS të zhvilluara në Shkodër, ish- zëvendëskryeministrja Senida Mesi pas votimit, është shprehur se PS është e gatshme për çdo sfidë tjetër, qofshin edhe zgjedhjet e parakohshme në rang ...

PS përfundon zgjedhjen e delegatëve për kongresin, Taulant Balla falenderon udhëheqësin
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla doli në një konferencë për shtyp pas përfundimit të procesit zgjedhor brenda PS për zgjedhjen e kandidatëve që do të marrin pjesë në Kongres. Numri dy i ...
Lapsi | 16-Nov-2019 20:38
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla doli në një konferencë për shtyp pas përfundimit të procesit zgjedhor brenda PS për zgjedhjen e kandidatëve që do të marrin pjesë në Kongres. Numri dy i ...

Balla: Sot përmbyllëm fazën e parë të riorganizimit të PS-së
Pas mbylljes së procesit të votimit të delegatëve të kongresit të PS-së, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Taulant Balla tha se barazia gjinore, ishte risia më e madhe e këtij procesi zgjedhor të brendshëm.
Kosova Press | 16-Nov-2019 22:11
Pas mbylljes së procesit të votimit të delegatëve të kongresit të PS-së, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Taulant Balla tha se barazia gjinore, ishte risia më e madhe e këtij procesi zgjedhor të brendshëm.

LISTA/ Mbahen zgjedhjet për delegatë të PS në Gramsh, ja emrat fitues
GRAMSH Janë mbajtur zgjedhjet për delegatë të Partisë Socialiste në rrethin e Gramshit. Gazetari Shkëlzen Henkoja raporton për “Balkanweb” se lista kryesohet nga ana e ish-kryetares së Bashkisë Gramsh Luljeta Dollani, e ...
Medial | 16-Nov-2019 21:57
GRAMSH Janë mbajtur zgjedhjet për delegatë të Partisë Socialiste në rrethin e Gramshit. Gazetari Shkëlzen Henkoja raporton për “Balkanweb” se lista kryesohet nga ana e ish-kryetares së Bashkisë Gramsh Luljeta Dollani, e ...

Balla: PS një shkollë e funksionimit demokratik, jemi më modernët në Shqipëri
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla tha se zgjedhjet brenda partisë ishin të suksesshme. Numri i votuesve ishte 76.068 anëtarë, ndërsa u testua për herë të parë votimi elektronik. Ai shtoi se ...
Politiko | 16-Nov-2019 21:27
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla tha se zgjedhjet brenda partisë ishin të suksesshme. Numri i votuesve ishte 76.068 anëtarë, ndërsa u testua për herë të parë votimi elektronik. Ai shtoi se ...

Zgjedhjet në PS për delegatët, vijon votimi në mbarë vendin
Partia Socialiste këtë të shtunë zhvillon zgjedhjet sipas parimit një anëtar një votë për delegatët të cilët do të marrin pjesë në Kongresin e kësaj partie që do të zhvillohet në muajin janar. Votimi është zhvilluar në ...
VizionPlus | 16-Nov-2019 14:53
Partia Socialiste këtë të shtunë zhvillon zgjedhjet sipas parimit një anëtar një votë për delegatët të cilët do të marrin pjesë në Kongresin e kësaj partie që do të zhvillohet në muajin janar. Votimi është zhvilluar në ...

Zgjedhjet për delegatët e Kongresit të PS, Balla: Procesi, shenjë domethënëse e funksionimit të demokracisë
ELBASAN Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste të Shqipërisë Taulant Balla e konsideroi procesin e zgjedhjeve që po zhvillohen sot për delegatët e PS, si një shenjë domethënëse e funksionimit të demokracisë. Në ...
BalkanWeb | 16-Nov-2019 12:51
ELBASAN Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste të Shqipërisë Taulant Balla e konsideroi procesin e zgjedhjeve që po zhvillohen sot për delegatët e PS, si një shenjë domethënëse e funksionimit të demokracisë. Në ...

Balla: PS shkollë e funksionimit demokratik, sot përmbyllëm fazën e parë të procesit të riorganizimit të PS
TIRANË, 16 nëntor/MEDIAL-Arbi Fortuzi//-Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla, gjatë një konference për mediet duke folur për rezultatet përfundimtare të procesit të votimit dhe numërimit të ...
Medial | 16-Nov-2019 21:20
TIRANË, 16 nëntor/MEDIAL-Arbi Fortuzi//-Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla, gjatë një konference për mediet duke folur për rezultatet përfundimtare të procesit të votimit dhe numërimit të ...

Zgjedhjet për Delegatët e Kongresit të PS, Peza: Ditë e rëndësishme për sistemin Demokratik
Sekretari për Media, Alfred Peza ka folur për përfundimin e procesit të votimit për Delegatët e Kongresit. Peza sshprehet se sot u testua për herë të parë votimi elektronik dhe ai online. “Sot ishte një ditë e ...
ABCNews | 16-Nov-2019 16:52
Sekretari për Media, Alfred Peza ka folur për përfundimin e procesit të votimit për Delegatët e Kongresit. Peza sshprehet se sot u testua për herë të parë votimi elektronik dhe ai online. “Sot ishte një ditë e ...

Refuzoi kërkesën e PD-së, votim elektronik në zgjedhjet e brendshme të PS-së
Partia Socialiste po zhvillon sot zgjedhje për delegatët në kongres dhe për herë të parë në Shqipëri po përdoret edhe votimi elektronik.
Top Channel | 16-Nov-2019 12:37
Partia Socialiste po zhvillon sot zgjedhje për delegatët në kongres dhe për herë të parë në Shqipëri po përdoret edhe votimi elektronik.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved