ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2019 01:46

Zyrtare/ Ja kontrata dhe emrat e tribunave të “Air Albania Stadium”! FSHF zgjedh 3 legjenda dhe një hero lufte

Zyrtare/ Ja kontrata dhe emrat e tribunave të “Air Albania Stadium”! FSHF zgjedh 3 legjenda dhe një hero lufte
Federata Shqiptare e Futbollit ka zyrtarizuar pak çaste më parë detajet e marrëveshjes me kompaninë “Air Albania Stadium” si dhe ka rrëfyer përzgjedhjen e kompanisë fituese, ku garuan pikërisht kompania e fluturimit dhe ...
BalkanWeb | 15-Nov-2019 20:30
Federata Shqiptare e Futbollit ka zyrtarizuar pak çaste më parë detajet e marrëveshjes me kompaninë “Air Albania Stadium” si dhe ka rrëfyer përzgjedhjen e kompanisë fituese, ku garuan pikërisht kompania e fluturimit dhe ...

FSHF e konfirmon: Ja emrat që do të mbajnë Tribunat e stadiumit të ri
Ashtu sikurse ishte paralajmëruar në media, Tribunat e stadiumit të ri kombëtar do të marrin emra ish lojtarësh të njohur dhe personalitetesh. Vendimi është marrë nga Këshilli i Administrimit dhe Asambleja e ...
VizionPlus | 15-Nov-2019 20:58
Ashtu sikurse ishte paralajmëruar në media, Tribunat e stadiumit të ri kombëtar do të marrin emra ish lojtarësh të njohur dhe personalitetesh. Vendimi është marrë nga Këshilli i Administrimit dhe Asambleja e ...

Merr fund pritja, “Arena Kombëtare” merr emrin e ri
mapo.al Stadiumi më i ri i kryeqytetit do të mbaj emrin “Air Albania Stadium” për 5 vitet e ardhshme. Është ky njoftimi i Federatës Shqiptare të Futbollit, që në faqen zyrtare zbulon emrin e impiantit të ndërtuar në ...
Mapo | 15-Nov-2019 20:24
mapo.al Stadiumi më i ri i kryeqytetit do të mbaj emrin “Air Albania Stadium” për 5 vitet e ardhshme. Është ky njoftimi i Federatës Shqiptare të Futbollit, që në faqen zyrtare zbulon emrin e impiantit të ndërtuar në ...

EMRAT: Ja si do të quhen tribunat e “Air Albania Stadium”
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar një njoftim për të gjithë publikun sportiv, duke lajmëruar për emrin e ri të stadiumit kombëtar dhe ndarjen e tribunave. Emri i ri i stadiumit do të jetë zyrtarisht “Air ...
GazetaTema | 15-Nov-2019 20:17
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar një njoftim për të gjithë publikun sportiv, duke lajmëruar për emrin e ri të stadiumit kombëtar dhe ndarjen e tribunave. Emri i ri i stadiumit do të jetë zyrtarisht “Air ...

Pamjet që tregojnë madhështinë e 'Air Albania Stadium' në Tiranë
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka publikuar ditën e soteme disa pamje nga stadiumi i ri kombëtar i sapo rindërtuar në Tiranë. “Air Albania Stadium” duket se është gati pas punimeve të fundit, ndërkohë Rama......
Zeri | 15-Nov-2019 21:45
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka publikuar ditën e soteme disa pamje nga stadiumi i ri kombëtar i sapo rindërtuar në Tiranë. “Air Albania Stadium” duket se është gati pas punimeve të fundit, ndërkohë Rama......

FSHF zbulon detajet e marrëveshjes për emrin e stadiumit dhe ato të tribunave
Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar sonte procedurat për shitjen e emrit të stadiumit të ri, që në 5 vitet e ardhshme do të mbajë emrin “Air Albania Stadium”, sipas kontratës së nënshkruar mes palëve. Gjithashtu ...
SuperSport | 15-Nov-2019 21:42
Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar sonte procedurat për shitjen e emrit të stadiumit të ri, që në 5 vitet e ardhshme do të mbajë emrin “Air Albania Stadium”, sipas kontratës së nënshkruar mes palëve. Gjithashtu ...

Kryeministri Edi Rama prezanton stadiumin e ri nëpërmjet 30 fotografive
Kur kanë mbetur më pak se 48 orë nga inaugurimi madhështor i stadiumit të sapondërtuar “Arena Kombëtare”, kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto-album me 30 imazhe nga kënde të ndryshme të impiantit më të ri në ...
SuperSport | 15-Nov-2019 21:39
Kur kanë mbetur më pak se 48 orë nga inaugurimi madhështor i stadiumit të sapondërtuar “Arena Kombëtare”, kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto-album me 30 imazhe nga kënde të ndryshme të impiantit më të ri në ...

FOTOT/ “Bac u kry”, Rama nxjerr pamjet e stadiumit të përfunduar “Air Albania”
U kry”! Është ky reagimi i kryeministrit Edi Rama, për zyrtarizimin e emrit të stadiumit kombëtar në “Air Albania”. Në një postim të shkurtër në rrjetet sociale, teksa ka publikuar një foto në të cilën është e shkruar ...
GazetaTema | 15-Nov-2019 18:22
U kry”! Është ky reagimi i kryeministrit Edi Rama, për zyrtarizimin e emrit të stadiumit kombëtar në “Air Albania”. Në një postim të shkurtër në rrjetet sociale, teksa ka publikuar një foto në të cilën është e shkruar ...

Shpëndahen fotot: Ky është Air Albania Stadium, me “Qemal Stafën” brenda
Kryeministri Rama shpërndau foto të stadiumit të ri, të emërtuar tashmë si Air Albania Stadium, por që emrin tradicional, atë “Qemal Stafa” do e ketë gjithsesi, ashtu siç një pjesë të fasadës së vjetër. “U kry! Ta ...
Tesheshi | 15-Nov-2019 21:20
Kryeministri Rama shpërndau foto të stadiumit të ri, të emërtuar tashmë si Air Albania Stadium, por që emrin tradicional, atë “Qemal Stafa” do e ketë gjithsesi, ashtu siç një pjesë të fasadës së vjetër. “U kry! Ta ...

Zyrtare, FSHF: Shtëpia e re e futbollit do të quhet “Air Albania Stadium”, zbulohen emrat e tribunave
TIRANË, 15 nëntor/MEDIAL-A.Fortuzi-MEDIAL/ Tashmë ka marrë edhe formë zyrtare. Stadiumi më i ri i kryeqytetit do të mbajë emrin “Air Albania Stadium” për 5 vitet e ardhshme. Në njoftimin e FSHF thuhet: Qendra Sportive ...
Medial | 15-Nov-2019 21:19
TIRANË, 15 nëntor/MEDIAL-A.Fortuzi-MEDIAL/ Tashmë ka marrë edhe formë zyrtare. Stadiumi më i ri i kryeqytetit do të mbajë emrin “Air Albania Stadium” për 5 vitet e ardhshme. Në njoftimin e FSHF thuhet: Qendra Sportive ...

Rama publikon pamje të “Air Albania Stadium”
“U kry! Ta gëzojnë brezat… Forca Shqipëri”, kështu shprehet kryeministri shqiptar, Edi Rama, duke publikuar edhe foto nga përfundimi i stadiumit kombëtar, në të cilën është e shkruar me gërma të mëdha emri i ri i “Air ...
Kosova Press | 15-Nov-2019 21:05
“U kry! Ta gëzojnë brezat… Forca Shqipëri”, kështu shprehet kryeministri shqiptar, Edi Rama, duke publikuar edhe foto nga përfundimi i stadiumit kombëtar, në të cilën është e shkruar me gërma të mëdha emri i ri i “Air ...

FSHF njofton se stadiumi është gati , zbulohet surpriza që na pret
“Air Albania Stadium” do të inagurohet të dielën kundër Francës. Impianti i ri i kombëtares do të jetë gati dhe FSHF ka lëshuar një deklaratë ku konfirmon dhe ardhjen e Aleksander Ceferinit në Tiranë për të parë nga ...
Telegraf | 15-Nov-2019 18:27
“Air Albania Stadium” do të inagurohet të dielën kundër Francës. Impianti i ri i kombëtares do të jetë gati dhe FSHF ka lëshuar një deklaratë ku konfirmon dhe ardhjen e Aleksander Ceferinit në Tiranë për të parë nga ...

FSHF e konfirmon: Ja emrat që do të mbajnë Tribunat e stadiumit të ri
Ashtu sikurse ishte paralajmëruar në media, Tribunat e stadiumit të ri kombëtar do të marrin emra ish lojtarësh të njohur dhe personalitetesh. Vendimi është marrë nga Këshilli i Administrimit dhe Asambleja e ...
Medial | 15-Nov-2019 21:00
Ashtu sikurse ishte paralajmëruar në media, Tribunat e stadiumit të ri kombëtar do të marrin emra ish lojtarësh të njohur dhe personalitetesh. Vendimi është marrë nga Këshilli i Administrimit dhe Asambleja e ...

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama tregon pamjet fantastike nga stadiumi i ri Kombëtar
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka postuar ditën e sotme disa foto nga stadiumi i ri Kombëtar i sapo rindërtuar në kryeqytet. “Air Albania Stadium” duket se ka marrë edhe dorën e fundit të përgatitjeve, ndërkohë ...
Telegrafi | 15-Nov-2019 19:15
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka postuar ditën e sotme disa foto nga stadiumi i ri Kombëtar i sapo rindërtuar në kryeqytet. “Air Albania Stadium” duket se ka marrë edhe dorën e fundit të përgatitjeve, ndërkohë ...

Zyrtare/ Ja kontrata dhe emrat e tribunave të “Air Albania Stadium! FSHF zgjedh 3 legjenda dhe një hero
Federata Shqiptare e Futbollit ka zyrtarizuar pak çaste më parë detajet e marrëveshjes me kompaninë “Air Albania Stadium” si dhe ka rrëfyer përzgjedhjen e kompanisë fituese, ku garuan pikërisht kompania e fluturimit dhe ...
Lexo | 15-Nov-2019 20:35
Federata Shqiptare e Futbollit ka zyrtarizuar pak çaste më parë detajet e marrëveshjes me kompaninë “Air Albania Stadium” si dhe ka rrëfyer përzgjedhjen e kompanisë fituese, ku garuan pikërisht kompania e fluturimit dhe ...

Ndarja e tribunave dhe partneriteti me “Air Albania”, FSHF me njoftim
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar një njoftim për të gjithë publikun sportiv, duke lajmëruar për emrin e ri të stadiumit kombëtar dhe ndarjen e tribunave. Emri i ri i stadiumit do të jetë zyrtarisht “Air ...
ABCNews | 15-Nov-2019 20:12
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar një njoftim për të gjithë publikun sportiv, duke lajmëruar për emrin e ri të stadiumit kombëtar dhe ndarjen e tribunave. Emri i ri i stadiumit do të jetë zyrtarisht “Air ...

Federata zbulon emrat e 4 tribunave të stadiumit të ri
Stadiumi i ri i kombëtares do të quhet zyrtarisht Air Albania Stadium. Kjo kompani, edhe pse nuk përmbush dy kriteret e reklamuara me jo pak pompozitet nga FSHF-ja para disa javësh, teksa ftonte kompani të ndryshme për ...
Politiko | 15-Nov-2019 20:34
Stadiumi i ri i kombëtares do të quhet zyrtarisht Air Albania Stadium. Kjo kompani, edhe pse nuk përmbush dy kriteret e reklamuara me jo pak pompozitet nga FSHF-ja para disa javësh, teksa ftonte kompani të ndryshme për ...

Rama tregon stadiumin e ri modern: U kry, ta gëzojnë brezat / FOTO
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një status në facebook të shoqëruar me një sërë fotosh nga impianti I ri modern I futbollit I ndërtuar në Tiranë. Stadiumi që do të inaugurohet zyrtarisht në takimin me Francën ditën e ...
VizionPlus | 15-Nov-2019 18:06
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një status në facebook të shoqëruar me një sërë fotosh nga impianti I ri modern I futbollit I ndërtuar në Tiranë. Stadiumi që do të inaugurohet zyrtarisht në takimin me Francën ditën e ...

Stadiumi i ri kombëtar: Pse do quhet “Air Albania Arena”, 4 tribuna me emra të shquar
Federata Shqiptare e Futbollit ka konfirmuar ditën e sotme edhe zyrtarisht emrin e ri të stadiumit të rinovuar në kryeqytet. FSHF njofton se në procesin e zgjedhjes së emrit, pati dy oferta, dhe 4 shprehje interesi, ku ...
Gazeta Express | 15-Nov-2019 20:29
Federata Shqiptare e Futbollit ka konfirmuar ditën e sotme edhe zyrtarisht emrin e ri të stadiumit të rinovuar në kryeqytet. FSHF njofton se në procesin e zgjedhjes së emrit, pati dy oferta, dhe 4 shprehje interesi, ku ...

FSHF del me njoftim zyrtar: Stadiumi do quhet “Air Albania” për 5 vite, tribunat do mbajnë ermat e këtyre legjendave
Postuar: 15/11/2019 - 20:14 Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar një njoftim për të gjithë publikun sportiv, duke lajmëruar për emrin e ri të stadiumit kombëtar dhe ndarjen e tribunave. Emri i ri i stadiumit do ...
Sot.Al | 15-Nov-2019 20:15
Postuar: 15/11/2019 - 20:14 Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar një njoftim për të gjithë publikun sportiv, duke lajmëruar për emrin e ri të stadiumit kombëtar dhe ndarjen e tribunave. Emri i ri i stadiumit do ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved