ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/12/2019 01:03

Super gol, Atdhe Nuhiu kalon Kosovën në avantazh

Super gol, Atdhe Nuhiu kalon Kosovën në avantazh
Kosova ka shënuar një super gol në takimin që po zhvillon në Çeki me anë të Atdhe Nuhiut në minutën e 50-të të takimit.
Top Channel | 14-Nov-2019 23:09
Kosova ka shënuar një super gol në takimin që po zhvillon në Çeki me anë të Atdhe Nuhiut në minutën e 50-të të takimit.

Çekia “përmbys” Kosovën, Europiani një hap më larg
Çekia ka përmbysur rezultatin në ndeshjen kundër Kosovës duke realizuar edhe golin e dytë në pak minuta.
Top Channel | 14-Nov-2019 23:09
Çekia ka përmbysur rezultatin në ndeshjen kundër Kosovës duke realizuar edhe golin e dytë në pak minuta.

Sytë nga National League, Kosova nuk ia del dot nga kualifikueset
Kosova nuk ka mundur që të marrë rezultat pozitiv në ndeshjen kundër Çekisë duke u mposhtur me rezultatin 2-1 dhe tashmë nuk ka asnjë mundësi që të kapë vendin e dytë.
Top Channel | 14-Nov-2019 23:09
Kosova nuk ka mundur që të marrë rezultat pozitiv në ndeshjen kundër Çekisë duke u mposhtur me rezultatin 2-1 dhe tashmë nuk ka asnjë mundësi që të kapë vendin e dytë.

Shuhet ëndrra e dardanëve, përmbysen nga çekët
Është shuar ëndrra e Kosovës për finalet e Euro2020 për një kualifikim direkt. Dardanët u mposhtën nga Çekia me rezultatin 2 me 1. Një ndeshje ku kombëtarja kosovare përveç dëshirës për t’u kualifikuar nuk tregoi formën ...
VizionPlus | 14-Nov-2019 23:10
Është shuar ëndrra e Kosovës për finalet e Euro2020 për një kualifikim direkt. Dardanët u mposhtën nga Çekia me rezultatin 2 me 1. Një ndeshje ku kombëtarja kosovare përveç dëshirës për t’u kualifikuar nuk tregoi formën ...

Alex Kral shënon gol, përmbyset rezultati
Kosova “shuan” ëndrrën për të shkuar në Europian nëpërmjet eliminatoreve të Europianit. Dardanët janë mundur 2-1 me përmbysje nga Çekia. Atdhe Nuhiu shënoi një super gol në fillimin e pjesës së dytë me një goditje të ...
Telegraf | 14-Nov-2019 22:50
Kosova “shuan” ëndrrën për të shkuar në Europian nëpërmjet eliminatoreve të Europianit. Dardanët janë mundur 2-1 me përmbysje nga Çekia. Atdhe Nuhiu shënoi një super gol në fillimin e pjesës së dytë me një goditje të ...

Berisha notë negative Kosovës, Nuhiu: Të mësojmë nga kjo humbje!
Atdhe Nuhiu i shënoi Çekisë, por në fund Kosova nuk fitoi. Sulmuesi, për Supersport Kosova u shpreh se ndihet keq që Muriqi mungoi. “Jam i gëzuam që më erdhi rasti për të luajtur, por jemi pak të mërzitur për lëndimin e ...
ABCNews | 15-Nov-2019 00:04
Atdhe Nuhiu i shënoi Çekisë, por në fund Kosova nuk fitoi. Sulmuesi, për Supersport Kosova u shpreh se ndihet keq që Muriqi mungoi. “Jam i gëzuam që më erdhi rasti për të luajtur, por jemi pak të mërzitur për lëndimin e ...

Nuhiu: Betejë e humbur, por jo e gjithë lufta
Autori i golit të vetëm në udhëtim ndaj Cekisë, ishte Atdhe Nuhiu, që pati paraqitjen e parë për Kosovën në këto eliminatore. Ai ishte shumë pak i furnizuar me topa, pasi thuajse e gjithë loja ishte në gjysëm fushën e ...
Indeks Online | 15-Nov-2019 00:04
Autori i golit të vetëm në udhëtim ndaj Cekisë, ishte Atdhe Nuhiu, që pati paraqitjen e parë për Kosovën në këto eliminatore. Ai ishte shumë pak i furnizuar me topa, pasi thuajse e gjithë loja ishte në gjysëm fushën e ...

Atdhe Nuhiu përkujdeset për deklaratën e mbrëmjes: Jam shumë i mërzitur që nuk luajti Vedat Muriqi
Sulmuesi Atdhe Nuhiu ishte autori i golit të vetëm të Kosovës në ndeshjen e sotme ndaj Republikës së Çekisë në humbjen me rezultat 2:1, raporton Zëri.info. Futbollisti shtatlartë, i cili luan në Championshipin e Anglisë ...
Zeri | 15-Nov-2019 00:04
Sulmuesi Atdhe Nuhiu ishte autori i golit të vetëm të Kosovës në ndeshjen e sotme ndaj Republikës së Çekisë në humbjen me rezultat 2:1, raporton Zëri.info. Futbollisti shtatlartë, i cili luan në Championshipin e Anglisë ...

FANTASTIKE: ‘Dardanët’ duartrokasin futbollistët çek pas ndeshjes (VIDEO)
Kosova u mposht nga Çekia me rezultat të ngushtë 2:1, në kuadër të kualifikimeve për EURO 2020, përcjell gazetasport.com Goli i shënuar nga Atdhe Nuhiu nuk mjaftoi ti siguroj 3 pikë ‘Dardanëve’, ku vendasit rikthyen ...
InFokusi | 14-Nov-2019 23:59
Kosova u mposht nga Çekia me rezultat të ngushtë 2:1, në kuadër të kualifikimeve për EURO 2020, përcjell gazetasport.com Goli i shënuar nga Atdhe Nuhiu nuk mjaftoi ti siguroj 3 pikë ‘Dardanëve’, ku vendasit rikthyen ...

Nuhiu: Ishim të mërzitur për lëndimin e Vedatit, shënova por goli nuk vlen asgjë
Atdhe Nuhiu ka vlerësuar se ndeshja e sontme kundër Çekisë është një mësim i madh për kombëtaren e re të Kosovës. Nuhiu ka thënë se e gjithë skuadra ishte e mërzitur për mungesën e Vedat Muriqit, i cili sipas tij e ka ...
InFokusi | 14-Nov-2019 23:59
Atdhe Nuhiu ka vlerësuar se ndeshja e sontme kundër Çekisë është një mësim i madh për kombëtaren e re të Kosovës. Nuhiu ka thënë se e gjithë skuadra ishte e mërzitur për mungesën e Vedat Muriqit, i cili sipas tij e ka ...

Momenti kur lojtarët e Kosovës ‘shpërthejnë’ në lot pas humbjes!
Kombëtarja e Kosovës ka humbur ndaj Çekisë në ‘Doosan Arena’ me rezultatin 2-1. Kosova ishte në avantazh pas golit të Atdhe Nuhiut në minutën e 49’të – por golat e Kral dhe Cetutska shuan shpresat tona, raporton ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 23:54
Kombëtarja e Kosovës ka humbur ndaj Çekisë në ‘Doosan Arena’ me rezultatin 2-1. Kosova ishte në avantazh pas golit të Atdhe Nuhiut në minutën e 49’të – por golat e Kral dhe Cetutska shuan shpresat tona, raporton ...

Befason Challandes: Ja për çfarë jam pishman pas kësaj humbje
Kombëtarja e Kosovës ka humbur ndaj Çekisë në ‘Doosan Arena’ me rezultatin 2-1. Kosova ishte në avantazh pas golit të Atdhe Nuhiut në minutën e 49’të – por golat e Kral dhe Cetutska shuan shpresat tona, raporton ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 23:04
Kombëtarja e Kosovës ka humbur ndaj Çekisë në ‘Doosan Arena’ me rezultatin 2-1. Kosova ishte në avantazh pas golit të Atdhe Nuhiut në minutën e 49’të – por golat e Kral dhe Cetutska shuan shpresat tona, raporton ...

Shuhet ëndërra e Kosovës, Dardanët mundën në Pllzen
Ëndrra e Kosovës për t’u kualifikuar në Euro 2020 ka përfunduar në mbrëmjen e sotme teksa Dardanët nuk ia dolën të fitonin përballë Çekisë. Të besuarit e trajnerit Shaland ishin sërish autorë të një paraqitje të mirë ...
Alsat-M | 14-Nov-2019 23:01
Ëndrra e Kosovës për t’u kualifikuar në Euro 2020 ka përfunduar në mbrëmjen e sotme teksa Dardanët nuk ia dolën të fitonin përballë Çekisë. Të besuarit e trajnerit Shaland ishin sërish autorë të një paraqitje të mirë ...

Kosova mposhtet nga Çekia
Alex Kral ka realizuar dy herë ndaj Kosovës për të ia siguruar fitoren Çekisë. Ai realizoi në minutën e 79-të për 2 me 1. E Kosova Kosova kaloj e para në epërsi ndaj Çekisë me golin e realizuar nga Atdhe Nuhiu në ...
AlbInfo | 14-Nov-2019 22:50
Alex Kral ka realizuar dy herë ndaj Kosovës për të ia siguruar fitoren Çekisë. Ai realizoi në minutën e 79-të për 2 me 1. E Kosova Kosova kaloj e para në epërsi ndaj Çekisë me golin e realizuar nga Atdhe Nuhiu në ...

Presidenti i gëzohet golit të Kosovës -Ja si e feston
Presidenti Hashim Thaçi i është gëzuar golit të parë të Kosovës në ndeshjen e sontme ndaj Çekisë. Thaçi ka postuar edhe një fotografi, ku shkruan: ‘’Më në fund erdhi goooooli i shumëpritur. Ju lumtë! Jeni krenaria ...
Gazeta Monitor | 14-Nov-2019 22:45
Presidenti Hashim Thaçi i është gëzuar golit të parë të Kosovës në ndeshjen e sontme ndaj Çekisë. Thaçi ka postuar edhe një fotografi, ku shkruan: ‘’Më në fund erdhi goooooli i shumëpritur. Ju lumtë! Jeni krenaria ...

Shqipëria dhe Andorra ndajnë pikët
Kombëtarja e Çekisë ka realizuar edhe golin e dytë ndaj Kosovës. Çekët kanë gjetur edhe golin e dytë ndaj Kosovës e ka realizuar Celutska, raporton GazetaBlic. Celutska ka gjetur golin e dytë dhe të epërsisë në minutën ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 22:45
Kombëtarja e Çekisë ka realizuar edhe golin e dytë ndaj Kosovës. Çekët kanë gjetur edhe golin e dytë ndaj Kosovës e ka realizuar Celutska, raporton GazetaBlic. Celutska ka gjetur golin e dytë dhe të epërsisë në minutën ...

Dhimbjet e rritës europiane: Çekia – Kosova 2: 1
Ka përfunduar ndeshja midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Çekisë me rezultat 2:1 në favor të skuadrës kundërshtare. Golin e parë të këtij takimi e ka realizuar kosovari Atdhe Nuhiu në minutën e 42-të, njofton Klan ...
Medial | 14-Nov-2019 22:45
Ka përfunduar ndeshja midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Çekisë me rezultat 2:1 në favor të skuadrës kundërshtare. Golin e parë të këtij takimi e ka realizuar kosovari Atdhe Nuhiu në minutën e 42-të, njofton Klan ...

Gol -Një hap më afër ëndërrës
Kosova ka shënuar golin e parë në ndeshjen Çeki -Kosovë. goli Atdhe Nuhiu ka shënuar në minutën e 50-të pas asistimit nga Hadërgjonaj.
Gazeta Monitor | 14-Nov-2019 22:45
Kosova ka shënuar golin e parë në ndeshjen Çeki -Kosovë. goli Atdhe Nuhiu ka shënuar në minutën e 50-të pas asistimit nga Hadërgjonaj.

Kosova humb kundër Çekisë, e vazhdon ëndrren në ligën e kombeve
Kosova ka humbur me rezultat 2-1 në ndeshjen e sotme kundër Çekisë, golin e parë në ndeshje e shënoi Kosova përmes golit të Atdhe Nuhiut. Mirëpo epërsinë e mbajti vetëm deri në minutën e 70’ kur Çekia arriti të ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 22:41
Kosova ka humbur me rezultat 2-1 në ndeshjen e sotme kundër Çekisë, golin e parë në ndeshje e shënoi Kosova përmes golit të Atdhe Nuhiut. Mirëpo epërsinë e mbajti vetëm deri në minutën e 70’ kur Çekia arriti të ...

Dhimbjet e rritës europiane: Çekia – Kosova 2: 1
Ka përfunduar ndeshja midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Çekisë me rezultat 2:1 në favor të skuadrës kundërshtare. Golin e parë të këtij takimi e ka realizuar kosovari Atdhe Nuhiu në minutën e 42-të, njofton Klan ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 22:40
Ka përfunduar ndeshja midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Çekisë me rezultat 2:1 në favor të skuadrës kundërshtare. Golin e parë të këtij takimi e ka realizuar kosovari Atdhe Nuhiu në minutën e 42-të, njofton Klan ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved