ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 04:10

Parashikimi i motit/ Ja çfarë pritet të ndodhë sot

Parashikimi i motit/ Ja çfarë pritet të ndodhë sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu me intensitet të ulët.
Top Channel | 15-Nov-2019 07:58
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu me intensitet të ulët.

Moti për ditën e premte, 15 nëntor 2019!
Moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira ku në zonat malore nuk përjshtohet mundësia e rreshjeve të shiut të izoluara. Era do të jetë me me drejtim Jug (S) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do ...
VizionPlus | 15-Nov-2019 06:14
Moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira ku në zonat malore nuk përjshtohet mundësia e rreshjeve të shiut të izoluara. Era do të jetë me me drejtim Jug (S) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do ...

Moti sot, temperaturat deri në 19 gradë celsius
Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius. Do të fryjë erë ...
Telegrafi | 15-Nov-2019 07:24
Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius. Do të fryjë erë ...

Parashikim i motit për sot, 14 nëntor 2019
Moti mbi vendin tone edhe gjate dites se sotme do te vijoje te jete i vranet. Sipas MeteoAlb, oret e para te mengjesit do te vijoje ne ndikimin e nje moti te paqendrueshem ku shira afatshkurter do te jene dominante. ...
ikub.al | 14-Nov-2019 08:51
Moti mbi vendin tone edhe gjate dites se sotme do te vijoje te jete i vranet. Sipas MeteoAlb, oret e para te mengjesit do te vijoje ne ndikimin e nje moti te paqendrueshem ku shira afatshkurter do te jene dominante. ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 12 gradë celcius, ...
Aktuale.MK | 15-Nov-2019 08:03
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 12 gradë celcius, ...

Moti sot, pritet diell dhe vranësira të shpërndara
Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius. Do të fryjë erë ...
Lajminet | 15-Nov-2019 07:44
Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius. Do të fryjë erë ...

Reshje shiu me intensitet të ulët, moti për çdo qytet
Moti sot do të nisë me vranësira dhe intervale me diell prej orëve të mesditës. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe lokalisht mesatar do të ketë duke ...
Telegraf | 14-Nov-2019 09:43
Moti sot do të nisë me vranësira dhe intervale me diell prej orëve të mesditës. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe lokalisht mesatar do të ketë duke ...

Moti në Kosovë
Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius. Do të fryjë erë ...
Arbresh | 15-Nov-2019 07:29
Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius. Do të fryjë erë ...

Moti gjatë ditës së sotme
Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës ndërmjet 17-19 gradë Celsius. Do të fryjë erë ...
Klan Kosova | 15-Nov-2019 07:29
Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës ndërmjet 17-19 gradë Celsius. Do të fryjë erë ...

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira ku në pjesën e parë të ditës do të sjellin reshje shiu. Pasdite reshjet do të ti lënë vendin motit të kthjellët.
Top Channel | 04-Oct-2019 07:17
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira ku në pjesën e parë të ditës do të sjellin reshje shiu. Pasdite reshjet do të ti lënë vendin motit të kthjellët.

Moti gjatë ditës së sotme
Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës ndërmjet 17-19 gradë Celsius. Do të fryjë erë ...
Medial | 15-Nov-2019 07:29
Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës ndërmjet 17-19 gradë Celsius. Do të fryjë erë ...

Befason moti sot,temperaturat si në pranverë
Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius. Do të fryjë erë ...
Gazeta Express | 15-Nov-2019 07:24
Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius. Do të fryjë erë ...

Temperaturat sot në vend
Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius. Do të fryjë erë ...
Indeks Online | 15-Nov-2019 07:19
Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius. Do të fryjë erë ...

Moti sot në Kosovë
Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius. Do të fryjë erë ...
InFokusi | 15-Nov-2019 07:14
Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius. Do të fryjë erë ...

Moti për ditën e premte, 15 nëntor 2019!
Moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira ku në zonat malore nuk përjshtohet mundësia e rreshjeve të shiut të izoluara. Era do të jetë me me drejtim Jug (S) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do ...
Medial | 15-Nov-2019 06:19
Moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira ku në zonat malore nuk përjshtohet mundësia e rreshjeve të shiut të izoluara. Era do të jetë me me drejtim Jug (S) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do ...

Nesër mot me diell dhe vranësira të shpërndara
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas njoftimit, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa ...
Koha.net | 14-Nov-2019 23:29
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas njoftimit, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa ...

Afrikë e Jugut, 16 të vdekur nga moti i keq
Sipas autoriteteve të Afrikës së Jugut, të paktën 16 persona kanë humbur jetën në provincën lindore KwaZulu -Natal që nga fundi i tetorit kur filluan kushtet e këqija të motit, përfshirë stuhitë e rënda dhe tornado, ...
Shenja | 14-Nov-2019 22:51
Sipas autoriteteve të Afrikës së Jugut, të paktën 16 persona kanë humbur jetën në provincën lindore KwaZulu -Natal që nga fundi i tetorit kur filluan kushtet e këqija të motit, përfshirë stuhitë e rënda dhe tornado, ...

Mësohet arsyeja e tymit të zi në Obiliq
Sot mediat kanë raportuar për re të zeza mbi qiell të lëshuara nga termocentralet në Obiliq. Tym i madh është parë të jetë lëshuar afër këtij vendi, dhe ka pasur brengosje për ndotje të ajrit. Gjithsesi, Prishtina ...
Zeri | 14-Nov-2019 22:08
Sot mediat kanë raportuar për re të zeza mbi qiell të lëshuara nga termocentralet në Obiliq. Tym i madh është parë të jetë lëshuar afër këtij vendi, dhe ka pasur brengosje për ndotje të ajrit. Gjithsesi, Prishtina ...

Suprizat e motit . Si do jetë moti nesër?
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak thotë se dita e premte në vend parashikohet të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu të herëpasherëshme me intesitet të ulët do ketë përgjatë vijës bregdetare dhe ...
Lexo | 14-Nov-2019 21:36
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak thotë se dita e premte në vend parashikohet të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu të herëpasherëshme me intesitet të ulët do ketë përgjatë vijës bregdetare dhe ...

Mësohet arsyeja e tymit të zi në Obiliq
Sot Gazeta Express ka raportuar për re të zeza mbi qiell të lëshuara nga termocentralet në Obiliq. Tym i madh është parë të jetë lëshuar afër këtij vendi, dhe ka pasur brengosje për ndotje të ajrit. Gjithsesi, Prishtina ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 21:05
Sot Gazeta Express ka raportuar për re të zeza mbi qiell të lëshuara nga termocentralet në Obiliq. Tym i madh është parë të jetë lëshuar afër këtij vendi, dhe ka pasur brengosje për ndotje të ajrit. Gjithsesi, Prishtina ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved