ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 01:20

Manaj: Ishim të përqendruar, por gabuam te golat e kundërshtarit

Manaj: Ishim të përqendruar, por gabuam te golat e kundërshtarit
Rey Manaj shënoi golin e barazimit ndaj Andorrës, por shpërdoroi disa mundësi të tjera, duke bërë që ndeshja të mbyllej në barazim. Në intervistën e dhënë për emisionin “Kuqezi” në Supersport, sulmuesi lushnjar mohoi që ...
Top Channel | 15-Nov-2019 07:34
Rey Manaj shënoi golin e barazimit ndaj Andorrës, por shpërdoroi disa mundësi të tjera, duke bërë që ndeshja të mbyllej në barazim. Në intervistën e dhënë për emisionin “Kuqezi” në Supersport, sulmuesi lushnjar mohoi që ...

Balaj: Duhej të guxonim më shumë, gabuam në pësimin e golave
Bekim Balaj u rikthye titullar dhe gjeti shumë shpejt rrugën e rrjetës në ndeshjen ndaj Andorrës, por në fund kuqezinjtë nuk shkuan më shumë se një barazim, që i la një shije të hidhur edhe sulmuesit shkodran.
Top Channel | 15-Nov-2019 00:29
Bekim Balaj u rikthye titullar dhe gjeti shumë shpejt rrugën e rrjetës në ndeshjen ndaj Andorrës, por në fund kuqezinjtë nuk shkuan më shumë se një barazim, që i la një shije të hidhur edhe sulmuesit shkodran.

Dështojnë Shqipëria dhe Kosova, të dielën sfidat me Francën dhe Anglinë
Duhej të ishte sfida që do të shënonte rekordin e pikëve për Kombëtaren Shqiptare, por kuqezinjtë bënë bllofin në kualifikueset e Euro 2020 ndaj Andorrës. Në Elbasan Arena, kuqezinjtë nuk shkuan më shumë se barazimi 2-2 ...
Top Channel | 15-Nov-2019 00:24
Duhej të ishte sfida që do të shënonte rekordin e pikëve për Kombëtaren Shqiptare, por kuqezinjtë bënë bllofin në kualifikueset e Euro 2020 ndaj Andorrës. Në Elbasan Arena, kuqezinjtë nuk shkuan më shumë se barazimi 2-2 ...

Barazimi ndaj Andorrës/ Reja: Ishim të ngadaltë, shpresoj të ndryshojmë ndaj Francës
Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Edi Reja nuk e fshehu zhgënjimin për barazimin 2-2 ndaj Andorrës në “Elbasan Arena”, teksa në lidhjen direkte me emisionin “Kuqezi” në Supersport, pranoi se skuadra nuk dha atë që pritej ...
Top Channel | 15-Nov-2019 00:19
Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Edi Reja nuk e fshehu zhgënjimin për barazimin 2-2 ndaj Andorrës në “Elbasan Arena”, teksa në lidhjen direkte me emisionin “Kuqezi” në Supersport, pranoi se skuadra nuk dha atë që pritej ...

Super gol, Atdhe Nuhiu kalon Kosovën në avantazh
Kosova ka shënuar një super gol në takimin që po zhvillon në Çeki me anë të Atdhe Nuhiut në minutën e 50-të të takimit.
Top Channel | 14-Nov-2019 23:09
Kosova ka shënuar një super gol në takimin që po zhvillon në Çeki me anë të Atdhe Nuhiut në minutën e 50-të të takimit.

Çekia “përmbys” Kosovën, Europiani një hap më larg
Çekia ka përmbysur rezultatin në ndeshjen kundër Kosovës duke realizuar edhe golin e dytë në pak minuta.
Top Channel | 14-Nov-2019 23:09
Çekia ka përmbysur rezultatin në ndeshjen kundër Kosovës duke realizuar edhe golin e dytë në pak minuta.

Sytë nga National League, Kosova nuk ia del dot nga kualifikueset
Kosova nuk ka mundur që të marrë rezultat pozitiv në ndeshjen kundër Çekisë duke u mposhtur me rezultatin 2-1 dhe tashmë nuk ka asnjë mundësi që të kapë vendin e dytë.
Top Channel | 14-Nov-2019 23:09
Kosova nuk ka mundur që të marrë rezultat pozitiv në ndeshjen kundër Çekisë duke u mposhtur me rezultatin 2-1 dhe tashmë nuk ka asnjë mundësi që të kapë vendin e dytë.

Shuhet ëndrra e dardanëve, përmbysen nga çekët
Është shuar ëndrra e Kosovës për finalet e Euro2020 për një kualifikim direkt. Dardanët u mposhtën nga Çekia me rezultatin 2 me 1. Një ndeshje ku kombëtarja kosovare përveç dëshirës për t’u kualifikuar nuk tregoi formën ...
VizionPlus | 14-Nov-2019 23:10
Është shuar ëndrra e Kosovës për finalet e Euro2020 për një kualifikim direkt. Dardanët u mposhtën nga Çekia me rezultatin 2 me 1. Një ndeshje ku kombëtarja kosovare përveç dëshirës për t’u kualifikuar nuk tregoi formën ...

Shqipëri zhgënjyese, vetëm barazim me modestët e Andorrës
Ndodhi pikërisht ajo që i frikësohej trajneri Reja. Shqipëria nënvlerëson ndeshjen dhe barazon 2-2 përballë modestëve të Andorrës, në ndeshjen që u luajt në “Elbasan Arena”, e vlefshme për eliminatorët e Euro 2020. ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 22:45
Ndodhi pikërisht ajo që i frikësohej trajneri Reja. Shqipëria nënvlerëson ndeshjen dhe barazon 2-2 përballë modestëve të Andorrës, në ndeshjen që u luajt në “Elbasan Arena”, e vlefshme për eliminatorët e Euro 2020. ...

Zhgënjejnë tifozerinë, Kuqezinjtë turpërohen në Elbasan nga Andorra
Shqipëria ka gabuar në një ndeshje mjaft të lehtë në letër, duke zhgënjyer në “Elbasan Arena” edhe ato pak tifozë që kishin shkuar për t’i mbështetur. Kuqezinjtë nuk arritën të merrnin më shumë se një barazim 2-2 kundër ...
Telegraf | 14-Nov-2019 22:55
Shqipëria ka gabuar në një ndeshje mjaft të lehtë në letër, duke zhgënjyer në “Elbasan Arena” edhe ato pak tifozë që kishin shkuar për t’i mbështetur. Kuqezinjtë nuk arritën të merrnin më shumë se një barazim 2-2 kundër ...

Kuqezinjtë surprizohen nga Andorra, barazojnë në shtëpi
Nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2 me 2 kombëtarja shqiptare në sfidën përballë Andorrës në shtëpi. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk ...
VizionPlus | 14-Nov-2019 22:51
Nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2 me 2 kombëtarja shqiptare në sfidën përballë Andorrës në shtëpi. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk ...

Alex Kral shënon gol, përmbyset rezultati
Kosova “shuan” ëndrrën për të shkuar në Europian nëpërmjet eliminatoreve të Europianit. Dardanët janë mundur 2-1 me përmbysje nga Çekia. Atdhe Nuhiu shënoi një super gol në fillimin e pjesës së dytë me një goditje të ...
Telegraf | 14-Nov-2019 22:50
Kosova “shuan” ëndrrën për të shkuar në Europian nëpërmjet eliminatoreve të Europianit. Dardanët janë mundur 2-1 me përmbysje nga Çekia. Atdhe Nuhiu shënoi një super gol në fillimin e pjesës së dytë me një goditje të ...

Berisha notë negative Kosovës, Nuhiu: Të mësojmë nga kjo humbje!
Atdhe Nuhiu i shënoi Çekisë, por në fund Kosova nuk fitoi. Sulmuesi, për Supersport Kosova u shpreh se ndihet keq që Muriqi mungoi. “Jam i gëzuam që më erdhi rasti për të luajtur, por jemi pak të mërzitur për lëndimin e ...
ABCNews | 15-Nov-2019 00:04
Atdhe Nuhiu i shënoi Çekisë, por në fund Kosova nuk fitoi. Sulmuesi, për Supersport Kosova u shpreh se ndihet keq që Muriqi mungoi. “Jam i gëzuam që më erdhi rasti për të luajtur, por jemi pak të mërzitur për lëndimin e ...

Manaj: Hap prapa për Shqipërinë, gabuam te golat
Rey Manaj shpëtoi Shqipërinë nga humbja dhe pas ndeshjes me Andorrën, në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport tha: “Të gjithë mendonin se ishte e lehtë, ne thamë që ata mbrohen mirë. Shënuam të parët, gabuam te golat. ...
ABCNews | 14-Nov-2019 23:29
Rey Manaj shpëtoi Shqipërinë nga humbja dhe pas ndeshjes me Andorrën, në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport tha: “Të gjithë mendonin se ishte e lehtë, ne thamë që ata mbrohen mirë. Shënuam të parët, gabuam te golat. ...

Balaj: Nuk duhej ky hap fals, e pabesueshme!
Shqipëria barazoi 2-2 me Andorrën, një rezultat zhgënjyes. Kuqezinjtë shënuan të parët, por më pas miqtë përmbysën rezultatin. Gjithsesi Manaj shmangu humbjen e skuadrës së drejtuar nga Edoardo Reja. Golin e parë e ...
ABCNews | 14-Nov-2019 23:00
Shqipëria barazoi 2-2 me Andorrën, një rezultat zhgënjyes. Kuqezinjtë shënuan të parët, por më pas miqtë përmbysën rezultatin. Gjithsesi Manaj shmangu humbjen e skuadrës së drejtuar nga Edoardo Reja. Golin e parë e ...

Andorra shkruajti historinë kundër Shqipërisë
Kombëtarja e Shqipërisë ka zhgënjyer tifozët e saj pas barazimit 2:2 ndaj Andorrës në “Elbasan Arena” të enjten në mbrëmje, njofton “infOSport.mk”. Edhe pse “kuqezinjtë” e Edi Rejës ishin favoritë absolut në këtë ...
InfoSport.mk | 15-Nov-2019 02:02
Kombëtarja e Shqipërisë ka zhgënjyer tifozët e saj pas barazimit 2:2 ndaj Andorrës në “Elbasan Arena” të enjten në mbrëmje, njofton “infOSport.mk”. Edhe pse “kuqezinjtë” e Edi Rejës ishin favoritë absolut në këtë ...

Shqipëria dështon në kualifikimet për evropianin, barazon me Andorrën
Tiranë, 14 nëntor 2019 – Ishte menduar se Shqipëria sonte do të këtë një punë të lehtë me Andorran, megjithatë Andorra ia doli që të barazoi dhe të kthehet në shtëpi me një pikë Shqipëria nuk ka arritur që ta mund ...
Illyriapress | 15-Nov-2019 01:49
Tiranë, 14 nëntor 2019 – Ishte menduar se Shqipëria sonte do të këtë një punë të lehtë me Andorran, megjithatë Andorra ia doli që të barazoi dhe të kthehet në shtëpi me një pikë Shqipëria nuk ka arritur që ta mund ...

Të shara, ngritje zëri dhe kritika nga Reja në dhomat e zhveshjes! Barazimi me Andorrën lë pasoja te Kombëtarja shqiptare
Shqipëria nuk arriti të merrte më shumë se një barazim ndaj Andorrës dhe natyrisht është një rezultat i turpshëm duke parë kundërshtarin përballë që kishte në “Elbasan Arena”. Por, “VipSport.al” ka mësuar se nuk ka qenë ...
InfoSport.mk | 15-Nov-2019 00:37
Shqipëria nuk arriti të merrte më shumë se një barazim ndaj Andorrës dhe natyrisht është një rezultat i turpshëm duke parë kundërshtarin përballë që kishte në “Elbasan Arena”. Por, “VipSport.al” ka mësuar se nuk ka qenë ...

Shqipëria e varfër e stadiumeve që kushtojnë miliarda rrezikon humbjen me Andorrën
Shqipëria ka dhuruar 90 minuta për t’u harruar ndaj Andorrës duke mos shkuar më shumë se një barazim 2-2. Skuadra kuqezi mund të prekte dhe turpin, pasi rrezikoi të humbiste në një “Elbasan Arena” thuajse bosh. Sfida ...
Gazeta Dita | 15-Nov-2019 00:19
Shqipëria ka dhuruar 90 minuta për t’u harruar ndaj Andorrës duke mos shkuar më shumë se një barazim 2-2. Skuadra kuqezi mund të prekte dhe turpin, pasi rrezikoi të humbiste në një “Elbasan Arena” thuajse bosh. Sfida ...

Nuhiu: Betejë e humbur, por jo e gjithë lufta
Autori i golit të vetëm në udhëtim ndaj Cekisë, ishte Atdhe Nuhiu, që pati paraqitjen e parë për Kosovën në këto eliminatore. Ai ishte shumë pak i furnizuar me topa, pasi thuajse e gjithë loja ishte në gjysëm fushën e ...
Indeks Online | 15-Nov-2019 00:04
Autori i golit të vetëm në udhëtim ndaj Cekisë, ishte Atdhe Nuhiu, që pati paraqitjen e parë për Kosovën në këto eliminatore. Ai ishte shumë pak i furnizuar me topa, pasi thuajse e gjithë loja ishte në gjysëm fushën e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved