ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 15:30

Manaj: Ishim të përqendruar, por gabuam te golat e kundërshtarit

Manaj: Ishim të përqendruar, por gabuam te golat e kundërshtarit
Rey Manaj shënoi golin e barazimit ndaj Andorrës, por shpërdoroi disa mundësi të tjera, duke bërë që ndeshja të mbyllej në barazim. Në intervistën e dhënë për emisionin “Kuqezi” në Supersport, sulmuesi lushnjar mohoi që ...
Top Channel | 15-Nov-2019 07:34
Rey Manaj shënoi golin e barazimit ndaj Andorrës, por shpërdoroi disa mundësi të tjera, duke bërë që ndeshja të mbyllej në barazim. Në intervistën e dhënë për emisionin “Kuqezi” në Supersport, sulmuesi lushnjar mohoi që ...

Balaj: Duhej të guxonim më shumë, gabuam në pësimin e golave
Bekim Balaj u rikthye titullar dhe gjeti shumë shpejt rrugën e rrjetës në ndeshjen ndaj Andorrës, por në fund kuqezinjtë nuk shkuan më shumë se një barazim, që i la një shije të hidhur edhe sulmuesit shkodran.
Top Channel | 15-Nov-2019 00:29
Bekim Balaj u rikthye titullar dhe gjeti shumë shpejt rrugën e rrjetës në ndeshjen ndaj Andorrës, por në fund kuqezinjtë nuk shkuan më shumë se një barazim, që i la një shije të hidhur edhe sulmuesit shkodran.

Dështojnë Shqipëria dhe Kosova, të dielën sfidat me Francën dhe Anglinë
Duhej të ishte sfida që do të shënonte rekordin e pikëve për Kombëtaren Shqiptare, por kuqezinjtë bënë bllofin në kualifikueset e Euro 2020 ndaj Andorrës. Në Elbasan Arena, kuqezinjtë nuk shkuan më shumë se barazimi 2-2 ...
Top Channel | 15-Nov-2019 00:24
Duhej të ishte sfida që do të shënonte rekordin e pikëve për Kombëtaren Shqiptare, por kuqezinjtë bënë bllofin në kualifikueset e Euro 2020 ndaj Andorrës. Në Elbasan Arena, kuqezinjtë nuk shkuan më shumë se barazimi 2-2 ...

Barazimi ndaj Andorrës/ Reja: Ishim të ngadaltë, shpresoj të ndryshojmë ndaj Francës
Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Edi Reja nuk e fshehu zhgënjimin për barazimin 2-2 ndaj Andorrës në “Elbasan Arena”, teksa në lidhjen direkte me emisionin “Kuqezi” në Supersport, pranoi se skuadra nuk dha atë që pritej ...
Top Channel | 15-Nov-2019 00:19
Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Edi Reja nuk e fshehu zhgënjimin për barazimin 2-2 ndaj Andorrës në “Elbasan Arena”, teksa në lidhjen direkte me emisionin “Kuqezi” në Supersport, pranoi se skuadra nuk dha atë që pritej ...

Shqipëri zhgënjyese, vetëm barazim me modestët e Andorrës
Ndodhi pikërisht ajo që i frikësohej trajneri Reja. Shqipëria nënvlerëson ndeshjen dhe barazon 2-2 përballë modestëve të Andorrës, në ndeshjen që u luajt në “Elbasan Arena”, e vlefshme për eliminatorët e Euro 2020. ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 22:45
Ndodhi pikërisht ajo që i frikësohej trajneri Reja. Shqipëria nënvlerëson ndeshjen dhe barazon 2-2 përballë modestëve të Andorrës, në ndeshjen që u luajt në “Elbasan Arena”, e vlefshme për eliminatorët e Euro 2020. ...

Zhgënjejnë tifozerinë, Kuqezinjtë turpërohen në Elbasan nga Andorra
Shqipëria ka gabuar në një ndeshje mjaft të lehtë në letër, duke zhgënjyer në “Elbasan Arena” edhe ato pak tifozë që kishin shkuar për t’i mbështetur. Kuqezinjtë nuk arritën të merrnin më shumë se një barazim 2-2 kundër ...
Telegraf | 14-Nov-2019 22:55
Shqipëria ka gabuar në një ndeshje mjaft të lehtë në letër, duke zhgënjyer në “Elbasan Arena” edhe ato pak tifozë që kishin shkuar për t’i mbështetur. Kuqezinjtë nuk arritën të merrnin më shumë se një barazim 2-2 kundër ...

Kuqezinjtë surprizohen nga Andorra, barazojnë në shtëpi
Nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2 me 2 kombëtarja shqiptare në sfidën përballë Andorrës në shtëpi. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk ...
VizionPlus | 14-Nov-2019 22:51
Nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2 me 2 kombëtarja shqiptare në sfidën përballë Andorrës në shtëpi. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk ...

Manaj: Hap prapa për Shqipërinë, gabuam te golat
Rey Manaj shpëtoi Shqipërinë nga humbja dhe pas ndeshjes me Andorrën, në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport tha: “Të gjithë mendonin se ishte e lehtë, ne thamë që ata mbrohen mirë. Shënuam të parët, gabuam te golat. ...
ABCNews | 14-Nov-2019 23:29
Rey Manaj shpëtoi Shqipërinë nga humbja dhe pas ndeshjes me Andorrën, në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport tha: “Të gjithë mendonin se ishte e lehtë, ne thamë që ata mbrohen mirë. Shënuam të parët, gabuam te golat. ...

Mbrojtja në ‘gjumë’, Andorra përmbysje të çmendur ndaj Shqipërisë!
Andorra ka bërë befasinë e madhe duke përmbysur rezultatin 1-2 në sfidën ndaj Shqipërisë e cila po zhvillohet në “Elbasan Arena”. 3 minuta pasi nisi pjesa e dytë, miqtë përfitojnë nga “përgjumja” në mbrojtjen kuqezi dhe ...
Telegraf | 14-Nov-2019 22:05
Andorra ka bërë befasinë e madhe duke përmbysur rezultatin 1-2 në sfidën ndaj Shqipërisë e cila po zhvillohet në “Elbasan Arena”. 3 minuta pasi nisi pjesa e dytë, miqtë përfitojnë nga “përgjumja” në mbrojtjen kuqezi dhe ...

Balaj: Nuk duhej ky hap fals, e pabesueshme!
Shqipëria barazoi 2-2 me Andorrën, një rezultat zhgënjyes. Kuqezinjtë shënuan të parët, por më pas miqtë përmbysën rezultatin. Gjithsesi Manaj shmangu humbjen e skuadrës së drejtuar nga Edoardo Reja. Golin e parë e ...
ABCNews | 14-Nov-2019 23:00
Shqipëria barazoi 2-2 me Andorrën, një rezultat zhgënjyes. Kuqezinjtë shënuan të parët, por më pas miqtë përmbysën rezultatin. Gjithsesi Manaj shmangu humbjen e skuadrës së drejtuar nga Edoardo Reja. Golin e parë e ...

Andorra shkruajti historinë kundër Shqipërisë
Kombëtarja e Shqipërisë ka zhgënjyer tifozët e saj pas barazimit 2:2 ndaj Andorrës në “Elbasan Arena” të enjten në mbrëmje, njofton “infOSport.mk”. Edhe pse “kuqezinjtë” e Edi Rejës ishin favoritë absolut në këtë ...
InfoSport.mk | 15-Nov-2019 02:02
Kombëtarja e Shqipërisë ka zhgënjyer tifozët e saj pas barazimit 2:2 ndaj Andorrës në “Elbasan Arena” të enjten në mbrëmje, njofton “infOSport.mk”. Edhe pse “kuqezinjtë” e Edi Rejës ishin favoritë absolut në këtë ...

Shqipëria dështon në kualifikimet për evropianin, barazon me Andorrën
Tiranë, 14 nëntor 2019 – Ishte menduar se Shqipëria sonte do të këtë një punë të lehtë me Andorran, megjithatë Andorra ia doli që të barazoi dhe të kthehet në shtëpi me një pikë Shqipëria nuk ka arritur që ta mund ...
Illyriapress | 15-Nov-2019 01:49
Tiranë, 14 nëntor 2019 – Ishte menduar se Shqipëria sonte do të këtë një punë të lehtë me Andorran, megjithatë Andorra ia doli që të barazoi dhe të kthehet në shtëpi me një pikë Shqipëria nuk ka arritur që ta mund ...

Të shara, ngritje zëri dhe kritika nga Reja në dhomat e zhveshjes! Barazimi me Andorrën lë pasoja te Kombëtarja shqiptare
Shqipëria nuk arriti të merrte më shumë se një barazim ndaj Andorrës dhe natyrisht është një rezultat i turpshëm duke parë kundërshtarin përballë që kishte në “Elbasan Arena”. Por, “VipSport.al” ka mësuar se nuk ka qenë ...
InfoSport.mk | 15-Nov-2019 00:37
Shqipëria nuk arriti të merrte më shumë se një barazim ndaj Andorrës dhe natyrisht është një rezultat i turpshëm duke parë kundërshtarin përballë që kishte në “Elbasan Arena”. Por, “VipSport.al” ka mësuar se nuk ka qenë ...

Shqipëria e varfër e stadiumeve që kushtojnë miliarda rrezikon humbjen me Andorrën
Shqipëria ka dhuruar 90 minuta për t’u harruar ndaj Andorrës duke mos shkuar më shumë se një barazim 2-2. Skuadra kuqezi mund të prekte dhe turpin, pasi rrezikoi të humbiste në një “Elbasan Arena” thuajse bosh. Sfida ...
Gazeta Dita | 15-Nov-2019 00:19
Shqipëria ka dhuruar 90 minuta për t’u harruar ndaj Andorrës duke mos shkuar më shumë se një barazim 2-2. Skuadra kuqezi mund të prekte dhe turpin, pasi rrezikoi të humbiste në një “Elbasan Arena” thuajse bosh. Sfida ...

Shqipëria dhe Andorra ndajnë pikët për kualifikimet në Euro 2020
Shqipëria dhe Andorra i kanë ndarët pikët në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja që u zhvillua në Elbasan Arena, përfundoi me rezultat 2-2. Pas vetëm gjashtë minutash lojë, Bekim Balaj e kaloi kombëtaren tonë ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 22:40
Shqipëria dhe Andorra i kanë ndarët pikët në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja që u zhvillua në Elbasan Arena, përfundoi me rezultat 2-2. Pas vetëm gjashtë minutash lojë, Bekim Balaj e kaloi kombëtaren tonë ...

E turpshme! Andorra na shënon dy gola dhe merr barazimin në “Elbasan Arena”!
Dakort ishte eksperiment, por edhe eksperimenti ka një limit dhe mbi të gjitha ngel në klasë nëse nuk arrin dot të mposhtë Andorrë, skuadrën që sot na turpëron në “Elbasan Arena” dhe merr një barazim historik në një ...
E Dua Sportin | 15-Nov-2019 00:04
Dakort ishte eksperiment, por edhe eksperimenti ka një limit dhe mbi të gjitha ngel në klasë nëse nuk arrin dot të mposhtë Andorrë, skuadrën që sot na turpëron në “Elbasan Arena” dhe merr një barazim historik në një ...

Një rreshtim i gabuar në mbrojtje penalizon kombëtaren shqiptare
Është mbyllur në barazim 1 me 1 pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Andorrës. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk diti ta menaxhonte rezultatin. ...
VizionPlus | 14-Nov-2019 21:40
Është mbyllur në barazim 1 me 1 pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Andorrës. Një pjesë e parë e dobët nga kombëtarja shqiptare, e cila edhe pse gjeti golin në minutën e 6 me anë të Balajt nuk diti ta menaxhonte rezultatin. ...

Andorra befason ‘Kombëtaren’, del nga Shqipëria me barazim, Reja zbulon tre lojtarët ku çaloi loja e kuqezinjve
Postuar: 14/11/2019 - 23:33 Shqipëria zhgënjen ndaj Andorrës duke barazuar me rezultatin 2-2, në ndeshjen e zhvilluar sonte në mbrëmje në “Elbasan Arena”. Kuqezinjtë e nisën ndeshjen mjaft mirë duke shënuar golin e parë ...
Sot.Al | 14-Nov-2019 23:34
Postuar: 14/11/2019 - 23:33 Shqipëria zhgënjen ndaj Andorrës duke barazuar me rezultatin 2-2, në ndeshjen e zhvilluar sonte në mbrëmje në “Elbasan Arena”. Kuqezinjtë e nisën ndeshjen mjaft mirë duke shënuar golin e parë ...

Me mendje tek Franca, dështojnë ndaj Andorrës
Shqipëria nuk ka mundur që të fitojë dot kundër Andorrës duke barazuar me rezultatin 2-2 në Elbasan Arena dhe tashmë i thotë lamtumirë edhe vendit të tretë. Ndeshja e cila ishte e vlefshme për Euro 2020 nisi mjaft mirë ...
Flaka | 14-Nov-2019 23:09
Shqipëria nuk ka mundur që të fitojë dot kundër Andorrës duke barazuar me rezultatin 2-2 në Elbasan Arena dhe tashmë i thotë lamtumirë edhe vendit të tretë. Ndeshja e cila ishte e vlefshme për Euro 2020 nisi mjaft mirë ...

Andorra befason Shqipërinë në Elbasan
Trajneri Edi Reja e pati theksuar disa herë në konferencën për shtyp se Andorra duhet trajtuar me respekt dhe përqendrim maksimal, por duket se lojtarët e që ai stërvit nuk e kishin marrë seriozisht dhe panë të ...
Shenja | 14-Nov-2019 23:05
Trajneri Edi Reja e pati theksuar disa herë në konferencën për shtyp se Andorra duhet trajtuar me respekt dhe përqendrim maksimal, por duket se lojtarët e që ai stërvit nuk e kishin marrë seriozisht dhe panë të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved