ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 14:39

Aksidenti në Mirditë/ Identifikohet autori, nuk dihet kush është viktima

Aksidenti në Mirditë/ Identifikohet autori, nuk dihet kush është viktima
Një aksident i rëndë është shënuar pak më parë në Mirditë, ku një person ka ndërruar jetë.
Top Channel | 15-Nov-2019 20:12
Një aksident i rëndë është shënuar pak më parë në Mirditë, ku një person ka ndërruar jetë.

Podujevë: Një i vdekur dhe dy të lënduar në një aksident rrugor
Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë lënduar, në një aksident trafiku në magjistralen Podujevë Prishtinë, përkatësisht në fshatin Lluzhan.
Top Channel | 15-Nov-2019 18:32
Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë lënduar, në një aksident trafiku në magjistralen Podujevë Prishtinë, përkatësisht në fshatin Lluzhan.

Aksident tragjik në “Rrugën e Kombit”, humb jetën një person
Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Rrugën e Kombit, ndërkohë që një person ka humbur jetën. Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Gëziq të Mirditës. Nga të dhënat paraprake mësohet se mjeti ka përplasur një ...
Telegraf | 15-Nov-2019 19:38
Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Rrugën e Kombit, ndërkohë që një person ka humbur jetën. Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Gëziq të Mirditës. Nga të dhënat paraprake mësohet se mjeti ka përplasur një ...

Aksident i rëndë tek rruga e Kombit, vdes kalimtari
Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të premteje në rrugën e Kombit, afër fshatit Gëziq të Mirditës. Një automjet ka përplasur për vdekje një kembesor. Aksidenti fatal ka shkaktuar vdekjen e ...
VizionPlus | 15-Nov-2019 19:09
Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të premteje në rrugën e Kombit, afër fshatit Gëziq të Mirditës. Një automjet ka përplasur për vdekje një kembesor. Aksidenti fatal ka shkaktuar vdekjen e ...

Makina përplas fëmijën 11 vjeç
Një fëmijë vetëm 11 vjec është përplasur nga një mjet në fshatin Suk të Roskovecit. Aksidenti ndodhi këtë të premte. Mjeti tip “Iveko”, me drejtues shtetasin A.M. ka aksidentuar shtetasin e mitur me iniciale E.V. 11 ...
VizionPlus | 15-Nov-2019 19:04
Një fëmijë vetëm 11 vjec është përplasur nga një mjet në fshatin Suk të Roskovecit. Aksidenti ndodhi këtë të premte. Mjeti tip “Iveko”, me drejtues shtetasin A.M. ka aksidentuar shtetasin e mitur me iniciale E.V. 11 ...

Aksident në Rrugën e Kombit, ndërron jetë një person
Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një këmbësori u regjistrua pasdite vonë në Rrugën e Kombit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gëziq të Mirditës. “Rreth orës 18:45 , në autostradën Rreshen-Kukës, në fshatin Gëziq ...
Lapsi | 15-Nov-2019 20:08
Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një këmbësori u regjistrua pasdite vonë në Rrugën e Kombit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gëziq të Mirditës. “Rreth orës 18:45 , në autostradën Rreshen-Kukës, në fshatin Gëziq ...

Aksident në Mirditë, humb jetën një person
Një aksident tragjik ka ndodhur në rrugën e kombit në afërsi të fshatit Gziq, Mirditës. Mësohet se nga ky aksident ka humbur jetën një person. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ...
ABCNews | 15-Nov-2019 19:53
Një aksident tragjik ka ndodhur në rrugën e kombit në afërsi të fshatit Gziq, Mirditës. Mësohet se nga ky aksident ka humbur jetën një person. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ...

Lluzhan, një i vdekur nga ndeshja e makinave (VIDEO)
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Lluzhan të Podujevës. Një person ka mbetur i vdekur e dy të tjerë janë lënduar, kur dy vetura janë ndeshur mes vete fillimisht, e më pas janë përplasur me një objekt reklamues, ...
Klan Kosova | 15-Nov-2019 20:15
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Lluzhan të Podujevës. Një person ka mbetur i vdekur e dy të tjerë janë lënduar, kur dy vetura janë ndeshur mes vete fillimisht, e më pas janë përplasur me një objekt reklamues, ...

E FUNDIT/Aksident tragjik në rrugën e Kombit
Një aksident tragjik ka ndodhur në rrugën e kombit në afërsi të fshatit Gziq, Mirditës. Mësohet se nga ky aksident ka humbur jetën një person. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ...
ABCNews | 15-Nov-2019 19:09
Një aksident tragjik ka ndodhur në rrugën e kombit në afërsi të fshatit Gziq, Mirditës. Mësohet se nga ky aksident ka humbur jetën një person. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ...

Aksident në Rrugën e Kombit, humb jetën një person
Një aksident i rëndë është shënuar në Mirditë ku raportohet se një person ka ndërruar jetë. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Gëziq nërrugën e Kombit dhe si pasojë një këmbësor ka humbur jetën. Mësohet se ...
TetovaSot | 15-Nov-2019 19:54
Një aksident i rëndë është shënuar në Mirditë ku raportohet se një person ka ndërruar jetë. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Gëziq nërrugën e Kombit dhe si pasojë një këmbësor ka humbur jetën. Mësohet se ...

Lajmi i fundit: Aksident në Rrugën e Kombit, humb jetën një person
Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën e kombit gjatë mbrëmjes së kësaj të premte. Në aksident kanë qenë të përfshira një veturë dhe një këmbësorë, shkruan gazeta inFokus. Nga informacionet paraprake mësohet se pasi ...
InFokusi | 15-Nov-2019 19:53
Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën e kombit gjatë mbrëmjes së kësaj të premte. Në aksident kanë qenë të përfshira një veturë dhe një këmbësorë, shkruan gazeta inFokus. Nga informacionet paraprake mësohet se pasi ...

Aksident në “Rrugën e Kombit”, humb jetën një person
Një person është përplasur për vdekje nga një makinë teksa ishte duke kaluar rrugën. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:30 në fshatin Gziq, pranë rrugës së Kombit. Kalimtari, banor i zonës ishte duke kaluar në rrugë në ...
Gazeta Dita | 15-Nov-2019 19:48
Një person është përplasur për vdekje nga një makinë teksa ishte duke kaluar rrugën. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:30 në fshatin Gziq, pranë rrugës së Kombit. Kalimtari, banor i zonës ishte duke kaluar në rrugë në ...

Aksident në Rrugën e Kombit, humb jetën një person
Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur pak minuta më parë në Rrugën e Kombit. Nga informacionet paraprake mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor, i cili ka humbur jetën. Aktualisht policia ndodhet në vendin ...
Indeks Online | 15-Nov-2019 19:34
Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur pak minuta më parë në Rrugën e Kombit. Nga informacionet paraprake mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor, i cili ka humbur jetën. Aktualisht policia ndodhet në vendin ...

Aksident i rëndë, një i vdekur dhe dy të plagosur në Podujevë
Një person ka mbetur i vdekur e dy të tjerë kanë marrë lëndime nga një aksident në Lluzhan të Podujevës. Sipas Policisë, në këtë aksident kanë qenë të përfshirë dy vetura, njëra prej të cilave është përplasur në fund me ...
ABCNews | 15-Nov-2019 15:42
Një person ka mbetur i vdekur e dy të tjerë kanë marrë lëndime nga një aksident në Lluzhan të Podujevës. Sipas Policisë, në këtë aksident kanë qenë të përfshirë dy vetura, njëra prej të cilave është përplasur në fund me ...

Aksidenti i rende, makina perplas per vdekje kembesorin
Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur në orët e pasdites në fshatin Gëziq të Mirditës. Nga dinamika e ngjarjes mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor. Viktima mësohet se është një endacak, por nuk ka të ...
Lajmi i Fundit | 15-Nov-2019 19:29
Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur në orët e pasdites në fshatin Gëziq të Mirditës. Nga dinamika e ngjarjes mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor. Viktima mësohet se është një endacak, por nuk ka të ...

Aksident në Rrugën e Kombit, humb jetën një person
Një aksident i rëndë është shënuar në Mirditë ku raportohet se një person ka ndërruar jetë. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Gëziq nërrugën e Kombit dhe si pasojë një këmbësor ka humbur jetën. Mësohet se ...
Gazeta Express | 15-Nov-2019 19:19
Një aksident i rëndë është shënuar në Mirditë ku raportohet se një person ka ndërruar jetë. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Gëziq nërrugën e Kombit dhe si pasojë një këmbësor ka humbur jetën. Mësohet se ...

Një i vdekur e 2 të lënduar në aksident trafiku në Lluzhan të Podujevës
Një person ka vdekur e dy të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti në fshatin Lluzhan të Podujevës. Lajmin për Koha.net e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi. Sipas tij në aksient kanë qenë të ...
PortaliOnline | 15-Nov-2019 19:09
Një person ka vdekur e dy të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti në fshatin Lluzhan të Podujevës. Lajmin për Koha.net e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi. Sipas tij në aksient kanë qenë të ...

Një i vdekur e dy të lënduar nga një aksident në Lluzhan të Podujevës
Një person ka vdekur e dy të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti në fshatin Lluzhan të Podujevës. Lajmin për Koha.net e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi. Sipas tij në aksient kanë qenë të ...
Koha.net | 15-Nov-2019 16:50
Një person ka vdekur e dy të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti në fshatin Lluzhan të Podujevës. Lajmin për Koha.net e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi. Sipas tij në aksient kanë qenë të ...

Podujevë: Një i vdekur dhe dy të lënduar në një aksident rrugor
Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë lënduar, në një aksident trafiku në magjistralen Podujevë Prishtinë, përkatësisht në fshatin Lluzhan. Lajmin për Radion Evropa e Lirë e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së ...
Radio Evropa e Lire | 15-Nov-2019 16:18
Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë lënduar, në një aksident trafiku në magjistralen Podujevë Prishtinë, përkatësisht në fshatin Lluzhan. Lajmin për Radion Evropa e Lirë e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së ...

Aksident i dyfishtë në Fier/ Makina përplas një 11-vjeçar dhe më pas godet një mjet të parkuar në rrugë
Një aksident i dyfishtë ka ndodhur në fshatin Suk 1, Roskovec.
Top Channel | 15-Nov-2019 13:29
Një aksident i dyfishtë ka ndodhur në fshatin Suk 1, Roskovec.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved