ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 11:52

Noizy dhe 2 aktorët e njohur shqiptarë pjesë e filmit gjerman, publikohet trajleri (Video)

Noizy dhe 2 aktorët e njohur shqiptarë pjesë e filmit gjerman, publikohet trajleri (Video)
TIRANE Përveç pasionit që ka për muzikën, Noizy prej kohësh ka shfaqur talentin edhe në aktrim. Ai lajmëroi fansat e tij disa ditë më parë se do të jetë pjesë e një filmi gjerman. Së fundmi Noizy ka zbuluar se filmi me ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 17:36
TIRANE Përveç pasionit që ka për muzikën, Noizy prej kohësh ka shfaqur talentin edhe në aktrim. Ai lajmëroi fansat e tij disa ditë më parë se do të jetë pjesë e një filmi gjerman. Së fundmi Noizy ka zbuluar se filmi me ...

Arta Bajrami forcon muskujt, tregon rezultatet e shkëlqyera të arritura në palestër
Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, ka rrëmbyer gjithmonë vëmendjen me dukjen e saj. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 23:19
Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, ka rrëmbyer gjithmonë vëmendjen me dukjen e saj. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e ...

Edhe Morena Taraku në mbështetje të djemve të Përfaqësueses së Kosovës
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, është përfshirë në frymën e ndeshjes së sotme të Kosovës. Kosova sonte do të përballet me Republikën Çeke në një ndeshje vendimtare për kualifikimet në Euro 2020. Figura ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 20:16
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, është përfshirë në frymën e ndeshjes së sotme të Kosovës. Kosova sonte do të përballet me Republikën Çeke në një ndeshje vendimtare për kualifikimet në Euro 2020. Figura ...

Flaka Krelani vesh të njëjtin fustan sot, që nëna e saj e vishte kur ishte në moshën e saj
Këngëtarja shqiptare, Flaka Krelani, njihet si një prej personazheve me më së shumti stil, që gjithnjë promovon trendet e reja në rrjetet sociale. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 19:05
Këngëtarja shqiptare, Flaka Krelani, njihet si një prej personazheve me më së shumti stil, që gjithnjë promovon trendet e reja në rrjetet sociale. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ...

Dafina Zeqiri dhuron “twerk” të nxehtë para fansave në Tiranë
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, së fundmi ka mbajtur një koncert në Tiranë. Ajo ka performuar për fansat e saj atje, duke dhuruar spektakël me interpretimin e disa prej hiteve të saj më të fundit. View ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 18:13
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, së fundmi ka mbajtur një koncert në Tiranë. Ajo ka performuar për fansat e saj atje, duke dhuruar spektakël me interpretimin e disa prej hiteve të saj më të fundit. View ...

Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat, tregon format trupore në bikini (FOTO)
Kylie Jenner duket tejet e ‘nxehtë’ në imazhet e fundit. Kylie Jenner duket shumë në formë në fotografitë e reja, të cilat i ka realizuar në plazh. Ylli e reality-shout në pozat tërheqëse fotografoi trupin nga afër ...
TetovaSot | 14-Nov-2019 23:59
Kylie Jenner duket tejet e ‘nxehtë’ në imazhet e fundit. Kylie Jenner duket shumë në formë në fotografitë e reja, të cilat i ka realizuar në plazh. Ylli e reality-shout në pozat tërheqëse fotografoi trupin nga afër ...

Këngëtarja e njohur provokuese, tregon linjat ‘përvëluese’
Këngëtarja e njohur amerikane, Ciara është në top-formë dhe këtë e dëshmoj edhe në postimin e radhës. 34 vjeçarja publikoj një video në llogarinë e saj personale në ‘Insatagram’ mne të cilën provokoj adhuruesit e saj. E ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 23:54
Këngëtarja e njohur amerikane, Ciara është në top-formë dhe këtë e dëshmoj edhe në postimin e radhës. 34 vjeçarja publikoj një video në llogarinë e saj personale në ‘Insatagram’ mne të cilën provokoj adhuruesit e saj. E ...

Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat, tregon format trupore në bikini
Kylie Jenner duket tejet e ‘nxehtë’ në imazhet e fundit. Kylie Jenner duket shumë në formë në fotografitë e reja, të cilat i ka realizuar në plazh, shkruan lajmi.net. Ylli e reality-shout në pozat tërheqëse fotografoi ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 23:04
Kylie Jenner duket tejet e ‘nxehtë’ në imazhet e fundit. Kylie Jenner duket shumë në formë në fotografitë e reja, të cilat i ka realizuar në plazh, shkruan lajmi.net. Ylli e reality-shout në pozat tërheqëse fotografoi ...

Kylie Jenner ngre temperaturat me pozat në bikini
Kylie Jenner është një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale, si dhe prej personaliteteve më me ndikim në botën e kozmetikës. Bukuroshja e klanit Kardashian/Jenner këtë vit është shpallur si miliarderja më e ...
Arbresh | 14-Nov-2019 22:55
Kylie Jenner është një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale, si dhe prej personaliteteve më me ndikim në botën e kozmetikës. Bukuroshja e klanit Kardashian/Jenner këtë vit është shpallur si miliarderja më e ...

Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat, tregon format trupore në bikini
Kylie Jenner duket shumë në formë në fotografitë e reja, të cilat i ka realizuar në plazh, shkruan . Ylli e reality-shout në pozat tërheqëse fotografoi trupin nga afër teksa ishte veshur në bikini njëpjesëshe. ...
Lajminet | 14-Nov-2019 22:51
Kylie Jenner duket shumë në formë në fotografitë e reja, të cilat i ka realizuar në plazh, shkruan . Ylli e reality-shout në pozat tërheqëse fotografoi trupin nga afër teksa ishte veshur në bikini njëpjesëshe. ...

Publikohet edhe një fotografi simpatike e Princ Archie
Princi Harry dhe Meghan Markle kanë ndarë një foto të djalit të tyre Archie për t’i uruar gjyshit të tij, Princit Charles një ditëlindje të lumtur. Fotografia e parë e papublikuar më parë është bërë në ditën e ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 22:24
Princi Harry dhe Meghan Markle kanë ndarë një foto të djalit të tyre Archie për t’i uruar gjyshit të tij, Princit Charles një ditëlindje të lumtur. Fotografia e parë e papublikuar më parë është bërë në ditën e ...

Adrola nuk zhgënjen as kësaj radhe, duket mahnitëse në fotosesionin e ri
Adrola Dushi shkëlqen në paraqitjen e radhës. Adrola Dushi vazhdon ta mbajë epitetin si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan lajmi.net. Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, e imazhe nga ky ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 22:16
Adrola Dushi shkëlqen në paraqitjen e radhës. Adrola Dushi vazhdon ta mbajë epitetin si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan lajmi.net. Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, e imazhe nga ky ...

Kylie Jenner reklamon produktet e reja me një foto provokuese
Kylie Jenner ka publikuar një imazh shumë provokues. Kylie Jenner është shumë e ndjekur në rrjete sociale, e këto rrjete i shfrytëzon për t’i reklamuar produktet e saj të reja, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo njoftoi ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 22:05
Kylie Jenner ka publikuar një imazh shumë provokues. Kylie Jenner është shumë e ndjekur në rrjete sociale, e këto rrjete i shfrytëzon për t’i reklamuar produktet e saj të reja, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo njoftoi ...

Teuta Selimi po vjen me këngë të re
Teuta Selimi përmes një postimi në Instagram, ka njoftuar fansat se ka finalizuar këngën e re, shkruan . Projekti i ri i Teutës titullohet “Ja Fala”, ndërsa do ta sjell të shoqëruar edhe me videoklip, të cilin e punoi ...
Lajminet | 14-Nov-2019 22:01
Teuta Selimi përmes një postimi në Instagram, ka njoftuar fansat se ka finalizuar këngën e re, shkruan . Projekti i ri i Teutës titullohet “Ja Fala”, ndërsa do ta sjell të shoqëruar edhe me videoklip, të cilin e punoi ...

Kylie Jenner e bën ‘tërmet’ në Instagram me pozat e reja!
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka qenë shumë e zënë kohëve të fundit me linjën e saj të re dhe koncerte të panumërta. Ajo së fundmi ka marrë pjesë në mbrëmjen bamirëse për shënimin e 50 vjetorit të ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 21:45
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka qenë shumë e zënë kohëve të fundit me linjën e saj të re dhe koncerte të panumërta. Ajo së fundmi ka marrë pjesë në mbrëmjen bamirëse për shënimin e 50 vjetorit të ...

Habit Rudina Magjistari, ndërron krejtësisht look-un në emision!
Flokë të mbledhur bisht, këmishë të bardhë dhe pantallona xhinsi, stil kauboj, Rudina Magjistarin nuk ishim mësuar ta shohim kështu! Ajo e ka treguar qartë preferencën për fustanet e fundet, por tani na tregoi se duket ...
Bordo | 14-Nov-2019 21:45
Flokë të mbledhur bisht, këmishë të bardhë dhe pantallona xhinsi, stil kauboj, Rudina Magjistarin nuk ishim mësuar ta shohim kështu! Ajo e ka treguar qartë preferencën për fustanet e fundet, por tani na tregoi se duket ...

Fjalimi prekës i Teuta Krasniqit në varrimin e mikes së saj, Arzanës
Është varrosur regjisorja Arzana Kraja e cila dje u gjet e vdekur në banesën e saj. Në varrimin e saj morën pjesë shumë miq, kolegë, familjarë e personalitete tjera të kulturës, artit dhe politikës. Por, një fjalim ...
InFokusi | 14-Nov-2019 21:40
Është varrosur regjisorja Arzana Kraja e cila dje u gjet e vdekur në banesën e saj. Në varrimin e saj morën pjesë shumë miq, kolegë, familjarë e personalitete tjera të kulturës, artit dhe politikës. Por, një fjalim ...

“Ju honksha zemrën”, Sabri Fejzullahu i jep kurajo djemve të Komëbtares
Legjenda e muzikës shqipe në përkrahje të kombëtares Kombëtarja e Kosovës sonte me fillim nga ora 20:45 zhvillon ndeshjen kundër Çekisë, në kuadër të kualifikimeve për evropianin 2020. Dardanët kanë filluar festën në ...
InFokusi | 14-Nov-2019 21:25
Legjenda e muzikës shqipe në përkrahje të kombëtares Kombëtarja e Kosovës sonte me fillim nga ora 20:45 zhvillon ndeshjen kundër Çekisë, në kuadër të kualifikimeve për evropianin 2020. Dardanët kanë filluar festën në ...

Nora Istrefi uron me fjalë zemre këtë person
Vëllai i Nora Istrefit, Bledi, feston ditëlindjen, me këtë rast nuk munguan urimi i saj dhe Erës, shkruan . Në llogarinë e saj në Instagram, Nora ka postuar një fotografi të vëllait, ndërsa shkruan “Urime ditëlindjen ...
Lajminet | 14-Nov-2019 20:50
Vëllai i Nora Istrefit, Bledi, feston ditëlindjen, me këtë rast nuk munguan urimi i saj dhe Erës, shkruan . Në llogarinë e saj në Instagram, Nora ka postuar një fotografi të vëllait, ndërsa shkruan “Urime ditëlindjen ...

Fifi rikthehet këtë fundjavë në ‘Kënga Magjike’
Fifi është emër shumë i dashur për publikun, ajo përveç hiteve të saj, ka shkruar tekste për shumë artistë, shkruan . Këngëtarja, përmes një njoftimi në Instagram, ka bërë të ditur se këtë të diele rikthehet në “Kënga ...
Lajminet | 14-Nov-2019 20:32
Fifi është emër shumë i dashur për publikun, ajo përveç hiteve të saj, ka shkruar tekste për shumë artistë, shkruan . Këngëtarja, përmes një njoftimi në Instagram, ka bërë të ditur se këtë të diele rikthehet në “Kënga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved