ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 08:32

Rrëfimi tronditës i Faustino Asprijas: Një narkotrafikant më kërkoi leje që të vriste portierin Shilavert!

Rrëfimi tronditës i Faustino Asprijas: Një narkotrafikant më kërkoi leje që të vriste portierin Shilavert!
Jeta e Faustino Asprijasit nuk ka qenë kurrë pa ngjarje. Një nga shumë episodet që e ka parë protagonist ish-sulmuesin që shkëlqeu në Serinë A me fanelën e Parmës, kolumbiani e ka rrëfyer për dokumentarin “Faustino i ...
BalkanWeb | 13-Nov-2019 17:00
Jeta e Faustino Asprijasit nuk ka qenë kurrë pa ngjarje. Një nga shumë episodet që e ka parë protagonist ish-sulmuesin që shkëlqeu në Serinë A me fanelën e Parmës, kolumbiani e ka rrëfyer për dokumentarin “Faustino i ...

Stërvitje e fshehtë dhe skemë me dy sulmues, formacioni i mundshëm i Shqipërisë
Vendimi i Taulant Xhakës për të mos iu bashkuar ekipit Kombëtar është vetëm maja e ajsbergut, në atë që duket një proces i mirëfilltë spastrimi. Edy Reja e pranoi se lojtarët që krijojnë polemika, apo janë të pakënaqur ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 18:00
Vendimi i Taulant Xhakës për të mos iu bashkuar ekipit Kombëtar është vetëm maja e ajsbergut, në atë që duket një proces i mirëfilltë spastrimi. Edy Reja e pranoi se lojtarët që krijojnë polemika, apo janë të pakënaqur ...

Eros Grezda përgënjeshtron Edi Reja: Ja pse nuk jam në kombëtare…
Edi Reja u mundua të shuajë shumë shpejt polemikat më Taulant Xhakën. “Nuk ekziston një e tillë”, tha trajneri I kombëtares përpara ndeshjes me Andorrën, por një “çështje” e pambyllur vazhdon të jetë ajo e Eros Grezdës. ...
BalkanWeb | 13-Nov-2019 15:16
Edi Reja u mundua të shuajë shumë shpejt polemikat më Taulant Xhakën. “Nuk ekziston një e tillë”, tha trajneri I kombëtares përpara ndeshjes me Andorrën, por një “çështje” e pambyllur vazhdon të jetë ajo e Eros Grezdës. ...

Kamberi titullar dhe shumë risi në formacion, ja si pritet të luajë Shqipëria
Kombëtarja e Shqipërisë i dha fund përgatitjeve për dy ndeshjet e fundit në eliminatoret e Euro 2020 kundër Andorrës dhe Francës. Edi Reja ka tashmë një ide më të qartë për lojtarët e grumbulluar prej tij, ndërsa si ...
BalkanWeb | 13-Nov-2019 15:05
Kombëtarja e Shqipërisë i dha fund përgatitjeve për dy ndeshjet e fundit në eliminatoret e Euro 2020 kundër Andorrës dhe Francës. Edi Reja ka tashmë një ide më të qartë për lojtarët e grumbulluar prej tij, ndërsa si ...

Taulant Xhaka në kundërsulm: Jap gjithçka për flamurin, ja pse nuk erdha në Kombëtare
Taulant Xhaka, ka reaguar duke kaluar në kundërsulm pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja dhe fjalëvë të Rejës në konferencën për shtyp. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë Kombëtaren dhe jep ...
Telegraf | 13-Nov-2019 21:29
Taulant Xhaka, ka reaguar duke kaluar në kundërsulm pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja dhe fjalëvë të Rejës në konferencën për shtyp. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë Kombëtaren dhe jep ...

Xhaka në kundërsulm: Jap gjithçka për flamurin, ja pse nuk erdha në Kombëtare
Taulant Xhaka, ka reaguar duke kaluar në kundërsulm pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja dhe fjalëvë të Rejës në konferencën për shtyp. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë Kombëtaren dhe jep ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 15:20
Taulant Xhaka, ka reaguar duke kaluar në kundërsulm pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja dhe fjalëvë të Rejës në konferencën për shtyp. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë Kombëtaren dhe jep ...

Xhaka në kundërsulm, ia plas të gjitha në fytyrë trajnerit Reja
Taulant Xhaka ndihet keq. Mesfushori, i cili nuk u paraqit në grumbullim me kombëtaren për ndeshjet me Andorrën dhe Francën, ka njoftuar se është i dëmtuar dhe ka kërkuar që të rikuperohet gjatë kësaj periudhe dhe të ...
ABCNews | 14-Nov-2019 08:33
Taulant Xhaka ndihet keq. Mesfushori, i cili nuk u paraqit në grumbullim me kombëtaren për ndeshjet me Andorrën dhe Francën, ka njoftuar se është i dëmtuar dhe ka kërkuar që të rikuperohet gjatë kësaj periudhe dhe të ...

Eros Grezda replikon me Edi Rejan: Nuk kam marrë asnjë ftesë si nga FSHF-ja apo trajneri
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja, në konferencën e sotme për shtyp tha se pas Xhakës, ishte dhe Eros Grezda që nuk pranoi të vinte në grumbullim “Askush nuk duhet te mendoje se eshte Lionel Messi. Kam ftuar ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 14:18
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja, në konferencën e sotme për shtyp tha se pas Xhakës, ishte dhe Eros Grezda që nuk pranoi të vinte në grumbullim “Askush nuk duhet te mendoje se eshte Lionel Messi. Kam ftuar ...

Eros Grezda i reagon Rejas: Nuk kam marr asnjë ftesë, jam gjithmonë gati për ngjyrat kuq e zi
Eros Grezda i ka reaguar zyrtarisht trajnerit të Kombëtares Shqiptare, Edoardo Reja, në lidhje me refuzimin për t’u grumbulluar për dy ndeshjet e ardhshme eliminatore për Euro 2020. Shqipëria do të luajë dy takime në ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 15:25
Eros Grezda i ka reaguar zyrtarisht trajnerit të Kombëtares Shqiptare, Edoardo Reja, në lidhje me refuzimin për t’u grumbulluar për dy ndeshjet e ardhshme eliminatore për Euro 2020. Shqipëria do të luajë dy takime në ...

Reja: Xhaka nuk pranoi të vinte, duhet të japim 110% ndaj Andorrës
Trajneri i kombëtares shqiptare Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110% nga vetja për të marrë maksimumin ...
GazetaTema | 13-Nov-2019 13:36
Trajneri i kombëtares shqiptare Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110% nga vetja për të marrë maksimumin ...

Reja: Xhaka dhe Grezda nuk pranuan të vijnë, nuk janë asnjëri Messi
Trajneri i kombëtares shqiptare, Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110 për qind nga vetja për të marrë ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 15:10
Trajneri i kombëtares shqiptare, Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110 për qind nga vetja për të marrë ...

Xhaka reagon ndaj Rejas: Unë kurrë s’e refuzoj Kombëtaren kuqezi
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
Lexo | 14-Nov-2019 08:28
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Këta dy super lojtarë do t’i mungojnë Kosovës sonte në ndeshjen ndaj Çekisë
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 08:22
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Xhaka i reagon trajnerit të Shqipërisë: Unë kurrë s’e refuzoj Kombëtaren kuqezi
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
TetovaSot | 13-Nov-2019 23:49
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Grezda dhe Xhaka? Acarohet Reja: Askush nuk është Messi, Shqipëria mbi të gjitha
Një ditë përpara ndeshjes së radhës eleminatore kundër Andores, trajneri Reja ka dalë në një konferencë për shtyp për tiu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve. Në mënyrë të veçantë, ai u ndal tek zgjedhjet që ka bërë për ...
VizionPlus | 13-Nov-2019 13:49
Një ditë përpara ndeshjes së radhës eleminatore kundër Andores, trajneri Reja ka dalë në një konferencë për shtyp për tiu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve. Në mënyrë të veçantë, ai u ndal tek zgjedhjet që ka bërë për ...

Reja: Xhaka nuk pranoi të vinte, duhet të japim 110% ndaj Andorrës
Trajneri i kombëtares shqiptare Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110% nga vetja për të marrë maksimumin ...
Shenja | 13-Nov-2019 23:34
Trajneri i kombëtares shqiptare Edoardo Reja në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Andorrës paralajmëroi skuadrën e tij të mos mendojë për ndeshjen ndaj Francës dhe të japin 110% nga vetja për të marrë maksimumin ...

Xhaka reagon me një shkrim publik rreth të ardhmes së tij në Kombëtare
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
Zeri | 13-Nov-2019 23:34
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Xhaka i reagon trajnerit të Shqipërisë: Unë kurrë s’e refuzoj Kombëtaren kuqezi Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
Kosova Sot | 13-Nov-2019 23:29
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Xhaka i reagon trajnerit të Shqipërisë: Unë kurrë s’e refuzoj Kombëtaren kuqezi
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...
Gazeta Express | 13-Nov-2019 23:23
Taulant Xhaka ka thënë se ka mbetur i habitur me komentet e trajnerit të Shqipërisë, Edi Reja, se gjoja mesfushori i Baselit e ka refuzuar ftesën për t’u grumbulluar me ekipin kombëtar për ndeshjet e nëntorit, duke ...

Rrëfehet Taulant Xhaka, zbulon se pse e refuzoi Shqipërinë
Mesfushori nga Kosova, Taulant Xhaka, ka reaguar duke kaluar në kundërsulm pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja dhe fjalëvë të Rejës në konferencën për shtyp. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë ...
Zeri | 13-Nov-2019 21:19
Mesfushori nga Kosova, Taulant Xhaka, ka reaguar duke kaluar në kundërsulm pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja dhe fjalëvë të Rejës në konferencën për shtyp. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved