ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 21:37

Rudi Vata: Jemi tifozë të llastuar dhe dembela, më besnikë kanë qenë… kosovarët

Rudi Vata: Jemi tifozë të llastuar dhe dembela, më besnikë kanë qenë… kosovarët
Shqipëria do të përballet me Andorrën në orën 20:45 në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Europianit. I ftuar në studion e emisionit “Ëndërr Kuq e Zi”, ish-kapiteni i Kombëtares, Rudi Vata, foli për këtë përballje dhe ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 19:56
Shqipëria do të përballet me Andorrën në orën 20:45 në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Europianit. I ftuar në studion e emisionit “Ëndërr Kuq e Zi”, ish-kapiteni i Kombëtares, Rudi Vata, foli për këtë përballje dhe ...

Tifozët çekë, thirrje “Kosova është Serbi” pranë hotelit të kombëtares
Një numër i vogël tifozësh çekë, sipas RTK, i janë afruar hotelit ku po qëndron kombëtarja e Kosovës dhe kanë bërë thirrje “Kosova është Serbi”.
Top Channel | 14-Nov-2019 19:36
Një numër i vogël tifozësh çekë, sipas RTK, i janë afruar hotelit ku po qëndron kombëtarja e Kosovës dhe kanë bërë thirrje “Kosova është Serbi”.

Video/ Shpërthen dhuna në Çeki, huliganë të maskuar sulmojnë tifozët e kosovës!
Kur duhen rreth 90 minuta nga starti i ndeshjes Republika Çeke-Kosovë, një akt i dhune skandaloz ka ndodhur nga ana e huliganëve çekë. Këta të fundit kanë sulmuar fizikisht tifozët që kishin ardhur në mbështetje të ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 19:22
Kur duhen rreth 90 minuta nga starti i ndeshjes Republika Çeke-Kosovë, një akt i dhune skandaloz ka ndodhur nga ana e huliganëve çekë. Këta të fundit kanë sulmuar fizikisht tifozët që kishin ardhur në mbështetje të ...

Thirrje “Kosova është Serbi” gjatë intonimit të himnit kosovar
Tifozët serbë kanë provokuar kosovarët edhe brenda stadiumit. Tifozët çekë janë bashkuar me tifozët serbë në stadium dhe kanë shfaqur flamuj serbë, raporton GazetaBlic. Ndeshja ka filluar dhe GazetaBlic do t;ju mbajë të ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 21:20
Tifozët serbë kanë provokuar kosovarët edhe brenda stadiumit. Tifozët çekë janë bashkuar me tifozët serbë në stadium dhe kanë shfaqur flamuj serbë, raporton GazetaBlic. Ndeshja ka filluar dhe GazetaBlic do t;ju mbajë të ...

Flamuri i Kosovës dhe i Serbisë i pranishëm te tifozët e Çekisë
Flamuri i Kosovës është kthyer në anën e kundërt nga tifozët çek, e po ashtu afër flamurit të Kosovës gjendet edhe ai i Serbisë. Para fillimit të ndeshjes tifozët e Kosovës ishin sulmuar nga tifozët çek të cilët ishin ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 20:50
Flamuri i Kosovës është kthyer në anën e kundërt nga tifozët çek, e po ashtu afër flamurit të Kosovës gjendet edhe ai i Serbisë. Para fillimit të ndeshjes tifozët e Kosovës ishin sulmuar nga tifozët çek të cilët ishin ...

Brohoritje “Kosova është Serbi” para hotelit të përfaqësueses, tifozët çek provokojnë “Dardanët”
Rreth 20 tifozë janë afruar te hoteli ku po qëndrojnë futbollistët e Kosovës në Plzen para ndeshjes me Çekinë, duke brohoritur “Kosova është Serbi”. KTV raporton se policia çeke ka larguar shpejtë këta persona për të ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 18:54
Rreth 20 tifozë janë afruar te hoteli ku po qëndrojnë futbollistët e Kosovës në Plzen para ndeshjes me Çekinë, duke brohoritur “Kosova është Serbi”. KTV raporton se policia çeke ka larguar shpejtë këta persona për të ...

Ultrasit e Çekisë marrin përgjegjësinë për rrahjen e dardanëve
Grupe të tifozëve të disa ekipeve çeke e kanë marrë përgjegjësinë për sulmet fizike ndaj tifozëve dardanë pak orë para ndeshjes për kualifikime në Euro 2020 mes Kosovës e Çekisë, që luhet në Plzen. Faqja “hooligans.cz” ...
InFokusi | 14-Nov-2019 20:26
Grupe të tifozëve të disa ekipeve çeke e kanë marrë përgjegjësinë për sulmet fizike ndaj tifozëve dardanë pak orë para ndeshjes për kualifikime në Euro 2020 mes Kosovës e Çekisë, që luhet në Plzen. Faqja “hooligans.cz” ...

Mediumi serb: Sulmohen tifozët shqiptarë, duke brohoritur 'Kosova është Serbi'
Kanë ndodhur problemet e para para ndeshjes mes Republikës së Çekisë dhe Kosovën. Të paktën kanë ndodhur dy përleshje në rrugët e Plzenit mes tifozëve çekë dhe serbë ndaj atyre shqiptarë, derisa policia ka ...
Zeri | 14-Nov-2019 20:26
Kanë ndodhur problemet e para para ndeshjes mes Republikës së Çekisë dhe Kosovën. Të paktën kanë ndodhur dy përleshje në rrugët e Plzenit mes tifozëve çekë dhe serbë ndaj atyre shqiptarë, derisa policia ka ...

Disa tifozë çekë sulmojnë “Dardanët” (VIDEO)
Tifozët kosovarë që shkuan në Plzen për ta përcjellë ndeshjen futbollistike Çeki-Kosovë, u sulmuan nga një grup i çekëve. Policia e vendit nikoqir bastisi një lokal ku dyshohej se ndodheshin sulmuesit. Këtë operacion e ...
Medial | 14-Nov-2019 20:26
Tifozët kosovarë që shkuan në Plzen për ta përcjellë ndeshjen futbollistike Çeki-Kosovë, u sulmuan nga një grup i çekëve. Policia e vendit nikoqir bastisi një lokal ku dyshohej se ndodheshin sulmuesit. Këtë operacion e ...

Disa tifozë çekë sulmojnë “Dardanët” (VIDEO)
Tifozët kosovarë që shkuan në Plzen për ta përcjellë ndeshjen futbollistike Çeki-Kosovë, u sulmuan nga një grup i çekëve. Policia e vendit nikoqir bastisi një lokal ku dyshohej se ndodheshin sulmuesit. Këtë operacion e ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 20:26
Tifozët kosovarë që shkuan në Plzen për ta përcjellë ndeshjen futbollistike Çeki-Kosovë, u sulmuan nga një grup i çekëve. Policia e vendit nikoqir bastisi një lokal ku dyshohej se ndodheshin sulmuesit. Këtë operacion e ...

Ultrasit e Çekisë marrin përgjegjësinë për rrahjen e dardanëve
Faqja “hooligans.cz” ka shkruar se ultrasit e Brnos dhe Plzenit kanë sulmuar tifozët e Kosovës dhe menjëherë ka ndërhyrë policia çeke. Kjo faqe, në Facebook ka postuar fotografi të disa tifozëve të maskuar që bartnin ...
Lajminet | 14-Nov-2019 20:23
Faqja “hooligans.cz” ka shkruar se ultrasit e Brnos dhe Plzenit kanë sulmuar tifozët e Kosovës dhe menjëherë ka ndërhyrë policia çeke. Kjo faqe, në Facebook ka postuar fotografi të disa tifozëve të maskuar që bartnin ...

Policia çeke arreston huliganët çekë para hotelit ku po qëndron kombëtarja e Kosovës
Huliganë nga e gjithë Republika e Çekisë mbërritën sot në Plzne për të parë ndeshjen e futbollit mes Çekisë dhe Kosovës huliganët më të egër erdhen nga Banik Ostrava dhe Zbrojovka Brno. Grupe të tifozëve çekë bredhin në ...
TetovaSot | 14-Nov-2019 20:22
Huliganë nga e gjithë Republika e Çekisë mbërritën sot në Plzne për të parë ndeshjen e futbollit mes Çekisë dhe Kosovës huliganët më të egër erdhen nga Banik Ostrava dhe Zbrojovka Brno. Grupe të tifozëve çekë bredhin në ...

Ultrasit e Çekisë marrin përgjegjësinë për rrahjen e dardanëve
Grupe të tifozëve të disa ekipeve çeke e kanë marrë përgjegjësinë për sulmet fizike ndaj tifozëve dardanë pak orë para ndeshjes për kualifikime në Euro 2020 mes Kosovës e Çekisë, që luhet në Plzen. Lexoni edhe: Leonora ...
Kosova Sot | 14-Nov-2019 20:22
Grupe të tifozëve të disa ekipeve çeke e kanë marrë përgjegjësinë për sulmet fizike ndaj tifozëve dardanë pak orë para ndeshjes për kualifikime në Euro 2020 mes Kosovës e Çekisë, që luhet në Plzen. Lexoni edhe: Leonora ...

Ultras çekët sulmuan tifozët kosovarë
Disa tifozë kosovarë janë sulmuar fizikisht nga ultras çekët në Plzen ku do të zhvillohet loja mes Kosovës dhe Çekisë. Fotografi dhe video nga kjo ngjarje ka publikuar një faqe në Instagram me emrin “hooligans.cz”, ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 20:16
Disa tifozë kosovarë janë sulmuar fizikisht nga ultras çekët në Plzen ku do të zhvillohet loja mes Kosovës dhe Çekisë. Fotografi dhe video nga kjo ngjarje ka publikuar një faqe në Instagram me emrin “hooligans.cz”, ...

Ultrasit e Çekisë marrin përgjegjësinë për rrahjen e dardanëve
Grupe të tifozëve të disa ekipeve çeke e kanë marrë përgjegjësinë për sulmet fizike ndaj tifozëve dardanë pak orë para ndeshjes për kualifikime në Euro 2020 mes Kosovës e Çekisë, që luhet në Plzen. Faqja “hooligans.cz” ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 20:16
Grupe të tifozëve të disa ekipeve çeke e kanë marrë përgjegjësinë për sulmet fizike ndaj tifozëve dardanë pak orë para ndeshjes për kualifikime në Euro 2020 mes Kosovës e Çekisë, që luhet në Plzen. Faqja “hooligans.cz” ...

Eskalon situata në Plzen, rrihen keq katër tifozë ‘Dardanë’
Kanë ardhur incidentet e parë në Plzen, ku janë sulmuar tifozë të Kosovës. Periskopi mëson se nga kjo përplasje kanë pësuar lëndime katër tifozë “Dardanë”. “Dardanët” janë rrethuar menjëherë nga policia çeke.
Flaka | 14-Nov-2019 20:12
Kanë ardhur incidentet e parë në Plzen, ku janë sulmuar tifozë të Kosovës. Periskopi mëson se nga kjo përplasje kanë pësuar lëndime katër tifozë “Dardanë”. “Dardanët” janë rrethuar menjëherë nga policia çeke.

Ultrasit Çekë e Serbë marrin përgjegjësinë për sulmet ndaj tifozëve të Kosovës
Duke publikuar fotografi e video në rrjete sociale, grupet ultrase të tifozëve të Brnos dhe Plzenit kanë marrë përgjegjësinë për sulmet ndaj tifozëve të Kosovës. Webfaqja “hooligans.cz” ka shkruar se ultrasët e Brnos ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 20:02
Duke publikuar fotografi e video në rrjete sociale, grupet ultrase të tifozëve të Brnos dhe Plzenit kanë marrë përgjegjësinë për sulmet ndaj tifozëve të Kosovës. Webfaqja “hooligans.cz” ka shkruar se ultrasët e Brnos ...

Këta janë huliganët çek të cilët i sulmuan ‘Dardanët’
Tifozët e Kosovës ‘Dardanët’ janë sulmuar nga disa tifozë çekë, ku si pasojë e këtij sulmi dy tifozë ‘Dardanë’ kanë pësuar lëndime trupore. Policia çeke ka reaguar ku edhe i ka arrestuar personat të cilët i kanë sulmuar ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 19:51
Tifozët e Kosovës ‘Dardanët’ janë sulmuar nga disa tifozë çekë, ku si pasojë e këtij sulmi dy tifozë ‘Dardanë’ kanë pësuar lëndime trupore. Policia çeke ka reaguar ku edhe i ka arrestuar personat të cilët i kanë sulmuar ...

19:41 Publikohet edhe video e sulmit të tifozëve çekë ndaj ‘Dardanëve’ Disa tifozë shqiptarë janë sulmuar...
Disa tifozë shqiptarë janë sulmuar nga tifozë cekë dhe serbë para ndeshjes së Kosovës me Çekinë Disa nga tifozët tani kanë kaluar me lëndime të lehta. Në faqen në Instagram “hooligans.cz” është publikuar edhe video e ...
Kosova Sot | 14-Nov-2019 19:47
Disa tifozë shqiptarë janë sulmuar nga tifozë cekë dhe serbë para ndeshjes së Kosovës me Çekinë Disa nga tifozët tani kanë kaluar me lëndime të lehta. Në faqen në Instagram “hooligans.cz” është publikuar edhe video e ...

Çeki: Tifozët vendas me maska sulmojnë ata të Kosovës
Tifozët vendas kanë sulmuar ata të Kosovës, duke iu shkaktuar edhe disa probleme. Ndërkohë që tifozët e “Dardanëve” ishin duke pushuar pas udhëtimit që kishin bërë, ata çekë i kanë sulmuar. Tifozët kosovarë, të cilët ...
AlbInfo | 14-Nov-2019 19:41
Tifozët vendas kanë sulmuar ata të Kosovës, duke iu shkaktuar edhe disa probleme. Ndërkohë që tifozët e “Dardanëve” ishin duke pushuar pas udhëtimit që kishin bërë, ata çekë i kanë sulmuar. Tifozët kosovarë, të cilët ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved