ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 23:26

“Ke qenë e do mbetesh shembulli im në jetë”, Granit Xhaka uron nënën për ditëlindje me fjalët më të ëmbla

“Ke qenë e do mbetesh shembulli im në jetë”, Granit Xhaka uron nënën për ditëlindje me fjalët më të ëmbla
TIRANE Dita e sotme është një mjaft e rëndësishme për futbollistin e njohur shqiptar, Granit Xhaka. Nëna e tij ka ditëlindjen dhe futbollisti me anë të një njoftimi në Instagram e ka uruar me fjalët më të bukura dhe më ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 21:40
TIRANE Dita e sotme është një mjaft e rëndësishme për futbollistin e njohur shqiptar, Granit Xhaka. Nëna e tij ka ditëlindjen dhe futbollisti me anë të një njoftimi në Instagram e ka uruar me fjalët më të bukura dhe më ...

Noizy dhe 2 aktorët e njohur shqiptarë pjesë e filmit gjerman, publikohet trajleri (Video)
TIRANE Përveç pasionit që ka për muzikën, Noizy prej kohësh ka shfaqur talentin edhe në aktrim. Ai lajmëroi fansat e tij disa ditë më parë se do të jetë pjesë e një filmi gjerman. Së fundmi Noizy ka zbuluar se filmi me ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 17:36
TIRANE Përveç pasionit që ka për muzikën, Noizy prej kohësh ka shfaqur talentin edhe në aktrim. Ai lajmëroi fansat e tij disa ditë më parë se do të jetë pjesë e një filmi gjerman. Së fundmi Noizy ka zbuluar se filmi me ...

Edhe Morena Taraku në mbështetje të djemve të Përfaqësueses së Kosovës
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, është përfshirë në frymën e ndeshjes së sotme të Kosovës. Kosova sonte do të përballet me Republikën Çeke në një ndeshje vendimtare për kualifikimet në Euro 2020. Figura ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 20:16
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, është përfshirë në frymën e ndeshjes së sotme të Kosovës. Kosova sonte do të përballet me Republikën Çeke në një ndeshje vendimtare për kualifikimet në Euro 2020. Figura ...

Flaka Krelani vesh të njëjtin fustan sot, që nëna e saj e vishte kur ishte në moshën e saj
Këngëtarja shqiptare, Flaka Krelani, njihet si një prej personazheve me më së shumti stil, që gjithnjë promovon trendet e reja në rrjetet sociale. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 19:05
Këngëtarja shqiptare, Flaka Krelani, njihet si një prej personazheve me më së shumti stil, që gjithnjë promovon trendet e reja në rrjetet sociale. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ...

Dafina Zeqiri dhuron “twerk” të nxehtë para fansave në Tiranë
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, së fundmi ka mbajtur një koncert në Tiranë. Ajo ka performuar për fansat e saj atje, duke dhuruar spektakël me interpretimin e disa prej hiteve të saj më të fundit. View ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 18:13
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, së fundmi ka mbajtur një koncert në Tiranë. Ajo ka performuar për fansat e saj atje, duke dhuruar spektakël me interpretimin e disa prej hiteve të saj më të fundit. View ...

FOTO | E fundit nga Çekia, sulmohet tifozi i Kosovës!
Ndeshja mes Çekisë dhe Kosovës po afron dhe tensioni mes dy tifozerive, po ndihet. Shumë dardanë kanë udhëtuar drejt Çekisë dhe ka pasur disa tensione në rrugë, por pak minuta para se të futen në stadium, ka krisur ...
ABCNews | 14-Nov-2019 19:11
Ndeshja mes Çekisë dhe Kosovës po afron dhe tensioni mes dy tifozerive, po ndihet. Shumë dardanë kanë udhëtuar drejt Çekisë dhe ka pasur disa tensione në rrugë, por pak minuta para se të futen në stadium, ka krisur ...

Teuta Selimi po vjen me këngë të re
Teuta Selimi përmes një postimi në Instagram, ka njoftuar fansat se ka finalizuar këngën e re, shkruan . Projekti i ri i Teutës titullohet “Ja Fala”, ndërsa do ta sjell të shoqëruar edhe me videoklip, të cilin e punoi ...
Lajminet | 14-Nov-2019 22:01
Teuta Selimi përmes një postimi në Instagram, ka njoftuar fansat se ka finalizuar këngën e re, shkruan . Projekti i ri i Teutës titullohet “Ja Fala”, ndërsa do ta sjell të shoqëruar edhe me videoklip, të cilin e punoi ...

Kylie Jenner e bën ‘tërmet’ në Instagram me pozat e reja!
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka qenë shumë e zënë kohëve të fundit me linjën e saj të re dhe koncerte të panumërta. Ajo së fundmi ka marrë pjesë në mbrëmjen bamirëse për shënimin e 50 vjetorit të ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 21:45
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka qenë shumë e zënë kohëve të fundit me linjën e saj të re dhe koncerte të panumërta. Ajo së fundmi ka marrë pjesë në mbrëmjen bamirëse për shënimin e 50 vjetorit të ...

Fero paralajmëron këngën e re “Mama”
Reperi i njohur nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero, tash e disa muaj është zhvendosur në Gjermani, për të vazhduar jetën dhe karierën e tij muzikore, me ç’rast edhe ka hapur studion e re “Skuadra Fero” në bashkëpunim ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 16:03
Reperi i njohur nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero, tash e disa muaj është zhvendosur në Gjermani, për të vazhduar jetën dhe karierën e tij muzikore, me ç’rast edhe ka hapur studion e re “Skuadra Fero” në bashkëpunim ...

Habit Rudina Magjistari, ndërron krejtësisht look-un në emision!
Flokë të mbledhur bisht, këmishë të bardhë dhe pantallona xhinsi, stil kauboj, Rudina Magjistarin nuk ishim mësuar ta shohim kështu! Ajo e ka treguar qartë preferencën për fustanet e fundet, por tani na tregoi se duket ...
Bordo | 14-Nov-2019 21:45
Flokë të mbledhur bisht, këmishë të bardhë dhe pantallona xhinsi, stil kauboj, Rudina Magjistarin nuk ishim mësuar ta shohim kështu! Ajo e ka treguar qartë preferencën për fustanet e fundet, por tani na tregoi se duket ...

Tayna merr vëmendje me një video duke bërë ‘twerk’, teksa shfaqet me plot stil
Ajo është shndërruar në një nga personazhet më të pëlqyera në trojet shqiptare e njëherësh shumë e përfolur nga publiku. Dhe artistja nga Prizreni, Tayna, vazhdon të rrëmbejë vëmendje sa herë që ndan me ndjekësit ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 15:23
Ajo është shndërruar në një nga personazhet më të pëlqyera në trojet shqiptare e njëherësh shumë e përfolur nga publiku. Dhe artistja nga Prizreni, Tayna, vazhdon të rrëmbejë vëmendje sa herë që ndan me ndjekësit ...

Nora Istrefi uron me fjalë zemre këtë person
Vëllai i Nora Istrefit, Bledi, feston ditëlindjen, me këtë rast nuk munguan urimi i saj dhe Erës, shkruan . Në llogarinë e saj në Instagram, Nora ka postuar një fotografi të vëllait, ndërsa shkruan “Urime ditëlindjen ...
Lajminet | 14-Nov-2019 20:50
Vëllai i Nora Istrefit, Bledi, feston ditëlindjen, me këtë rast nuk munguan urimi i saj dhe Erës, shkruan . Në llogarinë e saj në Instagram, Nora ka postuar një fotografi të vëllait, ndërsa shkruan “Urime ditëlindjen ...

Fifi rikthehet këtë fundjavë në ‘Kënga Magjike’
Fifi është emër shumë i dashur për publikun, ajo përveç hiteve të saj, ka shkruar tekste për shumë artistë, shkruan . Këngëtarja, përmes një njoftimi në Instagram, ka bërë të ditur se këtë të diele rikthehet në “Kënga ...
Lajminet | 14-Nov-2019 20:32
Fifi është emër shumë i dashur për publikun, ajo përveç hiteve të saj, ka shkruar tekste për shumë artistë, shkruan . Këngëtarja, përmes një njoftimi në Instagram, ka bërë të ditur se këtë të diele rikthehet në “Kënga ...

“Ju honksha zemrën”, Sabri Fejzullahu i jep kurajo djemve të Komëbtares
Legjenda e muzikës shqipe në përkrahje të kombëtares Kombëtarja e Kosovës sonte me fillim nga ora 20:45 zhvillon ndeshjen kundër Çekisë, në kuadër të kualifikimeve për evropianin 2020. Dardanët kanë filluar festën në ...
Albportali | 14-Nov-2019 20:26
Legjenda e muzikës shqipe në përkrahje të kombëtares Kombëtarja e Kosovës sonte me fillim nga ora 20:45 zhvillon ndeshjen kundër Çekisë, në kuadër të kualifikimeve për evropianin 2020. Dardanët kanë filluar festën në ...

Ultrasit e Çekisë marrin përgjegjësinë për rrahjen e dardanëve
Grupe të tifozëve të disa ekipeve çeke e kanë marrë përgjegjësinë për sulmet fizike ndaj tifozëve dardanë pak orë para ndeshjes për kualifikime në Euro 2020 mes Kosovës e Çekisë, që luhet në Plzen. Lexoni edhe: Leonora ...
Kosova Sot | 14-Nov-2019 20:22
Grupe të tifozëve të disa ekipeve çeke e kanë marrë përgjegjësinë për sulmet fizike ndaj tifozëve dardanë pak orë para ndeshjes për kualifikime në Euro 2020 mes Kosovës e Çekisë, që luhet në Plzen. Lexoni edhe: Leonora ...

Këngëtari shqiptar mbulon makinën me flamur, niset për në stadiumin ‘Doosan Arena’
Luljeta Përgjeqaj feston ditëlindjen. Një urim të veçantë, Lulja e mori nga bashkëshorti i saj, këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjeqaj- Meda, shkruan rtv21.tv Në rrjetin social Instagram, Meda ka publikuar një ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 20:21
Luljeta Përgjeqaj feston ditëlindjen. Një urim të veçantë, Lulja e mori nga bashkëshorti i saj, këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjeqaj- Meda, shkruan rtv21.tv Në rrjetin social Instagram, Meda ka publikuar një ...

Adrola nuk zhgënjen as kësaj radhe, duket mahnitëse në fotosesionin e ri
Adrola Dushi vazhdon ta mbajë epitetin si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan . Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, e imazhe nga ky set i ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale. Në ...
Lajminet | 14-Nov-2019 20:17
Adrola Dushi vazhdon ta mbajë epitetin si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan . Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, e imazhe nga ky set i ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale. Në ...

Rita Ora tregon në Instagram se si e thërret nëna e saj me përkëdheli
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka marrë pjesë së fundmi në shënimin e 50 vjetorit të organizatës së njohur bamirëse, “Centrepoint”, në Londër. Në këtë event, ajo është shoqëruar nga e ëma e saj, Vera ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 07:30
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka marrë pjesë së fundmi në shënimin e 50 vjetorit të organizatës së njohur bamirëse, “Centrepoint”, në Londër. Në këtë event, ajo është shoqëruar nga e ëma e saj, Vera ...

Ultras çekët sulmuan tifozët kosovarë
Disa tifozë kosovarë janë sulmuar fizikisht nga ultras çekët në Plzen ku do të zhvillohet loja mes Kosovës dhe Çekisë. Fotografi dhe video nga kjo ngjarje ka publikuar një faqe në Instagram me emrin “hooligans.cz”, ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 20:16
Disa tifozë kosovarë janë sulmuar fizikisht nga ultras çekët në Plzen ku do të zhvillohet loja mes Kosovës dhe Çekisë. Fotografi dhe video nga kjo ngjarje ka publikuar një faqe në Instagram me emrin “hooligans.cz”, ...

Ultrasit e Çekisë marrin përgjegjësinë për rrahjen e dardanëve
Grupe të tifozëve të disa ekipeve çeke e kanë marrë përgjegjësinë për sulmet fizike ndaj tifozëve dardanë pak orë para ndeshjes për kualifikime në Euro 2020 mes Kosovës e Çekisë, që luhet në Plzen. Faqja “hooligans.cz” ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 20:16
Grupe të tifozëve të disa ekipeve çeke e kanë marrë përgjegjësinë për sulmet fizike ndaj tifozëve dardanë pak orë para ndeshjes për kualifikime në Euro 2020 mes Kosovës e Çekisë, që luhet në Plzen. Faqja “hooligans.cz” ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved