ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 02:21

Flet fqinji që takoi mbrëmë Arzana Krajën: Na ka befasuar vdekja e saj

Flet fqinji që takoi mbrëmë Arzana Krajën: Na ka befasuar vdekja e saj
Ka vdekur regjisorja Arzana Kraja në banesën e saj në lagjen Kalabria në Prishtinë e varrimi i saj do të bëhet të enjten në varrezat e Dragodanit në orën 14:00. Kështu ka bërë të ditur në një shkrim në Facebook motra e ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 18:00
Ka vdekur regjisorja Arzana Kraja në banesën e saj në lagjen Kalabria në Prishtinë e varrimi i saj do të bëhet të enjten në varrezat e Dragodanit në orën 14:00. Kështu ka bërë të ditur në një shkrim në Facebook motra e ...

Shoqata Sindikale e Teatrit Kombëtar të Kosovës ngushëllon familjen Kraja
Shoqata Sindikale e Teatrit Kombëtar të Kosovës ka ngushëlluar familjen Kraja, për humbjen e vajzës së tyre, Arzana Kraja. Në telegram ngushëllimi thuhet se, Shoqata Sindikale e Teatrit Kombëtar të Kosovës, me dhimbje ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 16:59
Shoqata Sindikale e Teatrit Kombëtar të Kosovës ka ngushëlluar familjen Kraja, për humbjen e vajzës së tyre, Arzana Kraja. Në telegram ngushëllimi thuhet se, Shoqata Sindikale e Teatrit Kombëtar të Kosovës, me dhimbje ...

Gjendet e vdekur regjisorja shqiptare, Prokuroria urdhëron që trupi të dërgohet për autopsi
Është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në lagjen “Kalabria” në Prishtinë regjisorja nga Kosova Arzana Kraja. Qendra Kinematografike e Kosovës ka thënë përmes një postimi në rrjetin social Facebook se angazhimi i ...
BalkanWeb | 13-Nov-2019 15:05
Është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në lagjen “Kalabria” në Prishtinë regjisorja nga Kosova Arzana Kraja. Qendra Kinematografike e Kosovës ka thënë përmes një postimi në rrjetin social Facebook se angazhimi i ...

Sot I jepet lamtumira e fundit, sot, regjisores Arzana Kraja
Regjisores Arzana Kraja e cila u u gjet pa shenja jete të mërkurën në lagjen “Kalabria”, do t’i jepet sot lamtumira e fundit në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. E ndjera që është edhe vajza e akademikut Mehmet Kraja, ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 09:39
Regjisores Arzana Kraja e cila u u gjet pa shenja jete të mërkurën në lagjen “Kalabria”, do t’i jepet sot lamtumira e fundit në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. E ndjera që është edhe vajza e akademikut Mehmet Kraja, ...

Kush është shkaktari i vdekjes së Arzanës? Prokuroria tregon dyshimet e para
Dyshimet e para të Prokurorisë Themelore të Prishtinës rreth shkaqeve të vdekjes së hershme të Arzana Krajës, thonë se problemet shëndetësore mund të kenë qenë fatale për regjisoren. Zëdhënësja e Prokurorisë......
Zeri | 14-Nov-2019 09:28
Dyshimet e para të Prokurorisë Themelore të Prishtinës rreth shkaqeve të vdekjes së hershme të Arzana Krajës, thonë se problemet shëndetësore mund të kenë qenë fatale për regjisoren. Zëdhënësja e Prokurorisë......

Regjisores Arzana Kraja sot i jepet lamtumira e fundit
Regjisores Arzana Kraja e cila u u gjet pa shenja jete të mërkurën në lagjen “Kalabria”, do t’i jepet sot lamtumira e fundit në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. E ndjera që është edhe vajza e akademikut Mehmet Kraja, ...
Ina-Online | 14-Nov-2019 09:22
Regjisores Arzana Kraja e cila u u gjet pa shenja jete të mërkurën në lagjen “Kalabria”, do t’i jepet sot lamtumira e fundit në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. E ndjera që është edhe vajza e akademikut Mehmet Kraja, ...

Regjisores Arzana Kraja sot i jepet lamtumira e fundit (VIDEO)
Regjisores Arzana Kraja e cila u u gjet pa shenja jete të mërkurën në lagjen “Kalabria”, do t’i jepet sot lamtumira e fundit në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. E ndjera që është edhe vajza e akademikut Mehmet Kraja, ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 09:04
Regjisores Arzana Kraja e cila u u gjet pa shenja jete të mërkurën në lagjen “Kalabria”, do t’i jepet sot lamtumira e fundit në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. E ndjera që është edhe vajza e akademikut Mehmet Kraja, ...

Sot i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja
Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, që ndërroi jetë dje. Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka bërë të ditur se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 08:59
Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, që ndërroi jetë dje. Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka bërë të ditur se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. ...

Sot i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja
Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka bërë të ditur se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. “Me pikëllim dhe zemër të thyer ju njoftojmë për ndarjen nga jeta të vajzës dhe ...
Lajminet | 14-Nov-2019 08:52
Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka bërë të ditur se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. “Me pikëllim dhe zemër të thyer ju njoftojmë për ndarjen nga jeta të vajzës dhe ...

Arzana Kraja - regjisorja e rrëfimeve autentike, vdiq dje, sot varrimi
Regjisorja dhe skenaristja Arzana Kraja vdiq dje pa pritmas, ndërsa sot do të varroset, por jo edhe veprat e saj. Idealistët i vlerësonte shumë. Një kategorie të tyre ua kishte kushtuar edhe filmin “Fusha e mëllenjave”. ...
Koha.net | 14-Nov-2019 08:44
Regjisorja dhe skenaristja Arzana Kraja vdiq dje pa pritmas, ndërsa sot do të varroset, por jo edhe veprat e saj. Idealistët i vlerësonte shumë. Një kategorie të tyre ua kishte kushtuar edhe filmin “Fusha e mëllenjave”. ...

Sot i jepet lamtumira e fundit regjisores, Arzana Kraja
Familja Kraja, ka njoftuar se varrimi i Arzanës do të bëhet sot në orën 14:00 në varrezat e lagjes “Dragodan” në Prishtinë. Regjisroja e njohur kosovare u gjet mëngjesin e djeshëm pa shenja jete në banesën e saj. Rasti ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 08:33
Familja Kraja, ka njoftuar se varrimi i Arzanës do të bëhet sot në orën 14:00 në varrezat e lagjes “Dragodan” në Prishtinë. Regjisroja e njohur kosovare u gjet mëngjesin e djeshëm pa shenja jete në banesën e saj. Rasti ...

Sot i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja
Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, që ndërroi jetë dje. Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka bërë të ditur se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e Dragodanit në......
Zeri | 14-Nov-2019 08:33
Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, që ndërroi jetë dje. Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka bërë të ditur se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e Dragodanit në......

Sot i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja
Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, që ndërroi jetë dje, raporton Gazeta Express. Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka bërë të ditur se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 08:27
Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, që ndërroi jetë dje, raporton Gazeta Express. Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka bërë të ditur se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e ...

Vdiq në moshë të re regjisorja kosovare Arzana Kraja
Prishtinë, 13 nëntor 2019 – Regjisorja kosovare Arzana Kraja ka vdekur të mërkurën në mëngjes, në Prishtinë. Të afërm dhe kolegë të saj bënë të ditur se ajo ka vuajtur nga sëmundja e epilepsisë, por askush nuk e ka ...
Illyriapress | 13-Nov-2019 23:59
Prishtinë, 13 nëntor 2019 – Regjisorja kosovare Arzana Kraja ka vdekur të mërkurën në mëngjes, në Prishtinë. Të afërm dhe kolegë të saj bënë të ditur se ajo ka vuajtur nga sëmundja e epilepsisë, por askush nuk e ka ...

Ndërron jetë regjisorja Arzana Kraja, vajza e akademikut Mehmet Kraja
Në mëngjesin e së mërkurës në Prishtinë ka vdekur regjisorja, Arzana Kraja. Qendra Kinematografike e Kosovës ka thënë përmes një postimi në rrjetin social Facebook se angazhimi i regjisores Kraja në fushën ...
TetovaSot | 13-Nov-2019 22:03
Në mëngjesin e së mërkurës në Prishtinë ka vdekur regjisorja, Arzana Kraja. Qendra Kinematografike e Kosovës ka thënë përmes një postimi në rrjetin social Facebook se angazhimi i regjisores Kraja në fushën ...

Chris Brown e rrahu por Rihanna e fali dhe harroj gjithçka, kjo ishte arsyeja e plotë se pse bëri një gjë të tillë!
Ka ndërruar jetë regjisorja Arzana Kraja. Sot është dhënë lajmi i hidhur se ka ndërruar jetë regjisorja Arzana Kraja. Familjarë, kolegë, bashkëpunëtorë e shoqëri e kanë kujtuar me mall nëpërmjet publikimit të ...
GazetaBlic | 13-Nov-2019 20:53
Ka ndërruar jetë regjisorja Arzana Kraja. Sot është dhënë lajmi i hidhur se ka ndërruar jetë regjisorja Arzana Kraja. Familjarë, kolegë, bashkëpunëtorë e shoqëri e kanë kujtuar me mall nëpërmjet publikimit të ...

Arzana Kraja dyshohet se vdiq nga epilepsia (VIDEO)
Komuniteti artistik në Kosovë është tronditur sot me lajmin se regjisorja Arzana Kraja, u nda nga jeta. Ajo dyshohet se vdiq nga epilepsia. MEDIAL.mk
Medial | 13-Nov-2019 20:43
Komuniteti artistik në Kosovë është tronditur sot me lajmin se regjisorja Arzana Kraja, u nda nga jeta. Ajo dyshohet se vdiq nga epilepsia. MEDIAL.mk

Arzana Kraja dyshohet se vdiq nga epilepsia (VIDEO)
Komuniteti artistik në Kosovë është tronditur sot me lajmin se regjisorja Arzana Kraja, u nda nga jeta. Ajo dyshohet se vdiq nga epilepsia.
Klan Kosova | 13-Nov-2019 20:33
Komuniteti artistik në Kosovë është tronditur sot me lajmin se regjisorja Arzana Kraja, u nda nga jeta. Ajo dyshohet se vdiq nga epilepsia.

Vdes regjisorja Arzana Kraja, komuniteti artistik në zi
Këtë të mërkurë është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj, regjisorja Arzana Kraja. 38-vjeçarja është dërguar edhe në qendrën emergjente, ku vetëm është konstatuar vdekja e saj, ka bërë të ditur Policia. “Me datën ...
Koha.net | 13-Nov-2019 19:55
Këtë të mërkurë është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj, regjisorja Arzana Kraja. 38-vjeçarja është dërguar edhe në qendrën emergjente, ku vetëm është konstatuar vdekja e saj, ka bërë të ditur Policia. “Me datën ...

“Më foli për sëmundjen që e kishte”: Zharku flet për takimin e fundit me Arzanën
Drejtori i Qendrës Kinematografike të Kosovës, Arbën Zharku, ka qenë i ftuar në emisionin Frontal në T7 ku ka treguar për herën e fundit kur ishte takuar me regjisoren Arzana Kraja. Zharku ka thënë se me Krajën kishin ...
Gazeta Observer | 13-Nov-2019 19:31
Drejtori i Qendrës Kinematografike të Kosovës, Arbën Zharku, ka qenë i ftuar në emisionin Frontal në T7 ku ka treguar për herën e fundit kur ishte takuar me regjisoren Arzana Kraja. Zharku ka thënë se me Krajën kishin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved