ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 08:07

Foto/ Ky është 38-vjeçari që u vra me armë zjarri në Vlorë, u gjet i pajetë pranë banesës

Foto/ Ky është 38-vjeçari që u vra me armë zjarri në Vlorë, u gjet i pajetë pranë banesës
Gazetari i “BalkanWeb” , Enrik Mehmeti, ka siguruar fotografinë e 34-vjeçarit Kreshnik Dashaj, që u gjet i pajetë ditën e sotme, në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës, pranë banesës së tij. Viktima është personi që ...
BalkanWeb | 13-Nov-2019 18:56
Gazetari i “BalkanWeb” , Enrik Mehmeti, ka siguruar fotografinë e 34-vjeçarit Kreshnik Dashaj, që u gjet i pajetë ditën e sotme, në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës, pranë banesës së tij. Viktima është personi që ...

Vrasja e 34 vjecarit në Vlorë i kalon Krimeve të Rënda (Dyshimet)
Vrasja e shtetasit Kreshnik Dashi një ditë më parë në Vlorë I ka kaluar për hetim Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se ka dyshime të forta se 34 vjecari mund të ketë pasur konflikte ...
VizionPlus | 14-Nov-2019 09:28
Vrasja e shtetasit Kreshnik Dashi një ditë më parë në Vlorë I ka kaluar për hetim Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se ka dyshime të forta se 34 vjecari mund të ketë pasur konflikte ...

Vrasja e 34-vjeçarit në Vlorë, zbardhen detaje të reja
Ditën e sotme në qytetin e Vlorës, është gjetur i pa jetë trupi i 34-vjeçarit Kreshnik Dashi. Ai u gjet në rrugë dhe fillimisht u raportua se ai kishte humbur jetën për shkak të një arresti kardiak. Por më vonë u mësua ...
Telegraf | 13-Nov-2019 18:51
Ditën e sotme në qytetin e Vlorës, është gjetur i pa jetë trupi i 34-vjeçarit Kreshnik Dashi. Ai u gjet në rrugë dhe fillimisht u raportua se ai kishte humbur jetën për shkak të një arresti kardiak. Por më vonë u mësua ...

Vrasja në Vlorë / Dalin pistat hetimore
Ndërsa, hetimi për vrasjen e 34 vjeçarit Dashaj, i ka kaluar krimeve të rënda, burime nga grupi hetimor sqarojnë se, policia po heton në dy pista kryesore: atë të ndonjë konflikti banal të mëparshëm, por edhe atë të ...
ABCNews | 14-Nov-2019 09:17
Ndërsa, hetimi për vrasjen e 34 vjeçarit Dashaj, i ka kaluar krimeve të rënda, burime nga grupi hetimor sqarojnë se, policia po heton në dy pista kryesore: atë të ndonjë konflikti banal të mëparshëm, por edhe atë të ...

Flet fqinji që takoi mbrëmë Arzana Krajën: Na ka befasuar vdekja e saj
Ka vdekur regjisorja Arzana Kraja në banesën e saj në lagjen Kalabria në Prishtinë e varrimi i saj do të bëhet të enjten në varrezat e Dragodanit në orën 14:00. Kështu ka bërë të ditur në një shkrim në Facebook motra e ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 18:00
Ka vdekur regjisorja Arzana Kraja në banesën e saj në lagjen Kalabria në Prishtinë e varrimi i saj do të bëhet të enjten në varrezat e Dragodanit në orën 14:00. Kështu ka bërë të ditur në një shkrim në Facebook motra e ...

Vlorë/ U gjet i pajetë në mëngjes, 34-vjeçari kishte një plagë arme në shpatull
Detaje të reja janë mësuar mbi ngjarjen e mëngjesit të sotëm, në lagjen “Kushtrimi”, Vlorë, pranë kupolës së avionave, ku një 34 vjeçar u gjet i pajetë.
Top Channel | 13-Nov-2019 15:20
Detaje të reja janë mësuar mbi ngjarjen e mëngjesit të sotëm, në lagjen “Kushtrimi”, Vlorë, pranë kupolës së avionave, ku një 34 vjeçar u gjet i pajetë.

Kush është 34 vjeçari vlonjat: U gjet me plumb në shpatull dhe i hedhur anë rrugës
Ky që shihni në këtë foto është Kreshnik Dashaj, 34 vjeçari i cili u gjet i pajetë mëngjesin e sotëm, në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë. Trupi i 34-vjeçarit u gjet në afërsi të banesës së tij dhe dyshohet të jetë vrarë. ...
ABCNews | 13-Nov-2019 18:46
Ky që shihni në këtë foto është Kreshnik Dashaj, 34 vjeçari i cili u gjet i pajetë mëngjesin e sotëm, në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë. Trupi i 34-vjeçarit u gjet në afërsi të banesës së tij dhe dyshohet të jetë vrarë. ...

Sot I jepet lamtumira e fundit, sot, regjisores Arzana Kraja
Regjisores Arzana Kraja e cila u u gjet pa shenja jete të mërkurën në lagjen “Kalabria”, do t’i jepet sot lamtumira e fundit në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. E ndjera që është edhe vajza e akademikut Mehmet Kraja, ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 09:39
Regjisores Arzana Kraja e cila u u gjet pa shenja jete të mërkurën në lagjen “Kalabria”, do t’i jepet sot lamtumira e fundit në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. E ndjera që është edhe vajza e akademikut Mehmet Kraja, ...

Shoqata Sindikale e Teatrit Kombëtar të Kosovës ngushëllon familjen Kraja
Shoqata Sindikale e Teatrit Kombëtar të Kosovës ka ngushëlluar familjen Kraja, për humbjen e vajzës së tyre, Arzana Kraja. Në telegram ngushëllimi thuhet se, Shoqata Sindikale e Teatrit Kombëtar të Kosovës, me dhimbje ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 16:59
Shoqata Sindikale e Teatrit Kombëtar të Kosovës ka ngushëlluar familjen Kraja, për humbjen e vajzës së tyre, Arzana Kraja. Në telegram ngushëllimi thuhet se, Shoqata Sindikale e Teatrit Kombëtar të Kosovës, me dhimbje ...

U ekzekutua pranë banesës. Dyshimet për vrasjen e 37-vjeçarit
U gjet i ekzekutuar me armë zjarri, Policia e raportoi si vdekje natyrale. Banorë të lagjes “Kushtrimi” në Vlorë njoftuan Policinë për një trup të pajetë të gjetur buzë rrugës, në zonën e njohur si “Paraburgimi”. Pas ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 09:28
U gjet i ekzekutuar me armë zjarri, Policia e raportoi si vdekje natyrale. Banorë të lagjes “Kushtrimi” në Vlorë njoftuan Policinë për një trup të pajetë të gjetur buzë rrugës, në zonën e njohur si “Paraburgimi”. Pas ...

Kush është shkaktari i vdekjes së Arzanës? Prokuroria tregon dyshimet e para
Dyshimet e para të Prokurorisë Themelore të Prishtinës rreth shkaqeve të vdekjes së hershme të Arzana Krajës, thonë se problemet shëndetësore mund të kenë qenë fatale për regjisoren. Zëdhënësja e Prokurorisë......
Zeri | 14-Nov-2019 09:28
Dyshimet e para të Prokurorisë Themelore të Prishtinës rreth shkaqeve të vdekjes së hershme të Arzana Krajës, thonë se problemet shëndetësore mund të kenë qenë fatale për regjisoren. Zëdhënësja e Prokurorisë......

Regjisores Arzana Kraja sot i jepet lamtumira e fundit
Regjisores Arzana Kraja e cila u u gjet pa shenja jete të mërkurën në lagjen “Kalabria”, do t’i jepet sot lamtumira e fundit në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. E ndjera që është edhe vajza e akademikut Mehmet Kraja, ...
Ina-Online | 14-Nov-2019 09:22
Regjisores Arzana Kraja e cila u u gjet pa shenja jete të mërkurën në lagjen “Kalabria”, do t’i jepet sot lamtumira e fundit në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. E ndjera që është edhe vajza e akademikut Mehmet Kraja, ...

Krimet marrin në dorë zbardhjen e vrasjes në Vlorë, dyshohet krim brenda familjes
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë në dorë zbardhjen e vrasjes së 34-vjeçarit Kreshnik Dashi, i cili u gjet i ekzekutuar me armë zjarri ditën e djeshme në lagjen Kushtrim të Vlorës. Sipas burimeve nga grupi hetimor, ...
Gazeta Dita | 14-Nov-2019 09:17
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë në dorë zbardhjen e vrasjes së 34-vjeçarit Kreshnik Dashi, i cili u gjet i ekzekutuar me armë zjarri ditën e djeshme në lagjen Kushtrim të Vlorës. Sipas burimeve nga grupi hetimor, ...

Gjendet e vdekur regjisorja shqiptare, Prokuroria urdhëron që trupi të dërgohet për autopsi
Është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në lagjen “Kalabria” në Prishtinë regjisorja nga Kosova Arzana Kraja. Qendra Kinematografike e Kosovës ka thënë përmes një postimi në rrjetin social Facebook se angazhimi i ...
BalkanWeb | 13-Nov-2019 15:05
Është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në lagjen “Kalabria” në Prishtinë regjisorja nga Kosova Arzana Kraja. Qendra Kinematografike e Kosovës ka thënë përmes një postimi në rrjetin social Facebook se angazhimi i ...

Gjendet i pajetë një 34-vjeçar, në Vlorë
Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në Vlorë. Policia bën me dije se është gjetur në lagjen “Kushtrimi”, pranë kupolës së avionëve. Bëhet fjalë për një 34-vjeçar me iniciale K.D. Ngë këqyrjet paraprakë në ...
Dritare | 14-Nov-2019 09:12
Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në Vlorë. Policia bën me dije se është gjetur në lagjen “Kushtrimi”, pranë kupolës së avionëve. Bëhet fjalë për një 34-vjeçar me iniciale K.D. Ngë këqyrjet paraprakë në ...

Regjisores Arzana Kraja sot i jepet lamtumira e fundit (VIDEO)
Regjisores Arzana Kraja e cila u u gjet pa shenja jete të mërkurën në lagjen “Kalabria”, do t’i jepet sot lamtumira e fundit në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. E ndjera që është edhe vajza e akademikut Mehmet Kraja, ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 09:04
Regjisores Arzana Kraja e cila u u gjet pa shenja jete të mërkurën në lagjen “Kalabria”, do t’i jepet sot lamtumira e fundit në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. E ndjera që është edhe vajza e akademikut Mehmet Kraja, ...

Vlorë/ U gjet i vdekur pranë banesës, 34-vjeçari, ja detajet
Policia e Vlorës ka zbardhur detaje të reja nga vdekja e 34-vjeçarit Kreshnik Dashaj, i cili u gjet pa jetë mëngjesin e sotëm sotëm në lagjen “Kushtrimi”. Pas ekspertizës së plotë mjeko-ligjore, në trupin e viktimës ...
Telegraf | 13-Nov-2019 15:46
Policia e Vlorës ka zbardhur detaje të reja nga vdekja e 34-vjeçarit Kreshnik Dashaj, i cili u gjet pa jetë mëngjesin e sotëm sotëm në lagjen “Kushtrimi”. Pas ekspertizës së plotë mjeko-ligjore, në trupin e viktimës ...

Sot i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja
Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, që ndërroi jetë dje. Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka bërë të ditur se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 08:59
Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, që ndërroi jetë dje. Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka bërë të ditur se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. ...

Sot i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja
Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka bërë të ditur se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. “Me pikëllim dhe zemër të thyer ju njoftojmë për ndarjen nga jeta të vajzës dhe ...
Lajminet | 14-Nov-2019 08:52
Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka bërë të ditur se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. “Me pikëllim dhe zemër të thyer ju njoftojmë për ndarjen nga jeta të vajzës dhe ...

Arzana Kraja - regjisorja e rrëfimeve autentike, vdiq dje, sot varrimi
Regjisorja dhe skenaristja Arzana Kraja vdiq dje pa pritmas, ndërsa sot do të varroset, por jo edhe veprat e saj. Idealistët i vlerësonte shumë. Një kategorie të tyre ua kishte kushtuar edhe filmin “Fusha e mëllenjave”. ...
Koha.net | 14-Nov-2019 08:44
Regjisorja dhe skenaristja Arzana Kraja vdiq dje pa pritmas, ndërsa sot do të varroset, por jo edhe veprat e saj. Idealistët i vlerësonte shumë. Një kategorie të tyre ua kishte kushtuar edhe filmin “Fusha e mëllenjave”. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved